Polskie Koło Stunterskie
Oficjalna strona PKS Studios

Produkcje PKS Studios | PKS Studios productions - Stunty w mieście

Drifter_Stunter - 2007-01-08, 16:27
Temat postu: Stunty w mieście
Siema. Właśnie wyszedł na światło dzienne mój nowy Stuntfilm. Nie jest to mój pierwszy filmik bo zrobiłem jeszcze kilka m.in. stuntfilm, ale nie warto o nim wspominać bo był zrobiony na od**** (przepraszam za wulg.) Jest tam w nim jedna rzecz źle zrobiona napewno dopatrzy się Yamakashi bo zwracał mi na to uwagę, ale ja zawsze od kąd robie filmiki muszę coś zepsuć :D . Co tu bede jeszcze pisał porpostu macie link i oglądajcie. Nie oceniajcie mnie surowo ;) http://www.youtube.com/watch?v=P7aHpNqn7ds Filmik nie wyszedł mi najlepiej niestety, ale tak już kręce i trzeba się przyzyczaić. Nie jestem porofesjonalisto ;(
Drool - 2007-01-08, 16:46

napis replay, HUDy, beznadziejna praca kamery, mała płynność filmu (nie przycina się, ale nie ma również płynności), brak tagu, beznadziejna muzyka i brak z nią zgrania (daruję muzykę, której nie lubię, ale pasuje do stuntów - ta nie spełnia obu wymienionych warunków), prócz kilku fajnych stuntów reszta to... SH*T (przepraszam za wyrażenie). Powiem jedno - spodziewałem się czegoś lepszego i jeżeli ta produkcja miałaby zadecydować o Twoim członkostwie niewiele bym się zastanawiał przed usunięciem Ciebie z PKS. Jestem totalnie rozczarowany. :|
Gesior7 - 2007-01-08, 16:51

Nawet nie głupie. Lądować tylko nie umiesz. :P
Zastanawiam się czemu podpisałeś się jako PKS. (?) [?] :566:

Drool napisał/a:
brak tagu

Jakiego tagu?

Jest jeszcze jeden błąd. Brakuje naszego loga!! Logo jest obowiązkowe.

Drool - 2007-01-08, 17:08

Gesior7 napisał/a:
Drool napisał/a:
brak tagu

Jakiego tagu?

Jest jeszcze jeden błąd. Brakuje naszego loga!! Logo jest obowiązkowe.


Chodzi nam o to samo :P

Shark - 2007-01-08, 17:12

Drifter_Stunter napisał/a:
Filmik nie wyszedł mi najlepiej niestety, ale tak już kręce i trzeba się przyzyczaić. Nie jestem porofesjonalisto ;(


Skoro wiesz, że film Ci nie wyszedł, to dlaczego go nam dajesz do oglądania?

Montaż paskudny - mogłeś chociaż zmienić standardowe tło z WMM2. Stunty podobne do montażu (z nielicznymi wyjątkami). Krótko mówiąc: nie postarałeś się. Spodziewałem się czegoś lepszego.


Drool napisał/a:
jeżeli ta produkcja miałaby zadecydować o Twoim członkostwie niewiele bym się zastanawiał przed usunięciem Ciebie z PKS.


Podzielam Twoje zdanie.

Gesior7 - 2007-01-08, 17:24

Shark napisał/a:
Stunty podobne do montażu

What do you mean?

Drool - 2007-01-08, 17:26

Shark napisał/a:
Montaż paskudny

Shark napisał/a:
Stunty podobne do montażu


chyba o to chodzi

Shark - 2007-01-08, 17:54

Chodzi o to, że stunty, tak jak i montaż są paskudne ;)
Gesior7 - 2007-01-08, 18:10

hah, rozumiem.
Stunty nie były takie złe. To wszystko przez te paskudne wykonanie. X|

Drifter_Stunter - 2007-01-08, 18:53

No trudno wiedzialem ze tak zareagujecie. Wiem, ze nigdy nie umialem robic filmikow. Skoro tak jak Drool napisal, ze slabe robie filmiki i wogole montaz i inne rzeczy do niczego to poprostu usncie mnie z PKS nie bede sie gniewal. Usune ten filmik z YouTube zapomne wogole o nim i tyle. Zebym wiedzial ze taka bedzie reakcja wcale bym go nie robil. No trudno jak chcecie to "wywalcie" mnie z PKS nie bede zly skoro nie zasluguje na tak dobry klan czy wytwórnie jak PKS.
Drool - 2007-01-08, 19:58

był film - nie ma filmu
był Drifter_Stunter - nie ma Driftera_Stuntera
krytyka została
MINUTA REFLEKSJI...

Dzorcz - 2007-01-09, 16:19

Moze ja tez sie wypowiem:
ogladnalem filmik i stwierdzam ze nie jest zly , stunty fajne - niektore dobrze zrobione technicznie. Montaz jest slaby , ale to mozna pominac bo DS sam przyznal ze jest w tym kiepski , troche irytowaly ruchy kamery (za duzo krecenia). Muzyka - sa gusta i gusciki - tutaj zaleznie od upodoban.
Ogolnie stwierdzam ze za ostro niektorzy skomentowali Driftera_Stuntera , widze ze jest usuniety z forum - wg. mnie troche niesluszna i pochopna decyzja, zastanowcie sie czy faktycznie nie chcecie go juz w PKS , bo potencjal do stuntow to on ma duzy (wiem bo przeciez nie raz juz z nim gralem na PKS Place).

Na sam koniec dam ocenke: 7+/10

Shark - 2007-01-09, 16:28

Drifter Stunter sam chciał odejść, prosił żeby go usunąć.

Potencjał może mieć, ale po tym filmiku raczej nie było tego widać... Przynajmniej ja tego nie zauważyłem.

Drool - 2007-01-09, 16:29

Dzorcz napisał/a:
widze ze jest usuniety z forum - wg. mnie troche niesluszna i pochopna decyzja, zastanowcie sie czy faktycznie nie chcecie go juz w PKS , bo potencjal do stuntow to on ma duzy (wiem bo przeciez nie raz juz z nim gralem na PKS Place).


Wszyscy byliśmy za jego zostaniem tutaj - niestety sam usunął się z PKS, a mnie poprosił o kompletne usunięcie użytkownika. :/ Jeżeli jesteś ciekaw szczegółów - przejżyj ShoutBoxa.

Dzorcz - 2007-01-09, 17:16

Drool napisał/a:

Wszyscy byliśmy za jego zostaniem tutaj - niestety sam usunął się z PKS, a mnie poprosił o kompletne usunięcie użytkownika. :/ Jeżeli jesteś ciekaw szczegółów - przejżyj ShoutBoxa.


No to sam nie wiem co myslec , w kazdym badz razie troche jestem zdziwiony jego decyzja.

Drool - 2007-01-09, 17:23

Dzorcz napisał/a:
Drool napisał/a:
Wszyscy byliśmy za jego zostaniem tutaj - niestety sam usunął się z PKS, a mnie poprosił o kompletne usunięcie użytkownika. :/ Jeżeli jesteś ciekaw szczegółów - przejżyj ShoutBoxa.


No to sam nie wiem co myslec , w kazdym badz razie troche jestem zdziwiony jego decyzja.


Jak my wszyscy...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group