Polskie Koło Stunterskie
Oficjalna strona PKS Studios

Produkcje PKS Studios | PKS Studios productions - [PKS]Hidden Lives [1h]

Nyqual - 2008-08-16, 21:17
Temat postu: [PKS]Hidden Lives [1h]


Hidden Lives to mały projekt omówiony głównie na GG z $ebą. Wkrótce do filmu zaprosiliśmy Doggera z powodu, że naszego staffu nie było za dużo. Sam tytuł świetnie pasuje do naszej trójki jako, że ostatnio trudno było nas zobaczyc w jakim kolwiek filmie (Mnie to w ogóle ...) Podziękowania dla Doggera za świetną grafike oraz Sebie za montaż, który jest również w postaci audycji do VE.

Tytuł: Hidden Lives
Czas: 4:17
Stunterzy: $eba, Dogger, Nyqual
Montaż: $eba
Grafika: Dogger

YT Streaming
http://pl.youtube.com/watch?v=3Do8tyxoTa0
Download LQ
http://www.sendspace.com/file/zr9ssv
HQ Download...
http://www.megaupload.com/pl/?d=C8M0HKTI

Aro - 2008-08-16, 21:26

Stunty dobre jak na 1h. ;)

Stunty - 7-/10
Muzyka - 7/10
Montaż - 7/10

7/10

Mewka - 2008-08-16, 21:28

Dobra robota $eba z edycją naprawdę się przyjemnie oglądało ;) Muza trochę punkowa, ale może być, a tą z outro gdzieś słyszałem. Wracając do edycji, to nie wszędzie było idealnie, ale w wielu miejscach dobrze zgrany obraz z muzą, poza tym ładne kolorki dobrałeś do filmiku. Stuntów sporo jak na 1h, wydaję mi się :P btw, gdzie podziękowania Mewce za Vegasa xP dżołk... Jeżeli to Twoja pierwsza edycja w Vegasie, to jesteś pr0 ;P
7/10 ?

Criben - 2008-08-16, 21:42

a więc ... film był dobry... jakość super oglądałem tylko wersje yt ale i tak była przepiękna ... montaż. troche przy intrze nie podobało mi się logo pks i te zielone robione w aae ja lubie wszystko w jednym kolorze zrobił bym to że najpierw zielone logo i napisy w aae potem jak napisu się konczą logo się troche powiększa i zmienia kolory na swoje :) ale i tak intro cudowne :P. Main ? main było bardzo dobre nie przesadzone i kolorki mniam a ve istnieje ? jeżeli tak to dostaniesz się na 100 :P spodobały mi się podpisy stuntów :) nie czarne pasujące. outro niebieską czcionką dał byś to ! to by było przepiękne ! i jeszcze troche mniejszą czcionką ! ... Stunty tu na 1 godz były bardzo dobre niektóre wyżej średnie xD ładnie wszystko nagrane wszystkie widać :) . Muzyka w outrze fajna :D gdzieś ją słyszałem (w jakimś programie na "Discaviery") w main była troche dla mnie dupna :) kiedyś ją dużo słuchałem tzn nie dawno ale przejadła mi się :) ogulnie było dobrze dopiero pod koniec filmu zobaczyłem że to 1h :570:

dalej, wyklepie się xD

Charnel - 2008-08-16, 22:42

stunty nawet dobre jak na 1h dużo starych ale w godzinę nie da się zrobić dużej ilości nowych dobrych stuntów za to daje 7/10

montaż dobry, kolory ładne i kolor czcionki też wreszcie inny niż biały 8/10

muzyka taka sobie 6/10


ps. Nyqual ten twój stoppie 2 grind to już w 3 filmie widze jak nie lepiej :D

d3vil0 - 2008-08-17, 01:02

No spoko film, Jak ja kocham VC ohh.. :D

Muzyka 8/10
Stunty 9/10
Montaz 7/10

Najs!

radwak - 2008-08-17, 08:07

Stunty - 8/10
Muzyka - 8/10
Montaż - 8/10

Safari - 2008-08-17, 10:29

Film wypadł dobrze/bardzo dobrze. Podobały mi się Stunty Nyqual'a. Montaż był moim zdaniem nawet dobry nie było dużo efektów ale także ich nie brakowało :] . Muzyka moim zdaniem była dość fajna choć można było zmienić tą w outro ale to tylko moje zdanie. Intro hm.. Bardzo fajne choć można było dopracować. Outro wyszło dobrze xP

Za film mogę dać spokojnie 7/10

Nyqual - 2008-08-17, 11:55

Link do High Quality Version zostal dodany. Zapraszam do ściągania. Wersje You Tube polecam obejrzec w wysokiej rozdzielczości.
JackSparrow - 2008-08-17, 12:13

Chciałbym pogratulować montażyście tego filmu czyli ($eba) montaż bardzo mi sie podobał dobrany do muzyki i stuntów...

Stunty były dobre (Na poziomie)


Ogólnie film wyszedł dobrze

Ozibe - 2008-08-17, 12:22

stunty nawet jak na 1h nie zaimponowały mi. Pozwole sobie opisać każdy stunt

1. Nawet fajny ale już wykonany był freewayem
2.zwykły boost, nawet dobry
3. niewiem, jak dlamnie trick do outro
4.średni
5. katastrofa
6. Ciekawy i kreatywny grind
7. Fajny pomysł na boosta
8. Takie słabo-cienkie ale + za pomysł
9. fajny ale kiedys juz go widziałem
10. Jak dla mnie bardzo dobry, poniewaz nie umiem tym latać :x
11. średnie ale dobry pomysł
12. hmm miało być 1h a nie stunty z bylego collabu (Deep ..) Ryana

Więc oceny

Montaż- 7+

Stunty- 6

Muzyka- 7

Sory za duble ale nie ma edita, dajcie warna jak chcecuie

R*God: Już jest ok.

Nyqual - 2008-08-17, 12:40

Ozibe napisał/a:
12. hmm miało być 1h a nie stunty z bylego collabu (Deep ..) Ryana


To, że już ten stunt był w innych filmach to nie znaczy, że po prostu nie moge go powtórzyc. Z resztą nie ma się co spodziewac nowych stuntów na 1h collab. Ten film i tak był zrobiony dla fun.

PS. jest opcja edit.
PS.2 Idź i nie wracaj plus krzyż na droge.

Gradzian - 2008-08-17, 12:54

W napisach koncowych jest blad "stuntners" a tak poza tym to film bardzo mi sie podobal brawo ;)
Dash - 2008-08-17, 13:06

Dobry film nawet jak na taką małą ilość czasu , czy to oznacza powrót Nyquala na polską scenę stuntingu ? A może to tylko chwilowa nuda w domu ?

Wracając do filmu to stunty niezłe , ale mogły być lepsze . Montaż jest niezły nie podobała mi się muzyka w main, ale i tak przyjemnie się oglądało film , Dobre połączenie kolorów i efektów więc montaż był dobry.

7/10 .

DS - 2008-08-17, 15:59

No no panowie, filmik według mnie no bardzo dobry. Stunty git majonez, montaż też. Git malina 8/10
Criben - 2008-08-17, 22:07

Dash napisał/a:
Dobry film nawet jak na taką małą ilość czasu , czy to oznacza powrót Nyquala na polską scenę stuntingu ? A może to tylko chwilowa nuda w domu ?


mam wątpliwości noobie (bo nienawidzę cię)co do tego że nyqual skończył ze stuntem...
a nuda w domu to masz ty. bo stuntować nie umiesz.

Kanosh
Przyhamuj nieco.

///Rolek:
Kanosh, toż to niedopuszczalne jest, na plac chama i batem przez plecy. Ostrzeżenie jak nic.

Avi - 2008-08-18, 09:42

Niezły film, choć nie znam się zabardzo na vc, ale mi sie podobał

Stunts - 7-/10
Edit 8/10
Muza 6/10

GZ

wrath - 2008-08-18, 17:43

No dobry film , tylko zla muzyka

Stunty - 9
Montaz - 9
Muza - 7 :/

Pozdro

Dogger - 2008-08-30, 19:44

Wielkie brawa. Bardzo się cieszę, że mogłem wystąpić w takim filmie. Z Nyqual'em znam się praktycznie od samego początku mojej kariery stunterskiej, nigdy nie żałowałem, że go poznałem, a również wspólnie stworzyliśmy pierwszy polski collab VC, i mam takie wrażenie, że ludzie bardzo często mogą kojarzyć mnie z Nyqual'em i na odwrót... I bardzo dobrze.

Z $ebą było o wiele inaczej... Również poznałem go na początku mojej kariery, ale wtedy miałem o nim zupełnie inne zdanie niż teraz. Był on dla mnie po prostu zwykłym 12-latkiem, który bardzo mi się naprzykrzał, abym zrobił mu motor. W zasadzie nie pamiętam przełomowego momentu kiedy staliśmy się naprawdę dobrymi kolegami, ale również ciesze się, że poznałem taką osobę jak $eba.

Pewnego dnia Nyq, napisał mi, że organizuje z $ebą małe time crew collaboration, jako, że miałem o nim zawsze dobre zdanie, od razu się zgodziłem, i poszedłem włączyć i pomęczyć moje VC przez tą jedną, króciutką godzinę... W końcu udało mi się zrobić o ile dobrze pamiętam, 3 triki. Pomyślałem sobie, że to żałosny wynik, więc postanowiłem wynagrodzić to czymś gratisowym, i tak powstały o to graficzki do Hidden Lives.

O filmie powiem tyle: Moi ulubieni kumple stuntowali razem ze mną, więc jest świetnie. $eba wybrał wspaniałą muzykę. $eba zrobił wspaniały montaż. Nyq razem z $ebą zrobili wspaniały film. A to, że ja jestem w tym filmie, to tylko moje ślepe szczęście.

Aha, byłbym zapomniał, macie tu jeszcze tag z filmu Hidden Lives... Myślę, że jest on całkiem niezły, i mogą nosić go wszyscy którym ten film naprawdę się podoba, ale pierwszeństwo mają oczywiścię Nyq i $eba...

Kod:
[IMG]http://img267.imageshack.us/img267/528/hiddenlivesuy0.png[/IMG]

Zixco95 - 2008-10-08, 17:46

Bardzo dobry film tak samo jak stunty i montaż. 8/10

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group