Polskie Koło Stunterskie
Oficjalna strona PKS Studios

Hydepark | Offtopics - Sky Studios

M4C!3J3T - 2006-11-24, 14:56
Temat postu: Sky Studios
Sky studios jest fajne.Wszyscy do Sky bedziemy najlepsi. :569: Sky rullez

[Sky]M4C!3J3T

Drool - 2006-11-24, 15:22

Eee... gdyby nie to, że znam Cię osobiście myślałbym, że ten post napisało dziecko neostrady mające poniżej 8 lat. Jeżeli chcesz (chyba tak wynika z Twojej wypowiedzi) zachęcić kogś do przejścia do inego studia (co też uważam tu za niestosowne), radziłbym Ci ubrać to w trochę barwniejszą formę literacką. Jeżeli chcesz, aby Twoje studio się rozwijało - poszukaj sobie członków, którzy są wolni i raczej chcialiby dołączyć do niego, bo wątpie, aby ktokolwiek z (nie chcę tak twierdzić, ale chyba mam rację) najbardziej szanującego się studia stunterskiego w polsce chciał dołączyć do grupki xyz. Przemyśl to. Na razie nie stawiam ostrzeżenia, ale licz się z tym, że mam Cię na oku.
Zoolwiq - 2006-11-24, 15:43

"Sky studios jest fajne.Wszyscy do Sky bedziemy najlepsi" - właśnie... na jakiej zasadzie "będziemy najlepsi"...? Poza tym, jak chcesz "robić reklamę" jakiemuś nowemu, niewiem, klanowi czy zespole i namawiać ludzi do wejścia do niego, to forum innej grupy nie jest chyba dobrym miejscem... Czemu zakładacie nowe? Bo macie kompleksy bo nie możecie dostać się do tego? Czemu nie postaracie się o dojście do PKS-u zamiast zakładać nowy klan? Moim zdaniem to jest po prostu "dziecinada" bardzo łagodnie mówiąc...
WenaStudios - 2006-11-24, 15:58

rozumiem, ze chcesz sprobowac czegos nowego ale, przynajmniej moim zdaniem, robisz to w zbyt napastliwy sposob. Jezeli naprawdę zależy Ci na werbunku nowych czlonkow do Sky studios to moglbys tego nie robic na forum, zktorego wlasnie zdezrterowales... Nie zamierzam więcej gnębic Cie z tego powodu wszkole( :) ) ale mysle, ze sam przed sobą mozesz zadac sobie pytanie : "czy nie postępuję ja skończony mały sk...yn?" Pragnę rowniez dodac, ze goroco zaluje twojego odejscia, gdyz zapewne spowoduje to nastepny rozlam w naszym i tak juz mocno powasnionym gronie(klasowym)...
Gesior7 - 2006-11-24, 21:29

Koleś! Wasze super genialne studio istnieje dopiero od paru dni. Nie ma jeszcze nawet jednego filmu. A co wspominać o wspólnym filmie? Dopiero, co zaczynacie, a już bredzisz, że jest wsaniałe. nie zgarniecie w ten sposób członków studia, bo i tak jest wspaniałe. Nie wiem, po co wychodzicie lenie z tego forum i tworzycie nowe, które nie będzie lepsze od tego? nioe rozumiem.
Na koniec skomentuję krótko twoją wypowiedź M4C!3J3T:
BULLSHIT!

BenieQ - 2006-11-24, 21:49

ehh zgadam sie z toba G7 wieki BullSHIT!!
M4C!3J3T CZY TY WIESZ WOGóLE CO PISZESZ?? chyba nie ile ty masz lat chłopie 5,6,7??
a zakładaj se te gów*o a po jakims czasie bedziesz prosił zeby wrucic do PKS te Twoje Sky Studio jest wielkie gów*o warte na jakis czas
myslisz ze zdobedziesz tym szacunek wobec stunterów PKS i innych klanow innych ?
własnie ze nie w ten sposub odwracasz sie od całej Ekipy PKS i All stunterów !
dobra koniec tego dobrego xD

Macius_ - 2006-11-24, 22:10

Nie no ludzie pare sprostowań dla obu stron:
1. Maciejet przegiął i hmm.. ośmieszył is ei Sky Studios
2. Benieq też przeginasz z tym że to gówno
3. Sky nie ma zamiaru być lepsze od PKS a tylko z nim rywalizoawać albo poprostu współistnieć co powiecie o gtastunting? tam jest jedno wielkie grono ( PKS ) i mniejsze kółczeka jak TMS ( Sky ) więc jest ono po to by ktoś kto nie chce badź nie może być w PKS był w czym innym a ten ktoś LukeSkywalker to mój ziom którego znam od 8 lat i nie maiłem i raczej nie będę miał leszego ziomka niż on więc proszę nie nazywajcie go SKUR dlatego że Maciejet przekształcił jego zamiary i przekrecił założenia.
4. Podam przykład Black Studios należacego do radziuinblacka jest to studio " mnijesze " niż PKS ale nie przeszkadza wam że jest i w black studios i w PKS więc nie miejcei pretensji do nas że my jesteśmy w Sky a jestesmy w nim z sympatii do Luka Skywalkera ( :D ) i checi pomocy jemu by stał sie tak dobry jak my. Do Sky nalezy tez cała moja klasa która nie ma zielonego pojęcia o stuntach ale chce je tworzyć ja chce ich nauczyć wprowadzić jak Drool mnie ( jak to zrobił to inna sprawa ale wtedy stunty to było zupełnie co innego więc o to nie mam do niego pretensji a jestem mu wdzięczny, tak jak g7 Kanosha itd... ) Ja chce teraz wprowadzić ekipe sky'a na dobre tory by podązali ŚLADAMI PKSu a nie PRZECIERALI SZLAKI. Nazwa SkyStudios powodzi do Luke SKYwalker jesli nie zauważyliście więc to coś podobengo jak z radziem.
5. Pomyślcie czy lepiej beignie się wam gdzy spieszycie do sklepu czy gdy ta samą drogą uciekacie przed psem sąsiada? bo ja osobiście tą druga opcję wybieram więc pomyślcie czy lepiej będzie gdy PKS będzie tylko i wyłącznie jednynym ( nie najlepszym - JEDYNYM ) kołem stunterskim w Polsce czy będzie NAJLEPSZYM ( nie jedynym ) kołem w Polsce!
6. Przepraszam Droola jako zioma i jako przełożonego za to co powiedziałem w tym poście i was bracia i siostry :D i nie zrobuzmcie mnie źle bo szanuje PKS i nie chce z niego odchodzić ale chce pomóc ziomom którzy są za słabi żeby do nas dołączyć poza tym chcą stworzyć coś swojego ja nie widzę w tym nic złego wy pewnie tak choć nie wiem co !? Drool postawił ultimatum Sky Lub PKS co jest ( sory ) Debilne bo Sky jesli wogóle dorówna PKSowi to za baardzo długi czas a do tego czasu powinno być traktowane troche po amatorsku troche z przmróżeniem oka nie na rwni z PKS mamy zamiar konkurowac a nie wygrywać konfrontacjie jesli już do fighta zmierzają nasz porównania w tym temacie
7. Wime że mój post nie jest spójny i może bez sensu :P ale chciałem sprostowac wypwoiedź Maciejeta z którym to razem mamy POMÓC SKY STUDIOS a NIE ZASZKODZIĆ PKSowi. Jestem tu bezstronny i wisi mi co postanowicie co do Sky ale zrozumcie ze to żaden bunt a nazywajcie sobie Skya jak chcecie jest to poprostu zrzeszenie znajomych z klasy/ szkoły którzy razem kręcą filmy PKS jest stowarzyszeniam z całej Polski i choć niby rywalizujemy z TMS XSA czy innymi kalnami z gtastuntning to jednak to nie jest ten pułłap jestesmy za ciency i tam naprawde sami musimy przetrzeć szlaki a im szybciej tym lepiej a w szybkości może nam pomóc konkurencja rywalizacja Jeszcze raz powtarzam TO ZĄDEN BUNT
8 To wszytko :)

Drool - 2006-11-24, 22:37

Na wstępie - w swoim poście przeczysz sam sobie - przeczytaj go doklanie. :P A teraz do konkretów: Sky jest to duże, zorganizowane studio - jak mówi LukeSkywalker ma 12 członków, czyli niewiele mniej (o 3)od PKSu. Black Studios to pojedyncza wytwórnia radziuinblacka - Gesior7 Studio, Black Studios... - niech LukeSkywalker będzie w Sky Studios jako swojej małej wytwórni, a Ty załóż zobie chociażby... Macius_ Studio. Inaczej jest to już naprawdę wielkie studio, które niestety, trochę się różni od ww. wytwórni. Nie ma co przeczyć, M4C!3J3T ośmieszył was na całego swoją wypowiedzią rodem z... (no comment). Ale czy nie uznajecie za niestosowne również namawianie do członków PKS do przejścia do Sky, po czym pisanie tutaj jak by nigdy nic? - ja uważam to za zachowanie dosyć... niestosowne do danej sytuacji.
radziu - 2006-11-24, 22:50

Eee, Black Studios nie ma :) Tak jakoś sobie zrobiłem żeby zobaczyć jak wygląda :D
Wole zwykłe radziuinblack presents :>

Macius_ - 2006-11-24, 23:01

Potwierdzam że zachowanie Maciejeta było no ee... itd możliwe że przecze sam sobie i temu nie przecze bo pisałem to żeby szybko sprostowac wypowiedź Maciejeta a jeśli chodzi ci o to że raz piszę bedziemy konkurowac a w drugim zdaniu nie po to by rywalizoawac to jednak sobie nie przeczę bo oznacza to ze nie będziemy na to patrzyli z boku ale nie będziemy tez wam zagraża przynajmniej przez najbliżesze pare miesięcy. Black studios to studi jednoosobowe ale profesjonalisty a Sky to koło założione przez wchodzącego do tej dziecdziny i należe do tego studia nie przez mianowanie ani przez chęc bycia w Sky tylko po to by im pomóc radziu sory że porównałem to do ciebie i nie chce żweby Black Studios przestało istnieć mówie tylko że jest to studio "secyficzne" sky to też studio " specyficzne" i nikt sie nie brącha o black studios a o Sky się czepaicaie ;) przemyśl to Drool i zastasnów się czy 12 amatorów i tak naprawde połowa odpadnie ( może nie ale pewnie tak :D ) zostanie 6 osób 2 profesjonalistów i reszta amatorów to raczej na dobry początek niż na stałe dlatego chce wiedziec jasno czy dopuszczasz oodwójne członkostwo czy mam występowac w filmach sky jako "gość" ?
Gesior7 - 2006-11-24, 23:20

Te porównanie do collabsów z GTAStunting to bezsens, bo collabsy z GTAStunting to co innego. to są grupy, które organizują własne collab vids i mają do tego specjalne miejsce na forum GTAS. Mogą mieć własną stronę internetową, ale nie tworzą zupełnie nowej stunterskiej społeczności. Przypominam, że GTAStunting to jest stunterska społeczność ogółu narodów, w tym forumowiczów z całego świata. My stworzyliśmy forum na wzór GTAS. To ma być społeczność stunterów, głównie polskich stunterów. A jeżeli chcesz tworzyć tu collab, to no problem. Stworzę specjalny dział, a ty założysz "Audition" i będziesz robił nabór z naszego skromnego teamu. :)
A ta przypowieść o bieganiu, to ja nie łapię. masz zamiar uciekać przed psem sąsiada, którym w tym przypadku jest PKS? mógłbyś to wyjaśnić? a ziomcy, którzy cą za słabi nie muszą dołączać do PKS Teamu. Mają forum. W związku z tym, że do tej pory mamy tylko jeden collab "PKS Team", możesz zrobić nowy team na naszym forum. rekrutowałbyś swoich ziomków, mielibyście własnmą stronę internetową. No i byłaby możliwość tworzenia nowych collabów :)
A jeżeli jesteś bezstronny, to na pewno dobrze przemyślisz te rozwiązanie.

Macius_ - 2006-11-24, 23:27

Mamy stronkę tylko Drool nie załapał tego tak jak Gesior a to z bieganiem to chodzi o to że PKS "ucieka" przed innymi kołami a własncieie nie ucieka a lepiej było by gdyby uciakał ( motam :D ) bo biegł by szybciej kumasz ?
Gesior7 - 2006-11-25, 00:02

nadal nie rozumiem o co ci chodzi. Z resztą nevermind.
Najważniejsze jest to, że PKS wyrasta już na duże stuntforum. Ci którzy są w PKS Team, niech będą w PKS Team. A ci, którzy chcą tworzyć nowe grupy, niech zakładają tu nowe grupy i tutaj będą mieli swój dzaił, będziecie tu bublikować i omawiać wspólnie z nami wasze collab vids i będziecie razem z nami tworzyć forum. Macius_ przemyśl to dobrze. Jeżeli się zgadzasz, to stworzę odpowiednie działy na forum, bo właśnie tego nam brakuje, skoro robimy nowe teamy. to bardzo dobrze. Najwyższy czas, aby z małego studia, jakim kiedyś było PKS Studios (wstyd, że teraz czasami tak nazywam PKS) stworzyć forum. mamy już więcej forumowiczów i użytkowników. Oby tak dalej. Tym sposobem będziemy mogli mieć coraz więcej użytkowników, a forum będzie łączyło tych, których pasją są stunty, czyli stunterów z całej polski, a może nawet z poza polski :D
BTW: Dobry pomysł na modernizację PKS. Czekam na następne. :)

Macius_ - 2006-11-25, 00:37

No więc... moją propozycją jest stworzenie własnie takich grup i... filmy typu TA będą eobione dla wszytkich użytkowników strony i PKS Teamu a cały PKS team powinien stworzyć mniejsze grupki tuntterów po kilka osób lub tak jak Sky Studios 12 ( ale 2 tylko z PKS :D ) Gesior myślę że to jest dobry pomysł ale trzeba czekac na Droola który penwie jest na mnie wsciekły i jak widać już mnie wywalił z PKS jakby jednak zmienił zdanie - nie chce być adminem :P może troche wyprzedzam fakty ale sadze że dobrze by było gdzyby PKS = gtastunting Sky = TMS ( proporcje nie są zachowane ale wiecie o co mi chodzi ) a nie sądze żeby i TMS miało na pcozątku już ze 20 członków z czasme będą przybywac inni i sądze że to ich zachęci do zarejestrowania się nakręcenia prierwszego solo itp...
Drool - 2006-11-25, 09:03

czyli zgadzasz się na propozycję Gesiora7? Jeżeli tak - trzeba zrobić też collab dotychczasowego PKS Teamu - przechrzcić czy nazwać chociażby... "PKS Elite"? Wg. mnie coś takiego by wypaliło, ale najpierw trzeba to wszystko dobrze zaplanować, a dopier potem działać, żeby nie było niejasności i problemów. Więc... zgłaszajcie propozycje na przeistoczenie PKSu, a my (ja i G7) to rozpatrzymy ;) .
Gesior7 - 2006-11-25, 10:37

Jeżeli chcesz zostać czymś z "PKS" w nazwie, to uważam, że "PKS Team" może zostać. Ewentualnie możemy pomyśleć nad zupełnie inną nazwą. Zobaczcie na przykłag grupy na forum GTAStunting: http://www.gtastunting.co...p?showforum=145
:)

BenieQ - 2006-11-25, 10:47

no z tym collab to niezły pomysł :D dobrze by było zrobic własnie takie teamy :D tzn nie my ale ktos inny by je zakładał ;d tylko czy na banQ to wypali??
Kanosh - 2006-11-25, 11:47

Ludzie! Jeśli o collaby chodzi, to zarówno jak wszystkie pomysły na gtafilms (sausage,projekt) niewypaliły (skoro od ponad pół roku nic się nie dzieje w tej materii), a nasza rodzima Stuntmania jest w stanie zawieszeia i z powodu błędnych głównych założeń może nie wyjść (każdy stunter ma ddielną część filmu). Jaki z tego wniosek - jeśli pozostaje się cały czas w sferze planów i czekania na stunty - to NIC z tego nie wyjdzie. Trzeba przemysleć, dać odpowiedni termin przesyłania tricków i się tego trzymać, a nie robić kolejny collab tylko dlatego, że poprzedni nie wyszedł!
Jedyny sensowny i profesjonalnie robiony collab, jaki widzę na polskiej scenie stunterskiej to jest Trick Attack 2. A ile trwało zebranie wszystkich potrzebnych tricków, fontów, saveów? Z miesiąc może - zostaly tylko stunty Yamy i Szczawika (z tego co widziałem po ostatnich aktualizacjach). Czyli DA SIĘ zrobić dobry collab w Polsce, a skoro taki jest akurat w trakcie produkcji, to po co myśleć nad następnym?

Jak wy chcecie przeistoczyć PKS? Nazwe studia zmienić?

Teamy w PKSie - pomysł jak na razie zbyteczny. Ilu my mamy członków? Sam PKS ma aktywnych tylu członków, ilu ma TMS - jak nie mniej. Więć podziały tego studia na mniejsze teamy będzie głupotą - wg mnie. Uważam, ze można by jedynie przerobić, zmodernizować formułę istniejącego PKSu - co jakiś czas robić collaby, w których udział brałaby większość członków z ewentualnym udziałem gości z innych stron - coś jak TA2 i tylko od czasu do czasu robić własne solówki.

Co do sky - myślałem, że maciejet jest przynajmniej w pewnym stopniu normalny, ale po jego poście nie za bardzo w to wierzę i jego zachowanie jedynie obrzydziło mi te całe Sky.

BEZ PODZIAŁÓW BĄDŻMY PKS'EM I JAKO PKS TEAM RÓBMY COLLABY I NIE DZIELMY SIE NA ŻADNE DURNE POMNIEJSZE TEAMY BO G*WNO Z TEGO WYJDZIE.

Dziękuje za wysłuchanie ;] I G7 - gratuluje admina :)

Gesior7 - 2006-11-25, 12:54

lol, Kanosh, ale TA2 to będzie film NIE COLLABORATION (współpraca).
Mylisz collab z collab vid. Z resztą przeczytaj najpierw dokłatnie cały temat. (trochę sporo tego jest ;P)
BTW: PKS nie jest już studiem. PKS to nasze ogólne polskie forum stworzone na wzór GTAStunting.
Dzięki Kanosh :)

Kanosh - 2006-11-25, 15:31

Chodzi mi o film, w którym udział bierze wiecej niż 1-2 osoby, a takim TA2 jest.
PKS jest ogólno polskim forum stworzonym na wzór gtastunting, ale użytkowników ma tylu, co zwykły team na gtas.

Drool - 2006-11-25, 17:13

Czyli powiem tak - Sky Studios może istnieć, bo kto niby zabroni. ;) Collabu nie będzie, bo samo PKS bardziej nadaje się na collab do GTAStunting. A Ci Macius_ daję możliwość wyboru: Sky czy PKS? Chyba że są inne realniejsze propozycje z waszej strony...
Gesior7 - 2006-11-25, 17:27

No i wróciliśmy do punktu wyjścia :rip: X|
nadal będziecie się kłócić?
Jeżeli tak, to problem sam rozwiążę.
Czekam też na wasze sugestie w tej sprawie. Drool, uważam, że PKS mogłoby być czymś na miarę GTAS. Chyba, że będziesz aktywnie uczestniczył na forum GTAS, a PKS będzie taką współpracą, a pozostali też będą pisać na forum GTAS (nie każdy zna dobrze język, który tam obowiązuje). Ja jestem dalej przy moim rozwiązaniu i planuję dodać parę niezbędnych działów, ewentualnie zmienić lub usumąć zbędne. Co się dzieje z działem "Modernizacja"? do tej pory PKS zyskało nowych forumowiczów i członków. Uważam, że może być tak dalej a nawet lepiej, jeżeli stwożymy odpowiednie warunki.
I jeszcze jedno: Zanim coś tu jeszcze napiszecie i odpowiecie na to, przemyślcie to 2 razy.

Drool - 2006-11-25, 17:51

chętnie poparłbym Twoją ideę G7, ale... nie ma pewności, czy to wypali. :/ Jak szczegółowo zamierzasz to zrealizować? Bo chętnie byłbym za. :P
Gesior7 - 2006-11-25, 18:18

chcę coś zrobić w stylu GTAS, ale dopasować do waszych oczekiwań.
Zajrzyj na GTAStunting http://www.gtastunting.co...p?showforum=145 .

Macius_ - 2006-11-26, 09:08

No coż PKS lub Sky widzę że do Drool'a nie zbyt dotarło ale ok, z uwagi na to że PKS jest lepszy zostaję tu ;) choć chciałbym pomóc ziomkom w Sky więc moge tam być jako "gośc" czy tego tez mi zabronisz :P ?
Drool - 2006-11-26, 09:19

no więc zostajesz... ale jest 1 ofiara - wątpię, żeby teraz M4C!3J3T mógł być w PKS po tym co zrobił :P - najpierw niech się dotrenuje w Sky'u. :P

EDIT: z tego co widzę i słyszę Macius_ nadal jest w Sky Studios mimo faktu, iż napisał tutaj, że jest w PKS. Ja już na was nie mam siły! :/

LukeSkywalker - 2006-12-30, 12:30

Macius_ napisał/a:
No coż PKS lub Sky widzę że do Drool'a nie zbyt dotarło ale ok, z uwagi na to że PKS jest lepszy zostaję tu ;) choć chciałbym pomóc ziomkom w Sky więc moge tam być jako "gośc" czy tego tez mi zabronisz :P ?

Do Macius_a:
To mój trzeci post tutaj. Szkoda, że taki niemiły. Po pierwsze: nie wiedziałem, że mnie tak wyrolujesz! zacząłeś sadzić na PKS, że to debile i wogóle, że będzimy lepsi i ich pobijemy! A teraz co? "PKS jest lepszy" a w Sky gościnnie tak? Po drugie: Maciejeta też wyrolowałeś. Miałeś być z nami i nam pomóc, on tutaj (niepotrzebnie przyznaję) napisał za dużo ;) bo myślał, że będziemy razem, a tu ZONK. Jego wywal;ili z PKSu i został sam jako jeden z lepszych w raczkującym SKY. Po Trzecie: zastanawiam się nad Twoim członkostwem w SKYSTUDIOS. Po czwarte: Nie pisz że ktoś się ośmiszył bo nie Tobie o tym sądzić! Sam się ośmieszyłeś w tej sytuacji. Po piąte: Maciejet nie może być w PKS bo jest w SKY (bo powiedziałeś że będziesz w SKY a nie zrobiłeś tego) A Ty jesteś i tu i tam. Po szóste: Pozdrawiam wszystkich :)

Gesior7 - 2006-12-30, 12:43

LukeSkywalker napisał/a:
Po pierwsze: nie wiedziałem, że mnie tak wyrolujesz! zacząłeś sadzić na PKS, że to debile i wogóle, że będzimy lepsi i ich pobijemy!

:547: Nie wierzę. Chrzanisz! Zamiast tworzyć to swoje studio przychodzisz tu i kłucusz nas ze sobą. To nie fair.

Macius_ - 2006-12-30, 13:16

o jejuu... dlaczego ten temat nie może być w końcu zamknięty tu ciągle każdy będzie powracać i sie ścinać ale ok jak tak to tak... możliwe że tak mówiłem ( że pobijemy PKS ) ale napewno nie chrzanić PKS. Byłem na PKS ostro wqrzony za to że nie pozwala mi Drool być i tu i tu bo PKS mi nic nie zrobił złego :P wręcz przeciwnie ale czemu nie moge być i tu i tu skoro bycie w Sky nie przeszkadzaloby mi w pracy z PKSem i tłumaczyłem że PKS ogólnie jest fajny i dobry i wogóle tylko Drool sie strasznie żachnął i użył swojej nieigraniczonej władzy. Co do Maciejeta to między sobą juz to wyjaśniliśmy i on normalnie zdaje do PKSu i nie mów że was wyrolowałem bo tobie nie powiedziałem na 100% że bede tylko w sky jeśli Drool każe mi wybierać mówiłęm raczej a to nie to samo. Maciejet nie ma do mnie nic a przynajmniej mi nic nie mówi złego na ten temat, a to że się ośmieszył to tez nie do końca prawda ( mój błąd ) bo to nie on to pisał więc nie ON sie ośmieszył tylko JEGO BRAT go ośmieszył. no to chyba odparłem wszytkie zarzuty... a o Sky'u raz mówiłem że może pobić PKS a raz nie :P bo sam nie wiedziałem co potraficie. Widząc to że tylko Żuku i Luke potrafią stuntowac to raczej marne szanse... pozatym po co pobijać PKS ? ale dobra fakt nie zachowąłem się do końca fair ale chyba troszke przesadzasz Luke !?
Do Droola: Nie jestem członkiem Sky tylko występuje w ich filmach jako gość i pomagam im w stuntach i troche montażu, jestem pod tym względem taki jak Yama :P jemu tego nie zabroniłes a do mnie ciagle sie czepaisz :566:

Drool - 2006-12-30, 15:33

LukeSkywalker napisał/a:
Po Trzecie: zastanawiam się nad Twoim członkostwem w SKYSTUDIOS.

Macius_ napisał/a:
Nie jestem członkiem Sky tylko występuje w ich filmach jako gość i pomagam im w stuntach i troche montażu, jestem pod tym względem taki jak Yama :P jemu tego nie zabroniłes a do mnie ciagle sie czepaisz :566:

EE... może ktoś mi wytłumaczy o co w tym chodzi? Byłem pewien, że z Yamą jesteście po prostu... pomocą moralną i techniczną i pomagacie Sky'owi rozwinąć skrzydła. Teraz już nic nie wiem, bo dowiaduję się, że... Macius_ gra na dwa fronty? :566: Ciężko mi to przyznać, ale nie jestem na tyle inteligentny, aby to zrozumieć, więc zadam jedno zasadnicze pytanie: "O CO KAM AN?"

LukeSkywalker - 2006-12-30, 15:47

Do G7:
To za poważna sprawa żeby chrzanić. Nie zamierzam was skłócić. 'Zamiast tworzyć'? Chcę to robić, ale Macius_ krzyżuje plany.

Do Macius_a:
Yam tak może bo był fair i postawił sprawę jasno 'albo mogę tu i tu albo zostaję w PKS' , a nie coś kręcił.Powiedziałeś: 'Jeśli Drool każe mi wybierać to wybiorę SkyStudios!' Pamiętam jak dziś. Byłeś bardziej pewny tego studia niż ja! Teraz nie kręć, że jesteś gościnnie i tylko pomagasz. Byłeś drugim członkiem (zaraz po mnie), powiedziałbym 'współzałożycielem'. Teraz wyszło że jestem głupi bo przychodzę i się od razu wydzieram, ale ja tylko dociekam sprawiedliwości. Uważam że Macius to zdrajca i tyle, najpierw mówi TAK potem robi NIE a potem mówi że mówił NIE WIEM. Sprytnie co? Jak mu udowodnić że powiedział TAK? Przecież nikt tego nie słyszał...
'po co pobijać PKS ' - rozmawiałem z Droolem i sam mu powiedziałem, że nie zamierzam rywalizować ;)
'tłumaczyłem że PKS ogólnie jest fajny i dobry' - nie wiem czy się śmiać czy płakać ( chociaż fakt, że są dobrzy to mówiłeś - zgadzam się)
'nie zachowałem się do końca fair'- podoba mi się, że potrafisz się przyznać
Szczerze to ja za bardzo się czepiam, ale jak ten temat poczytałem to się krew zagotowała we mnie.

No to pozdrawiam was. Oby to się szybko rozwiązało (i dobrze)

Gesior7 - 2006-12-30, 16:13

Uważam, że to powinno się już zakończyć. Niech Macius_ wraca do naszej brupy, a jeżeli chce założyć inną grupę, to niech zakłada i robi z nimi swoje filmy. Dziwi mnię trochę, że Macius_ zamierza robić podwójne collaby z weteramami PKS team i nową grupą Sky. Zróbcie swój film i nie czpiajcie się nas. Dajcie Macius_'iowi wybrać.
Macius_ - 2006-12-30, 16:27

Wtedy kiedy mówiełm że przystępuje do Sky'a byłem pewien że Drool mi nie zabroni przy tym być w PKS o Sky'u dowiedziałem się z nienacka i chciałem wam pomóc przystępując do was ale przecież moge wam pomagać nie będąc pełnoprawnym członkiem tylko "znajomym" "gościem" może nawet "Vipem" strony/studia. Myślałem że Droolowi nie będzie przeskzdzać to że jestem w Sky (kole które zrzesza raczej znajomych i kumpli) bo co to przeszkadza mi jako stunterowi PKSu a tymbardziej jemu ( Droolowi ). Wtedy mówiłem że będe w Sky bo rzeczą normalną dla mnie było to że Drool zezwoli na takie posunięcie. Mówiłem tez że wybiore Sky w razie potrzeby bo byłem wściekły i nierozumiałem kompletnie posunięcia Droola ale przemyślałem sprawe i takie występowanie jako gość to ominięcie ( moim zdaniem sprytne ) Droola reguły przynalezności, nie mam swojego studia więc nie moge mówić jakbym się napewno zachował na miejscu Droola ale biorać pod uwage dorobek PKSu i SKY'a nie zabraniałbym komuś być i w tym i w tym studio. Biorąc za wzór gtastunting.com ta sytuacja ze mną Sky'em i PKS'em jest NORMALNA ile razy widzieliście Sweet'a czy DeathCobra'e na filamch innego koła niż te w którym się znajduje i nikt do nich nie maił o to pretensji.
* A tak na marginesie to Drool chyba zbyt wykorzystujesz swoją władzę monarszą :P powinna być raczej demokracja niż władza jedej osoby.

Drool - 2006-12-30, 16:36

Czyli... to moja wina, że jesteś w obu studiach? Fajnie... Co do mojej władzy monarszej - robię to, co wuażam za słuszne i jedyną (jak na razie) osobą skarżącą się na moje decyzje byłeś Ty. Co ma tu być głosowane? Może mamy założyć ankietę które studio wolisz? Przepraszam za tak ostrą krytykę, ale trzeba zrobić coś z tą sprawą raz na zawsze, więc demakratycznie się spytam: JAK WEDŁUG WAS MA TO WYGLĄDAĆ?
LukeSkywalker - 2006-12-30, 17:40

eeee... Trochę głupio wyszło. Bo to tylko ja miałem coś do Macius_a, a tu patrzę wojna domowa. Nie kłóćcie się.
Postawmy sprawę jasno:
1. Macius_ zachował się nie fair (no i nie wiadomo co z tym fantem zrobić)
2. Ja przegiąłem, bo trochę się rozkrzyczałem
3. Wszyscy się kłócą

3 problemy. Mój pomysł? ZAMKNĄĆ TEMAT. Niech każdy z twórców studiów (ewentualnie całe studio) zdecyduje co zrobić z Macius_em (tylko tak na zimno bez żadnych krzyków, przemyślmy za i przeciw). No trochę za bardzo się rozkrzyczałem, ale nie lubię jak mi coś leży na wątrobie.

Dzięki za wsparcie Yamakashi. Widzę że chyba tylko Ty tu rozumiesz moją sytuację ;)
Tyle, że coś pomieszałeś :) ja tu się nie kłócę ze wszystkimi bo do was nic nie mam. A do PKSu teraz się nie dostanę choćbym chciał. A nie chcę. SkyStudios nawet maleńkie i niezauważone pozostanie. Nie możecie mieć monopolu na stunty ;)

No i jeszcze do G7:
Napisałeś, że przychodzę tu i zaczynam gadać. Ale trudno oprzeć się wypowiedzi w temacie o Twoim własnym studiu :)

Ja już nie zamierzam tu się wypowiadać.

PS. Rejestrujcie się gościnnie na www.skystudios.xt.pl (tak jak ja tutaj :) )

Macius_ - 2006-12-30, 17:59

eh... Nie napisałem Drool że to twoja wina ale moim zdaniem tez zachowałes sie nie fair cała sytuacja była szybka nieprzemyślana i zwariowana dlatego zapomniałem ( to prawde nie wymówka ! ) powiedzieć Luke'owi o moich planach co do członkostwa w Sky. Nie chce ( nie życze sobie :P ) żebyćsie wy decydowali o moim losie co do przynalezności czy członkostwa w jakimś studio nie chcecie mnie w PKS nie prosze o łaske litośc itp. traktujcie mnie jako "stuntera" a nie jako wroga bo ja nic do PKSu nie mam tylko jak coś do Drool'a. Jesli Sky tez mnie nie chce trudno moge założyć swoje studio. Ja chce żeby zostało tak jak jest i o tej sprawie zapomnijmy było i sie nie odwróci Sky bedzie istnieć PKS tez i ja nadal będę robił filmy.
KONIEC

LukeSkywalker - 2006-12-30, 18:01

Tak się wtrącę. Tylko pod czyją flagą? ;>
Drool - 2006-12-30, 18:20

Popieram Luke'a. Bo... wreszcie nie wiadomo gdzie jesteś.

Macius_ napisał/a:
ja nic do PKSu nie mam tylko jak coś do Drool'a

Ee... co masz do mnie?

Macius_ - 2006-12-30, 19:19

Pod czyją flagą ?
chciałem pod dwoma... udało się... ale nie

Co mam do Drool'a?
to że boisz się konkurencji i tego że ktoś może cie prześcignąć ( nie mówiąc już o mnotowanej prawie 5 miesięcy stuntmanii i twoich wymówkach, skoro ostro się wziąłeś do pracy to czemu ciągle widnieje 80 % progressu ? dla porównania FNR montowałem w 5,5 godziny napewno nie dłużej )

Drool - 2006-12-30, 19:45

Macius_ napisał/a:
skoro ostro się wziąłeś do pracy

Napisałem jedynie, że prace znów ruszyły i że zacząłem znów coś grzebać. Porówanie do FNR - mówisz, że zajęło to 5,5 godziny. Stuntmania trwa około 5 razy dłużej, co daje około 27,5 godzin pracy. Wiesz jak trudno znaleźć mi tyle czasu? (tym bardziej, że ostatnio mam tyle roboty... - w szkole oczywiście - w ferie trochę pomontowałem :D )

Macius_ - 2006-12-30, 19:54

ale przez 5 miesięcy znalezienie około 30 godzin to raczej nei jest coś trudnego ale nie zbiegajmy od tematu a własciwie zamknijmy go wreszcie bo nie dojdziemy do porozumienia !
Drool - 2006-12-30, 20:06

ale do zamknięcia dzieli nas tylko jedno pytanie (które krąży już przez pół tematu): JESTEŚ W PKS CZY SKY?
LukeSkywalker - 2006-12-30, 20:08

OOO popieram Droola. Trochę za późno posta napisałem
Drool - 2006-12-30, 20:09

LukeSkywalker napisał/a:
Trochę za późno posta napisałem

nie martw się :) - już usunięty :P

Macius_ - 2006-12-30, 20:10

to czy jestem w PKS zależy od Ciebie to czy jestem w Sky zależy od Luke'a a jedyne pytanie na które moge odpowiedzieć jest GDZIE CHCE BYĆ? Odpowiedź na nie to tu i tu :P teraz pytanie które przewija się przez te same pół tematu:
Czy pozwalasz być i tu i tu ? Jak tak to git jak nie to niech będzie tak jak było jeszcze dziś rano przed ożywieniem tej pozbawionej sensu dyskusji :551:

Drool - 2006-12-30, 20:13

Chyba z Luke'iem razem uważamy, że powinieneś być w jednym studiu.

Macius_ napisał/a:
jak nie to niech będzie tak jak było jeszcze dziś rano przed ożywieniem tej pozbawionej sensu dyskusji :551:

Znowu chcesz, aby trwało to następne 2 miesiące? Zdecyduj się w końcu!

Macius_ napisał/a:
to czy jestem w PKS zależy od Ciebie to czy jestem w Sky zależy od Luke'a a jedyne pytanie na które moge odpowiedzieć jest GDZIE CHCE BYĆ? Odpowiedź na nie to tu i tu :P teraz pytanie które przewija się przez te same pół tematu:
Czy pozwalasz być i tu i tu ? Jak tak to git jak nie to niech będzie tak jak było jeszcze dziś rano przed ożywieniem tej pozbawionej sensu dyskusji :551:

I jeszcze jedno: "nie filozuj"! (jak to mawiał... zapomniałem xP ).

M4C!3J3T - 2006-12-30, 20:26
Temat postu: A wg mni to tak wyglada
Do Maciusia_ nic nie mam.Ale uwazam ,że powinien się zdecydować.Ja musialem dawno temu podjąć decyzje.Zostalem ofiarą wojny.Wylecialem z PKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Drool - 2006-12-30, 20:40

Chodzi o pewne zasady. Macius_ mówił Sky'owi że jest w Sky, a nie PKS, a PKS'owi na odwrót. TO jest problem. A z tego, co wiem - to Ty nie jesteś w Sky'u, a jedynie pomagasz im rozwijać skrzydła (chyba, że tu również się mylę... :558: ).
Mario - 2006-12-30, 20:53

Obserwuję tę sytuację od dłuższego czasu i jestem zażenowany. Normalnie jak w naszym parlamencie! Ta kłotnia nie ma sensu! Ludzie! Trzeba znalezc wreszcie jakies rozwiązanie.
Obecni członkowie Sky studios to początkujący stunterzy. Sądzę, ze pomoc Macius_'a w opanowaniu tej sztuki i bycia dobrym stunterem jest jak najbardziej wporządku. Mówie tu tylko o pomocy, a nie o stałej przynależnosci do sky studios. Jeśli mialaby byc to tylko pomoc to wszystko OK, ale stała współpraca z PKS i SKY budzi wsrod członkow PKS wiele kontrowersji. Moim zdaniem trzeba byc wiernym jednej wytworni. Macius_ niech wkoncu zadecyduje gdzie bedzie jemu lepiej-czy w PKS czy w SKY. Dobrym wyjsciem z sytuacji byloby przejscie obecnych członków SKY do PKS po odpowiednim przeszkoleniu. SKY studio nie ma ich narazie wielu. Musieliby sie tylko mocno postarac. Czzekam na dalszy rozwoj tej sprawy.

P.S. Drool, "nie filozuj" mawialem JA.

LukeSkywalker - 2006-12-30, 20:55

Do Ciebie Yamakashi nic nie mam. Ty jesteś OK. Drool dobrze to wyjaśnił.
Drool - 2006-12-30, 21:34

Ee... ja wybrałem - PKS. Ty wybrałeś - PKS + wspomaganie SKY. Macius_ nie wybrał. To wszystko na ten temat... :/
LukeSkywalker - 2006-12-30, 21:47

Z tą różnicą, że byłeś fair trzeba dodać. Macius_ - nie do końca. Wiem, że takie postawienie sprawy musi być ciężkie, ale cóż trzeba odpokutować grzechy. Proponuję czekać tylko na odpowiedź Macius_a, a potem natychmiast zamknąć temat.
Macius_ - 2006-12-30, 22:34

Drool napisał/a:
Chodzi o pewne zasady. Macius_ mówił Sky'owi że jest w Sky, a nie PKS, a PKS'owi na odwrót. TO jest problem. A z tego, co wiem - to Ty nie jesteś w Sky'u, a jedynie pomagasz im rozwijać skrzydła (chyba, że tu również się mylę... :558: ).

1. Powiedziałem Sky że jeśli będę musiał wybierać to wybiore Sky.
2. PKSowi nic nie mówiłem w tej sprawie jedynie tobie jako Jędrkowi a nie jako szefowi PKSu i były to cągłe prośby argumenty na to żebym był w obu studiach
3. Co do rozwijania skrzydeł - taka była i jest moja misja obojęteni czy jestem członkiem Sky czy jestem gościem w Sky i tego chce dalej.

Drool napisał/a:
Ee... ja wybrałem - PKS. Ty wybrałeś - PKS + wspomaganie SKY. Macius_ nie wybrał. To wszystko na ten temat... :/

1. Otóż ja wybrałem czwarta z tych trzech możliwościczyli być i tu i tu. Widzę że taka możliwość nie jest problemem bo na moje pytanie Drool nie odpowiedział a prblem widzi w pewnych zasadach, a jeszcze raz powtarzam nie mówiłem PKSowi że zostane w PKSie a Skyowi mówiłem że jestem w Sky do wtedy kiedy Drool zabroni mi być w obu studiach wtedy wybiore i RACZEJ będzie to Sky oficjalnie jeszcze Drool nie zabronił mi być w obu studiach.
2. Powstała pewna "nieścisłość" wobec Luke'a. Serio chce być w Sky'u ale jak słusznie zauważył Yama trudno się zdecydować. Nie wiadomo czy wasz zapał nie skończy się gdzieś po drodze do sławy a ja zostane na lodzie - wyklęty przez PKS porzucony przez Sky. Do końca NIC NIC BYŁO JASNE w tej sprawie więc się nie deklarowałem w jakim studiu "pracuje". Sory Luke byłem przekonany że powiedziałem ci o rozwiązaniu "gościnnie w Sky" ale wynika że nie powiedziałem SORY bije się w piersi serio nie chciałem nikomu robić żalu ani nikogo wyrolować. Zostałem postawiony w trudnej sytuacji ( BARDZO TRUDNEJ ) i to raczej przypadkiem niż wynikałoby to z mojej przyczyny. W całym galimatiasie i kombinacjach aby wszytkim było dobrze ( mi tez :P ) pogubiłem się i zacząłem "gonić swój ogon" ( taka metafora ) zaprzeczać samemu sobiebo nie wiedziałem co komu powiedzieć żeby było dobrze. wielkie SORY wszystkim którzy poczuli niesmak z powodu tej "afery".
3. Nadal chce być i tu i tu i nie rozumiem czemu jest to niemożliwe ale dobra członkostwo w PKSie ma dla mnie większe znaczenie o tyle że tu lepiej rozwinie się moja "kariera" i fajni z was ludzie ;) natomiast "sercem" jestem za Sky'em i rownież ludzie tego grona są bardzo wartościowi więc naprawde nie wiem którą opcje wybrać!

OFICJALNE ROZPORZĄDZENIE :P ( o ile pozostałe 2 strony konfliktu się zgadzają :P )
Zostaje w PKSie a w Sky'u jestem jako gość na 1/4 etatu podobnie jak Yama ( tak samo jak Yama ) Chyba że Droola serce wreszcie się przechyli na strone dobra Sky'a i naszych nerwów i pozwoli na bycie i tu i tu ( jak zreszta jest w naszym wzorcu gtastunting.com )
Dziękuję za uwagę i jeszcze raz wszytkich przepraszam za zaistaniłą niemiłą i trudną do rozwiązania sytuacje, moją niesłowność i wogóle wszytko złe co na tym świecie z mojej przyczyny

Drool - 2006-12-30, 22:54

Czyli temat nadal zostaje otwarty.

Macius_ napisał/a:
Chyba że Droola serce wreszcie się przechyli na strone dobra Sky'a i naszych nerwów i pozwoli na bycie i tu i tu ( jak zreszta jest w naszym wzorcu gtastunting.com )

Ee... przechyli w stronę Sky? Raczej Twoją, bo Sky... (a, lepiej pozostawię to bez komentarza) Tłumaczę - bycie w dwóch studiach jest niemożliwe (prawda Luke?). Dalej - powstaliśmy PRZED GTAStunting.com i jest to zupełnie inna strona - my jesteśmy studiem, a tamto to strona zrzeszająca wszystkich stunterów na Świecie - tak więc, porównanie jest jak najmniej trafne (lepiej powiedzieć: 'czy znasz kogoś kto jest w TMS i XSA? A czy zauważyłeś jakieś podobieństwa?'). Rozumiem, że masz dobre serce, ale nie dziel go na pół - to niezdrowo. :572: A, właśnie!
Mario napisał/a:
nie filozuj

tylko wprost powiedz - co wybierasz?

PS. Przepraszam, że tak mocno krytykuję, ale naprawdę, jak sam napisałeś, zabiera to nam za dużo nerwów i zaczyna robić sie po prostu... nudne.

Macius_ - 2006-12-30, 23:09

Wcale mocno nie krytykujesz ( trzeba umieć i mieć za co ) serca nie dziele bo napisałem że sercem jestem za Sky, nie ma że sercem jestem za PKS a to że fajni ludzie sa w PKS to nie trzeba serca by to strwierdzić. Sytuacja zaistniała, Drool ją zaostrzył i żąda odpowiedzi... Jednak napisałem w "oficjalnym rozporządzeniu" - "o ile pozostałe 2 strony konfliktu się zgadzają" narazie tylko ty się wypowiedziałeś czekam na odpowiedź Luke'a czy zgodzi się co do systemu gościa w Sky. Poza tym pytanie "co wybierasz?" jest niestosowne o ile uważnie i ze zrozumieniem przeczytałeś mój poprzedni post i owe "oficjalne rozporządzenie".

* Nie filozuj to powiedzonko Piotrka W. z mojej dawnej klasy który kłócić się z Piotriek Ż. o miano "pitera" ( bez komentarza ) W czasie jednej z tych kłótni Piotrek W. pod wpływem nerwów na Piotrka Ż. chciał powiedziec " nie filozofuj " ale tyle krwi napłyneło mu do mózgu że slina przeniosła mu ten zwrot na koniec języka podsuwając mu "nie filozuj" tak oto powstała ta skompresowana forma "nie filozofuj" i może to ode mnie może nie Mario się tego nauczył :P sam tez bardzo chętnie powtarzam te 2 słowa zwłaszcza ze względu na okoliczności i ich genezę :P

Drool - 2006-12-31, 10:39

Czyli Lucas ma przyjść, aby potwierdzić/zanegować ogólnoprzyjęte zasady? Obudź się - ten temat już nie toczy się o studiu, a o Tobie - niezdecydowanym stunterze, który chce siedzieć jedną d**ą na dwóch stołkach. Proponuję, aby temat został zamknięty, a Ty wyrzucony z obu wytwórni - może wtedy decyzja będzie dla Ciebie łatwiejsza. Nie chciałem używać tak ostrych słów, ale zmusiłeś mnie -
Macius_ napisał/a:
mocno nie krytykujesz ( trzeba umieć i mieć za co )
- może teraz zdasz sobie sprawę, że UMIEM I MAM ZA CO.

A, właśnie! Teraz Lucas ma co komentować. :okulary2: (jeszcze tych kroków nie podjęłem, ale może teraz trochę łatwiej będzie Ci wyobrazić zaistniałą sytuację... :okulary2:)

Macius_ - 2006-12-31, 11:33

OFICJALNE ROZPORZĄDZENIE ( o ile pozostałe 2 strony konfliktu się zgadzają :P )
Zostaje w PKSie a w Sky'u jestem jako gość tak samo jak Yama

Już to napisałem ( nie iwem czemu nie traktujesz tego jako moją decyzje ) i czekamy na odpowiedź Luke'a o to żeby on powiedział czy sie na to zgadza ty napisz czy sie na to zgadzasz a nie po mnie jedziesz bo NIE MASZ ZA CO ! Nie mówiłem ci gdzie bede stuntowac a Łukaszowi mówiełm RACZEJ bo jest to trudna sytuacja spróbuj to zrozumieć i napisz czy sie z tym co wyżej zgadzasz a nie ciągle gadasz że używasz ostrych słów i masz mnie za co jechać. Nie chce siedzieć jednym dupskiem na 2 stołkach tylko tak jak już napisałem wczesniej chce być na zasadzie Yamy w Sky i ciągle w PKS i ciągle czekam na odpowiedź twoją i Łukasza czy w takim rozwiązaniu widzicie coś złego !? I nie mów żebym sie zdecydował bo już sie zdecydowałem patrz wyżej!

LukeSkywalker - 2006-12-31, 12:37

:573: Nonononono... Macius_ nie wiedziałem, że to się tak poturla. Teraz mam 2 wyjścia. Zaprzeczyć samemu sobie i zgodzić się na rozwiązanie (zaprzeczyć też Droolowi).
lub
Zaprzeczyć Tobie (tym samym wesprzeć Droola)
Trzeba dodać, że jednak Drool za ostro pojechał

Argumenty na Twoją korzyść: Nauczyłeś mnie (prawie) wszystkiego odnośnie stunterstwa. Masz olbrzymie zasługi w tworzeniu mojego studia. Znamy się od lat. I w realu to szczerze nic do Ciebie nie mam. Sentymenty robią swoje.

Argumenty na Twoją niekorzyść: Zrobiłeś w balona (przypadkiem, specjalnie, albo przez to że wolno myślisz i za późno się zdecydowałeś) mnie i M4C!3J3T'a (z Droolem to bodajże inna sprawa) Przez to straciłem 2 dni na montaż Outta Control ;p . Straciłem też kupę nerwów.

Teraz nie wiem sam. Wychodzi z tego że "zapomniałeś mi powiedzieć". Prawdopodobnie wybiorę opcę 1 ( :O ) z uwagi na Twoje umiejętności, sentyment i zasługi. Jeśli Drool nie wyrazi zgody na opcję 1 to wtedy pomyślę nad całoetetową pracą w Sky (z małym uszczerbkiem)

EDIT:Choć najbardziej pasowałoby mi 1 studio