Polskie Koło Stunterskie
Oficjalna strona PKS Studios

Projekty | Projects - Tutorial

Fire Dragon - 2007-12-20, 15:39
Temat postu: Tutorial
Chcę zrobić tutorial o wszystkim, wszystkimi pojazdami, ale nie w taki sposób jak to było dotychczas robione, jak to zobaczycie :D Chcę porobić tutoriale jak stuntować za pomocą MTB, NRG-500, FCR-900, Freeway, Sanchez, Inferus, i w tutorialu opiszę wsztstkie metody i w jaki sposób je robić :D Jednak najpierw chcę wiedzieć co myślicie o tym projekcie, gdyż nie chce się napracować na darmo, a wy, że do dupy. Dam taki blankiet do wypełnienia:

Czy to dobry pomysł:

W jakim języku wykonać tutorial[angielski lub polski, lub to i to]:

O czym tutorial zrobić najpierw i jakim pojazdem:


Szukam także stunterów którzy będą chętni do pomocy, przy stuncie, tłumaczeniu, czy czym kolwiek innym.

Lista osób chcących pomóc:

KOZA
Streem40
mAsTeR
Raziel
Michu
DeadMan
Wiedźmin
PrzemOO

Lista juz zrobionych tutoriali:

Car Bump's Video Tutorial

High Bump's Video Tutorial by Fire Dragon

Tec9 Bump Boost Method by Fire Dragon

mAsTeR - 2007-12-20, 15:58

A więc pomysł dobry jeśli oczywiście złożysz wszystko razem w jeden film .

Język raczej angielski i polski bo robienie czegoś tak dużego w jednym języku ( szczególnie polskim ) było by hmm lekką startą .

Jeśli potrzebujesz pomocy to chętnie ci pomogę .

Raziel - 2007-12-20, 16:00

Dla mnie jest to osobiście świetny pomysł. Co prawda, jest już wiele tutoriali, ale nudno jest ich ciągle szukać. Najlepiej b było zrobić coś w rodzaju prawie pełnometrażowego filmu o metodach stuntingu. Ja mogę Ci pomóc, jeśli tylko zechcesz w stuntach. Jak tak, to napisz do mnie na GG.
Michu - 2007-12-20, 16:04

Ja mogę nagrać jakiś tutek, ale to ty później będziesz dołączał do filmu, czy jak ? . Hydra/High Bump/Tank Bump - Mogę zająć takim czymś, inne też, ale to już twój wybór bo ja nie wiem jak to będzie wyglądać ... : /.
Smajl - 2007-12-20, 16:08

FD, za mało konkretów, za mało koncepcji, nie podałeś żadnych informacji jak to ma wyglądać oprócz tego, że chcesz zrobić taki film. Mogę jakoś pomóc, ale nawet ty chyba nie wiesz jak. Więcej konkretów proszę.
DeadMan - 2007-12-20, 16:09

Zgłaszam, że jestem zwarty i gotowy do pomocy przy tym projekcie :) )

Pomysł super. Uważam, że powinieneś zrobić 2 wersje tuta... jedną po eng a drugą po polsku. :) )

Skamer - 2007-12-20, 16:13

Smajl napisał/a:
FD, za mało konkretów, za mało koncepcji, nie podałeś żadnych informacji jak to ma wyglądać oprócz tego, że chcesz zrobić taki film. Mogę jakoś pomóc, ale nawet ty chyba nie wiesz jak. Więcej konkretów proszę.


Bardzo rzadko posługuję się cytatami lecz Smajl wyjął mi to z ust. Poza tym taki Mega tutek trochę by trwał i ważył.

PrzemOO - 2007-12-20, 16:24

Ja jestem absolutnie za, jeśli potrzeba Ci mojej pomocy, pisz na gg ;) . Najlepiej zrobić to w 2 językach jak już to wcześniej powiedziano.
mAsTeR - 2007-12-20, 16:27

A więc nie wiem czy mi się uda ale się postaram : FD chyba myśli nad
-Zebraniem wszystkich metod razem
-Wykonaniem ich (stunty i nagrywanie )
-Złożeniem ich w jedną całość(część językowa i edycja)
-Ukazanie światu .


A Skamer wiadomo mnie to też zastanawiało ale myślę tak :
Ściągnie to ktoś kto będzie tego bardzo potrzebował , a też są teraz strony streamingowe które posiadają duże "zaplecze" rozmiarowe jak np Stage6 lub FF .

Streem - 2007-12-20, 16:44

Według mnie bardzo dobry pomysł :P
Chętnie pomoge, tylko powiedz FD z czym zrobić stunty ;)

KOZA - 2007-12-20, 21:26

Wg mnie swietny pomysl ;)
Jak bedziesz potrzebowal do zrobienie stuntow to sluze pomoca ;)

Wiedzmin - 2007-12-21, 20:41

Bardzo Super Pomysł... Mógłbym wystąpić na filmie :D Naprawiłem już Gta SA :D Często mi wychodzą graby na rowerach i sanchezie :D Mógłbym wystąpić raczej na oby dwóch pojazdach :D Bardzo dobrze mi to teraz idzie :D Zapisz mnie na liste stunterów. Jak by co to gg 7272591. Zrobimy świetnego tutka !!
Fire Dragon - 2008-09-23, 20:22

Zaktualizowałem ;) Niedługo wyjdzie tutorial nt. Low Bumpów. Prosiłbym aby ktoś chętny do przetłumaczenia na angielski, napisał tutaj post'a.
Destin - 2008-09-23, 20:36

Ja!
dawbar1994 - 2008-09-23, 22:28

Czy to dobry pomysł: Oczywiscie i temat z takowymi tutkami przykleic ^^

W jakim języku wykonać tutorial[angielski lub polski, lub to i to]: I to i to

O czym tutorial zrobić najpierw i jakim pojazdem: Jak bedzie o wszystkiem to obojetne

I jak bys potrzebowal pomocy w czymkolwiek to pisz ;]


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group