Polskie Koło Stunterskie
Oficjalna strona PKS Studios

News - Druga część?!

Roach - 2011-04-25, 10:47
Temat postu: Druga część?!
Witam serdecznie. Jako, że nasze forum troszkę wieje nudą uzgodniliśmy z Administracją, że dotrzymam wam towarzystwa w dziale News.



THE LAMBORGHINI REVENTON - YOUTUBE

Mój pierwszy news będzie się odnosił do jednego z najbardziej dziś popularnego posta na forum GTASTUNTING.

Za pewne każdy z was pamięta film noszący nazwę "The Lamborghini Reventon".
Tak, dokładnie. Montażem tego wspaniałego, lecz krótkiego filmu zajął się BeaT.
Film jak można zauważyć okazał się wielkim hitem, zarówno na stronie GTASTUNTING jak i na innych portalach, bądź kanałach YouTube.
Z pewnością ze względu na niebywały silnik GTA IV, który dostarcza wiele możliwości, jak i
doświadczenie producenta w montażu. Każda jego produkcja okazuje się być wielkim hitem.

The Lamborghini Reventon: ROADSTER



Takową nazwę będzie nosiła kolejna produkcja znakomitego montażysty jak i członka grupy Beyond Tomorrow (BT) i Sunny Pictures.
Na razie odnośnie nowej produkcji wiemy naprawdę mało. Sam producent zamieścił na forum zaledwie kilka screenów z urywkowych scen filmu, lecz jak sam przyznał, niedługo powinniśmy się spodziewać nowego trailera.
Na dzień dzisiejszy możemy się cieszyć czterema screenami ze sceny filmu, które są zamieszczone poniżej.
Co o tym sądzicie? Czy będzie to kolejny hit? Czy też może kolejna zupełnie nikomu niepotrzebna produkcja?
Swoje odczucia i opinie odnośnie owej produkcji, jak i mojego pierwszego newsa wyrażajcie w temacie który jest zamieszczony w dziale "News".



Cichy - 2011-04-25, 12:11

A ja szybko w skrócie - Jako, że nie mogę obstawiać na GPW, to radzę zainwestować w Tosmak. W najbliższym czasie akcje powinny sporo wzrosnąć!

// I nie napisałem tego dla jaj - ,-

Tracker - 2011-04-25, 12:49

Miło że ktoś zacznie coś publikować w News'ach. Powodzenia Krystian!
Raziel - 2011-04-25, 17:12

gdyby mi poszło GTA IV na full detalach, to bym też takie coś chciał zrobić... W każdym razie czekam na produkcje, choć sequele rzadko pobijają pierwowzór.
Dogger - 2011-04-25, 20:38

Czy ten film był takim przełomem ? Nie sądze. Może gdyby BeaT zrobił ten film na podstawie swojego pomysłu... Nie trudno jest zerżnąć cały koncept z trailera Need for Speed i stwierdzić, że jest się fajnym bo w GTA to jednak co innego. Jednakże pod względem montażu czyli efektów, dopasowania, muzyki, jest to po prostu kolejne dzieło które wyszło z fabryki wielkiego kunsztu BeaT'a. Wg. mnie ten film to nie był żaden przełom, ani ponad czasowe dzieło.

Miejmy nadzieje, że w dwójce będziemy mieli szansę obejrzeć coś ciekawszego.

Alibi - 2011-04-25, 22:13

Jestem tego samego zdania co Dogger, podziwiam jednak zdolności Beat'a ale gdyby nazwać wszystkie, Jego produkcje "przełomem" to tak jakby być po prostu, Jego szalonym fanem i oddać post dla Niego. Fakt, że Beat jest jednym z wyróżniających się edytorów naszych czasów ale współcześni ludzie zajmujący się grafiką, obróbkami filmów wymyślają nowe efekty, przejścia, ustawienia kamer itp. przykładowo kultowa gra nfs którą podał Dogger, wydaje mi się że to dobry przykład, że Beat całkowicie to zrippował z tej gry lub jakiegoś filmu typu transporter.

Ktoś pomyśli "Krytukuje go a sam nie najlepiej montuję" przyznam tutaj rację ! nie jestem najlepszym montażystą i daleko mi jeszcze do Beat'a ale ja swoje filmy źle montowałem do tej pory, miałem duże przycięcia na klipach podczas nagrywania i przez to moje filmy choć czasami doceniane nie były w pełni idealne, a takich problemów Beat za pewne nie ma więc myślcie co chcecie ale to jest moje zdanie na temat jego produkcji, krótko mówiąc świetny edytor ale czegoś mu brakuje.

Roach - 2011-04-25, 22:32

Czy ja podsumowałem jego produkcję jako przełom? Nie. Po prostu napisałem, że był hitem przez jakiś czas. Hitu nie należy od razu porównywać do przełomu. Nie jestem również jego wielkim fanem, który kieruje się emocjami i zamiłowaniem do jego montażu. Czy nie byliście zaskoczeni filmem gdy zaistniał na kanale BeaT'a? Z pewnością.
Rozumiem wasze opinie, lecz to troszkę podchodzi pod ocenę mojego Newsa, że być może coś źle napisałem, ponieważ kierujecie się cały czas słowem "przełom". Być może jestem w błędzie, ale nic nie szkodzi. Dzięki za opinie w moim Newsa. Trzymajcie się, niedługo kolejny News. : )

Alibi - 2011-04-25, 22:44

Napewno dobry pomysł, że zdecydował się na coś daleko odbiegającego od stuntingu.
Wkońcu jeśli jest się aż tak dobrym w tym co się robi to trzeba to poszerzać. A Jeśli chodzi o ten przełom... (tak to właśnie odebrałem) to hitem też to nie jest.

wg. mnie to po prostu inny fajny film i nie szalałem za tym, nie rozsyłałem linków po znajomych :>


Jednak dobrze, że napisałeś ten temat, przynajmniej się coś dzieje i wszyscy użytkownicy tego forum są o tym poinformowani :D


Ps. Jeśli tak było na gtas to może nam to udowodnisz ? :D

Poti - 2011-04-25, 23:21

Szmalec, mnie się to wcale nie podoba :x

Powodzenia Andrzej z niusami :3

Jozio - 2011-04-26, 00:23

http://img30.imageshack.us/img30/6268/image100.png << bez jaj nie gadajcie mi tu że takie coś da się w gta IV osiągnąć O.o to czasami nie jest konwertowane do 3d i tam renderowane ?? bo jak crysis ma po 50 fps max po wielkim OC 4way sli GTX 580 to nie widzę jakość gorzej skompresowanej gry żeby to szło ( no chyba że beat na prawdę ma jakieś monstrum a nie kompa ).
http://www.youtube.com/watch?v=tuCqLJtpuOs << jeżeli tu jest pod dodatkową na fizykę ( gtx 275 ) i pod grafikę gtx480, wszystko pod 1366, więc stfu ( ma koleś 25 fps )

Alibi - 2011-04-26, 00:36

Może ma Procek Intel 10x core, 5 kart graficznych seri Ge-force 100000000 GTS i 4 TB RAM xP

Nie no... to enb naprawde momętami jak real :]

Jozio - 2011-04-26, 11:39

akurat GTS/GT są słabszą wersją ( skróconą ) niż GTX :P
szybki - 2011-04-26, 12:16

bzdury gadasz Jozio. jak kogos stac na plyte glowna ddr5, ma 2 procki np. quad x2 i 2 karty graficzne np. 2x gtx 260 to i osiagnie take cos w IV (z roznymi modyfikacjami do textur i grafiki)
Jozio - 2011-04-26, 18:02

szybki97 napisał/a:
bzdury gadasz Jozio. jak kogos stac na plyte glowna ddr5, ma 2 procki np. quad x2 i 2 karty graficzne np. 2x gtx 260 to i osiagnie take cos w IV (z roznymi modyfikacjami do textur i grafiki)

ty sie lepiej poucz utk zanim zaczniesz pisać coś na temat sprzętu, to po prostu taka moja teoria. Przy okazji zbadaj engine GTA IV i sam stwierdź czy jest możliwe to co napisałeś tym bardziej że gra wykorzystuje max 3 rdzenie i 2,8 gb ram. Dodam żeby mieć 100% pełności z gry musisz użyć nvidiowskiego/atiowskiego panelu aby grać za pomocą 2/3/4x gpu.

Dogger - 2011-04-27, 21:03

Ale z was głupki :D Nie trzeba mieć potwornie mocnego kompa, żeby coś takiego zrobić. Wystarczy mieć komputer który będzie w stanie odpalić GTA4, program do robienia screen'ów, troszkę weny i umiejętności w Photoshopie.

A co do naszej interpretacji tego "przełomu", nigdzie nie zaznaczyłem nawet, że tak napisałeś Roach. ;) Chociaż fakt faktem, że zachwyciłeś się tym filmem, który co prawda jest świetnie zmontowany, ale nie wnosi zupełnie niczego nowego. Takie moje zdanie. Nie mam tu do Ciebie, ani do Twojego niusa żadnej krytyki, po prostu wyraziłem moją opinię na temat tego filmu. Kropka.

PS. Aaa. I wcale, nie wszystkie jego produkcje to hity ;) Każdy musi od jakiegoś poziomu zacząć, a jeżeli ktoś pamięta jeszcze jak BeaT zaczyna, to spokojnie może sobie pomyśleć, że gdyby włożył trochę pracy w film mógłby montować nawet lepiej od niego ;) Jego prace na początku były tak samo żałosne jak każdego z nas. Kropka namber dwa.

Roach - 2011-04-27, 21:47

Dogger napisał/a:

A co do naszej interpretacji tego "przełomu", nigdzie nie zaznaczyłem nawet, że tak napisałeś Roach. ;) Chociaż fakt faktem, że zachwyciłeś się tym filmem, który co prawda jest świetnie zmontowany, ale nie wnosi zupełnie niczego nowego. Takie moje zdanie. Nie mam tu do Ciebie, ani do Twojego niusa żadnej krytyki, po prostu wyraziłem moją opinię na temat tego filmu. Kropka..


W porządku, nie mam pretensji do Ciebie odnośnie tego. Tylko myślałem, że mnie źle zrozumiałeś. W każdym bądź razie, dzięki za opinię. ; )

Jozio - 2011-04-27, 22:18

Dogger napisał/a:
Ale z was głupki :D Nie trzeba mieć potwornie mocnego kompa, żeby coś takiego zrobić. Wystarczy mieć komputer który będzie w stanie odpalić GTA4, program do robienia screen'ów, troszkę weny i umiejętności w Photoshopie.

Tyle że ewidentnie jest stwierdzone iż to są screeny, z chęcią bym zobaczył jak zrobisz takie odbicia w GTA IV :D , wiem jest w SV efekt smooth, czy MBL pod kolory/głębie/refleksje, no ale kurde ... jeżeli by uzyskał takie coś w GTA IV to by było na prawdę gites, nie oszukujmy się filmik co podałem wcześniej pokazuje iż na na prawdę monstrum kompie ( chociaż takim średnim jak na dzisiejsze czasy, bo w końcu można zrobić quad-sli GTX580 :] do tego 990X i jazda na całego :D no i ssd do szybkiego odczytu/zapisu by się przydał :P ) da się osiągnąć taki efekt. Co do photoshopa to jest chwila moment ale takich odbić nie zrobisz jeżeli nie bawisz się w VT, chyba że byś się bawił trochę w MP i ogarniał przynajmniej podstawy, a potem podstawę DP :) a tak to reszta głębia kolory to 2 min xD


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group