Polskie Koło Stunterskie
Oficjalna strona PKS Studios

Hydepark | Offtopics - Śmierć przyjaciela

Streem - 2013-03-30, 21:07
Temat postu: Śmierć przyjaciela
Wiele razy zadajemy sobie to trudne pytanie czym jest śmierć? Teorie głoszą o końcu doczesnego życia i zarazem początku wieczności naszej duszy. Także artystów zainspirowały te nieścisłości związane z niepełnym rozumieniem śmierci. Inspiracją do tworzenia dzieł mogłaby być śmierć bliskiej osoby i rozpacz po jej stracie albo głębsze rozmyślanie nad sensem życia. Każdy człowiek szuka dogodnego tłumaczenia przejścia "na drugą stronę". Śmierć następuje niespodziewanie. Istota żywa umiera ze starości, z bagażem doświadczeń, pozostawiając po sobie młodsze pokolenia. Bywa i tak, że w imię swej ojczyzny ginie patriota, poświęcając własne życie za wolność swego narodu. Śmierć, "dotknie" wszystkich ludzi, ale czy warto się jej bać, skoro jak mówi Pedro Calderon: "Życie jest snem, a śmierć przebudzeniem?"

Niestety, z bólem serca muszę was poinformować, iż mój przyjaciel, który zmontował moje najlepsze solo Verso - Mateusz "Tracker" zmarł śmiercią tragiczną w wypadku samochodowym, niedługo miał zaczynać praktykę prawa jazdy i chciał spróbować swoich sił ze starszym kolegą, niestety połączenie narkotyków i samochodu nie może dobrze się skończyć. Wszyscy znaliśmy Trackera z miłości do rapu, myślę, że ten gatunek sprowadził go na złą drogę przez co zaczął palić popularne 'jointy'. Uczcijmy jego pamięć minutą ciszy, proszę o chwilę refleksji...

Jam - 2013-03-30, 21:11

Szkoda ziomka, pozdro dla prawdziwych.
Gesior7 - 2013-03-30, 22:03

Jest mi smutno czytać o śmierci naszego kolegi. Parę dni temu pisałem do niego. Zaprosiłem go do projektu filmu PKS.

Śmierć to istotnie koniec życia na ziemi, ale też początek życia wiecznego. Tak pisze Biblia. Śmierć naturalnie, jest udziałem każdego człowieka. Przykre jest, gdy umiera bardzo młoda osoba, jak Twój przyjaciel, a mój kolega Tracker.
Przyjaciół, którzy są, miej na oku, póki są. Źle, że chłopak zszedł na złą drogę, szkoda go. Łączę się z Tobą, Streem w bólu.
Trzymaj się, stary.

Mariusz - 2013-03-30, 22:42

[*] Układ Słoneczny

Zakładam że tego typu tematy tutaj to jedno wielkie robienie ludzi w bambuko więc jeśli długość tego tekstu miała przemówić za wiarygodnością to słabo...

Poti - 2013-03-31, 12:22

Musiałbym nie znać Matiego, żeby w to uwierzyć xD
Alibi - 2013-04-02, 20:56

Może umarł przed kompem?
nie zdazyl sobie kanapek narobic pewnie. Nie przyszło wam to do głowy?

Charnel - 2013-04-03, 17:08

Nie wierzcie Miłoszowi aka Streemowi, on jest z RADOMIA. xD xD
Cysiek - 2013-04-08, 17:16

Aga zginęła, nikt nie wierzył, kpił. Zmarł Tracker w ten sam sposób - gwiazdeczki w kwadratowych nawiasikach...

Od kiedy joint to narkotyk? To używka. Od kiedy rap sprowadza na złą drogę?

I czemu Tracker ma bana.

Gadać.

Mariusz - 2013-04-08, 17:59

Kto będzie dawał [cenzura] o to żeby poinformować tu kogoś że ktokolwiek nie żyje, tym bardziej, że na last fm aktywnie słucha muzyki?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group