Polskie Koło Stunterskie
Oficjalna strona PKS Studios

San Andreas - Dwa rimejki mojej roboty.

Tracker - 2011-06-08, 19:05
Temat postu: Dwa rimejki mojej roboty.
Cześć, postanowiłem założyć temacik, zrobiłem dwa rimejki, jednych z najlepszych polskich widów, jak bym miał zrobić wszystkich to bym się zesrał, wybrałem moje ulubione ziomki.

Refresh 2h
http://www.youtube.com/wa...feature=related

Wrong Way 2
http://www.youtube.com/wa...ZiU8TCVFU_Vuaec

Gryzlek - 2011-06-08, 19:48

jak ogladam te twoje pan kropy to mi ziemniaki w piwnicy gnija
downajt - 2011-06-08, 20:10

Gryzlek napisał/a:
jak ogladam te twoje pan kropy to mi ziemniaki w piwnicy gnija

Aż takie [cenzura]??? daje 5/5
We refreshu dobre było 0:10 az sie idzie w uj uśmiać. - trolololo mode disabled.
A tak w ogóle to fajnie że chciało się wam zrobić dwa równie fajne remake'i. Dla mnie w miare dobrze odgrzany ten kotlet, tylko [cenzura] trochę kapustą. W openerze WW2 dałeś ciut za dużo flashów, co wyglądało jakby było zmodzone, ale tak to ogólnie dobrze wyszło. Te stunty tak łatwo teraz wyglądają :<<<

Poti - 2011-06-09, 15:40

Pomyśleć, że mexi był kiedyś na topie o_o To musiały być fajne czasy, zrobiłeś byle jajco i każdy się tym jarał. Pozytywnie, daje dychę ;)
Mariusz - 2011-06-09, 17:35

Ciekawe zjawisko i jednocześnie tragiczne - Raz że te stunty w tamtych czasach wyglądały arcy trudnie, a drugie, że dzisiaj to zostało nazwane by gównem. Teraz żeby zrobić coś równie fajnego trzeba się sporo natrudzić :D Szkoda, że nie zmontowałeś tego bardziej ponadczasowo, bo remake z tego byłby moim zdaniem lepszy.
Alibi - 2011-06-10, 15:31

Zamiast się bawić te 2 h czy ileś tam... na waszym miejscu wolałbym podonić coś normalnego a mexi doni oldy bo już nie ma sił na obecne czasy, pozdro ;P
Cichy - 2011-06-13, 08:20

Kigen napisał/a:
Zamiast się bawić te 2 h czy ileś tam... na waszym miejscu wolałbym podonić coś normalnego a mexi doni oldy bo już nie ma sił na obecne czasy, pozdro ;P


Nie [cenzura] już w gta, jedyne moje zainteresowanie ostatnimi czasami związane z GTA to granie z Kingjadem hehehehehehehe << a wy go nawet nie widzieliscie na GTA hahahaha lamusy

no life mode 20%

Lady - 2011-06-14, 14:45

Mi tam się podoba. =)
Gesior7 - 2012-03-02, 09:28

Pierwszy film nawet mi się podobał. Są świetne stunty, przyzwoita muzyka, efekty, no i wszystko świetnie, stylowo zgrane. Nie mogę sobie przypomnieć oryginału, jednak tytuł jakby kojarzę.
Natomiast bardzo dobrze kojarzę Wrong Way 2. To jest jeden z moich ulubionych filmów. Remake mi się nie spodobał. Oryginał jest lepszy, bardziej żywy. W remake brakuje tego rytmu i wyczucia.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group