Polskie Koło Stunterskie
Oficjalna strona PKS Studios

San Andreas - Grand Theft Auto San Andreas - Stunting League II - Polska

Macc - 2008-05-26, 16:59
Temat postu: Grand Theft Auto San Andreas - Stunting League II - Polska
Witam.
Może zoorganizujecie coś takiego jak "PKS Stunting League" tylko, że część drugą? Co wy na to? Teraz by było więcej zgłoszonych osób, coraz więcej osób przechodzi na VC. W SA już mało kto stuntuje. Więc proponuje, żeby to było Vice City. Fajnie by było zrobić drugą część. Żałuje, że gdy odbywała się ta liga, to nie stuntowałem w VC, bo bardzo chciałbym być w takim turnieju. Oczywiście, gdy już skończyła by się druga część PKS Stunting League, to może by się stworzyło film? A więc gdy już zdecydujecie się na drugą część to jak można zgłaszam się na sędzie.

Proszę o odpowiedzi. Macc[x]. Pozdrawiam!

$eba - 2008-05-26, 17:30

Hmm w VC jest nadal malo dobrych stuntnerow, nie wiem jescze jak administracja na to zareaguje...Trwa SL na gtas i wielu w nim bierze udział wiec jescze kilka osób odpada. Nie mozesz tak sobie powiedzieć, że zgłaszasz sie na sędziego, musza to byc osoby z doswiatczeniem i skillem. Na przyszlosc radze dokładnie przeanalizować sytuacje na scenie bo to nie jest jeden z najlepszych momentow na PKS Stunting League.

Pozdrawiam!

Drool - 2008-05-26, 17:37

Liga będzie. W jakiej grze? Wy zadecydujecie (i zorganizujecie, lol - mogę być sędzią i walnąć jakąś grafikę, resztę odwalacie Wy - macie nawet nieskasowane podforum z przydzielonym accesem - wystarczy przeedytować). Pozwoliłem sobie lekko zmodyfikować pierwszy post.
Skamer - 2008-05-26, 17:37

VC stunt league już się odbyło... Sądzę, że wakacje bardziej przymierzałbym się do SA stunt league. Z resztą tego typu pytań było sporo na PW u mnie.
Macc - 2008-05-26, 17:52

Ja tam głosuje na VC + LC mod, moim zdaniem najlepsze rozwiązanie było by zrobić leauge w Vice City. Czemu? Popatrzcie na to z innej strony. Vice City - więcej collabów jest teraz, więcej sól, więcej stunterów. San Andreas - coraz mniej wszystkiego, nudzi się.
Dash - 2008-05-26, 18:08

Pomysł dobry , lecz to nie ten czas . Proponowałbym takie coś zrobić w odległej przyszłości. Jak już napisał Seba SL trwa ! Poza tym zbliżają się wakacje , chcesz organizować ligę w wakacje ? Może znalazło by się kilku "maniaków" co w wakacje siedzą przy kompie tak często. Bo zrobienie porządnego stunta do ligi jest bardzo czasochłonne. Podsumowując wybrałeś zły okres na ligę moim zdaniem.

PS:jeżeli jednak by się odbyła to stawiam na SA bez modu .

Gradzian - 2008-05-26, 18:12

Ja jestem za SA bez modu na wakacjach powinienem czasem jeden dzien znalesc na wykonanie jakies stuntu chociarz wyjerzdzam ale postaram sie cos wymyslic czyli pomysl nie jest zly jestem ZA.
Mewka - 2008-05-26, 18:13

Dash, wiadomo, ze w wakacje, w czasie szkoły nie ma czasu <lol> ...
Gryzlek - 2008-05-26, 18:14

Dobry pomysł. Ja zagłosowałem na VC/LC.
Dash - 2008-05-26, 18:25

Cytat:
Dash, wiadomo, ze w wakacje, w czasie szkoły nie ma czasu <lol> ...


Ja jednak mam tak że w czasie szkoły siedzę przy kompie dla zbicia czasu ;] W wakacje mi tego czasu szkoda na kompa .

ViRuS - 2008-05-26, 18:26

only:

SA - NO MOD

Raziel - 2008-05-26, 19:38

Jestem za zorganizowaniem tej ligi, jednak myślę, ze potrzeba jest zorganizowania VC sl. Czemu? Ponieważ w SA stuntliga była (friends cup). A w VC jeszcze nie
Ale przypadkiem na SA zagłosowałem


Jednak ja zgłaszam sie na sędziego (brałem udział w SASL #2, więc myślę, że w tym nie wezmę udziału). Dlatego ja na "jugnest" !!! Jeśli mogę, oczywiście. Mogę tez zorganizować z mackiem walki i rozgłoszenie turnieju ;)

Kukiel - 2008-05-26, 19:59

lol? jak to nie bylo vcsl x| Coś ci się pokręciło raziel.
Ja tam zgłaszał bym się na zawodnika by was zjechac xP albo na organizatora by dawac wygrywac tym których lubie :547:

Raziel - 2008-05-26, 20:10

Kukiel napisał/a:
lol? jak to nie bylo vcsl x| Coś ci się pokręciło raziel.
Ja tam zgłaszał bym się na zawodnika by was zjechac xP albo na organizatora by dawac wygrywac tym których lubie :547:


Kukiel, miałem na myśli, ze była - rok temu. W tym roku już SASL był (friends cup na SS forum), a VCSL chyba nie. Dlatego VC-SL :P Oczywiście, mówię o Polskim wydaniu

Charnel - 2008-05-26, 20:18

głosuje na VC/LC bo w tym roku to wygram xD na gtas nie wyszedłem z grupy to trzeba się odegrać xD

chociaż SASL to też dobry pomysł tylko samo SA bez modów..

Macc - 2008-05-26, 20:49

Głosujcie na VC/LC proszę! Raziel ma rację, był SASL, był FC a VC-SL (PKS) nie było. A więc ..
Skamer - 2008-05-26, 20:55

Proszę nie mieszać spraw forum SS z tym. Mówimy o tym forum a nie forum SS.
Więc istnienie Friends Cup tak na prawdę mało mnie interesuje...

DeVil099 - 2008-05-26, 21:21

SA no mod only ale tez VCLC tez dobre a co jesli komus LC nie dziala jak np. mi :> to zle bo nie moze zapisac sie do ligi a w Samemu VC jest cos trudno teraz znalezc :P
Macc - 2008-05-26, 21:53

Skam (mogę tak do Ciebie mówić? :P) zobacz na to z tej strony: Zrobimy Ligę SA to będzie już takie wielkie happy, a skończą się spoty i dupa. Zobacz jaki teraz zapał na VC mają różni stunterzy. m.in Danio, Speirs, Ja(xP) i inni, w ogóle to musi wyjść na VC/LC. :D
Kukiel - 2008-05-26, 22:42

Macc, [cenzura] mnie robi wasz zapał skoro tak czy inaczej wygrał by Yama, seba albo Drool.
Pozatym, w SA w sumie każdy wie, że Skam jedzie a dalej jest paru innych stunterów z PKS i SS.
W sumie wszystko jest rozstrzygnięte.

Gradzian - 2008-05-26, 23:09

Kukiel napisał/a:
Macc, [cenzura] mnie robi wasz zapał skoro tak czy inaczej wygrał by Yama, seba albo Drool.
Pozatym, w SA w sumie każdy wie, że Skam jedzie a dalej jest paru innych stunterów z PKS i SS.
W sumie wszystko jest rozstrzygnięte.



Czemu tak myslisz? myslisz ze tylko oni potrafia tu stuntowac? jak wyjdzie na SA to zebys sie nie zdziwil jak ci przyjdzie "szary" stunter i wygra z jednym co wymieniles...

Macc - 2008-05-27, 08:03

(Kuklu/Kukielu) Twoim zdaniem wygra Drool, Yama lub $eba? Popatrz, teraz moim zdaniem Dogger by ich zjechał jak by chciał. Nawet Danio, Charnel mają tutaj szansę. Człowieku pomyśl trochę.
Fire Dragon - 2008-05-27, 08:54

Pomyślałem i jednak doświadczony stunter w VC, z jakimś newbie który niby dobrze stuntuje, wygra bez problemu... Zagłosowałem na SA + any map mod bo wg. mnie nie liczy się mapa ale trick :D
Mariusz - 2008-05-27, 09:11

VC/LC. Czemu? Bo nie ma dżemu, ci co nie mają VC zagłosują na SA, bądź nie umieją stuntować, a za wszelką cenę chcieliby pokazać że są "elo ziomsss dojdęęęęę do PKS elo elo XDDDDDDDDDD". Było VCLS w wydaniu polskim - było dobrze. Mniej uczestników - jeszcze lepiej. Jestem za zrobieniem drugiej edycji VCSL a nie jakiegoś SASL :|
Fire Dragon - 2008-05-27, 09:40

Tak samo mogę powiedzieć o stunterach w VC...
Macc - 2008-05-27, 09:43

Dobra, Drool napiszę Ci na pw co i jak (jak mogę oczywiście?) no i zgłaszam się na sędzie, czy to będzie VC czy SA. Gdyż SA, niestartuje więc..

ps. Robimy ligę VC bo tam są iskry na repkach! :D

Gradzian - 2008-05-27, 09:57

Z tego co widac wiekszosc stunterow zaglosowala na SA to co Macc na chama im to wepchasz jak nie chca w VC? z modem czy bez? tu sie chyba liczy ilosc ludzi a jak kilku trafi do ligi VC/LC to bedzie slabe...pomysl
Macc - 2008-05-27, 10:34

Wpycham? Ja tylko oznajmiam . :)
Dash - 2008-05-27, 10:38

Skoro "oznajmiasz" że wolą VC i mają do tego większy zapał to dlaczego ciągle więcej głosów ma SA ? ;)
Macc - 2008-05-27, 10:45

Bo połowa osób, nie zobaczyła tego tematu.

A poza tym, trudno będzie SA to będzie.

Dash - 2008-05-27, 11:08

Ja teraz już jestem pewien w 90 % że jak będzie SA to wystąpię bo moje wakacje zapowiadają się lipnie.
Mariusz - 2008-05-27, 13:54

Sędzią nie powinna być osoba z dupy tylko np. Michu, Drool, Skamer, Radziu, ktoś, kto w tym siedzi długo a być może nie wystąpi w "lidze".

Cytat:
Tak samo mogę powiedzieć o stunterach w VC...


Tak, rzekomo ci co "zaczynali" swoją karierę w SA nie chcą teraz mieć ligi w VC, bo wysiadacie przy 10 próbach zrobienia stuntu, a w VC tak nie jest. Chyba doszliśmy do powodu dla którego nikt nie chce VC. Dziwne, że jak była 1 edycja VCSL nikt nie pisnął ani słowa, a "nowemu pokoleniu" jest to nie w smak...

Streem - 2008-05-27, 14:02

R*God napisał/a:
Cytat:
Tak samo mogę powiedzieć o stunterach w VC...


Tak, rzekomo ci co "zaczynali" swoją karierę w SA nie chcą teraz mieć ligi w VC, bo wysiadacie przy 10 próbach zrobienia stuntu, a w VC tak nie jest. Chyba doszliśmy do powodu dla którego nikt nie chce VC. Dziwne, że jak była 1 edycja VCSL nikt nie pisnął ani słowa, a "nowemu pokoleniu" jest to nie w smak...

Właśnie, wszystko przez to "nowe pokolenie".
Ja osobiście jestem za ligą z vc/lc, nie dużo osób tam stuntuje. [to chyba wystarczający powód ;) ]

Kukiel - 2008-05-27, 14:11

Nie uczcie ojca jak się robi dzieci.
Jak to nikt nic nie pisnął, lol? Sorka, ale ja jestem tu troche dłużej (eee nie jestem w sumie pewien) i z tego co pamiętam to nie wszyscy się zgadzali na VCSL.
Jeśli chodzi o SA. Ja nie twierdze, że Skam czy jakiś inny PKS'owiec bądź SS'owiec by wygrali, ale prawda jest taka, że nawet jak nie oni wygrają, to nadal zostaną najlepszymi. "My" poprostu jesteśmy tu bardziej doświadczeni. Nie myśl, że stworzenie "klanu" jest takie łatwe. Jak nie wierzysz w siłe PKS albo SS, to wyobraź sobie jak byś stuntował jakby nie było tej strony, a ona przecież jest stroną PKS. Tak naprawdę z nowymi stunterami jest jak z Tatarem (taki stunter). Przyszedł, powiedział że ownuje i że wygra wszystko + będzie w Fracture, poszedł a w Fracture był w outro.

Wiem, weteranem ja nie jestem, ale jestem prawie pewien, że jak lige zogranizuje jakiś nie lubiany osobnik, to nikt dobry się nie zapisze.

Mariusz - 2008-05-27, 14:40

W VC stuntuje mniej osób, więc to jest kolejny plus. Kto będzie chciał z SA przerzuci się na VC, żaden problem. Pewnie mi napiszecie "to weź sobie z VC idź do SA" - odpowiedź: Stuntuję i w Vice City, i w San Andreas.

//Kukiel. Jesteś dłużej o niecały miesiąc na forum niż ja (nie, nie patrzcie na konto R*God, nic seksownego tam nie ma), widziałem jak to było z tą ligą w VC, było ciekawie.

Charnel - 2008-05-28, 20:56

Kukiel nie podawaj tu jakiś kuriozalnych powodów przecież wiadomo że stuntujesz w SA i nie na ręke bi ci była liga w VC ale naprawdę mogłeś się bardziej wysilić wymyślając argumenty :)
ViRuS - 2008-05-28, 21:38

liga VC była, SA z tego co się orientuje to nie ;]
myślę że nawet jeśli to było dawno, to lepiej zrobić coś dla odmiany, w naszym towarzystwie, żadnych zagranicznych stunterów :)
Wakacje mamy, 2 miesiące... powiedzcie czy nie zmieścilibyśmy się z obydwoma ligami VC i SA? Możliwe.. tylko komu się chce ? ... to jest jedyny problem :P
jakby tak wszystko rozkminić, zaplanować, to może by coś z tego wyszło =]

Dash - 2008-05-29, 06:48

Jeżeli chodzi o stunterów to i do tej i do tej ligi [VC i SA ] by się ludzie znaleźli , ale problem siedzi w organizacji . Sędziowie itp.
Mariusz - 2008-05-29, 13:52

Cytat:
w naszym towarzystwie, żadnych zagranicznych stunterów :)


Tak, bez niektórych ludzi oczywiście nie byłoby zbędnych kłótni. Mi już bardziej odpowiada ten pomysł z pierwszym VCSL a drugim SASL, nie na rękę pewnie niektórym jest Vice City (pozdrawiam pr0 skillZ :lol: ), więc organizując obydwa gówna zaspokoimy potrzeby wykazania się nowego pokolenia w SA :|

Kukiel - 2008-05-29, 14:05

Charnel, jesteś pewien że stuntuje tylko w SA? :039: :036:
Dash - 2008-05-30, 11:48

Takie pytanie do adminów i ludzi z PKS [bo to ich liga] .
Pomysł przejdzie wkońcu ? Bo chętnych jest dużo tylko potrzebujemy Was ! Jako sędziów itp.
Wkońcu to wy udostępniacie stronkę . Nic konkretnego nie zostało powiedziane , a ludzie są .

Skamer - 2008-05-30, 12:44

Widzę, że jedynie Dash zorientował się, że chodźbyście rozprawiali 10 stron w tym topicu to ostateczna decyzje i tak podejmnie administracja.
Rola Sędziów też przypada administracji forum jak było w przypadku VC ligi. Myślałem też aby pozwolić 1 osobie z zewnątrz na to stanowisko.
Zdaję sobie też sprawę, że Drool nie będzie się bawił w pełną organizacje takiej imprezy może nam czasem w czymś pomóc...

Więc piszcie dalej pierdółki w temacie zamiast wykazać zaangażowanie i ewentualne wzkazówki jak to ma przebiegać. Jeśli na prawdę będzie wam zależeć mogę być organizatorem... jakiej ligi ? to już sami wybieracie w ankiecie...
Co najciekawsze ten temat wcale nie musiał powstać. (czy przed VC ligą powstał ? nie przypominam sobie).

///Rolek
Fajny pomysł, odświeżyłoby to trochę stronę i wprowadziło kontrolowaną rywalizację, zawsze to jakiś powiew świeżości. Mogę pomóc w organizacji, jeżeli pomoc jest potrzebna ;)

Skamer
Taka pomoc byłaby bardzo potrzebna. Podstawę mamy. skorzystajmy z tego, że mamy regulamin ligi VC.
Oprócz tego hmm... nie mam niestety żadnej kontroli nad rozłożeniem działów itp. (sprawy kosmetyczne).
Rola sędziów również powinna być ustalona. Czy sędzia np. ma prawo brać udział w lidze ?.
Bardzo bym prosił także jakąś osobę znającą się na stuntingu jako "wymyślacza zadań" mam pewną idee jak dokonać sprawiedliwego losowania wyzwań dla każdej rundy w rozgrywkach aby przypadkiem nie było niesprawiedliwości. Takie losowanie będzie przed losowaniem graczy do poszczególnych grup.
Następnie rozplanowanie w czasie tej ligi. Roboty jest pełno. Sądzę że 32 miejsca w lidze w SA bardzo szybko się zapełnią. No właśnie... kwestia zgłoszeń. Przy takim zaangażowaniu stanowisko "weryfikator zgłoszeń" nie będzie oblegane ;P (wiem coś o tym).

Co o tym sądzicie ?.

Aha i wszelkie osoby które oferują swoją pomoc prosiłbym na PW i GG ponieważ są stanowiska o których nie powinni wiedzieć wszyscy wszem i wobec.

Macc - 2008-05-30, 14:57

Skamer, moje zdanie - sędzia mógłby brać udział w meczu (jego mecze by sędziował drugi sędzia) . Co do pierwszego to, mógłbym zostać sędzią?
PrzemOO - 2008-05-30, 15:15

A ja uważam, że sędzia nie powinien brać udziału w lidze. Albo jest się stunterem albo sędzią i to moin zdaniem jest całkowicie śmieszne, żeby sędzia występował w 2 osobach. A co do pomocy to chętnie pomogę np. w "wymyślaniu zadań", tylko mi powiedzcie, czy się przydam. To tyle.
Rolek - 2008-05-30, 15:20

Sędziowie nie powinni brać udziału w konkursie, jest to sprzeczne z podstawowymi zasadami, ponieważ mogą wystąpić pewne problemy przy głosowaniu, sędziowaniu, również mogą pojawić się głosy o przychylności, znajomościach itp. Po co komu problemy tego rodzaju ?

Sędzią powinna zostać, pomijając osoby posiadające rangi na PKS, osoba o nienagannym zachowaniu i czystym koncie, to jest przywilej, więc żadnych "recydywistów".

Skamer - 2008-05-30, 15:30

A jak widzicie taką koncepcje ?

2 sędziów oficjalnych (z Administracji forum )-
3 sędziów anonimowych - mogą to być wybrane osoby niekoniecznie z administracji ważne aby umieli utrzymywać tajemnice i nie rozpaplać wszystkim kim to oni nie są. Osoby te w 100% nie mogłyby brać udziału w lidze. Muszą także "znać się na rzeczy" aby nie dochodziło do śmiesznych lub niesprawiedliwych werdyktów, które mogłyby wprowadzić wiele zamieszania niepotrzebnie. oraz
Rolek napisał/a:
Sędzią powinna zostać, pomijając osoby posiadające rangi na PKS, osoba o nienagannym zachowaniu i czystym koncie, to jest przywilej, więc żadnych "recydywistów".



Określiłem także sposób oceniania przez sędziów danego trika ale o tym dowiedzą się ci "wybrańcy".

Czemu aż 5 sędziów ? liczba ta jest nieparzysta ;) więc nie będzie remisów w głosowaniu ;) . Większa liczba sędziów daję sprawiedliwszy werdykt.

Mariusz - 2008-05-30, 15:30

Nawet nie wiemy w jaką grę będziemy grać, stoimy póki co w miejscu i oczekujemy na Bóg wie co. Zamiast bimbać jajkami w prawo i lewo może w końcu administracja zadecyduje, że będzie VCL?
Skamer - 2008-05-30, 15:34

To wy decydujecie. Problemem dla administracji nie jest gra lecz samo zoorganizowanie ligi. Jeśli na prawdę uważasz, że stoimy w miejscu to tylko przez takich gadaczy jak Ty ;) .
Mariusz - 2008-05-30, 15:40

Tak, uważam, że stoimy w miejscu, bo chyba nikt nie pomyślał, że wybranie danej gry wiąże się z kolejną wymianą zdań nt. gry a to "że już było" a to "bo tego nie było". Może miejmy już to za sobą, zakończmy ankietę, zróbmy te ileś tematów, wybierzmy kogo trzeba, bez jakiegoś głosowania "Chcesz, aby w tym roku stunting odbył się w:", tylko tak jak było w poprzednim roku. Potem znowu wyleci taki już nie powiem kto, zrobi burdel bo mu się coś nie podoba i mu piana z pyska poleci, i wszystko się sypnie. Uważam, że stoimy w miejscu? Tak, tak uważam...

Cytat:
tylko przez takich gadaczy jak Ty

Mi to obojętne, czy będę brał udział w jakiejś lidze, czy nie, póki co nikt się nie może zdecydować na grę, a co dopiero później...

Rolek - 2008-05-30, 15:53

Panowie, jeszcze nic nie wiadomo, a już się kłócicie, litości.
Mariusz - 2008-05-30, 16:00

Cytat:
jeszcze nic nie wiadomo


Tak, dlatego mówię, że stoimy w miejscu, to chyba proste do zrozumienia...

Dash - 2008-05-30, 16:18

Sam twoja wersja co do sędziów jest chyba najlepsza i da się zrobić :>

Zawsze jakiś Postęp , No to teraz jaka data mniej więcej planowana ?

Rolek - 2008-05-30, 16:31

Dash napisał/a:
No to teraz jaka data mniej więcej planowana ?


Jak najszybsza, tak aby zmieścić się w terminie letnim ;)

Dash - 2008-05-30, 16:49

Proponowałbym zacząć już na początku czerwca !
Bo to luźny miesiąc a lipca trochę szkoda ;] .

Skamer - 2008-05-30, 16:58

No cóż jeśli chcecie tak szybko to można zacząć szybko lecz aby rozpocząć zostaję sprawa rozłożenia naszej stunt ligi na forum. Muszę porozmawiać o tym z Droolem.

Jeśli uda się to zrobić szybko i sprawnie to 1 czerwca ruszą zgłoszenia do ligi a znając prędkość zapisów gdzieś w połowie miesiąca zaczną się rozgrywki.

Dash - 2008-05-30, 17:03

No to niech moc będzie z tobą Skamer !

Oby Drool na to poszedł.

Streem - 2008-05-30, 17:33

Skamer napisał/a:
No cóż jeśli chcecie tak szybko to można zacząć szybko lecz aby rozpocząć zostaję sprawa rozłożenia naszej stunt ligi na forum. Muszę porozmawiać o tym z Droolem.

Jeśli uda się to zrobić szybko i sprawnie to 1 czerwca ruszą zgłoszenia do ligi a znając prędkość zapisów gdzieś w połowie miesiąca zaczną się rozgrywki.

To tylko zdanie Dasha, który w wakacje nie będzie miał czasu. Według mnie liga powinna się odbyć w wakacje - prawie każdy ma dużo wolnego czasu.

Rolek - 2008-05-30, 17:55

Streem napisał/a:
Według mnie liga powinna się odbyć w wakacje - prawie każdy ma dużo wolnego czasu.


Sprecyzuj termin wakacji, ja je mam już od tygodnia [po maturach]. Radzę jak najszybciej, im dłużej zwlekamy, tym bardziej słabnie zainteresowanie.

Streem - 2008-05-30, 18:05

Rolek napisał/a:
Streem napisał/a:
Według mnie liga powinna się odbyć w wakacje - prawie każdy ma dużo wolnego czasu.


Sprecyzuj termin wakacji, ja je mam już od tygodnia [po maturach]. Radzę jak najszybciej, im dłużej zwlekamy, tym bardziej słabnie zainteresowanie.

Większość użytkowników chodzi do gimnazjum/liceum, więc pisząc wakacje miałem na myśli dni po 24 czerwca.

Dash - 2008-05-30, 18:08

No to ta większość ma już luz w czerwcu , ja tak uważam . Oceny do 10 czerwca się wystawia , potem już nawet chodzić nie trzeba. Więc w czym problem ?

Zresztą :
Cytat:
Jeśli uda się to zrobić szybko i sprawnie to 1 czerwca ruszą zgłoszenia do ligi a znając prędkość zapisów gdzieś w połowie miesiąca zaczną się rozgrywki.


No to chyba zapisać się masz czas bo rozgrywki będą mniej więcej w twoim terminie .

Skamer - 2008-05-30, 18:19

Przestańcie kombinować . od 1 czerwca zacznie się etap zgłaszania czyli rozgrywki mniej więcej zaczną się w połowie czerwca (14-15). Nie piszcie mi takich głupot że po klasyfikacji macie jeszcze nerwówkę z ocenami jak w praktyce wiem że połowa przestaję w ogóle chodzić do szkoły... Tyle.
Mariusz - 2008-05-30, 19:22

Może z łaski swojej ktoś powie na czym stoimy (czyt. na czym gramy...). A ten cały cyrk zacznijmy od początku wakacji, nikogo nie obchodzi i nikt nie ma takich samych rodziców, że powiesz im i nie idziesz do szkoły, bo "musisz zrobić stunta na ligę" lol. Ubiegłego roku nie było takich problemów z użytkownikami, a teraz szukacie czegoś na siłę, zamiast zrobić tak jak było kiedyś. Schludnie, szybko, dokładnie. O jeny.
Skamer - 2008-05-30, 19:54

Trzymajcie mnie bo tracę cierpliwość. Kłócę się z użytkownikiem, który:
R*God napisał/a:
Mi to obojętne, czy będę brał udział w jakiejś lidze, czy nie, póki co nikt się nie może zdecydować na grę, a co dopiero później...

Jeśli jest ci to obojętne to z łaski swojej przestań nam udzielać "mądrych rad" na temat organizacji tej ligi... Jeśli jesteś tak ograniczony umysłowo, że nadal nie wiesz w jakiej grze będzie liga to proszę popatrz na ankietę tam gdzie słupek jest najdłuższy a procent największy -w tej grze odbędzie się liga.

///Rolek
Czyli "SA no mod". Proponuję, dla zmniejszenia bałaganu, utworzy identyczny, nowy dział " Grand Theft Auto San Andreas - Stunting League II - Polska", nowe logo, tematy itp. Unikniemy bałaganu i będzie wyglądać lepiej.

Rolek - 2008-05-30, 22:22

Sytuacja wygląda następująco, Skamer ma wizje, podział działów, kilka mniejszych zmian w regulaminie, ale nie możemy tego zorganizować, ponieważ Moderatorzy są ograniczeni rangą, nie posiadają praw do modyfikowania, zmieniania struktur forumowych, czyli tworzenia, dodawanie działów, tematów. Wyżsi rangą, nie mają czasu, umiejętności i najprawdopodobniej chęci. Jeżeli sytuacji się nie zmieni, to dziękujemy za uwagę i wracamy do poprzednich zajęć [czyli towarzystwo zabiera alkohol i przenosi się do lokalu zwanym "Hydepark"]
Skamer - 2008-05-30, 22:53

Na początek zmieniam już nazwę tematu i przenoszę go...aby nie było nieporozumień.
Druga sprawa jeszcze może ulec zmianie więc bądźmy dobrej myśli.

D00lar4 - 2008-06-26, 16:29

Ehhh....
No nie wiem. Prawdziwych stunterów w VC jest bardzo mało, jedynie jacyś amatorzy. w SA jest najwięcej PRO stunterów. ja głosuje na SA No Mod

Fire Dragon - 2008-06-26, 16:50

Idź się leczyć... Nie zauważyłeś, że już wystartowała liga w SA ? W VC też jest dużo very PRO stunters (np. Ja [joke]) takich jak Seba, Nyqual czy inni...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group