Polskie Koło Stunterskie
Oficjalna strona PKS Studios

Produkcje PKS Studios | PKS Studios productions - [PKS] aPoKalipSa

$eba - 2009-03-28, 23:17
Temat postu: [PKS] aPoKalipSa


Po długiej (naprawdę długiej) braku aktywności teamu PKS nadszedł czas, aby wypuscić nowy crew movie. Trwało to naprawdę długo, lecz powiodło się. Mam nadzieję, że film spełni wasze oczekiwania i was nie zawiedzie :D
Z tego miejsca chciałbym przeprosić cały team za moje lenistwo i brak aktywności.
Również chciałbym bardzo mocno podziękować Skamerowi za pomoc prawie we wszystkim :P i luv u man xD

Więc bez niepotrzebnej paplaniny przedstawiam wam film:
Download HQ
Download HQ2
YOUTUBE - bez dźwięku.
VIMEO - podziękowania dla Skamera ?


ENJOY it :D

Skamer - 2009-03-28, 23:17

W końcu zabrałem się za ocenę stuntfilmu.

Z początku mogę być zadowolony z jednego. Konkretnie z nazwy. Bardzo dobrze, że "aPoKalipSa" nie jest niczym fałszywym. Dawno też nie widziałem lepiej dopasowanej nazwy do sytuacji PKSu, która ma bardzo wyraźne odzwierciedlenie w tym filmie.


Stunty:
Panowie - Padamy. Nie wiem czemu czuję się najbardziej winny za to. $eba absolutnie nie mam Ci za złe to, że projekt ten do końca doprowadziłeś (z resztą ja też się bardzo oto starałem).
W filmie bardzo zarysowała mi się monotonia stuntingu. Pod względem stuntów muszę sam przyznać, że tak bezbarwnego stuntmovie już dawno nie oglądałem. Bump , grind , p2b , bump , grind itd. Ja też dodałem coś od siebie, i są to triki za którymi sam nie przepadam.
Słabość jest widoczna gołym okiem. Mimo to podziwiam $ebe , Streema , Raziela bo na pewno dali z siebie wszystko. Jednak to wszystko zjadł ząb czasu (oldy) albo samego stuntera (Ja ; / ) . Jak w każdej produkcji znajdziemy "rodzynki" więc nie mogę powiedzieć, że poszczególne stunty nie zaimponowały mi jednak to nadal nie jest to.
9 stuntów nie ujrzało światła dziennego lecz nie wiem czy by coś polepszyły. (może ? )


Montaż:
Intro na początku zdawało mi się ciekawe. Po obejrzeniu go 5 raz stwierdziłem, że jej trudność wykonania w ogóle nie przekłada się na efekt. Podziwiam $ebe, że chciało mu się wgrywać poszczególne modele 3d (postaci, loga napisów) jednak to wszystko nie wyszło estetycznie.
Main: Nie wiem czy jestem niezrównoważony jednak mnie montaż się spodobał. Nie jest ani przesadzony ani zupełnie gładki dla mnie w sam raz.
Outro: <rozpacz>Gdzie są stunty outro ? :( </rozpacz> | Thx za Thxy :/

Muzyka:
Intro - na prawdę dobry kawałek i prawie dobrze wykorzystany
Main - W porządku. Montaż nadążył za utworem. Brakuje mu tylko długości na pomieszczenia all stuffu i zaspokojenie "ryczących lwów".
Outro - Gdy usłyszałem tą prostą melodie od razu pomyślałem "To już koniec ! miło było, ale się skończyło, smutne zakończenie 3letniej historii PKSu"

Podziw dla wszystkich PKSowiczów przejawia się w tym, że zamiast powiedzieć "Panowie to nie ma sensu, prawie nikt nie ma czasu na dalsze bawienie się w stunting rozwiążmy team" starali się jeszcze coś wydusić. Wiele osób walczy z samym sobą, nie wszyscy się przełamują. Ten film pokazuje, że takich "razów" powinno być więcej aby móc się dzisiaj przebić. Nie udało nam się odkopać za pierwszym razem. Można mieć tylko głęboką nadzieje, że możę uda się za następnym. Czy jest to możliwe ? Zapytaj siebie samego.


Podsumowując:

Nice Vid ! guyz ! :D +7/10,5

Macc - 2009-03-28, 23:26

Hmm, jestem członkiem PKS to ocenie. Bardzo słabo. Tyle starych stuntów, w ogóle wysłałem chyba 5, a w filmie pokazały się 2, chodziaż 4 były zaakceptowane. Ekstra.

Film: Beznadziejny.

Intro: Pedalskie napisy, postacie są ok, potem znów pedalski napis.

Main: Coś niby było zmontowane, niby ok ale i tak brzydkie.

Outro: Różowe pedalskie napisy.

4/10

Skamer
Emocjonalna ocena, ale dobra taka niż żadna :P

Macc
Skamer dał chyba tylko nowe stunty + Raziela boost + Dash coś tam też dał i świetny edytor też. Brawa dla nich!

ViRuS - 2009-03-29, 00:25

macc...

tez tak mialem jak do pewnego filmu SS'u mieli mi przyjac wiecej trickow(zaakceptowali) a byly tylko dwa... ocenilem slabo a jednak film byl wybitny.. nie ma sie co martwic :)

Streem - 2009-03-29, 09:02

Kod:
This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

This limit is reached.

To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.

kk

DaMiAn0 - 2009-03-29, 09:17

HQ Nie działa proszę zrobić Reupload xP | Ocenię jak ściągne i będzie aktualny link.
Macc - 2009-03-29, 09:55

ViRuS napisał/a:
macc...

tez tak mialem jak do pewnego filmu SS'u mieli mi przyjac wiecej trickow(zaakceptowali) a byly tylko dwa... ocenilem slabo a jednak film byl wybitny.. nie ma sie co martwic :)


Tylko pokazały się 2 stunty, szkoda że te słabsze. Dlaczego nie te lepsze? Dziwne, ale rozumiem. Lepiej zmontować najpierw, a potem poczekać na dokładkę tricków, ya Seba?

PrzemOO - 2009-03-29, 18:23

finisher ftw.
downajt - 2009-03-29, 19:24

http://www.megaupload.com/?d=KPSSKXRG
Z dwojga złego...

Rolek - 2009-03-29, 20:02

Nie bardzo jestem w stanie zrozumieć tego szału, montaż prehistoryczny, Movie Makerem to montowaliście ? Brak ładu, jakichś przejść spójnych. Odnoszę wrażenie, że ktoś to wrzucił, uciął zbędny początek, koniec stunta, dodał kilka przejść i zmontował. Czcionka, całe to logo, trzeba było poprosić Doggera, czy kogokolwiek, może zrobiłby coś normalnego, a tak produkcja przypominająca początki sceny, tylko mapki, napisów i huda brakuje. Stuntów nie oceniam, nie moja działka.

Jakieś 3/10, krótkie było, więc ujdzie. Jeżeli to ma być jakaś reaktywacja sceny, to nie radziłbym tego trupa z szafy wyjmować ;)

fristajluch - 2009-03-29, 20:33

Rolek napisał/a:
Nie bardzo jestem w stanie zrozumieć tego szału, montaż prehistoryczny, Movie Makerem to montowaliście ? Brak ładu, jakichś przejść spójnych. Odnoszę wrażenie, że ktoś to wrzucił, uciął zbędny początek, koniec stunta, dodał kilka przejść i zmontował. Czcionka, całe to logo, trzeba było poprosić Doggera, czy kogokolwiek, może zrobiłby coś normalnego, a tak produkcja przypominająca początki sceny, tylko mapki, napisów i huda brakuje. Stuntów nie oceniam, nie moja działka.

Jakieś 3/10, krótkie było, więc ujdzie. Jeżeli to ma być jakaś reaktywacja sceny, to nie radziłbym tego trupa z szafy wyjmować ;)


Chyba po raz pierwszy zgadzam się z Rolkiem. Jedynym ożywczym zrywem PKSu było ostatnie solo Macca, lecz to co zobaczyłem przed chwilą to chyba gwóźdź do trumny najstarszego zespołu stunterskiego w Polsce. A szkoda.

Gesior7 - 2009-03-29, 20:59

10/10 dla PKS
Rolek - 2009-03-29, 21:05

Gesior7 napisał/a:
10/10 dla PKS


Nie ma to jak powalająca argumentacja.

Gesior7 - 2009-03-30, 09:35

Wiem Rolku, że twarda argumentacja w rezenzji filmu jest dla Ciebie podstawą. Słusznie, dlatego i tym razem nie zamierzałem rzucać słów na wiatr. W ocenie pracy naszego zespołu nad filmem "aPoKalipSa" posłużę się więc kilkoma argumentami, które stanowią dla mnie fundamenty istnienia i działalności Polskiego koła stunterskiego.
Według mnie na ocenę 10/10 zasługuje przede wszystkim wspólna praca w zespole i motywacja. PKS spisał się tu wspaniale. Każdy z nas przyłożył się do pracy. Każdy starał się (nie tylko czekał), aby film wyszedł jak najlepiej i pokazał, że PKS jest silne.
Drugą rzeczą, którą wiele osób zauważyło, co jest również istotne, jest to, co robimy. Stunting. Oglądając film nie miałem wątpliwości, że PKS to stunterzy, którzy mają za sobą dużo doświadczenia, ogromne zdolności i umiejętności w tym kierunku. Według mnie wszyscy, którzy brali udział w filmie nie tylko starali się dać z siebie jak najwięcej, lub coś pokazać. Więcej, to się już dokonuje. Daliśmy z siebie jak najwięcej, pokazaliśmy, że jesteśmy nadal aktywni i nie siedzimy bezczynnie, zdobywamy nowe umiejętności i ciągle się rozwijamy. Jestem pewien, że właśnie to stanowi sens tego projektu, a także zasługuje na taką ocenę.

10/10 dla PKS!

Adik16 - 2009-03-30, 11:38

Stunty : 7,5
Montaż : 4
Muzyka : 8

Całość : jak dla mnie na 6,5 :) Widywałem o wiele lepsze produkcje... niestety....

Dash - 2009-03-30, 16:54

Hmm ... Ja mam całkiem odmienne zdanie co do tego projektu .
PKS już nie jest tym żywym teamem jak to było kiedyś , lecz ja się z tego bardzo ciesze , Nie zależy mi na wielkiej sławie , lub głupim dążeniu do czegoś co tak naprawdę na końcu nie ma znaczenia . PKS jest miejscem w którym kiedy jest ochota na zrobienie vidu - robimy go , nie ma jej - nie robimy . Zasady są proste , wiadomo każdy włożył coś od siebie w ten projekt a uwierzcie mi nie było łatwo z wydaniem tego filmu. Każdy z nas osobna pokazał już wystarczająco wiele , i jakimś cudem znalazł się tutaj w tym teamie , dlaczego ? Bo moim zdaniem jest to miejsce w którym można odpocząć , doszedłem do tego teamu ponieważ nie mam dość czasu i chęci na vid co miesiąc , a tutaj mam luz , jesteśmy tutaj , zrobiliśmy vid i z tego się cieszymy , że poziom już nie tak zachwyca jak rok , dwa a może trzy lata temu , co z tego ?
Trudno jest wytłumaczyć to co mam na myśli , chyba musielibyście tutaj być w tym teamie . Podsumowując moja taką notkę odbiegającą od filmu troszeczkę powiem tylko że My czyli całe PKS zrobiliśmy już swoje , zdobyliśmy szacunek i uznanie, myślę że to się liczy najbardziej . . . A nowy Vid najbardziej odsłania to że stunting jest zabawą a nie ciągłym robieniem stuntów po kilkanaście godzin ... Wiele osób o tym zapomina .

Teraz może coś o montażu itp, Mianowicie montaż mi się podobał , trochę dziwi mnie że zajął Sebie tyle czasu bo nie jest wielkim pro elo montażem ale cóż . Bywa i tak , więc podobał mi się bo był prosty i ciekawy .
Ocenianie stuntów chyba nie należy do członków PKS , tak uważam , więc czekam na krytykę od reszty . Dziękuję .

PS: Dzięki za openera ;)

DS - 2009-03-30, 18:18

Mi wasza produkcja bardzo się podobała. Aż łezka w oku się zakręciła mi, kiedy zobaczyłem G7, czy Skamera? A dlaczego? Może dlatego, że zżyty jestem z PKSem. 4 razy byłem pod waszymi skrzydłami. Film podobał mi się bardzo. Najlepszy trick, jaki wyłoniłem to trick Streema na samym końcu. Reszta stuntów była dobra, bądź bardzo dobra. Naprawdę fajnie, że wydaliście coś nowego.

Jedyne co mnie zasmuca to to, że waszych filmów jest nie wiele. Widziałem co napisał Dash wyżej i szanuję to. Jednakże was ogląda mi się najfajniej, bo w waszych filmach 98% to moi znajomi w tym jakieś 10% to staaaarzy znajomi, z którymi się kiedyś było we wspólnym Teamie. Naprawdę fajnie panowie! A co mi tam, 8/10

Macc - 2009-03-30, 18:26

Skamer - te 9 stuntów, o czym wspomniałeś. Nie wiem jak reszty, ale te moje dwa stunty, o któych nie zapomnę napewno zmieniłyby niektóre wypowiedzi. No cóż, Seba nie zmontował - jego problem, mam nadzieję że pierwszy i ostatni raz montuje crew vid.
Michu - 2009-03-30, 19:33

Gdzie, co ? 3/10 lol

Nie stuntuję już ponad miesiąc a poziom skacze i skacze, kilka stuntów było naprawdę dobrych, szczególnie TB Skamera którego pamiętam jako "chu**wego" (Próbowałem go kiedyś ale po kilku próbach zrezygnowałem). Ostatni stunt Streema świetny, montaż taki sobie... Szczególnie najbardziej rozbraja mnie "ciemna sceneria" w niektórych stuntach...
Przecież taki montaż to tylko marnotrawstwo stuntów kolegi z teamu, nic nie widać - to tak jakby tego stunta w ogóle w filmie nie było, a pomyśl sobie że ktoś męczył się nad nim tydzien czy ileś tam... Ja bym tak nie mógł.

Muza może być, ogólnie to pierdzielnę tutaj prosto z mostu 7-/10

Rolek - 2009-03-30, 20:45

Jeżeli się komuś montaż podobał, to jestem zaskoczony, gniot totalny, a ludzie się zachwycają. Wiem, że PKS, tu nikt tego w sposób racjonalny nie ocenia, dajcie to na jakieś forum z normalnym poziomem, zobaczymy czy się ludzie będę zachwycać.

Michu, oceniłem montaż, nie oceniam stuntów, więc jeżeli ktoś się tym sugeruje, to niech doda te 2,3 oczka, ale jeżeli ktoś odwala takie coś, to stuntów praktycznie nie zauważasz, człowiek zaczyna się zastanawiać dlaczego ciągle czyta się na forum posty o genialności montażystów, a PKSowski filmik zmontowano w ten sposób. Litości.

I to pierdzenie pseudofilozoficzne, ludzie, to tylko źle zmontowany filmik...

Dash - 2009-03-30, 20:56

Rolek , twoje zdanie jest takie że montaż jest kompletnie do bani , niektórzy mogą mieć całkiem inne zdanie na ten temat więc twoje "pseudofilozoficzne" teksty też tutaj chyba nie są na miejscu , bo każdemu się podoba co innego ., niektórzy lubią ponawalać efektów , niektórzy tylko kilka włożą ale tworzą ten klimat filmu .
Montaż może nie zachwycał tak bardzo jak filmu Ghosta ale napewno nie był aż tak kiepski w moich oczach , tak jak Ty to mówisz .

Pozdrawiam .

btw. ktoś na to zastępcze GTAS wrzucił nasz vid ?

Tracker - 2009-03-30, 21:09

Film wypadł bardzo dobrze moim zdaniem .
Muzyka nie najgorzej się się słuchała .
Montaż normalny nie (Na*e**** efektami jak niektórzy lubią)

Moja ocena wynosi 8/10
Good Job PKS :> !

Rolek - 2009-03-30, 21:30

Dash napisał/a:
więc twoje "pseudofilozoficzne" teksty też tutaj chyba nie są na miejscu , bo każdemu się podoba co innego


Przepraszam, ale gdzie Ty w moich wypowiedziach dostrzegasz jakiekolwiek filozoficzne elementy ? Ja nie dorabiam do niczego żadnej filozofii, to Wy to robicie, więc jeżeli już coś mówisz, piszesz, to pomyśl, nie wystarczy rzucić, powtórzyć to co ktoś napisał, to nie jest pyskówka, to nie działa w ten sposób. Mnie tanimi sztuczkami dyskusyjnymi nie zatniesz, więc jeżeli już dyskutujesz, dyskutuj.

Piszę tak, ponieważ bawi mnie to smęcenie Wasza, ludzie, ja rozumiem, że PKS, ale po innych, identycznie wyglądających filmikach jedziecie jak kombajn po polu. Ostatnio tu nie można było dać niczego co nie zawierało kilograma efektów, przejść, czy innych dupereli z programów za kilka tyś $, bo automatycznie oceny leciały do 5/10, a teraz ktoś spartolił montaż i ludzie się zachwycają. To jest poziom pierwszych produkcji z _F, a nie montaż.

Interesujące, PKS wypuszcza kilka dobrych filmików, a później leci z gniotem i teraz wmawia się wszystkim, że gorszy film to pozytywny element, od kiedy tendencja spadkowa jest czymś pozytywnym ?

Dash - 2009-03-30, 21:40

Nie wdaję się z Tobą w żadną pyskówkę , Raczej Ty prowokujesz do tego , bo ja nie miałem takich zamiarów . Dobra nie róbmy tutaj offtopa, tylko dajmy ludziom ocenić , jak większość oceni wtedy takie wnioski można wyciągnąć ale nie teraz , kiedy zaledwie kilka osób się wypowiedziało .

Sry za odbiegnięcie od tematu .

Rolek - 2009-03-30, 21:43

Dash napisał/a:
Nie wdaję się z Tobą w żadną pyskówkę , Raczej Ty prowokujesz do tego , bo ja nie miałem takich zamiarów .


Dash, przeczytaj jeszcze raz to co napisałem i jeszcze raz i jeszcze raz, a teraz powiedz mi, gdzie ja napisałem, że wdajesz się ze mną w jakąkolwiek pyskówkę, napisałem, że to nie jest pyskówka, więc nie wystarczy napisać odwrotność moich słów, aby wypowiedź miała sens. Dyskutujemy o filmiku, więc gdzie tu widzisz jakikolwiek offtop ?

[ Komentarz dodany przez: Yama: 2009-03-30, 21:45 ]
Poszli mi stąd, obaj :)

A idź sobie sam ;)

Gesior7 - 2009-03-30, 22:29

Rolek napisał/a:
Dash napisał/a:
Nie wdaję się z Tobą w żadną pyskówkę , Raczej Ty prowokujesz do tego , bo ja nie miałem takich zamiarów .


Dash, przeczytaj jeszcze raz to co napisałem i jeszcze raz i jeszcze raz, a teraz powiedz mi, gdzie ja napisałem, że wdajesz się ze mną w jakąkolwiek pyskówkę, napisałem, że to nie jest pyskówka, więc nie wystarczy napisać odwrotność moich słów, aby wypowiedź miała sens. Dyskutujemy o filmiku, więc gdzie tu widzisz jakikolwiek offtop ?

[ Komentarz dodany przez: Yama: 2009-03-30, 21:45 ]
Poszli mi stąd, obaj :)

A idź sobie sam ;)


Ty chcesz tu kogoś wyrolować? Lepiej skołuj jakieś argumenty gruntujące twoje zdanie.

Rolek - 2009-03-30, 22:38

Gesior7 napisał/a:

Ty chcesz tu kogoś wyrolować? Lepiej skołuj jakieś argumenty gruntujące twoje zdanie.


Podałem ich mnóstwo, ale do tego należałoby spojrzeć na film z perspektywy ogólnej, a nie piedestału PKS. Aktualnie to rolujecie siebie samych, udając, że zrobiliście coś prezentującego dawny poziom. To tylko głupi filmik, zabawa, zamiast powiedzieć, fakt, stać nas na coś lepszego, spieprzyliśmy sprawę, dorabiacie do tego jakąś tanią filozofię o reaktywacji. Stek bzdur i tyle. Więc zamiast bawić się słówkami [vide wyrolować], pomyśl Gesior7 czy aby na pewno nie krzywdzisz swoją oceną rzeczy, które naprawdę na tą 10 zasługują.

Skamer - 2009-03-30, 23:00

Rolek napisał/a:

Podałem ich mnóstwo, ale do tego należałoby spojrzeć na film z perspektywy ogólnej, a nie piedestału PKS.

Oto perspektywa ogólna:
Obecny PKS jest to 10% PKSu z lat świetności (Najlepsi odeszli w chwale / bądź nie).
Obecna sytuacja PKS jest na prawdę nieciekawa ze względu zdziesiątkowanie team'u oraz nieustanne zmiany składu. Łatwo jest mówić o zgranej grupie gdy siedzi się na trybunach i "drze mordę".

Rolek napisał/a:
Aktualnie to rolujecie siebie samych, udając, że zrobiliście coś prezentującego dawny poziom. To tylko głupi filmik, zabawa, zamiast powiedzieć, fakt, stać nas na coś lepszego, spieprzyliśmy sprawę, dorabiacie do tego jakąś tanią filozofię o reaktywacji. Stek bzdur i tyle.

Nic nie udajemy. Ten film zaprezentował nasz poziom. Stać nas na coś lepszego lecz ten film nie jest "gwoździem do trumny" ani "trupem w szafie" Twoje zdanie jest błędne i krzywdzące. To nie jest reaktywacja ? To nie tania filozofia tylko fakt. "Stek bzdur" możesz sobie na obiad ewentualnie zjeść.

WOS - 2009-03-30, 23:14

Ten oto vid pks'u może nie był taki super jak np. Connexion, ale trzymał poziom. Intro, no cóż tutaj już było gorzej, te napisy i wyrenderowane z 3ds max'a klony cj'a nie wyglądały za fajnie. Montaż był ładnie spasowany z muzykąi tutaj wielki plus. Muzyka też mi się spodobała.

Więc tak:
Stunty: 7/10
Montaż: 7,5/10
Muzyka: 7/10

Za wszystko mogę dać spokojnie +7/10 :)

Dogger - 2009-03-31, 09:15

Tak to jest jak nie pozwala się mi montować filmu :(
Choć mi osobiście się podobał, głosy niektórych mówią same za siebie.
Montaż nie był powalający, a szczególnie brzydkie było intro, ale nie można się przyczepić do wielu rzeczy.
Stunty. W tym miejscu nie zgodzę się praktycznie z każdym z was. Wg. mnie były on całkiem dobre. Może np. taki Skamer, po prostu oczekiwał za wiele, ale jak dla mnie to poziom PKS jest właśni taki jaki jest.
Jedyna rzecz która mogła odrzucić to muzyka. Katastrofa.

Za film spokojnie mogę dać 7+/10.

Mariusz - 2009-03-31, 09:58

Wyszedł oldskul, stunty były naprawdę fajne, montaż taki jak zeszłe "trendy", świetna muzyka (przypomniał mi się NHL 2003). Ogólnie pozytywnie, ale dużym minusem był "ciemny klimat" w montażu. To przeszkadzało. Całość - może być.
radziu - 2009-03-31, 12:05

No cóż, szczerze mówiąc film mi się nie podobał.
Po pierwsze to intro, kompletny brak pomysłu. Brzydkie kolory, brzydki napis. Ogólnie stracony czas na zrobienie tego. Intro powinno zachęcać, nijako wprowadzać do filmu, a reakcja była odwrotna. Montaż może być, nie ma co narzekać.
Podkład ujdzie, prócz tego w intrze. Jedynie za co można pochwalić to stunty. Od dawna się nimi nie interesowałem, ale widać że film trzyma jednak poziom, czego nie można powiedzieć o jakowym klimacie (bo go nie ma :/)

Średnio, przeciętnie, nudno.
5/10.

How High - 2009-03-31, 16:55

Ja na stuntach się nie znam, więc ich nie ocenie...
Po pierwszych kilkunastu sekundach męki, miałem bardzo wielki odruch wymiotny ... tak zhańbionego 3D jeszcze nie widziałem, a nawet ja mistrzem w tym nie jestem... (Wide moje clipy do M2P1 - LINK - wiem, przykre...) . Wcisnąłem pauze i biegiem po chusteczki. OK, wymioty zatamowane oglądamy dalej. O dziwo, oglądało się co raz lepiej jednak im dalej w las tym więcej drzew. Montaż stuntów i owszem ładny ale taki jakiś ... tandetny ? To chyba dobre określenie ... A muzyka jak to muzyka... dobra, chociaż deczko nie pasująca ...
6/10, nieco wyżej od radzia...

Charnel - 2009-04-19, 09:10

Więc jeśli chodzi o intro to zupełnie nie trafione kolory, następnie montaż całkiem ok choć nie można powiedzieć że perfekcyjny. Stunty jak stunty, niektóre ciekawe inne mniej chociaż jako tako to wyglądało a co do muzyki to pasuje i nawet przyjemna.


stunty 7-/10
montaż 7/10
muzyka 8/10

Heros - 2009-04-19, 10:35

No ładny collab ale niektóre stunty mnie nie były dosyć zachęcające do oceny.
Montaż był troszkę lipowy ale dało się wytrzymać :P
Muzyka no też była fajna.
Więc za wszystko 8/10


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group