Polskie Koło Stunterskie
Oficjalna strona PKS Studios

Inne | Others - Mistrzostwa Europy w układaniu kostki Rubika Wrocław 2012

Gesior7 - 2012-11-05, 19:54
Temat postu: Mistrzostwa Europy w układaniu kostki Rubika Wrocław 2012


Siema!

Podczas zawodów układania kostki Rubika we Wrocławiu (news) nagrywałem troszkę filmików telefonem komórkowym z kamerką. Już na zawodach postanowiłem, że po powrocie złożę z tego relację video.
Zmontowałem więc ten oto filmik:

Mistrzostwa Europy w układaniu kostki Rubika Wrocław 2012 (Youtube)
Download (mp4, 39.6MB)
Download (3gp, 23.5MB)

Nagrania nie są super dobrej jakości (rozdzielczość VGA 320x240, 15FPS + dobra kompresja), ale mimo to udało mi się zmontować filmik, na którym, jak zobaczycie umieściłem wiele fajnych fragmentów z zawodów we Wrocławiu. Myślę, że będzie to dla mnie i dla uczestników pamiątka z zawodów, a dla pozostałych ciekawostka o tym, jak było na Mistrzostwach Europy w układaniu kostki Rubika ze Skamerem.
Zapraszam do oglądania! = )

Skamer - 2012-11-05, 20:09

Bardzo miło mi się oglądało ten filmik, może dlatego, że od razu mnóstwo wspomnień powraca. Tak, to były niepowtarzalne 3 dni. Ciesze się, że G7 zaskoczył mnie swą obecnością i wsparciem , jak i zbieraniem materiałów relacjonujących to co się we Wrocławiu wydarzyło.

Wielkie dzięki !

Gesior7 - 2012-11-05, 20:11

Nie ma sprawy. Dzięki, Skamer za pomoc z filmikiem! = )
Diggy - 2012-11-05, 22:18

Można wiedzieć Skamer które miejsce i na ile osób ?
Rocket - 2012-11-09, 18:31

smutno mi bylo z powodu mojego 9.61 :< bo bardzo latwe, ale coz :D bywa :> I akurat to nagrales :D Ale filmik naprawde fajny i ciekawy : ) Pozdrowienia i widzimyt sie moze na nastepnych zawodach :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group