Polskie Koło Stunterskie
Oficjalna strona PKS Studios

Produkcje PKS Studios | PKS Studios productions - [PKS] Prociaton

Macc - 2009-03-28, 09:22
Temat postu: [PKS] Prociaton
Moje nowe solo, co prawda ze stuntów zrobionych do innego filmu, lecz postanowiłem zrobić tak. Edit nie zachwyca, cc i pare efektów to wszystko. Mam nadzieję, że się spodoba. Na dobrą jakość, musicie trochę jednak poczekać.

Prociaton - YouTube

Enjoy

morph - 2009-03-28, 09:35

FIRST OMG WTF HAX
fristajluch - 2009-03-28, 12:54

macc, dzięki ci za przywrócenie PKSu do jako-takiego życia!
stuntów oceniać nie będę, gdyż na SA się nie znam i nie chcę nikogo obrazić moją ignorancją. bynajmniej film oglądało się przyjemnie. montaż i muzyka są naprawdę dobre.

matt - 2009-03-28, 17:34

Witaj Macc.

Stunty mi się podobały, dużo osób mówi ze modujesz - tak to wygląda na niektórych repkach ale prawda jest taka ze tylko ty znasz odp na to czy modujesz czy nie, jeśli mdujesz przemyśl.. po co to robisz, ale wątpie ze to robisz biorąc pod uwagę ze masz małe lagi a wszyscy wiedzą co się dzieje podczas gdy ma się lagi. (ja kiedys normalnie przejechałem przez siatkę na lotnisko w las venturas)

Montaz mi się podobał, nie ma żadnych na ciapanych efektów i ładnie wszytko czysto wygląda, ale musisz troszkę popracować nad dobrych momentu do danego efektu (szukanie bitów itp)

Muzyka - Fajna i spokojna, taka jak lubię.

morph napisał/a:
FIRST OMG WTF HAX


your mum.

StrangereQ - 2009-03-28, 19:51

Dziwne boosty, ale poza tym - niezły film!
DaMiAn0 - 2009-03-29, 08:19

Macc jak zwykle mi twoje rollboosty zaiponowały xP Stunty na poziomie
Stunty 4/5
Muzyka 3/5
Oby więcej takich Filmów !

Dash - 2009-03-30, 16:18

Bardzo przyjemny filmik . Taki jakby spokojny ; ) , piosenka nadała niezłego klimatu .
Edit był średni , mało efektów , ale co tam .

Ty Macc kochasz ten stunting chyba ^^ .

8/10.

How High - 2009-04-03, 16:04

Nie znam sie na stuntach więc ich nie oceniam... Ale montaż też nieco tandetny i żeby nie rzec... ubogi... Przepraszam jeśli uraziłem... Ale muzyka już dobrana fajnie, pasuje, lubie ten typ... I patrzeć jak taxi sie odbija od kolejnych ścian...
stunty -
montaż 5/10
Muzyka 8/10
Zatem.... coś mniej więcej 7,5/10 . Nie robiłem średniej...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group