Polskie Koło Stunterskie
Oficjalna strona PKS Studios

Produkcje PKS Studios | PKS Studios productions - [PKS]Time Of Return.

Roach - 2009-09-20, 11:27
Temat postu: [PKS]Time Of Return.

Przedstawiam wam nowy film PKS'u - Time Of Return. Jest to mój pierwszy
montowany collab spod skrzydeł PKS, mam nadzieję, że nie ostatni.
Spędziłem nad nim wiele czasu, czasami nawet nie miałem okazji usiąść spokojnie
na komputer, przez szkołę. Jednak wszystko dobiegło końca. Chciałem szczególnie
podziękować Skamerowi, oraz całemu teamowi, że zaufali mi, oraz dali mi szansę.
Cóż mogę więcej powiedzieć, a w tym wypadku napisać. Życzę miłego oglądania.

Mariusz - 2009-09-20, 11:32

Pierwszy
Ozibe - 2009-09-20, 11:35

Panowie naprade dobra robota!

SOUL'a precyzyjne ladowania i taxi bosty... R*GOD'a kreatywne grindy... KIPER'a ciekawe pomysły na stunty samochodami.. SKAMER'a stunt autem zakonczomny grindem na budynku.. KUSIU'a kreatywna i miła w odbiorze zabawa jaką prezentował podczas wysokich lotów autem.. DASH'a "dabyl bamp" do grinda...GESIOR7'a ciekawy i śmieszny pomysł na taxi boosta.. vipSTEAR'a imponujący grind i stunt autem. IMPONUJĄCE, ŚWIETNE, WSPANIAŁE !!!

Udowodniliście, że nadal jesteście najlepsi w POLSCE!

Stunty- 10

Montaż- 9

(w outrze 2x w stunterach wymieniliście Vipsteara ;P)

Muzyka- 10

SouL - 2009-09-20, 11:36

ja juz oglądałem niema co sie wypowiadać ale sie wypowiem ;p

doskonale wyszło :)
roah jak zawsze znakomity montaż .. lekko coś przeszkadzało ale da się wybaczyć

9/10

Mariusz - 2009-09-20, 11:44

Wyszło świetnie. Muzyka nie w moim typie ale miło się słuchała. Stunty - niektóre były rzeczywiście słabsze od reszty (moje) ale poziom był ok. Co do montażu - czcionka czasami nie była widoczna i w niektórych momentach było ciemno. [cenzura] wyszło, gratuluje :P
Kiper - 2009-09-20, 11:49

mój stunt na obrazku :D [cenzura] film ;D mam nadzieje że teraz wszystko się zmieni i w końcu pks ruszy z miejsca.

stunty: no było kilka słabych ale i tak 9/10
muza: może być 8/10
montaż: 10/10 :O

Crack - 2009-09-20, 12:01

Nie spodziewałem się collabu tak szybko, miłe zaskoczenie.
Było pewniakiem, że Roah zajmie się montażem,
niema co gadać - dobrze wyszło, tylko już te enb mnie nudzi :wink:
Stunty były bardzo fajne, uzupełniały się nawzajem.
Jednym z lepszych stuntów było combo mtb Skamera,
VIP~ nie pokazał nic ciekawego i nie mam pojęcia po co ten bus
w jego tricku infernusem o_o

Ogólnie jako team pokazaliście, że zmiany wyszyły wam na dobre,
nowi członkowie, czyli więcej zapału do stuntu.

Czekam na więcej :wink:

Skamer - 2009-09-20, 15:26

Ogólnie jestem zadowolony, że niezwykle szybko i bez szczególnych problemów organizacyjnych udało nam się zrealizować ten collab. Lubię patrzeć na rozwój i mam głęboką nadzieje, że ten film wprowadzi pewną regułę, która została zapomniana w niedoszłych latach teamu.

W filmie dostrzegłem stunty różnorakie co spowodowało, że nie przepełnia go monotonia i ogląda się go całkiem przyjemnie. Co prawda nie przywykłem do ENB jednak w tym filmie nie przeszkadzało mi to zbytnio (tak jak i brak vinylów którego pewnie nikt nie zauważył). Nie mogę powiedzieć , że stuntfilm mnie nie zaskoczył gdyż nasz skład zmienił się na tyle, że w większości przypadków mamy do czynienia z debiutem w naszym studiu. Poziom trików ? Najważniejsze, że był wyrównany także można wnioskować, że nikt w PKS nie jest przypadkowo.

Montaż jest także sporym plusem tego filmu, nie jest przesadzony lecz stonowany oraz miły dla oka. Roah całkowicie spełnia się w roli editora :) .

Muzyka - w moim odczuciu dobrze dopasowana do całości.

Film ten jest na prawdę bardzo dobrą odskocznią od czasu sporego zgrzytu w szeregach PKS oraz totalnego bezładu. Mam nadzieje, że czas i zapał będzie nam sprzyjał do dalszego rozwoju.

Tego nam życzę !

Adik16 - 2009-09-20, 16:07

[PKS]Time of Return to ostatnimi czasy najlepszy vid wypuszczony spod skrzydeł Polskiego Koła Stunterskiego :] Muszę przyznać, że parę stuntów naprawdę pozytywnie przykuło moją uwagę, lecz było też parę takich ( niewiele ), które mnie nie zachwyciły... Najlepiej wg. mnie wypadł Skamer i Soul, a najgorzej niestety spisał się VIPstear ( choć wierzę, że w następnym collabie będzie lepiej :D ). Montaż bardzo mi się podobał, muzyka wpadła w ucho :] Ogólnie wystawiam ocenę 7,5/10, co w przeliczeniu na skalę youtubowską wynosi 4/5

PS. Kiper nie unoś się tak względem mojej oceny, uważam, żę każdy, z jakiego klanu/crewu by nie był, ma prawo do oceniania filmów innych klanów/crewów :P To, że oceniłem wasz film na 4/5, nie oznacza, że musisz na mnie bluzgać i wyzywać FS od najgorszych :] Jestem tam, gdzie chcę być :)

To tyle ode mnie, trzymajcie się i twórzcie jeszcze lepsze filmy!

Flow - 2009-09-20, 16:28

Świetny collab. Jedynie co mnie denerwowało to Enb i te samochody 'pomocnicze' przy paru stuntach. Tak trzymać, czekam na więcej collabów :)

I [cenzura] Streema komenty, to [cenzura].

Dash - 2009-09-20, 18:01

Fajnie wyszło :P Poziom wyrównany i montaż był przyjemny , nie mam dziś weny żeby pisać długie przemowy ale po prostu jestem zadowolony że się ruszyliśmy ostatnimi czasy .

btw. Piosenka z outro ?

Roach - 2009-09-20, 18:09

Intro/Main : Story Of The Year - We Are Not Gonna Make It.

Outo : Doves - Winter Hill.

Dash - 2009-09-20, 18:27

Faktycznie wiedziałem że skądś kojarzę , Ryan Leech w mtv ; > .
Na pinkbiku było .

Roach - 2009-09-20, 18:28

Taak. Było w reklamie z Danny'm MacAskill'em. ;)
How High - 2009-09-20, 18:30

Bardzo fajnie zrobiony, intro skromne, widać że motywem przewodnim jest enefes most wanted (ta poświata o charakterystycznym jesiennym kolorze..) . Bardzo fajnie wszystko współgra, muzyka się pięknie zsynchronizowala i podoba mi się. No i nie jest przesiąknięty efektami, wszystko widać wyraźnie i nie psuje to wrażenia.
8,5/10

Gesior7 - 2009-09-20, 19:58

Świetny film, ponieważ każdy dał z siebie wszystko, i to jest widoczne po efgektach pracy. Film od samego początku przypominał mi o tym. Stunty są świetne.
Drugi z kolei stunt, stunt mariusza był ciekawy, bo lądowanie było trochę nieoczekiwane dla mnie, a trick niepowtarzalny. Jeszcze jeden z jego tricków przypomniał mi stunt Raziela z innego filmu.
Soul już przy pierwszym swoim stuncie pokazał profesjonalne lądowanie.
Tu, w tym filmie bardzo wyróżnił się Skramer, ale on zownił prawie cały film. Zołnił film rowerem, zrobił to także w samochodzie, przestanicił i zgrajndował podwójnie ścigantem i motokrosem dachy lądował. Zrobiłby to jeszcze na dziesiątki innych sposobów, gdyby film się nie skończył tak szybko.
Poza Skramerem także Dash pokazał klasę przelatując i lądując widowiskowe kombosy.
Kusiu i VIP świetnie latają autem. I to bez skrzydeł!
Bardzo podobał mi się ledż grajnd Kusia z trikiem napowietrznym. To było świetne.
Ostatni stunt z tego filmu, przypomina mi, że Soulowi odbija palma na punkcie lądowania. On robi to już profesjonalnie.
Gesior7 daje radę stancić po omacku. Może ma do tego specjalny wizjer na przykład na podczerwień. Nie zdradzę tego, ale wiem, że ten cheat nie był zabroniony.
Świetne tricki wykonał też Roach w składaniu filmu, ale on już do tego nawet własnego pojazdu nie potrzebował. Wyróżnił się od wszystkich naszych zmotoryzowanych i zrobił stunta kamerą. To przerosło nawet moje stunty cienia.
Film oglądało bardzo miło. = ) Każdy dał czadu i to jest widoczne.

Raziel - 2009-09-24, 10:34

Wielki COME BACK niczym Majkel Dżekson, choć on umarł... Ale nie ważne :D

Jestem mile zaskoczony widząc kolejne dzieło PKS'u. Być może to za sprawką jakiegoś stereotypu badź nie wiem czego, spodziewałem się tego filmu w trochę późniejszym okresie.. Pierwszy raz od dawna mogę zobaczyć w PKS'ie szybko i sprawnie zrobiony film!

Edytor wykonał świetną robotę. Nadał temu filmowy ciekawy charakter, który podczas oglądania nie przeszkadzał w odbieraniu treści. Co prawda, w paru momentach można ponarzekać na zbyt ciemny CC (połączony z ENB), jednak reszta w spaniały sposób to nadrabiała. Podczas oglądania filmu byłem również ciekawy nazwy zespołu muzycznego. Trochę zaskoczony odpowiedzią, iż byli to akurat członkowie SotY, gdyż nie znałem u nich tak dobrej piosenki! A piosenka sama w sobie była również dobrze dobrana do całości :)

Stunty są kwestią trochę zróżnicowaną. Z wielką przyjemnością oglądało się kombosy i nowe stunty, jednak w paru miejscach poziom nieznacznie odskakiwał od reszty. PKS to grupa po solidnej przebudowie, mam nadzieje ze w następnym filmie pokażą już światową klasę w każdym calu.

Świetna robota, Panowie! Oby tak dalej!

Michu - 2009-09-24, 20:43

Dobry film, wiele ciekawych i kreatywnych stuntów. Tylko te pojazdy na landach mi się zbytnio nie podobały. Muzyka dobra (choć szkoda że nie wykorzystana cała), montaż też.
Miło widzieć że PKS 'wraca' choć to i tak nie to samo co kiedyś, za mało starych członków. Teraz to już prawie jak nowy crew :)

7.2/10

Mewka - 2009-10-10, 10:40

Niezłe niezłe, fajnie widzieć G7 i Skamera z nowymi typami w teamie, dawno nic nie oglądałem, ale ten film wydaje się przyzwoity.
Charnel - 2009-10-22, 17:30

Ogólnie stunty bardzo ciekawe, chociaż niektóre zbyt przekombinowane ale i tak można powiedzieć że dobrze się prezentowały. Montaż bez zastrzeżeń oprócz tego że miejscami zbyt ciemno i nie było nic widać. Muzyka nie mój typ więc nie oceniam. Taka trochę powierzchowna ocena ale już dawno nie oglądałem żadnego stunt filmu i wypadłem z obiegu.

Stunty 8+/10
Montaż 7/10