Polskie Koło Stunterskie
Oficjalna strona PKS Studios

Produkcje PKS Studios | PKS Studios productions - [PKS]Breakout

SeNsas - 2010-09-05, 20:02
Temat postu: [PKS]Breakout
Witam wszystkich.
Chciałbym przedstawić wam najnowszą produkcję PKS Studios którą miałem zaszczyt zmontować :D no cóż było parę błędów w moim montażu .. ale myślę , że będzie wam się to przyjemnie oglądało ... z góry chciałbym przeprosić za moje lenistwo xD D oraz problemy z uploadem .. video już było zmontowane prawie tydzień temu ale dopiero dzisiaj oficjalna premiera .. no nic nie będę się rozpisywał nic mi nie pozostaje jak tylko zaprosić was do oglądania.

http://www.youtube.com/watch?v=7eoIux8f7o8 - Stream
http://www.megaupload.com/?d=FZDPW0VF - Dling

Podziękowania:
Macc
Skamer

btw. chciałbym jeszcze dodać że dobra robota panowie !

Jozio - 2010-09-05, 22:02

Film na + sensas jak na tak długą nieobecność w świecie montażu to jestem pod wrażeniem :) wszytsko dobrze ułożone jak dla mnie, tylko jeden minus te 2 pierwsze efektt w filmie ( 0:09 i 0:10 ) reszta ok.

Stunty to tak Fishu jak dla mnie zownił film pizzaboyem x))) wyglądało jak HB xd [cenzura] stunt :) , g7 zaimponował mi swoimi stuntami na mtb ^^ mam nadzieje że wracasz na stałe :D r głod dał fajne bosty ( tu + bo nie lubie boostów, a akurat te co pokazałeś były fajne ), macc też pokazał ( mimo 2-3 oldów tego 3 nie jestem pewien) coś od siebie. Najsłabszym ogniwem okazał się Kiper oraz Kusiu ( co dziwne myślałem że Kusiu zowni film PKS'u a tu zonk ) od Kusia wymagałem więcej ponieważ miał świetne solo, niestety okazało się, że nie za bardzo chce mu się stuncić :P.

Film na plus najbardziej bd pamiętał fisza i g7 ( oraz boosty głoda :> ) ^^' oby tak dalej :P

Skamer - 2010-09-05, 22:41

Film ten nie jest ani powalający na kolana, nie jest też słaby i chyba dlatego mi się tak podoba. Niestety jest tylko jeden mankament, który przeszkadza mi w oglądaniu tej produkcji - Ja. Gdybym mógł wymieniać kto nie spisał się w tym filmie to na pierwszy ogień dałbym swoją osobę. Liderem tego filmu stał się za to Gesior7 co jest dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem. Zawsze twierdziłem, że zaskakiwanie mnie to głównie brożka Gesiora - najstarszego obecnie członka PKS Teamu. Miło oglądać w jak dobrej formie jest Fishu szkoda tylko, że nie chciał dłużej reprezentować PKSu, stąd też to jego ostatni występ jak narazie. Macc również udowadnia nam, że lubi latać daleko ale i precyzyjnie. Adik to nierozłączny związek z infernusem i także w tej produkcji nie mogło go zabraknąć, podobnie uczynił R God z swoimi taksówkami.
Raziel - czego się nie ma w sprzęcie to się ma w głowie czyli "pan kreatywny".
Wszyscy stunterzy spisali się na tyle w różnym stosunku co do umiejętności i doświadczenia, że stuntfilm był bardzo wyrównany poziomem.

Montaż tego filmu także przypadł mi do gustu. Jak widać da się uchwycić granicę między overeditem a zbyt prostym montażem. Cały utwór main został zgrabnie wkomponowany w dającą relaks muzykę. SeNsas ! rozgrzeszam Cię za te problemy przedpremierowe bo warto było czekać - dobra robota !.

Film przyjemny dla oka i ucha. Szkoda, że skład PKS tasuje się z każdym Crew Videm. Może tym razem się to zmieni ? Bo w tym momencie trudno znaleźć nawet punkt odniesienia co do poprzednich produkcji.

Wolę jednak optymistycznie patrzeć na rozwijającą się sytuacje i ciesze się, że ten stuntfilm został zrealizowany.

Macc - 2010-09-06, 06:18

Film dobry, szkoda że nic więcej. Szczerze mówiąc nic więcej nie oczekiwałem, ale mniej więcej opiszę o co mi chodzi.

Nie mogę patrzeć na ten film przez piksele, które widzę przy samochodach, drzewach, budynkach etc. Nie widzę problemu, żeby ustawić 3xAA w SA i 16xQAA w karcie graficznej. Wygląda to jak LQ jakiegoś denne filmu, ale dobra.. Poza tym montaż jest ok.

Stunty są ok. Stunty jakie zapamiętałem z filmu; Skamera dropbump2wallride2grind, Raziela pizzaboy ramp2bump2prec, Gesiora jump2bwstoppie2prec no i to by było na tyle.

*Jozio, nie dałem 2 oldów :( xP

Dogger - 2010-09-06, 06:25

Macc napisał/a:
...Nie widzę problemu, żeby ustawić 3xAA w SA i 16xQAA w karcie graficznej....


Z tego co mi się wydaje Macc, to nie można ustawić anty-aliasing'u i w grze i na karcie graficznej w tym samym momencie. AA będzie działał, albo tylko z poziomu karty, albo z poziomu aplikacji.
Jak wrócę ze szkoły, to może napiszę troszkę dłuższą recenzję.

Mewka - 2010-09-06, 08:00

Bardzo fajny film wyszedł. Ogólnie to poziom stuntów był jak dla mnie średnio-dobry, czyli można powiedzieć niezły ;P . Najbardziej podobały mi się MTB stunty, G7 i Skamer pokazali swoją kreatywność. Prócz tego stunty Kusia były na dobrym poziomie a Raziela naprawdę pomysłowe. Reszta dosyć nieźle, podtrzymywała poziom filmu na jako takim poziomie. Co do stuntów macca się nie wypowiem ^^ . Podobał mi się również ramp2prec SeNsasa. Montaż mógłby być trochę lepszy, CC nie pasowało do tej nuty, która z kolei była najgorszym aspektem filmu, po prostu nudna ...
Podsumowując ten film był na pewno lepszy niż wasze ostatnie produkcje z 2009/2010, ale nadal wolę Speed Up :D Idźcie się pochwalić filmem na gtas :)

Macc - 2010-09-06, 14:06

Mewka napisał/a:
Co do stuntów macca się nie wypowiem ^^ .


czemu :( ?

szybki - 2010-09-06, 14:40

Film mi sie bardzo podobal. Najlepiej jak na mnie wyszedl stunt Macca, te 2 bumpy infernustem (2:12) :wink: nie wiem czemu ale podobalo mi sie. Ogolnie wszystko na poziomie, za calosc 8/10
Charnel - 2010-09-06, 15:33

Wszystko było by bardzo dobrze gdyby nie ta beznadziejna muzyka, niestety według mnie zepsuła ona końcowy efekt i to bardzo. Co do stuntów to kilka starych i kilka mało efektownych się wplątało ale ogólnie przeważały te lepsze i to jest chyba główny plus tego filmu, zdziwiłem się nawet że niektórzy dali tak dobre czego bym się nie spodziewał.
Montaż w miarę, nie jakiś super ale daję radę. Gesior i Fishu najlepiej, nie wiem tylko czemu Macc tyle oldów dałeś.


Stunty 7+/10
Montaż 6/10
Muzyka 2/10

Fishu - 2010-09-06, 16:28

Ciesze się, że z wami wystąpiłem. Co prawda tylko ten jeden raz, no ale nie był mi ten vid obojętny i zrobiłem dość dobre stunty z tego co widzę ;D PKS trzyma poziom i bardzo się z tego ciesze. KS będzie miało z kim rywalizować ^^ Co do filmu.

Stunty - wielkie zaskoczenie ze strony Gęsiora, stary, świetne triki, szacun! Oprócz stuntów G7 do gusty przypadły mi także wyczyny Adika <3, Skamera ( chodź stunt z 3:00 byłby o wiele lepszy z bw stoppie ), Raziela pizzaboyem, swój chłop :> Kreatywność cenie sobie bardziej od wypasionego sprzętu. Kusiu mnie zawiódł, nie to że wypadł źle ale myślałem, że to on zagóruje w tym movie. Macc dał oldy :< Chyba oprócz tego palm landa, nie jestem pewien.

Montaż - Podobał mi się, chodź mógłby być bardziej dopracowany na tyle ile czasu Sensas go montował. Muzyka jak dla mnie fajna, CC też.

Ogółem fajny collabik, ze swojej strony życzę wam więcej takich produkcji, a nawet i lepszych :D Przy okazji dziękuje całemu zespołowi PKS za mile spędzony czas z wami. To tyle :)

ScreaM - 2010-09-06, 16:33

Było pare mało efektownych i starych stuntów, ale były również te lepsze. Najlepiej według mnie wypadli Skamer i G7 ze swoimi stuntami MTB oraz stunt NRG Skamera. Ogólnie film bardzo ładny, montaż mógłby być lepszy, gdyby Sensas ustawił wyższą rozdzielczość i AA, ale i tak wyszło dobrze. Poza Skamerem i G7 dobrze też wypadli Fishu oraz Adik.

Stunts: 8/10
Montaż: 6/10
Muzyka: 6/10

Siemko - 2010-09-08, 23:07

Według mnie, To Adik oraz Raziel najlepiej wypadli. Reszta taka sobie (tak wiem i tak jestem gorszy). No ale cóż... Jestem tylko małym nupem i nic nie umiem.
ScreaM - 2010-09-09, 13:44

Siemko napisał/a:
i nic nie umiem.


Siemko napisał/a:
Umiem BH


:D

Gesior7 - 2010-09-10, 23:07

Muszę przyznać, że film zrobiony jest w oryginalnym i dobrym stylu. Intro, loga i napisy końcowe niejednokrotnie trwają prawie połowę filmu. Natomiast ten bez wątpienia w całości da się nazwać Stuntfilmem.
Trudno mi odróżniać osobno, kto lepszy, kto gorszy. Styl filmu unika takiego podziału a sposób, w jaki został doprowadzony do końca ten film daje do zrozumienia, że jesteśmy zgraną paczką.

... a może jednak warto tu kogoś wyróżnić.


Bardzo podobały mi się stunty Adika. Nietypowy był dla mnie stunt MTB na budynku Burger shot.

Mariusz*, Twoje stunty taxi mogę określić używając 2 razy nie: nieskomplikowane i nietypowe. Myślę, że w tym jest coraz lepszy. Stunty taksówkami to bezsprzecznie Twoja domena.

Sensas w pierwszym swoim stuncie tutaj miał chyba najdłuższą drogą do rampy.

Fishu, grind z półtoraobrotu trudno nie zapamiętać. Każdy Twój stunt jest inny, każdy innym pojazdem. Trudno dojrzeć tutaj jednolitego stylu. Mimo wszystko ślizg z półtoraobrotu podobał mi się.

Macc, z Twoich stuntów wpadł mi w oko stunt infernusem, z bardzo dobrym lądowaniem. Dwa pozostałe twoje stunty kontrastowały ze sobą według mnie. Myślę, że mógłbyś zrobić więcej tak pozytywnie zaskakujących stuntów.

Law: Bardzo dobry drzewo-bump! Myślę, że powinieneś trenować styl infernusowy. Jest nieźle.

Kusiu i Kiper moim zdaniem wyszli bardzo dobrze. Kusiu zapodał naprawdę dobre podwójny bump + ślizg (combo), Kiper nie pokazał dużo stuntów, ale za to bardzo ładnie wylądował bb.

Razielu! Bardzo nietypowy styl i nowe stunty. Film pokazał tylko urywek car-bumpa motorynką, ale zarówno ten, jak i inne Twoje tricki to kreatywny stunting.

Bardzo twórcze kombinacje zastuncił również Skamer. Skam, Twój styl stuntowania jest rozpoznawalny na pierwszy rzut oka. Tak, niezmienny wygląd playera daje się rozpoznać, ale o ile pamiętam Twoje poprzednie wystąpienia, tak teraz nie zawiodłem się. Zakombinowałeś każdy stunt. Każda kombinacja idealnie zakończona ślizgiem, precyzyjnym lądowaniem, za każdym stuntem ... masz to we krwi.

Czekałem na ten film. Byłem ciekaw, jak wypadnie, które z moich stuntów zostały zakwalifikowane, no i jak będą zgrane nasze stunty.
Nie rozczarowałem się, chociaż każdy stunt był inny. Każdy pokazłą coś oryginalnego, trochę siebie. Oczekiwałem kolejnego sukcesu, który nas umocni i nie pozwoli wątpić w kolejne.
Polskie Koło Stunterskie odniosło kolejny sukces. To jest nasz sukces.

P.S. Sensas, świetna robota nad filmem!
P.S.#2 Siemko: Zamiast się kryć, pokaż, jak wiele potrafisz. Jestem przekonany, że poza BH umiesz dużo więcej. Nie musisz się kryć i pisać do wszystkich, że umiesz BH, a w tym temacie uznać, że nic nie umiesz, aby wyróżnić parę osób i zaraz sie schować pod takim pretekstem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group