Polskie Koło Stunterskie
Oficjalna strona PKS Studios

Stunt Movies - Best of Poland & Trick Attack 3

How High - 2011-08-07, 11:27
Temat postu: Best of Poland & Trick Attack 3
W porozumieniu ze Skamerem upnąłem 2 wasze stuntfilmy na youtube. Poprosiłbym paru ekspertów i profesjonalistów o wypowiedzenie się w sprawie lekko zmienionej tonacji ścieżek audio która spowoduje że będziemy mogli się cieszyć dłuższym ich pobytem w internecie w formie stramingowej.


Mariusz - 2011-08-07, 11:33

Masz dużego plusa za swoją działalność. Zdecydowanie robisz przydatne rzeczy. Zmiany w ogóle niezauważalne (niesłyszalne). Zakładam że nie było możliwości zuploadowania tego w HD?
How High - 2011-08-07, 11:44

Mariusz napisał/a:
Zakładam że nie było możliwości zuploadowania tego w HD?

Jest to dokładna wersja wysłana przez Skamera. Ja tylko zmieniłem tonacje w Vegasie, ale ustawienia renderowania przeniosłem z oryginalnego filmu (PPM>Właściwości>Szczegóły) - co by szybciej się renderowało, wiadomo że bez zmian efektów. I renderowało się tak samo jak zgrywanie filmu przez firewire. A jakość ta sama. Jakby coś to pisz/piszcie na gg - konto idzie w odstawkę i robie z niego archiwum :)

Poti - 2011-08-07, 12:45

SA,VC Wszystko połączone w jeden film dobra robota. Zmiany w muzyce naprawde nie zauważalne, fajnie, że jest konto w którym można znaleść takie produkcje jak owy Best of, mam tylko jedno zastrzeżenie co do podpisu, w filmie nie występują tylko członkowie PKS :J Zmienił bym to na By Poland czy cos ^^, ale to tylko moja głupia uwaga.
Alibi - 2011-08-07, 21:04

Żałuję, że nie mogłem wziąć udziału w tak wielkim przedsięwzięciu jak Best of Poland, oczywiście byłem wtedy obecny już w stuncie, ale nie wiedziałem o istnieniu tego forum i organizacji tego collabu, to forum odkryłem dopiero za pośrednictwem krs'a, to on mi o was wspomniał. Wiem do dziś, że jest to prawdopodobnie najstarszy klan stunterski w Polsce :) A co do best' of to część z San Andreas bardzo mi się podobała jak na tamte czasy, to bardzo dobrze wypadliście. VC zostawie jak wiadomo nie wypowiadam się w sprawach Vice City bo się nie znam. Pasowało by zrobić Best of Poland 2 część ale to pewnie jest w tych czasach problem, natomiast jeśli by powstał takowy temat to chętnie się zapiszę i myślę, że reszta też na pewno by się zapisała :) Noi to chyba tyle... nie będę się rozpisywał :D
Crack - 2011-08-07, 22:36

http://www.youtube.com/watch?v=DaWbtylxR0A

Ten film miał być Best Of Poland 2, ale po co robić kolejne best of?

Poti - 2011-08-07, 22:46

Best of Poland 2009-2011 już prędzej, innej opcji nie widzę na kolejną część.
Mariusz - 2011-08-08, 07:55

Na pewno nie po dwóch-trzech latach. Tytuł tego filmu ma zbyt wielką rangę dla całej gromadki stunterów z Polski żeby był robiony jak tasiemiec. BOP budził wiele emocji, film doceniły osoby zewsząd (nawet na GTASite, lol), zresztą nie muszę mówić i wspominać jakie komentarze pisali. Ludzie "trzeci" dzięki Best of Poland dowiedzieli się chyba co to stunting. Powiedzmy sobie szczerze, gdyby nie muzyka w obydwu częściach, ten film byłby mistrzowski w każdym calu. Fajnie jest sobie odpalić ten film po roku i dopiero zauważyć w sekcji VC O kurczę, mój stunt był pierwszy =o.
Alibi - 2011-08-08, 08:59

Mariusz napisał/a:
Na pewno nie po dwóch-trzech latach. Tytuł tego filmu ma zbyt wielką rangę dla całej gromadki stunterów z Polski żeby był robiony jak tasiemiec.
Nie koniecznie tytuł zawsze można zmienić, nadając temu innego znaczenia. Ewentualnie zrobić tak jak Poti napisał. No ale jak sam napisałeś: "Na pewno nie po dwóch-trzech latach." W sumie co w tym złego? Jednak, jeśli ma to dla Ciebie aż taką wartość jak i dla innych, to na pewno nikt kto nie odpowiada za organizację nie będzie tutaj rządził. Ja nic nie sugeruję, po prostu pisze w tym temacie, że może przez to, jakoś by się bardziej "ożywiło". :D
Mariusz - 2011-08-08, 09:34

Nie dla mnie, lecz dla organizatorów którzy zrobili tutaj burdę gdy jakieś osoby chciały się brać za robienie wielkiego "Best of Poland 2". Nie rozumiesz chyba sensu "Best of" - To oznacza że coś jest najlepsze. Co niby miałoby się tam teraz znaleźć? Jak obejrzysz sobie wszystkie większe projekty jeszcze z niepamiętnych czasów, to zauważysz widoczny progress. Teraz to byłoby tylko walenie na gwałt stuntów.
Poti - 2011-08-08, 09:42

Mariusz napisał/a:
film doceniły osoby zewsząd (nawet na GTASite, lol)
Serio o.O? Kurfa, można to jeszcze znaleźć? Byłbym bardzo wdzięczny za link o.o
Zgadzam się z Mariuszem, 3-4 lata były by już odpowiednie według mnie, ale i tak stunt pewnie tyle nie przetrwa.. xD

Mariusz - 2011-08-08, 09:57

Kod:
http://forum.gtasite.pl/index.php?topic=55498.msg838047#msg838047


Niestety znalazłem póki co to.

A jednak nie -
Kod:
http://forum.gtasite.pl/index.php?topic=58745.msg918952#msg918952

Poti - 2011-08-08, 10:10

Wow, naprawde docenili, nie spodziewał bym się tego po osobach które znają stunt tylko z "przy*ierdolenie o krawężnik i wskoczenie na dach"

A nawiasem mówiąc to Skamer móglby zedytować tamtego posta i wstawić teraźniejszy link :J

Jozio - 2011-08-08, 10:37

Poti ale zobacz, tyle lat stunting przetrwał i dalej trwa więc czemu kolejne 6 lat ma nie trwać :p ? myślę że jak wyjdzie gta 5 to bd gitara i dalej bd ludzie stuncić :p zresztą jeszcze nie znamy wszystkich możliwych bugów w gta IV ( oprócz tego że tam się praktycznie da latać xD )
Poti - 2011-08-08, 11:14

No w sumie racja ^^
Alibi - 2011-08-08, 12:19

Mariusz napisał/a:
Nie dla mnie, lecz dla organizatorów którzy zrobili tutaj burdę gdy jakieś osoby chciały się robić za robienie wielkiego "Best of Poland 2". Nie rozumiesz chyba sensu "Best of" - To oznacza że coś jest najlepsze. Co niby miałoby się tam teraz znaleźć? Jak obejrzysz sobie wszystkie większe projekty jeszcze z niepamiętnych czasów, to zauważysz widoczny progress. Teraz to byłoby tylko walenie na gwałt stuntów.


Masz rację, ale czy nie dałoby się zrealizować jeszcze w wakację jakiegoś innego projektu ? warto się zastanowić i wydać coś raz na jakiś czas jednak myślę, że teraz ludzie nie mają czasu. :? więc nie chcę narzucać nie potrzebnych postów :? Jeśli byłoby więcej czasu tak jak kiedyś to na pewno wszystko szło by bardziej na przód.

Crack - 2011-08-08, 12:34

Taki większy projekt nie organizuje się w miesiąc.
Słabe szanse na zrobienie czegoś większego w te wakacje.

Alibi - 2011-08-08, 12:35

Eh... no trudno :(
Poti - 2011-08-08, 17:03

Za rok, dwa może by coś prędzej wypaliło. Szkoda by było zrobić Best ofa z miernymi stuntami, musi się coś uzbierac :d Na pierwszą część składały się 4 lata, jeżeli miała by być kontynuacja to nie wczesniej jak w 2013 ^^
Skamer - 2011-08-10, 19:11

BOP to wyjątkowy projekt nie tylko ze względu na stunty ale na organizacje. Niestety, poprawne zorganizowanie takiego projektu może tylko z początku wydawać ekscytujące. Coś takiego to wzmożona "robota" wymagająca pełnego zaangażowania i zaufania co najmniej 5-6 osób. Nawet tego warunku przy tworzeniu pierwszej części nie udało się w 100% zapewnić. (kto pamięta ten wie jak wyglądała premiera projektu).

Co do jakości filmu to jest to wersja zrobiona trochę pode mnie.
Przyznaję że nie posiadałem na dysku obu wersji (SA i VC) w wysokiej jakości, tylko tę jako jeden film.
(format pierwotny mp4)

Deidara - 2011-08-11, 19:53

Skamer napisał/a:
. Coś takiego to wzmożona "robota" wymagająca pełnego zaangażowania i zaufania co najmniej 5-6 osób. Nawet tego warunku przy tworzeniu pierwszej części nie udało się w 100% zapewnić. (kto pamięta ten wie jak wyglądała premiera projektu).



Dlatego jesli by wypadlo tak ze bedziemy organizowac kiedys tam Best Of 2 to stranger nie zostanie dopuszczony do projektu nawet jako stunter, ups on juz nie stuntuje prawda?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group