Polskie Koło Stunterskie
Oficjalna strona PKS Studios

Stunt Movies - The Last Thought

Deather - 2011-02-10, 10:19
Temat postu: The Last Thought
The Last Thought





Stunter: Deather

Guest: Alibi

Edit: Ulltra



Youtube:



Download


Deidara - 2011-02-10, 13:36

Bardzo dobry ostatni stunt, reszta sredniawa. Ogolnie niezle wyszlo. Muzyka niefajna a edit dosc spoko. A Alibi tym infernusem to co sobie myslal? ze to jest grind? h3h3 fail.

jakies 6/10. Niezle.

Siemko - 2011-02-10, 14:56

Alibi fail....
Edit nieciekawy, nie mogłem się skupić na stuntach.
Sunty fajne, podobały mi sie 3.

Art - 2011-02-10, 15:19

finisher nawet , reszta cieniutko sut alibiego i tamten stunt 1:08 co to ma byc , ultra ogarnij troche edit i idz do d+ , 6/10
Ulltra - 2011-02-10, 15:35

Art napisał/a:
ultra ogarnij troche edit i idz do d+


Jak narazie nie myślę nad zmianą Crewu ; P jak narazie chcę się podszkolić w AE i 3D max ; P

DS - 2011-02-11, 11:00

Dawno już nie oglądałem żadnego stunt movie, więc myślałem, że zaskoczy mnie ta produkcja. No niestety moje wrażenia są dość płytkie, montaż dziwaczny, muzyka prosto z piekła rodem, no i stunty mnie nie zadowoliły. Moja skromna ocena 3+/10
ScreaM2 - 2011-02-11, 13:19

Deather zapomniał dopisać, że to jego pierwsze solo. Mam rację?
Raziel - 2011-02-11, 15:25

Aghh... Piosenka, którą chciałem użyć w filmie -.-...


Film ma zróżnicowany poziom. Parę stuntów mi się spodobało, ale ogółem jeszcze daleka droga do doskonałości. Jednak jak na początek to parę plusów masz ;) Sam montaż jest zadowalający, ale nie wykrzesałeś z tej piosenki maximum. Podoba mi się CC, tworzy to fajny nastrój.

Ogółem film można obejrzeć :}

Deather - 2011-02-11, 18:46

tak to moje 1 solo :)
Ulltra - 2011-02-11, 19:03

Raziel napisał/a:
Aghh... Piosenka, którą chciałem użyć w filmie -.-...


Hehe wiem co to za uczucie ; P miałem tak już kilka razy ; P

Deather - 2011-02-11, 19:30

ja też xd
Charnel - 2011-02-12, 10:58

Całkiem fajny film, niestety strasznie krótki. Stunty raczej średnie, chociaż podobały mi się bumpy sandkingiem, to już coś czego grindem nazwać nie można w wykonaniu Alibi'ego strasznie naciągane i mało efektowne. Montaż przyjemny i dosyć interesujący, pomijając nudne i standardowe intro. Muzyka nie w moim typie, chociaż pewnie pasowała.

stunty 5/10
montaż 8/10
muzyka 4/10

Roach - 2011-02-12, 19:52

Montaż mi się podoba, ale stunty są takie sobie. Niektóre nawet były ok, ale i tak mnie żaden z nic nie zaskoczył. Jedyny plus to montaż. :3
Gesior7 - 2011-02-13, 11:38

Ten film jest niezwykły ze względu na swój niepowtarzalny charakter. Jest zrobiony w takim kinowym stylu, dotąd rzadko spotykanym w tego rodzaju produkcjach. Jest jedność czasu (stunty nagrywane w nocy), bardzo dobre i oryginalne stunty. Samych stuntów nie było dużo, ale są tu całkiem pomysłowe elementy, jak na przykład wykorzystanie przeszkód do wielokrotnych odbić. Brakowało mi jedynie starych dobrych tricków (graby, ślizgi, śruby, jazda na jednym kole, jazda ścianą, ...), połączenia ich w kombosy. Stunty były naprawdę bardzo dobre i pomysłowe, ale zabrakło mi jednak tej różnorodności tricków, jaką pamiętam ze stunt-filmów sprzed około trzech, czy czterech lat.
Bardzo podobał mi się krótki i efektownie zrobiony początek. Mimo wszystko uważam, że w stunt-filmie intro jest elementem mniej ważnym od samych stuntów. Mam rację?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group