Polskie Koło Stunterskie
Oficjalna strona PKS Studios

Projekty | Projects - [PROJEKT]Community Vid na zakończenie działalnosci PKS

Raziel - 2014-06-21, 22:06
Temat postu: [PROJEKT]Community Vid na zakończenie działalnosci PKS
PKS Community Video

Nadszedł ten moment.

Forum od dłuższego czasu pustoszeje, opłacanie serwera tym samym przestaje być opłacalne. Postanowiliśmy dlatego oficjalnie zakończyć działalność Polskiego Koła Stunterskiego jako crewu oraz społeczności użytkowników jednego z największego forum polskiej sceny stuntu. Historia, którą stworzyliśmy, zobowiązuje nas do godnego pożegnania strony, dlatego też proponuje podięcia się próby utworzenia filmu pożegnalnego

JAKIE STUNTY PRZESYŁAMY?

Forum przez te wszystkie lata gościło u siebie wiele ciekawych osób oraz było bazą dla wielu ciekawych projektów. Chcemy też tym samym podsumować jego działalność i zaprezentować najciekawsze stunty użytkowników. Dlatego też każda osoba, która wyrazi chęć uczestnictwa, powinna przysłać swoje stunty, które najbardziej kojarzy z tą stroną - użyła je w jednym z projektów na stronie bądź uważa, że warto będzie je zaprezentować w tym filmie (czyli mogą to być jej najlepsze stunty).

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O PROJEKCIE

Nazwa: Podawajcie swoje propozycje w komentarzach
Deadline: 15 wrzesień 2014, godzina 23:59
Montaż: Poszukujemy edytora, w ostateczności montować będę ja.

Uczestnicy:
- Raziel Przyjęte stunty: 4
- Poti Przyjęte stunty: 6 SA
- Erney Przyjęte stunty: 6 SA
- Rahim Przyjęte stunty: 0
- Art Przyjęte stunty: 0
- Kusiu Przyjęte stunty: 0
- Gesior Przyjęte stunty: 4 SA
- DanielOPrzyjęte stunty: 5 SA
- CreativE_ Przyjęte stunty: 0
- Deather Przyjęte stunty: 6 SA 2 VC
- Tedik0 Przyjęte stunty: 0
- The Crev Przyjęte stunty: 2 SA 1 VC
- Skamer Przyjęte stunty: 1 SA
- Alibi Przyjęte stunty: 1
- Kiper Przyjęte stunty: 2
[] - zgłoszony do udziału
[] - przysłane stunty, w trakcie sprawdzania
[] - po sprawdzeniu stuntów

JAK PRZESYLAMY STUNTY?

Na wstępie napisz w komentarzu, aby dodać Cię do listy uczestników ;)

Przyjmujemy stunty z SA i VC. Najlepsza opcją jest przesyłanie plików *.rep. Wiemy również, że wiele osób nie posiada już replayów, dlatego też przewidujemy opcje dodatkową - przesłanie nagrania stuntu w najlepszej możliwej jakości. Nagrania te mogą być wycięte z dowolnej produkcji (NIE PRZYJMUJEMY CAŁYCH FILMÓW, tylko i wyłącznie wycięte fragmenty). Ważne tylko, aby przesyłać nagrania swoich stuntów a nie czyiś :) Nie ma ograniczenia co do wagi pliku, ale w miarę możliwości starajcie się, aby nie ważyły one specjalnie za dużo ;) Jeśli ktoś chce, może przesyłać również nagrania z IV

Ilość przyjętych do projektów stuntów zależy od liczby zgłoszeń. Jeśli będzie ich mało, to prawdopodobnie wejdą wszystkie przesłane - dlatego też prosimy: to od was zależy na jakim poziomie będzie film :) Jeśli natomiast zgłoszeń będzie więcej niż ustawa przewiduje, to film zostanie podzielony na segmenty (tak jak to było przy BOP) a ilość przyjętych stuntów zostanie odpowiednio dostosowana. Prosimy tylko, abyście też nie przysyłali po 100 stuntów, tylko te najważniejsze (od 3 w górę, powiedzmy max 10 jeśli aż tak wam zależy).

Pliki opisujemy w następujący sposób:

DLA PLIKÓW REP:
Kod:
[NICK][CZĘŚĆ GTA, W KTÓREJ JEST STUNT(ewentualnie modyfikacja jak np SAiVC)]krótki opis.


Przykład:
[RAZIEL][SA]wallride2smalland.rep
[RAZIEL][SAiVC]Hotring bump.rep

DLA NAGRAŃ:
Kod:
[NICK][N][NAZWA FILMU z ktorego pochodzi nagranie]krótki opis


Przykład:
[RAZIEL][N][PKS&SS CONNEXION]Cabbie grind2coreflow

Stunty i nagrania przesyłajcie na maila: drozdm286@gmail.com
Poszukuję również ewentualnych replay checkerów - mogę ogarnąć sam tą robotę ale jeśli ktoś chce mi pomóc sprawdzać repki niech zgłasza się poniżej.

Pomóż nam rozpromować to wydarzenie, napisz do znajomych stunterów i zaproś ich do udziału! To ostatnia okazja, abyśmy zrobili coś razem!

Jeśli również masz pomysły, jak ulepszyć ten pomysł, pisz w komentarzu! Fajnie było by zrobić jakieś fajne intro bądź montować pod fajną muzykę ;)

Jeszcze raz zachęcam do udziału :)

Poti - 2014-06-21, 22:40

Nie zamykajcie forum.

Moge pomóc z repkami i dodaj ofc


co do nazwy to może coś ściśle związanego z PKS'em.. Może Jelcz?

Erney - 2014-06-22, 02:22

Dodaj, postaram się pomóc. Zachowałem parę bardzo dobrych repleyów.

Propozycje nazwy: ( Będę pisał więcej jak coś wymyślę lepszego)

* Farewell
* Departure
* Po prostu Best Of..?

Raziel - 2014-06-22, 16:59

Myślałem nad best of, ale jeden best of na tym forum już był :P Jelcz mnie rozbawił ale po chwili jednak faktycznie, fajny motyw. Co do innych nazw to myślałem nad czymś typu "Thanks for fun", "Great memories" czy "We do it for fun" - żeby podkreślić, iż na tym forum ludzie stuntowali dla zajawki a nie, bo "trzeba było" (choć i takie projekty się zdarzały :P )
Rahim - 2014-06-22, 17:09

Dodaj mnie obowiązkowo! Podeślę spoty na dniach!
Art - 2014-06-22, 17:20

nazwa to po prostu PKS

jestem replay checkerem od dzisiaj bo tak powiedzialem, zaraz zrobie 10 stuntów i je wyśle.

moge to takze oczywiscie zmontowac

Kusiu - 2014-06-23, 15:50

Dołączam do projektu
DanielO - 2014-06-25, 14:29

Dopisać :)
NoName - 2014-07-05, 18:12

Witam. Zaglądam tu co jakiś czas, ale takiej akcji bym się nie spodziewał. Z wielką chęcią dołączę do tej akcji. Jeśli znajdę jakieś repy natychmiast śle. Jeśli chodzi o tytuł to 'best of' jest już to przereklamowane. Będziecie potrzebować pomocy w montażu chętnie pomogę. Szkoda że po tylu latach rozpadnie się to wszystko :(


EDIT
Przykro mi nie mam żadnej repy :(

Raziel - 2014-07-09, 16:14

NN, można przesyłac nagrania badź klipy z filmów ;) Ogólnei jak idzie pozostałym? Termin się zbliza ale nie ukrywam ze miło było by go przedłużyć :)
Art - 2014-07-09, 18:44

nie wypali do terminu, trzeba przedluzyc/pytac sie kazdego o repki
NoName - 2014-07-11, 21:27

Okey. Mogą byc nagrania, ale one są już 'obrobione' ciężko będzie to zmontowac.
Raziel - 2014-07-13, 20:28

NN: Na wszystko bedzie rozwiązanie :)
Termin przedłużam do konca lipca, postaram się tez na poważnie ruszyć z reklamą :)

Gesior7 - 2014-07-14, 22:14

A co z montażem / grafiką? Przydam się do czegoś?
Stunty postaram się wysłać wkrótce. Wybiorę najlepsze z dotychczas zrobionych przeze mnie. Próbowałem zrobić coś nowego, ale niestety nic nowego nie skleiłem.

Rahim - 2014-07-23, 12:58

Napisałem do Alibiego, Tony_Jaa, Creative'a i FutuRe'a. Prawdopodobnie ja będę musiał wyselekcjonować za Tonego jego besty, bo on ciągle w podróży teraz jest. W każdym razie napisał mi, że repek nie posiada, także wyślę besty z gotowych filmów. Mam nadzieję, że reszta chłopaków coś od siebie podeśle.
Art - 2014-07-23, 17:23

NO I PO CO DO NICH PISALES, ZROB SE SAM Z NIMI COLLAB ZAMIAST ICH TUTAJ WPYCHAC, NIGDY NIE BEDZIESZ PKS
Gesior7 - 2014-07-23, 20:02

Myślę, że organizatorzy chętnie przyjmą zgłoszenia od stunterów z GTA spoza PKS. Jeżeli się mylę, dajcie mi znać, kto organizuje projekt.
CreativE_ - 2014-07-23, 21:58

Znalazłem jakiś 1 film, podeśle w wolnym czasie :) Aż miło patrzeć "komentarz dodany 4 lata temu" piękne czasy! Dzięki Rahim :)
Rahim - 2014-07-23, 22:05

Art napisał/a:
NO I PO CO DO NICH PISALES, ZROB SE SAM Z NIMI COLLAB ZAMIAST ICH TUTAJ WPYCHAC, NIGDY NIE BEDZIESZ PKS


Arciu, uspokój, bo ci żyłka w dupce pęknie :) Ja nigdy w PKS nie byłem a jak widzisz zapisany na liście do collabu jestem :) Także, Ty sobie tu popisz a my zrobimy co trzeba ;)

Próbuję skontaktować się jeszcze z One i Fallout'em.

Art - 2014-07-23, 22:15

nic nie wysyłam, projekt upadł elo
Gesior7 - 2014-07-24, 18:08

Bardzo mi przykro, Art. Liczyłem na Twój przygotowywany od roku stunt.
Art - 2014-07-25, 00:13

a nawet mnie nie wkur­wiaj
Gesior7 - 2014-07-25, 22:50

Nie masz na kogo stroić fochów, chyba tylko sam na siebie. Mówiłem poważnie. Nagraj swój stunt i wysyłaj do filmu!

Ja postaram się wkrótce (to znaczy jutro) przejrzeć swoje stunty i wysłać, jak tylko je skompletuję.

Raziel - 2014-07-29, 13:06

Miałem małą powódź ale już dostęp do neta wrócił! :) Przysłano pierwsze stunty. Rahim, dzięki za wsparcie, Art - nie sraj ogniem, zjedz snickersa :D Oczywiście czekam na pozostałe zgłoszenia. Pamiętajcie: film robimy da funu! Jakkolwiek interpretujecie wskaźnik poziomu w tym słowie to już od was zależy ;)
Gesior7 - 2014-07-29, 21:56

Dzięki. Nie udało się odczarować starych stuntów. Mam je na dyskach, ale nie mam teraz do nich dostępu. Od poprzedniego filmu robiłem troszkę tricków w GTA. Przeglądałem je w sobotę, jak obiecałem. Nie powalają, ale wybiorę kilka i prześlę.
DanielO - 2014-08-02, 20:16

Wysłałem już parę nowszych stuntów parę dni temu. Jak znajde jeszcze kilka solidnych tricków to podeśle :)
Raziel - 2014-08-03, 00:00

Danielo, paczka już na kompie :)

A CO Z RESZTĄ OSÓB?! -.-

SouL - 2014-08-03, 12:11

Kurde chętnie bym sie dołączył do tego epickiego filmu !!!! ale niestety komp spalony a na laptopie nic nie zlandze :C
Gesior7 - 2014-08-03, 15:44

SouL, podobna sytuacja jest u mnie. Stary dobry blaszak odmówił posłuszeństwa. Mam teraz laptop, który bardziej niż stary PeCet lubi się psuć, ale chodzi. Szperam w swoich zrobionych już stuntach. Ale jak się uda, może jeszcze zrobię jakiś fajny trick, bo na lapku jeszcze San Andreas wchodzi, więc nie ma tragedii.
Erney - 2014-08-04, 16:30

Byłem cały tydzień na woodstocku, nie mogłem wysłać nic, jutro podeśle coś.
Raziel - 2014-08-07, 21:39

Stuntów nie przybyło, czasu ubyło :(

Zaskakuje mnie, że nikt nie korzysta z możliwości podesłania urywków filmów.

Gesior7 - 2014-08-12, 11:39

Wysyłać replaye i nagrania, lenie śmierdzące!
Raziel - 2014-08-14, 19:39

Zależy mi na tym projekcie, ostatni raz przedłużam deadline - termin oddawania stuntów 15 wrzesnia.

Jeśli i wam zależy na projekcie, to wyślijcie te stunty. Zwłaszcza osoby, które się do tego zobligowały.

Wyjeżdżam i wracam za miesiąc - na ten okres władze nad projektem przejmuje Gesior7. Stunty wysyłacie standardowo do mnie bądź do Niego. Jeśli po powrocie nie zobaczę repek na skrzynce to podziękuję wam za współpracę.

Pozdrawiam.

Deather - 2014-08-14, 21:14

Moge podesłać wszystkie moje lepsze repy :D

@Edit:
Podesłałem 7 repek z SA i 2 z VC(SAinVC i VC:LC) + Skin NRG w SA i Skin .BMP Postaci VC :)
Mam nadzieję że projekcik wypali :D

Gesior7 - 2014-08-14, 23:01

Tak trzymać! Potrzebujemy więcej.
Deather - 2014-08-15, 14:01

Montaż chcecie podzielić na VC i SA , czy jak?

@Edit
Podesłałem jeszcze repy od The Crev'a

Gesior7 - 2014-08-16, 02:06

Dzięki za wysłane stunty!

Co do podziału stuntów z SA i stuntów z VC, jeszcze nie wiemy ile będzie stuntów z San Andreas a ile z Vice City. Sądzę, że jeżeli będzie zdecydowana większość z jednej gry, lepiej będzie wymieszać wszystkie. Jeżeli będzie zrównoważona ilość SA / VC (lub innej odsłony GTA, jeżeli będą i damy radę zrealizować nagrania), wtedy decyzja będzie bardziej zależała od zamiaru tego, który zmontuje film.

Gdy wysyłacie stunty, proszę Was, piszcie tutaj, że już wysłaliście. Póki Raziel będzie na wyjeździe, pomoże mi to zorientować się, ilu stunterów już mamy, oraz jak dużo stuntów jeszcze brakuje. Dziękuję.

Deather - 2014-08-17, 17:36

W razie czego mogę zmontować VC :D
Tedik0 - 2014-08-24, 20:28

KUWA dodajcie mnie koniecznie kolegi ;)
Alibi - 2014-08-24, 21:34

Rahim i Deather napisali do mnie. Oto jestem!

Mimo nie miłych zajść z niektórymi osobami, które poznałem na tym forum. Mam w dupie zachowanie jak z przedszkola - nigdy się nie zamykałem jeśli chodziło o unie "polskiej sceny", a więc postaram się coś zdonić - no chyba, że nie potrzebujecie ode mnie stuntów.

Scream jeśli to czytasz to odpisz mi: jak tam twoje solo? :>

Gesior7 - 2014-08-24, 23:07

Tedik i Ali, zaproszenie dotyczy również i Was. Nie wiem, na co jeszcze czekacie. Ślijcie stunty, bo ostateczny termin jest do 15.09.2014r.
Tedik0 - 2014-08-25, 11:06

7 mam urodziny więc coś na bank dam ;]]
Gesior7 - 2014-08-25, 11:10

O proszę! W takim razie życzę udanych urodzin. Jeżeli możesz, przekaż informację o tym projekcie także do innych stunterów, których jeszcze nie ma w tym temacie.
Powodzenia!

Tedik0 - 2014-08-25, 11:23

oczywiście gesiorze, dzieki :*
Erney - 2014-08-25, 23:38

A do Ciebie Gesior też można stunty wysyłać? jeśli tak, to daj maila, to podeślę.
Gesior7 - 2014-08-27, 23:02

gesior7@wp.pl

Przyjmuję i przekazuję dla Raziela. No i mogę je sobie obejrzeć. ; )

Tedik0 - 2014-08-28, 10:14

jutro wyśle lub dziś wieczorową porą xP
Alibi - 2014-08-29, 09:26

Oczekuj również na mego stunta. Mam nadzieję, że się wyrobie na czas.
Gesior7 - 2014-08-30, 00:32

Oczywiście, czekam. Tedik, na Ciebie także jeszcze czekam.
Erney - 2014-08-30, 03:33

Wysłane ;)
Raziel - 2014-09-16, 21:58

Wróciłem, widzę że na skrzynce mam parę wiadomosci - niewiele, znacznie mniej niż się spodziewałem, ale zobaczymy. Postaram się w najbliższym czasie (do jutra) uzupełnić listę i zadecydować o dalszych losach projektu. Pozdrawiam

[ Dodano: 2014-09-18, 10:19 ]
Więc tak: Sytuacja nie jest tragoczna, nadesłanych jest wystarczająca ilość repek, mogło by być więcej ale kto wybrzydza ten nie rucha. Przydało by się trochę więcej stuntów w VC. Wszystko zostanie teraz przesortowane pod względem poziomu.

Proszę również o kontakt z CreativE_ - prawdopodobnie zgubiłem jego nagrania, nigdzie też nie mogę znaleźć wiadomości od Niego a na liście był zaznaczony jako osoba, która przysłała paczkę. Kto ma, niech jeszcze dosyła.

Erney - 2014-09-22, 13:57

i jak Ci idzie sprawdzanie stuntów?
Skamer - 2014-09-23, 01:17

Raziel odżył, bo nawet zostałem dodany do projektu :)
Raziel - 2014-09-23, 15:16

Lista zaktualizowana.

Poziom stuntów nie zachwyca, ale robimy to 4fun :) Dziękuję osobom, które przesłały swoje Besty. Tym samym jak ma ktoś coś jeszcze do przesłania to zachęcam, zwłaszcza z VC :) Zapraszać, udostepniać, promować!
Rozpoczynam tez poszukiwania edytora sekcji SA (VC prawdopodobnie przy obecnym stanie nie wyjdzie). Prawdopodobnie nie będę w stanie zmontować całego filmu, stąd zapraszam chętnych! Zachęcam do dalszej dyskusji nad nazwą

Gesior7 - 2014-09-23, 16:06

Co?! Skamer, tylko jeden stunt?! Co to za sprawiedliwość? Ja tylko dwa? Przesłałem aż sześć. Mam nadzieję, że chociaż pokażecie moje nowe stunty, a nie oldy, które również podesłałem. Jednemu dostaje się jeden stunt, innemu osiem. Co to za sprawiedliwość? Wymienić sito!
Raziel - 2014-09-27, 19:30

Pomyłka mała, Gesior - masz 4 zaakceptowane. Mój błąd.
Gesior7 - 2014-09-27, 21:21

A Max? Co z resztą?
Skamer - 2014-09-29, 00:00

Spokojnie, ja wysłałem tylko dwa, cieszę się, że w ogóle wystąpie w tym projekcie bo wiem, że to co odnalazłem na jakimś nośniku nie było najwyższych lotów ;)
Gesior7 - 2014-09-30, 06:01

Skamer musi być.

P.S.: Doszły dwa replaye od Alibi'ego. Do sprawdzenia.

Rahim - 2014-10-12, 12:42

Sorry za nieobecność po raz kolejny. Da radę jeszcze podesłać z 3 repki?
Muszę przycupnąć na chwilę przy PC i posłać chociaż 3. Ostatnio strasznie dużo rzeczy w moim życiu się dzieje, na które nie mam wpływu za bardzo i odciąłem się od wielu spraw, żeby wyjść w miarę na prostą. Do tego doszły studia, dlatego nie miałem jak to zrobić wcześniej...

Art - 2014-10-12, 18:10

wszyscy czekamy na ciebie rahim! bez ciebie nie bedzie filmu!
Gesior7 - 2014-10-13, 18:19

Szczególnie Ty Art, co? Bez Ciebie i tak nie będzie tragedii. Tym czasem, mów za siebie.

Rahim, pospiesz się. Wkrótce powinien zacząć się montaż, o ile jeszcze się nie zaczął. Pisz do Raziela w tej sprawie, bo czasu jest niewiele.

Art - 2014-10-14, 15:03

ty chyba stuntów gęsior nie widziałeś jak mówisz że nie będzie tragedii
Gesior7 - 2014-10-14, 19:22

Miałeś możliwość zrezygnować i miałeś możliwość pozostać. Zrezygnowałeś z własnej woli, a więc nikt spowrotem Cię siłą ciągnąć nie będzie. Może stunty były wypocone, ale mamy innych stunterów, a także nadesłane stunty. I to się liczy. Dobrze by było, gdybyś pozostał, ale mamy z czego robić film, więc płakać nie będziemy.
Trackuś - 2014-10-29, 17:15

Dodajcie, liczcie na wsparcie.

http://www.gtastunting.net/index.php?topic=66713.0
A czy ja mogę liczyć na waszę wsparcie?

Gesior7 - 2014-10-30, 22:49

Chętnie wziąłbym udział. Mam taki zamiar. Termin jest aż do końca tego roku. Póki co, nie mam, co wysyłać. Nowsze stunty, które jeszcze miałem, wysłałem do projektu PKS. Mam nadzieję, że podeślę coś przed końcem terminu. Udało mi się uruchomić blaszaka i teraz mogę w miarę przyzwoicie pośmigać w GTA: San Andreas. Od czasu do czasu pilnuję tematu, żeby nic nie przegapić.
Myślę, że możesz liczyć na mój udział.

Raziel - 2014-11-01, 21:33

Trochę cicho było, ale już wracamy do informowania. Projekt w montażu, z lekkim opóźnieniem. Aktualizuję listę
Art - 2014-11-03, 19:43

20%
Trackuś - 2014-11-05, 16:45

czyli nagrane skoki
Alibi - 2014-11-13, 12:48

Raziel napisał/a:
Trochę cicho było, ale już wracamy do informowania. Projekt w montażu, z lekkim opóźnieniem. Aktualizuję listę


Czcionki trzeba wysyłać czy będą domyślne?!

Art - 2014-11-13, 16:49

a wyślij(cie), zastanowie sie nad czcionkami

[ Dodano: 2014-11-15, 17:28 ]
40%

[ Dodano: 2014-11-16, 02:33 ]
60%

[ Dodano: 2014-11-17, 18:58 ]
jednak montuje od nowa poniewaz zalezy mi na lepszym efekcie koncowym


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group