Polskie Koło Stunterskie
Oficjalna strona PKS Studios

Produkcje PKS Studios | PKS Studios productions - Trick Attack 3

Gesior7 - 2008-12-28, 10:53
Temat postu: Trick Attack 3
Miałem ten film zrobić dzień przed świętami, niestety nie zdążyłem na czas. Dokończyłem zatem film i zrobiłem tak, jak uważałem, że powinien być wykonany.
Chciałbym tu podziękować wszystkim, którzy pomogli przy wykonaniu filmu, czyli wszystkim stunterom, którzy brali w tym udział, oraz kilku osobom, których zabrakło w tym filmie. ; ) Dzięki Waszej motywacji zrobiłem ten film razem z Wami, więc teraz możecie napisać coś na ten temat po obejrzeniu. :)
Dzięki także dla Jogi za wspaniałą zimową modyfikację do gry GTA: San Andreas.
Zapraszam!

http://www.dailymotion.pl...-attack-3_sport

http://files.filefront.co...;/fileinfo.html

Kari - 2008-12-28, 10:57

Przepiękne intro , stunty fajne i co tu dużo pisać, stunt movie w wykonaniu g7 zawsze ładnie wychodzi :)

stunty 8+/10
montaż 9+/10
muza 9/10

Pozdro :)

SilVerus - 2008-12-28, 11:33

Fajny motyw w intro z tą trójką i w outro z telewizorkiem. ;]
Na stantach się nie znam, ale wydaje mi się, że były na poziomie średnim/słabym, jedynie Skamer i Drool dali coś lepszego.
Muzyka może być.
Ogółem to montaż ok, stunty trochę gorzej. 6/10

SouL - 2008-12-28, 12:30

miły w oglądaniu film gratuluje :D

Stunty 7/10 bo niektóre Old
Montaż 8/10 Spoko
Muzyka 9/10 gites

Kukiel - 2008-12-28, 12:33

Fajny film. Nie powiem by stunty były na wysokim poziomie, ale jednak bardzo przyjemnie się oglądało. Najlepszy był zdecydowanie FD nawet jeśli modował. Pozatym 'isty był Tommy grind Droola :P
ViRuS - 2008-12-28, 12:48

ja cieee... pierwsza muzyka i stunty do niej, słabe
druga muza jak się zaczęła (mimo że stara) i stunty FD to tak strasznie mi przypomniało wakacje że to się w głowie nie mieści.

Ogólnie dużo starych, tricki słabe ale dotrwałem do końca filmiku więc warty obejżenia ;]

DS - 2008-12-28, 14:27

Ogólnie na początek duże zdziwienie samą nazwą. Nie wiedziałem, że może wyjść nowa wersja TA. Film ogólnie fajny, stunty niektóre fajne, niektóre już nieco starsze. Ale ogółem jest dobrze 7/10
radziu - 2008-12-28, 14:35

Rozumiem, iż to film podsumowujący naszą tegoroczną twórczość?
No cóż, pomijając iż moje stunty NRG są zlamione, to film wyszedł całkiem nieźle.
Troszkę przydługawy, muzyka niezbyt przypadła mi do gustyu, aczkolwiek samo wykonanie filmu jest dobre. Niektóre stunty raczej nie powalają, gdyż są stare, ale fajnie się oglądało.
Film warty obejrzenia :)

7/10

Mewka - 2008-12-28, 14:42

Zadziwiający film... Ani to porządny stunt movie, jak poprzednie TA, ani film PKSu, choć było tam logo. Nie wiedziałem, że G7 jeszcze stuntuje. Ogółem to różnorodny poziom i na pewno również wiek stuntów, bo stunty Kanosha Radzia czy Sharka muszą być co najmniej z 2006... Obejrzałem cały, sam nie wiem jak =d
dawbar1994 - 2008-12-28, 15:35

A mi sie b.podobalo (i nie mowie tego dlatego ze wystapilem w filmie), stunty niektore(wiekszosc) stare ale milo bylo ogladac ten film :)
StrangereQ - 2008-12-28, 16:22

o.O...

Wchodzę na PKS, sprawdzam nieprzeczytane posty, widzę post dawbara i sobie mówię "poco odkopujesz stary film...", dobra... Wychodzę z tej stronki i po chwili sobie tak myślę - "Co!? TA3!?!?!?!" Pomyliłem po prostu TA2 z TA3 o.O Dla mnie był to szok... Dling.

Kafel - 2008-12-28, 17:55

Jej ludzie co wy gadacie ;o Film jednym słowem jest piękny! Bo teraz widzę jak zmienił się stunt, triki zawarte w tym filmie pewnie nie jednemu z was przypomniały stare dobre lata, kiedy stuntowało sie dla zabawy - mody były rzadkością a każdy wykonany stunt nawet ten najprostszy poprawiał humor. Obejrzałem go 3x i chętnie dodał bym do ulubionych ale... Jest długi ale warty obejrzenia. G7 pięknie montuje a ten pomysł z "3" jest po prostu genialny moim zdaniem :) Dobra robota. Perfekcyjnie mimo iż niektóre stunty nie powalają. Dodam jeszcze, że outro jest genialne :)
WOS - 2008-12-28, 18:09

Moim skromnym zdaniem film wypadł super, stunty były może i stare ale tak jak kolega wyżej powiedział pewnie każdemu z nas przypomniały stare czasy. Ogólnie za wszystko dam 8/10 gdyż fajnie mi się to oglądało.
Skamer - 2008-12-28, 19:03

Ja już nastroiłem się przed oceną na to co zobaczę w tym filmie i sprawdziły się moje oczekiwania a nawet zostałem mile zaskoczony. a czym ? występem Szczawika, Kanosha, Kathrine, których niezbyt często miałem okazję oglądać w stuntfilmach :) . Nie wiedziałem także G7 że trzymałeś do tej pory moje replay'e przeznaczone na nasz Taxi Collab. Zaskoczony byłem widokiem moich boostów bo tak długim czasie "nieużytku", pomyśleć że wtedy o rollboostach wiedzieli nieliczni ;) .

Ogólnie film w duchu wspominania jest świetny. Przyznam jednak, że gdybym nie był w PKS szczerze nie zwróciłbym na niego zbytnio uwagi. Sądzę jednak, że takie filmy są potrzebne uświadamiają nam jak szybko się zmienia nawet tak durna rzecz jaką jest stunting. Film przenosi nas w czas gdy zdania typu "pokaż repki, nie wierze Ci" "modowany stuntfilm" były sporadycznie wypowiadane w sytuacjach oczywistych lecz nie na tak masową skale jak to jest dzisiaj. Wtedy nie było wątpliwości czy dany stunt jest dobry czy nie. Obecnie jeśli stunt jest dobry to pierwsze podejrzenie to "modowanie".
Nikt nie pytał się drugiego "ile masz fps ?" bo to nie miało żadnego znaczenia.
Stuntfilm ten z pewnością przypadł mi do gustu. Ciesze się, że także w filmie jak i w PKS mogłem być( i chyba jeszcze jestem) elementem historii studia.
Nie będę też ukrywał, że znacznie lepiej wspominam czasy tamtejszego stuntingu.

Montaż był jak w większości Twoich produkcji bardzo dopracowany. Całkiem ciekawe wprowadzenie oraz outro :) . Ogólnie to zastrzeżeń co tej części filmu szczególnych mieć nie mogę jednak myślałem, że użyjesz starej wersji loga PKS xD . Byłoby bardziej nastrojowo. Możliwe, że słaba jakość starej wersji loga wymusiła takie rozwiązanie.

Muzyka- Bez zastrzeżeń. Właściwie do takiego filmu nie pasowało nic innego :) .

Długość filmu odgrywa też spore znaczenie podczas oglądania. Przyznam, że Ty G7 lubisz czasem przeciągać momenty w filmie, które nie zawsze powinny trwać zbyt długo. Znowu Nie udało Ci się zmieścić w 10 min xD zupełnie jak z TA 2 :) .
Mam nadzieje, że przez to ocena innych osób nie spadnie bo wiem, że nie każdy potrafi dumać w wspomnieniach i zaczyna film przewijać widząc triki nie wysokich jak na dziś lotów.


Epic.

Raziel - 2008-12-29, 15:55

Od świąt, co chwilę wchodziłem na to forum, czekałem, sprawdzałem nowe tematy. Jednak nie spodziewałem się, że filmem tym będzie trzecia część Trick Attack. W tym momencie moje serce napełniło się radością.

Wiele osób zapewne nie pamięta zamierzchłych czasów, gdzie polski stunting był dopiero tworzony. Sam osobiście tez niewiele pamiętam z tamtego okresu, ale wystarczy, aby ten film przywołał wspomnienia trudnych początków, gdzie stunting nie oznaczał walkę o bycie najlepszym, ale walkę o dobrą zabawę w dobrym gronie i o spełnianie marzeń :) Może dzisiaj dla niektórych jest podobnie, ale różnice między tymi czasami są diametralne. Dlatego, w tym filmie, nie chodzi o to, aby pokazać super stunty, ten film jest, aby pokazać, czym powinien być dla nas stunting :)

Kwestia montażu jest dla mnie pod małym znakiem zapytania. Przyznam, ze tydzień czy tam dwa na montowanie może to nie jest jakoś dużo czasu, ale spodziewałem się innego nastroju filmu. innego, czyli z pokazem świetnych efektów specjalnych, doskonałych pomysłów. Jednak, ku miłemu zaskoczeniu, film został zmontowany nowatorsko, bez czegoś, co by odwracało uwagę od stuntów i zapewne trochę "zniszczyło" film. Intro było świetne, outro też. A muzyka? Muzyka jest taka, jaka jest. Fajna, to wystarczy.

Jeszcze raz gratuluje, film na prawdę, jest świetny!

Gesior7 - 2008-12-29, 15:58

Skamer napisał/a:
Znowu Nie udało Ci się zmieścić w 10 min zupełnie jak z TA 2 .

Nie chciałem się ograniczać. ; )

Zoolwiq - 2009-01-04, 22:04

Siemacie wszyscy, dawno mnie nie było... ;] I pewnie gdyby nie Gesior jeszcze przez jakiś czas bym nie zaglądał na to forum, na którym kiedyś byłem chyba 4 albo 5 w rankingu aktywności :P heh... Do rzeczy:
Nie będę się rozpisywał, bo już to zrobił Skamer i Raziel ;]

Jeśli chodzi o stunty to powiem, że mi się podobały, może nie były jakieś genialne i które wykonuje się raz na milion prób, ale podobały mi się ;P Muszę trochę odjąć za to, że kilka już było w innych filmach i G7 pozwolił sobie je wyciąć ;> powiedzmy... 8/10

Muzyka - co tu dużo mówić, jest, jest dobra, zgrywa się, miło się słucha i tyle ;] 9/10

Montaż - I tu po raz kolejny Gesior pokazał co potrafi, po prostu lubię filmy przez niego zmontowane. Mimo czasu 13:54, film ogląda się przyjemnie, bez myśli typu 'kiedy to się skończy' i co bardzo chciałem powiedzieć: 0 błędów kamery! Tak, nie dopatrzyłem się ani jednej skazy i za to chwalę Gesior'a. 10/10.

Kończąc - Gesior, brawo, popełniłeś świetny film, który właśnie mi się ściąga w lepszej jakości i do którego z chęcią wrócę.
pzdr.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group