Polskie Koło Stunterskie
Oficjalna strona PKS Studios

Hydepark | Offtopics - ÆØÅ

Art - 2013-01-02, 22:08
Temat postu: ÆØÅ
http://www.youtube.com/watch?v=f488uJAQgmw

jak tego nie obejrzycie do końca to was znajdę ok

szybki - 2013-01-03, 20:26

norweski jezyk jest w cҺuj trudnym jezykiem do opanowania, szczgolnie grupie jezykow slowianskich. sam tego doswiadczylem po 5 latach przymusowej edukacji tego lekko pokulwionego szitu.
Cysiek - 2013-01-04, 17:06

Zmuszali Cię?
Charnel - 2013-01-07, 19:35

szybki napisał/a:
norweski jezyk jest w cҺuj trudnym jezykiem do opanowania, szczgolnie grupie jezykow slowianskich. sam tego doswiadczylem po 5 latach przymusowej edukacji tego lekko pokulwionego szitu.



Język norweski należy do grupy języków skandynawskich a nie języków słowiańskich. I proszę mi tu nie nazywać "lekko pokulawionym szitem" języka który może nie jest najłatwiejszy w nauce, ale w sumie język polski też nie przychodzi obcokrajowcom z łatwością a raczej nikt nie nazywa go "lekko pokulawionym szitem". Bambo prośba.

szybki - 2013-01-08, 12:43

ok,

1. teraz dokladnie przeanalizuj ponownie moj post ktory cytowales

2. wskaz mi gdzie wspomnialem w nim iz jezyk norweski jest w grupie jezykow slowianskich

Charnel - 2013-01-09, 18:44

szybki napisał/a:
ok,

1. teraz dokladnie przeanalizuj ponownie moj post ktory cytowales

2. wskaz mi gdzie wspomnialem w nim iz jezyk norweski jest w grupie jezykow slowianskich


No dobrze, nie było tam "w" ale bambo prośba, nie znasz możliwości wszystkich Słowian i to że Polakom ciężko to nie znaczy że np. Węgrom też musi być.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group