Zaloguj
Użytkownik:
Hasło:
Zapamiętaj 
Zapomniałem hasła
Rejestracja

Menu
Administracja
Forum
Strona Główna
Użytkownicy
Szukaj
Grupy
Rejestracja
Radio PKS
Chat PKS
Gramsajt
Statystyki

Dzisiaj
Czas: 9:11
28 3 2024
Do końca roku zostało 279 dni.
Imieniny obchodzą: Aniela, Antoni, Jan, Krzesisław, Sykstus
Nikt nie ma dziś urodzin.
Użytkownicy obchodzący urodziny w ciągu następnych 7 dni:
argh,-(29) dwtsfan(50) januch~(30) pawula(29) pawulaone(29) PeWu(29) Promagic(26) Rahim(30)

Szukaj
Szukaj:
Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie

Ankieta
Czy zależy Ci na dalszej działalności forum PKS?
Wybierz tylko 3 odpowiedzi (więcej odpowiedzi będzie ignorowane)
Na tyle, żeby zagłosować w tej ankiecie. [11]
Na tyle, żeby angażować się w działalność forum. [10]
Tak, absolutnie zależy mi na dalszej działalności PKS. [11]
Nie przykładam wagi / nie zależy mi. [10]

Projekt nowego stunt-filmu
Autor: Gesior7 @ 2022-10-10, 20:01
Po paru ostatnich, udanych produkcjach stuntowych, mianowicie: "PRAYER", "BUF", nadchodzi kolejna, która jeszcze jest w fazie projektu.
Otóż, o ile mi wiadomo, można jeszcze przysyłać stunty, lub w inny sposób dopomóc się do szczęśliwego ukończenia projektu. Na stronie GTAStunting.net założono temat w tej intencji. Można także kontaktować się z użytkownikiem Matikziomnajlepszy.

Zapraszam do wzięcia udziału!

Temat projektu: https://www.gtastunting.net/index.php?topic=71860
PRAYER: https://www.youtube.com/watch?v=n3ecvY8kifQ
BUF: https://www.youtube.com/watch?v=W2XVXj1tMOY

Komentarze: 1 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Kino stuntera
Autor: Gesior7 @ 2018-04-22, 16:16
Kolejne polskie produkcje. Te dwa filmy można było sobie pobrać ze strony 'zaibatsu.pl'. To były jedne z pierwszych stuntów z GTA San Andreas, jakie oglądałem. Niesamowicie podobał mi się styl: szeroki kąt widzenia kamery, cel lekko przesunięty w prawy dolny róg; takie delikatne zabiegi polepszające, a do tego przy montażu i trickach taki luźny styl, gdzie można było zobaczyć zarówno upadki jak i ostateczne stunty.
A! Dodam jeszcze, że goście, którzy to kręcili są nie tylko stunterami w GTA, ale także w życiu na co dzień.

Łapa w górę, kto pamięta te filmy i stronę zaibatsu.pl!

Rybex stunt movie



Just Ride




===

Lista odtwarzania:

1. Otherside 2
2. Amped
3. Amped 2
4. Interlocked
5. Natural Power 2
6. Natural Power
7. Do The Goon
8. Looking Down
9. WipeOut
10. French Touch (final)
11. TMS: Overflow
12. SA Smackdown
12. Midnight
13. TMS Illusions
14. Crashtest IV
15. Rybex stunt movie
16. Just Ride


===

Dość długo nie wspominałem polskiego stunt-filmu. Zapodam więc pozycję, którą kojarzę ze starych i dobrych czasów, pozycję, którą z przyjemnością sobie wspominam.

Crashtest IV

___

Oto nasi iluzjoniści pokażą przed państwem rzeczy niewyobrażalne.
Krytycy jak zwykle nie dowierzali, i były posądzenia o doping. Jednak "TMS Illusions" był źródłem inspiracji dla kolejnych filmów, oraz pokazem genialnych możliwości znanych riderów. Warto sobie wspomnieć.

TMS Illusions

___

Pamiętacie Apollo Productions? Strona, co prawda już nie działa, ale "Midnight", to był świetny film! Nadal jest.

Midnight

___

Znany i lubiany stunt film "Smackdown" grupy paru stunterów: Darkness i Kaneda (DARKAN production). Wielu stunterów naśladowało stunty z tego filmu, po czym widać, że stunty się podobały.

SA Smackdown

___

To jest jeden z bardziej niekonwencjonalnych stunt-filmów. Ciekawe metody, super precyzyjne lądowania, znany i profesjonalny zespół "Twisted Metal Stunters".

TMS: Overflow

___

No i mamy pierwszą dziesiątkę!
French Touch miał bodajże dwie wersje. Pierwszej co prawda nie widziałem, ale prawdopodobnie niewiele straciłem, bo French Touch V2 (final) to jest coś, co po prostu trzeba zobaczyć. Zatem pozycja obowiązkowa na naszej playliście.

Zapraszam również na forum gtastunting.net: http://www.gtastunting.ne...16757.msg293883

French Touch (final)

___

French Bikes: WipeOut. Kolejny świetny film zespołu "French Bikes". Dodam, że o filmie dowiedziałem się od kumpla (Kanosh), który również udzielał się tu na forum, a z filmu nauczyłem się kilku nowych stuntów rowerowych w GTA:SA. Warto go sobie przypomnieć.

WipeOut

___

Pierwszy wspólny film francuskiej społeczności stunterskiej: "Looking Down". Jest to jeden z moich ulubionych stunt-filmów. Często wracam do niego, aby obejrzeć kolejny raz. W filmie udział wzięli sami najlepsi stunterzy: Black cameleon, Black Fox, Cool man, ExPlosion, Furious, FoX`MaSteR, Greenweed, Jordinus, Kafeine, KaynT, KaZe, KrashKiller, kilak, Makrame, mc619
Dodam, że strona francuskiej społeczności stunterskiej: http://gta-stunt.com jest wciąż aktywna. Zapraszam również na tę stronę.

Looking Down

___

Kolejny stunt-film z serii rowerowych, "Do The Goon" jest najwcześniejszym tego typu filmem, jaki znam. Film został wykonany i opublikowany w 2006 roku przez paru ludzi: Ghost, Godfather. Jako gość specjalny w filmie udział wziął także KillaMarci. Film nie jest długi, ale stunty jak na tamten czas, są na poziomie hard-core. Osobiście próbowałem wykonać niektóre z nich i muszę powiedzieć, że to trudny wyczyn.

Do The Goon

___

"Natural Power" jest równie dobry jak druga część. Ten projekt zorganizowali Raziel i DarkWolf. Już sam pomysł ze stuntami wyłącznie rowerowymi jest ciekawy, aczkolwiek Ten film nie jest pierwszym filmem realizującym taki pomysł. GTA: San Andreas jest pierwszą grą w serii GTA, dysponującą pojazdami napędzanymi siłą mięśni. Stunty rowerem wychodzą tu całkiem stylowo, co z pewnością można dostrzec w przedstawionym filmie.

Natural Power

___

Tym razem coś z Polski. Natural Power 2 to sukcesor stunt-filmu polskiej załogi, gdzie pojawiają się stunty tylko i wyłącznie na rowerach. Miałem zaszczyt wystąpić w tym filmie. A warto było, bo film wyszedł świetnie. Natural Power 2, czyli w nogach siła.

Natural Power 2

___

Nie tylko w GTA: San Andreas, ale także i na silniku GTA: Vice City przygotowano naprawdę solidny film grupowy. 2007-01-27 powstał film z udziałem aż 39 stunterów. Także praca nad samym filmem powstała we współpracy kilku ludzi. Film nie jest dł...

[ Czytaj całość ]
Komentarze: 9 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

12 lat
Autor: Gesior7 @ 2018-04-01, 19:32
Witam wszystkich jeszcze odwiedzających forum: starych znajomych, a i nowych a także gości.

Dzisiaj mamy pierwszy dzień miesiąca Kwiecień (tzw. "prima Aprilis") jest to istotny dzień dla forum, bowiem w tym dniu w 2006 roku forum oficjalnie rozpoczyna działalność.
Dzisiejszego dnia forum Polskiego Koła Stunterskiego kończy 12 lat. Sam jestem w szoku, bo jeszcze dobrze przypominam sobie, kiedy to na piąte urodziny forum organizowaliśmy wspólnie film "PKS High five". Wydaje się, że to było zaledwie parę lat temu. Ale czas szybko leci!

W tym miejscu chciałbym życzyć wszystkim użytkownikom wszystkiego najlepszego. To Wy tworzycie to forum, które w latach swojej świetności wiele przeszło. Pragnę też przeprosić za długą moją nieaktywność, za czas, którego nie poświęciłem dostatecznie dużo, kiedy forum tego potrzebowało. Obudziłem się dosyć późno, kiedy na forum było prawie tak pusto jak teraz. Próbowałem to nadrobić wspólnymi projektami w w miarę regularnymi postami tutaj. Mam nadzieję, że pamiętacie, bo to są dzieje forum, nasza wspólna historia. Nie nadrobię tego, bo to już minęło, ale mam nadzieję jeszcze nieraz z Wami współpracować (projekt "Recompilation" nadal jest aktualny).

Wszystkiego najlepszego z okazji 12 lat współpracy!


Skoro już wspomniałem o PKS High Five, to załączę, tak dla wspomnień:


https://www.youtube.com/embed/ZXt-78at82Y

W dalszym ciągu też namawiam do aktywności tutaj! Mamy braki w poradnikach, w stunt-filmach i tematyce GTA V.

A i przy okazji, życzę też wesołych świąt zmartwychwstania Pańskiego. Jezus Chrystus żyje!

Komentarze: 9 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Koniec solidfiles
Autor: Gesior7 @ 2017-05-01, 22:53
I oto nadchodzi koniec popularnego, jeszcze do niedawna najlepszego serwisu do przechowywania plików: "solidfiles".
Dzisiaj dostałem pocztą elektroniczną wiadomość:
Cytat:
"After almost 10 years, the end has finally come. Due to declining revenues from advertisers, it's sadly no longer economically viable for us to keep running Solidfiles. Over the past year, we've tried to take measures to keep the site running, but it has unfortunately not been enough. On May 31, 2017 we'll be shutting down the servers for good."


Co znaczy więcej-mniej tyle, że nasze pliki przechowywane na tym serwerze przestaną być dostępne z końcem miesiąca.
Aktualnie, pliki te przechowuję u siebie. Mam nadzieję, że znajdzie się alternatywny serwis. Jeżeli znacie odpowiednie miejsce, piszcie w odpowiedzi.

https://www.solidfiles.com/folder/7be0/

Komentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

SOTM Styczeń 2016: Wyniki konkursu
Autor: Gesior7 @ 2016-02-02, 19:06
I oto mamy wyniki konkursu Stunt of the Month Styczeń 2016r.

Zwycięzcą SOTM Styczeń 2016 jest Erney.

A oto stunt miesiąca Styczeń 2016 roku:

https://www.youtube.com/watch?v=-twPPZk2h3A



Głosowanie nie było potrzebne. Erney zdyskwalifikował całą konkurencję.
Gratuluję Erneyowi wygranej i dobrego stunta. = )

Komentarze: 1 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Witamy Gość
Obecny czas to 2024-03-28, 09:11

Szybka rejestracja
Użytkownik:
Hasło: Potwierdź Hasło:
E-mail:
 Płeć: Kobieta Mężczyzna
Gra:   
Bot check:   
      

Ostatnie tematy
» filmy i seriale w pelni legalnie
» Projekt nowego stunt-filmu
» BUF
» End of the line
» Co taka cisza?
» PRAYER
» Sprawdzanie pogody
» PS4 czy PS5
» Rustler Stunt
» DanielO - Lapse of time

Najaktywniejsi użytkownicy
Gesior7  postów 2606
Skamer  postów 1942
Drool  postów 1530
Raziel  postów 1507
Dogger  postów 1473
Mariusz  postów 1179
Dash  postów 974
Charnel  postów 949
Michu  postów 906
Streem  postów 883

Statystyki
Nasi użytkownicy napisali 60809 postów, 4170 tematów
Mamy 1070 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrowana osoba: Feminine5319

Kto jest na Forum
Przez ostatnie 24 godziny byli na forum:
0 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 351 Gości
Z zarejestrowanych:
Brak
Użytkowników w ostatniej godzinie:333
[ Kto jest na Forum ]
Na Forum jest 76 użytkowników :: 0 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 76 Gości
Zarejestrowani Użytkownicy: Brak
Najwięcej użytkowników 316 było obecnych 2022-11-04, 17:08

Kto jest na czacie
Na czacie jest 0 użytkowników
[ Zaloguj się by wejść na czat ]


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka