Polskie Koło Stunterskie
Oficjalna strona PKS Studios

Produkcje PKS Studios | PKS Studios productions - [PKS]Fake Tales

Kiper - 2012-10-02, 16:29
Temat postu: [PKS]Fake Tales
Witam. Mam przyjemnosc po raz kolejny zaprezentowac wam nowy film spod skrzydel PKS.
Slowem wstepu chcial bym od razu zaznaczyc, ze film powstal po dosc krotkim okresie czasu, wiec stunty sa jakie sa, jednak biorac pod uwage nasza aktywnosc tworcza ostatnimi czasy, to to i tak wielki sukces - ze nie przerwanie od tylu lat, systematycznie wydajemy filmy. Editem zajelem sie ja (po raz kolejny) i mysle, ze wyszlo to calkiem niezle. Mialem co prawda sporo klopotow z ogarnieciem czasu i checi do siedzenia przed monitorem i dlubania w Vegasie, ale ostatecznie udalo sie film ukonczyc po okolo 2,5 tyg montazu. Jezeli chodzi o stunty, hmm, na pewno sprawnie nam to poszlo, nie spodziewalem sie, ze projekt wypali, a okazalo sie, ze kazdy kto sie zglosil, wyslal przynajmniej dwa stunty, a jeszcze wczoraj dostal bym kolejna paczke ze stuntami od Erneya, lecz niestety nie dalo sie ich juz upchac w filmie. Chcial bym podziekowac wszystkim, ktorzy sie przyczynili do powstania tego filmu, tym ktorzy pomagali, chociaz sami nie mieli zbyt duzo czasu, a sa to: Art - dzieki za pomoc i ogolnie checkowanie replayow i troszczenie sie o losy filmu, Skamer - to samo co Art, mimo, ze juz w tym nie siedzisz, to jednak nie bylo Ci obojetne, czy film ujrzy swiatlo dzienne, czy tez nie. Gesior - Tobie tez dziekuje, nie pamietam za co, ale pomogles mi xD
Nie bede wiecej przeciagal, kto chcial, to przeczytal, a kto nie, to nie :D


Download 1280x720

http://www.sendspace.pl/f...2802f7197d26957


Streaming


http://www.youtube.com/watch?v=6Wg-DzC9SxQ&feature=youtu.be

Art - 2012-10-02, 16:34


Gesior7 - 2012-10-02, 19:32

... a tytuł filmu to "Fake Tales".

To można dopisać w ramach naszego projektu. A teraz odnośnie filmu.

Stunty, wbrew temu, co mówiłeś Art, są świetne! Nie ma, co tu dużo mówić o poziomie, bo to jest profesjonalizm i doświadczenie naszego Teamu, skromnie to ujmując.
Stunty oddaliście naprawdę bardzo dobre. Jestem zdziwiony tylko, czemu nie ma tu stuntów Skamera? Skamer, wysłałeś stunty? Art, przesłałeś stunty Skamera, czy gdzieś po drodze przepadły? Skamer, Gdzie jesteś? Nie widzę Cię.
Film jest ogólnie całkiem przyjemnie zmontowany. Efekty są fajne, no może ciut za ciemny obraz, ale to w GTA: San Andreas tak już jest. Mam parę uwag do nagrań. Uważam, że sposób, w jaki nagrano stunty, trochę, jakby ujmują im uroku. Stunty powinno się nagrywać tak, aby wzbudzić emocje związane z wykonywanymi stuntami. Na przykład, gdy jest duże odbicie, oddala się kamerę, warto czasami zrobić krótkie ujęcie na drogę, przez którą się wykonuje stunt, lub dach, na którym się ląduje. Niektóre stunty są ucięte, i to chyba najwięcej zabiera im uroku. Kiedy robi się przejścia, niemal zawsze należy zostawić trochę nagrania więcej, tak, że krótki moment po przejściu powtarza się. Ludzkie zmysły nie są aż takie szybkie.
Dobra, starczy tej krytyki. Wytknąłem Ci, Kiper parę niedociągnięć, ale chyba najbardziej ze wszystkich podobał mi się Twój stunt autkiem z podwójnym flipem w powietrzu, w Las Venturas i rollem na końcu. To jest mistrzowski stunt! = )

Gratulacje! Udało nam się zrobić świetny stunt-film! Ja jestem jak najbardziej zadowolony. = )

P.S.: Zachodzę w głowę, czemu służy ten wstępniak historyczny o San Francisco. No i skąd ten tytuł filmu?

Art - 2012-10-02, 19:43

beka xdddd

Stunta Skamera nie ma w filmie, ponieważ jest stary \o
a nazwa Fake Tales, ponieważ niektórzy myśleli, że PKS nie żyje
wzięła też się z nazwy piosenki - Fake Tales of San Francisco, dlatego też jest ten motyw w intro

Gesior7 - 2012-10-02, 19:50

Niieeeeeeeee! Jak można? Zapomniałeś o Skamerze? Jak mogłeś o nim zapomnieć? Nie mów, że stunty Skamera stare, bo Raziel przysłał swoje best tricki, które nie są nowe w tym filmie. A są w filmie. Jak tak można? Skamer w ogóle o tym wie, że nie ma go w filmie? Ja osobiście, czułbym się bardzo zawiedziony, gdyby żaden ze stuntów, w które włożyłem pracę i które wysłałem, aby pokazać w filmie, ostatecznie nie pojawił się.
Erney - 2012-10-02, 19:57

Fajny film, może nie jest lepszy niż PKS Breakout, ale na pewno duużo lepszy niż FallRise. Oddaliście na prawdę dobre stunty, opener Deathera był fajny i pomysłowy, grab Gesiora był prosty, ale za to fajnie wyglądał, Drop Infernusem Kipera też był nie zły, szczerze, to za nim zobaczyłem preview filmu chciałem go zrobić =d , Raziel, [cenzura] stunt Sandkingiem, jeden z moich ulubionych tricksów w filmie. No i w końcu Art, który odwalił świetną robotę przy swoich stuntach. Ten p2b i grind Banshee w outro były [cenzura].

Montaż..

Intro mi się nie podobało, ale przynajmniej nie było monotonne jak inne, za tem wielki + za pomysł. Ogólem main był fajnie zmontowany, przejrzysty, zgrabny, poprotu fajny.

Ogólem daje 7(z wiekim +)/10

Mam nadzieję, że wspólnie wydamy coś lepszego ;)

Skamer - 2012-10-02, 21:14

Gesior7 nie unoś się tak ;] , nie chce występować już w produkcjach PKSu, przez chwilę miałem nadzieje, że będę mógł coś z siebie wykrzesać ale z drugiej strony, już rok temu oficjalnie zakończyłem ze stuntingiem zatem jestem umocniony w przekonaniu, że stunting to dla mnie zamknięty rozdział.

Dobrze, że nie wystąpiłem w tym filmie, gdyby tak się stało zaprzeczyłbym samemu sobie.

Co do stunfilmu to wydaje mi się on słaby. Poziom bardzo nierówny, style i epoki robienia trików mieszają się tu całkiem niesmacznie. Fajnie ogółem zaprezentował się Raziel, Kiper 1 fajny bump infernusem. Jeden (może dwa) stunty G7 też wpadły mi w oko, pseoudonowoczesność Arta w ogóle mnie nie kręci, ogólnie się zastanawiam czy faktycznie nie ma już "miejscówek" na stunty, czy to Wy jesteście tak mało pomysłowi. Wszelkie długie "gapy" na terenach zielonych... huh co to ma być xD ?

Film jest obrzezany z pomysłów. Musicie mi wybaczyć tę krytykę ale sporo trików tutaj jest tak niechlujnych, że wyglądają jakby wyszły przypadkiem ;( .

Co do montażu to nie ma specjalnych zastrzeżeń, nic jakoś szczególnie nie raziło w oczy. Jedyne co to, miejscami "uwydatnienie stunta" było słabe tzn. nie do końca dobre pomysły na ujęcia w niektórych trikach. Muzyka w porządku. (Lubię ten utwór z napisów końcowych ; ] )

Jak wiadomo, ja nie wystawiam ocen liczbowych. Podejrzewam, że w tym przypadku może to i lepiej :)

Art - 2012-10-02, 21:22

Skamer napisał/a:
Film jest obrzezany z pomysłów.
Skamer napisał/a:
mało pomysłowi


Skamer, nie pierdol.

Skamer - 2012-10-02, 21:24

Art napisał/a:
Skamer napisał/a:
Film jest obrzezany z pomysłów.
Skamer napisał/a:
mało pomysłowi


Skamer, nie [cenzura].


Art, coś Ty pozwolił wydać ! :D Co z tego, że nowe stunty, skoro są do bani :P

Art - 2012-10-02, 21:25

tak sie składa że nie pozwoliłem \o
szybki - 2012-10-04, 21:39

widac stunt nie umiera, co cieszy, jednak faktem jest to ze nie liczni siedza w tym jeszcze. zastanawiam sie czasem jak niektorzy dotrwali az dotad i chca robic to dalej xd szacun dla was.

film - oceniam na dobry. montaz hm duzo overlay'ow co nawet lubie bo nadaja filmowi kolorow i w ogole usprawniaja go. jedyne co mnie denerwuje to kamera ktora jest za bardzo oddalona (czasami)

Gesior7 - 2012-10-06, 15:55

Skamer, skoro wysyłałeś stunty, to wiem, że chciałeś wziąć udział w filmie. To, że nie było Twoich stuntów filmie, to było nie w porządku.


Skamer napisał/a:
sporo trików tutaj jest tak niechlujnych, że wyglądają jakby wyszły przypadkiem

Skamer, powinieneś chyba trochę zainteresować się sportem ekstremalnym na żywo. Trick udany, to dobry trick. Nawet, jeżeli wychodzi przypadkiem, to jest dobry.

Raziel - 2012-10-07, 11:43

Moim zdaniem film fajnie wyszedł, ma zawalisty klimat. Wiadomo, nie jest idealny, ale to dzisiaj normalne, liczy sie fun z tego co sie robi ;) pare stuntów na prawde fajnych, muzyczka spoko, czasami tylko kamera denerwuje. Ale pozatym to uważam ten film za sukces grupy i tak trzymać!
Art - 2013-05-25, 22:39

zownilem to
Cysiek - 2013-06-02, 12:58

Niezły masz zapłon na samouwielbienie, Sztuko.
Art - 2013-06-02, 19:43

bardziej uznałbym to jako refleksja po ponownym oberjzeniu tego stuntvida, Krzysiu.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group