Polskie Koło Stunterskie
Oficjalna strona PKS Studios

RE Chat & News - I to byłoby na tyle

DanielO - 2012-07-24, 11:40
Temat postu: I to byłoby na tyle
Witam! Z przykrością muszę poinformować, że RE team zostaje zamknięty, było nas coraz mniej, coraz trudniej było wydać jakiś film więc zadecydowaliśmy, że bez sensu będzie przeciąganie tego na siłę , ustaliliśmy to jakiś miesiąc temu, zapewne niektórzy już wiedzą ale wkońcu postanowiłem to napisać oficjalnie na forum.
Dziękuje byłym członkom teamu jak i tych co wytrzymali do końca oraz użytkownikom i administracji za zaufanie i przydzielenie nam własnej sekcji, kto wie być może kiedyś uda nam się zbudować ten sam team i będziemy dalej wydawać filmy. Peace!

Gesior7 - 2012-07-24, 12:27

Zrobiliście sporo dobrych filmów w ciągu zaledwie roku. "Capricorn", "Last Heroes 2", "Eon", czy najnowsze "Sick fly", to świetne filmy! Będzie co wspominać. Miałem nawet okazję współpracować z Wami przy produkcji jednego z filmów ("Sick fly"). Było mi miło.

Do zobaczenia następnym razem!

Raziel - 2012-07-24, 22:02

Kurcze, szkoda. Z filmu na film byliscie coraz lepsi, liczyłem na kolejne wspaniałe produkcje. Naleza się wam podziękowania za wkład w rozwój i utrzymywanie Polskiej Sceny Stuntingu przez tak długi czas :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group