Polskie Koło Stunterskie
Oficjalna strona PKS Studios

Inne | Others - ZLOT SA:MP 2012

Lady - 2012-06-08, 11:03
Temat postu: ZLOT SA:MP 2012
Siemka. Chciałam przedstawić wam filmik pt. ZLOT SA:MP 2012 który odbył sie w Marcu tego roku.

Niestety , organizacja nie wyszla za dobrze , no ale co sie dziwić. :D

Wszystkie materialy co miałam , są w tym filmie. Reszta gdzieś się podziała oO

http://www.youtube.com/wa...cU&feature=plcp

Miłego oglądania.

ScreaM2 - 2012-06-08, 12:26

Żałuję, że mnie tam nie było oglądając ten film. Wygląda na to, że świetnie się bawiliście. :>
Gesior7 - 2012-06-08, 12:45

Nie spodziewałem się, że będą takie dobre zdjęcia.
Pamiętam, grałem wtedy z Wami, ale nie widziałem tego wszystkiego, co zobaczyłem na filmie. Widać, że sporo mnie ominęło. Uśmiałem się, jak zobaczyłem lecący odrzutowiec, uderzający w powietrzu w nadlatujący samochód. Akcje niesamowite!
Bardzo fajny filmik. = )

Charnel - 2012-06-09, 12:22

Już myślałem że w realnym życiu ten zlot, ale oczywiście się zawiodłem.
Gesior7 - 2012-06-09, 15:51

Charnel, dobry pomysł. Można byłoby zrobić taki nieduży zlot PKS i spotkać się twarzą w twarz. = )
Już przynajmniej raz był taki mini-zlot PKS: Drool, Skamer i ja. Było całkiem fajnie.
Zlot w więcej osób (6 lub 7 i więcej) byłoby trochę trudno zorganizować. Musi być jedna lub dwie osoby, które zorganizują i poprowadzą całe spotkanie.
Gdybyśmy na przykład organizowali zawody w stuntowaniu w GTA (podobnie, jak Fani kostki Rubika, zawody w układaniu), musielibyśmy mieć jakąś salę komputerową dla graczy, a co za tym idzie sponsora. Niestety nie jestem w stanie poprowadzić takiej imprezy.
Jeżeli chcesz się spotkać, to dobra okazja będzie 20.06.2012, kiedy będę w Warszawie. Może ktoś jeszcze stąd mieszka w Warszawie lub okolicach?

How High - 2012-06-09, 15:55

Wystarczyłoby wynająć na kilka godzin kafejkę komputerową i przygotować prowiant, bo program imprezy to jest pikuś, zawsze się coś wymyśli - no, tylko że pieniędzy nie mam...
Gesior7 - 2012-06-09, 16:04

Gdyby każdy dołożył się do imprezy, to pieniądze raczej nie byłyby dużym problemem.
Mariusz - 2012-06-09, 21:52

Tylko Poznań na miejsce na meetingi. Do reszty to nawet na mapę nie chciałoby mi się spojrzeć.
Charnel - 2012-06-10, 12:11

Mariusz napisał/a:
Tylko Poznań na miejsce na meetingi. Do reszty to nawet na mapę nie chciałoby mi się spojrzeć.

Heh śmieszne jak pyry Polski nie znają XD

How High - 2012-06-10, 15:22

Według nich stolica nadal tam powinna siedzieć :) . Pierwsza prawdopodobna stolica kraju - Poznań.
Mariusz - 2012-06-10, 15:23

Hehehehehehehehe...

Hehe

He =_=

Skamer - 2012-06-10, 17:34

Co za frajerskie no life'y tu siedzą :( , to ja czy g7 jechaliśmy tyle km aby się zobaczyć a wy ruszyć nosa poza swój ogródek nie chcecie ? wstyd.
How High - 2012-06-10, 17:46

Ja tu tylko sprzątam.
Charnel - 2012-06-10, 18:50

Skamer napisał/a:
Co za frajerskie no life'y tu siedzą :( , to ja czy g7 jechaliśmy tyle km aby się zobaczyć a wy ruszyć nosa poza swój ogródek nie chcecie ? wstyd.

Zgłaszam za obrazę, swoje słowa kieruj do Mariusza nie do wszystkich xD

Gesior7 - 2012-06-10, 19:27

Charnel, zgadzam się z Tobą.
Skamer, nie możesz nazwać nas wszystkich "frajerskimi no life'ami". Ja też jechałem do Krakowa, by się spotkać z Tobą, z Droolem i z Czitą. A w najbliższym czasie może odwiedzę Charnela. Sam przyjeżdżałeś do Białegostoku na zawody kostki Rubika i wykorzystałeś przyjazd, aby się ze mną spotkać. Nie masz podstaw nazywać tak nas wszystkich.

Ale Mariusz, to się rozpisał. No, no, ... .

Mariusz - 2012-06-10, 19:54

Widzę że niektórym z Was to chyba rozum nawet odebrało, wziąć mój post na poważnie - Sam nie wiem czy bardziej debilna była jego treść czy na niego odpowiadający ;] EOT
Skamer - 2012-06-10, 21:54

Moja wypowiedź nie była skierowana do wszystkich, a jak na ironie odzywają się Ci, których to nie dotyczy.

Jeżeli chcielibyście prawdziwe tego typu spotkanie to napiszmy w innym temacie.