Polskie Koło Stunterskie
Oficjalna strona PKS Studios

Hydepark | Offtopics - Przeprosiny

M4C!3J3T - 2006-12-06, 19:09
Temat postu: Przeprosiny
Przepraszam wszystkich członków wielkiego,wspanialego PKS-u.Moje słowa byly przynajmniej nie stosowne,ale to jest malo powiedziane.Pks nauczyl mnie wielu stuntow,odrkylem wiele fajnych miejscowek.To tu uczylem sie stuntowac.Zachowalem sie nie moralnie.Wyrazam ubolewanie,bardzo mi przykro ze wychwalalem SKy a zarazem ponizalem PKS.Jest mi wstyd.Moim marzeniem jest powrot do PKS-u.Ale po tym co zrbilem na nic nie licze.JEscze raz wyrazam ubolewanie i przepraszam tych czlonkow ktorzy zostali poruszeni moja opinia.

P.R.Z.E.P.R.A.S.Z.A.M !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gesior7 - 2006-12-06, 19:46

Podoba mi się twoja postawa i skrucha. Myślę, że użytkownicy tobie wybaczą tamten głupi wybryk.

M4C!3J3T napisał/a:
Moim marzeniem jest powrot do PKS-u.

"Proście, a będzie wam dane." :D

Drool - 2006-12-06, 20:09

Ja sądzę, że to go częściowo usprawiedliwia. :) Ale teraz, żeby dojść z powrotem do PKSu, według mnie powinien przejść taki sam test jak wszyscy ;) (co nie znaczy, że go zda :| ). Tak więc... czekam na film/sklejkę stuntów! :D
BenieQ - 2006-12-06, 20:39

MaCiejet Wkoncu Pomyslałes...ale też dobrze zrobiłes bo wkonuc W PKS duzo sie nauczyłes(chyba xP ) sam pisałes ze sie cos tu nauczyłes
fristajluch - 2006-12-09, 16:29

no i to mi sie podoba! przepraszłeś mnie i droola na żywca ale dobrze że zrobiłeś to też na forum . jestem z ciebie dumny!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group