Polskie Koło Stunterskie
Oficjalna strona PKS Studios

Kosz | Bin - Best of PSC

Tony_Jaa - 2010-10-11, 22:38
Temat postu: Best of PSC
Best of PSC


Witam

DayMan i Ja (Tony_Jaa) organizujemy collab PSC.Jest to nietypowy collab bo mogą w nim wystąpić wszyscy członkowie PSC zarówno obecni jak i byli.Jak sama nazwa wskazuje dajemy najlepsze stunty jak zdoniliśmy w swojej karierze...




~ Avel
~ DanielO
~ DayMan
~ Tony_Jaa


~ DayMan


~ ?

Deadline: 31.10.2010

Cichy - 2010-10-12, 07:35

Ahaahahahaah. Powodzenia. Muahahhahah // Art, czekam na Twój komentarz.
Rahim - 2010-10-12, 13:40

Niewiem czy jest sens robic takie cos, zapewne wiekszosc ludzi woli zrobic osobiste "Best Of". Nastepna rzecz to organizacja. Zapewne znowu wezmiecie jakiegos editora, ktory zassie caly montaz (np. [PSC]Don't Be Shy). Odkad sięgam pamięcią najlepszy collab PSC to "Welcome to 2010", wtedy jeszcze montował M3kr0n i fajnie się oglądało, reszta zassała cały klan. Watpie w to, że ktoś odda repy na ten collab.
Myślę, że jakby został zorganizowany collab na wzór "Best Of Poland" to ludzie napewno by się zapisali. Moje zdanie, ale może coś wam z tego wyjdzie :)

Cichy napisał/a:
Ahaahahahaah. Powodzenia. Muahahhahah // Art, czekam na Twój komentarz.

x2

Art - 2010-10-12, 15:04

Cytat:
nie chce mi sie szukac mojzesza szczelajacego facepalma

Siemko - 2010-10-12, 15:44

Co nas to obchodzi...
WOS - 2010-10-12, 16:53

Siemko napisał/a:
Co nas to obchodzi...
A co nas to obchodzi?..
@Topic. Nie rozumiem po co dajesz to na forum PKS skoro jest ma być to tylko i wyłącznie collab PSC?

Siemko - 2010-10-12, 19:29

Właśnie to samo miałem na myśli.
Tony_Jaa - 2010-10-12, 21:31

WOS napisał/a:
Siemko napisał/a:
Co nas to obchodzi...
A co nas to obchodzi?..
@Topic. Nie rozumiem po co dajesz to na forum PKS skoro jest ma być to tylko i wyłącznie collab PSC?



Ale ten collab nie jest tylko dla obecnych członków PSC ale i też dla dawnych członków a z tamtych członków więcej wchodzi na forum PKS niż na PSC ;p

Art - 2010-10-12, 21:34

tak gadasz to sie spytam : przyszedles sie pochwalic czy zrobic collab ?
Siemko - 2010-10-12, 22:47

To, że większość stacjonuje tutaj, nie znaczy że będą chcieli. Pisz do nich na PM lub gg co bądź. W tym wypadku wygląda to jak "szpanowanie".
Tony_Jaa - 2010-10-13, 12:19

Art napisał/a:
tak gadasz to sie spytam : przyszedles sie pochwalic czy zrobic collab ?



Tak,przyszedłem zrobić collab. Nie wiem jak można się chwalić czymś w grze,to tylko gra i w niej się wszystko robi dla rozrywki a nie żeby być najlepszym itp...

Siemko - 2010-10-13, 19:24

Tony_Jaa napisał/a:
Nie wiem jak można się chwalić czymś w grze



Dziwne. Z dwa miesiące temu bym pomyślał, że ty, to nie ty, gdybym to przeczytał, ale mniejsza.

Gesior7 - 2010-10-14, 05:47

Siemko napisał/a:
Pisz do nich na PM lub gg co bądź.

To wydaje się być dobrym rozwiązaniem. Tu, w temacie robi się tylko śmietnik. Ludzie nie wiedzą, o co chodzi, a zamiast zwyczajnie zapytać, piszą o strzelaniu palmą i innych głupotach w każdym temacie.
Musisz jakoś zmobilizować swój skład do udziału.

Tony_Jaa - 2010-10-14, 15:37

Gesior7 napisał/a:
Siemko napisał/a:
Pisz do nich na PM lub gg co bądź.

To wydaje się być dobrym rozwiązaniem. Tu, w temacie robi się tylko śmietnik. Ludzie nie wiedzą, o co chodzi, a zamiast zwyczajnie zapytać, piszą o strzelaniu palmą i innych głupotach w każdym temacie.
Musisz jakoś zmobilizować swój skład do udziału.



Masz racje ;)

Prosze o usuniecie tematu ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group