Polskie Koło Stunterskie
Oficjalna strona PKS Studios

Produkcje RE | RE productions - [RE]Sick Fly

Deather - 2012-06-21, 14:18
Temat postu: [RE]Sick Fly
Sick Fly - Piąty(ostatni) collab RE , wydany 20 czerwca 2012 edytowany przez Furious'a , intro: Gesior7



Gesior7 - 2012-06-21, 17:47

To dobra wieść! Byłem ciekaw, jak wyjdzie ten film. Mogłeś mnie chociaż uprzedzić, że kończysz film. Miałeś czekać na scenkę do zakończenia. Wiedziałeś, że do końca czerwca nie miałem, jak się za to zabrać.

Świetnie wyszedł Wam film! Daliście czadu. = )
That was sick!

Poti - 2012-06-21, 21:42

Deather napisał/a:
Gasior7
XD !
Raziel - 2012-06-22, 01:08

INtro gesiora miażdży system... Niesamowita robota G7! Cały film musze przyznac,. ze wypadł również zaskakująco dobrze :O Stunty z tym bugiem od dawna zdawały mi się być nudne, jednak niektóre kombinacje (np alibiego na tamie czy też stunt danielo około 4:20, ten lot jakoś tak fajnie wygląda :D ) sprawiły, że film oglądałem z zaciekawieniem. moim zdaniem warto poswiecić mu chwile uwagi, ma fajny przejrzysty montaż no i muzykę, która na penwo nie przeszkadza :D Jednak niestety, przy tych stuntach trudno o coś dynamicznego, gdyż ten czas lotu jest troche długi (coś jak stunty Taza :P) Bynajmniej: Na prawde, świetna robota!
Deather - 2012-06-22, 17:54

Poti napisał/a:
Deather napisał/a:
Gasior7
XD !

sry literówka...

Gesior7 - 2012-06-22, 20:50

Uwielbiam te filpy (front-flipy, back-flipy), no i to perfekcyjne lądowanie.
Deather, świetnie zrobiłeś 'fizykę kamery', tzn. ruchome przycięcie kadru symulującego ruch kamerą. To był świetny pomysł! = )

Chciałbym kolejny taki pomysłowy filmik. Ten był bardzo pomysłowy. Uwielbiam stunty na rowerach w GTA, ale póki nie obejrzałem tego filmu nie byłem przekonany, aby wziąć udział w takim projekcie.
Chętnie wziąłbym udział w kolejnym 'tematycznym' stunt-filmiku. To było świetne. Bardzo mi się podobało. = )

Deather - 2012-06-22, 21:11

Yy , film montował Furious...
Gesior7 - 2012-06-22, 22:06

No, tak. To jemu wysyłałem intro. To on powinien był powiedzieć, że kończy film bez końcówki, o której mówił wcześniej.
Tak, czy siak, opcja z kamerą była pomysłowa, a cały film wyszedł świetnie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group