Polskie Koło Stunterskie
Oficjalna strona PKS Studios

Stunt Movies - Art - Maleficus 12H

Art - 2015-03-08, 21:10
Temat postu: Art - Maleficus 12H
sam robiłem

https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be

Gesior7 - 2015-03-09, 21:47

Widzę solidne stuncisze! Bardzo dobre kombinacje z grajndami. Jestem jeszcze w trakcie oglądania, ale piszę, bo mam już parę pytań.
Pierwsze, to Backflip NRG-500. Normalnie w GTA: San Andreas nie da się tego zrobić (nie da się bez podkładania współrzędnych o ile mi wiadomo). Jak to zrobiłeś? To normalne?
Nr. 2: Wallride MTB, jest genialny! Kiedyś próbowałem się tego nauczyć, niestety bezskutecznie. Masz na to jakiś patent? Chciałbym się tego nauczyć.
Więcej dopiszę niebawem, to znaczy poniżej:

Filmik według mnie z solidnymi stuntami. Podoba mi się. Jeżeli pozwolisz, chciałbym umieścić go w newsach.
No i kolejne pytanie: Skąd tytuł filmu, i co znaczy?

P.S.: 50-50 Freewayem na wstępie to na tyle solidny stunt, że po prostu należało się umieścić go na jakimś zaszczytnym miejscu. I tak jest!

Art - 2015-03-09, 22:20

maleficus m (feminine malefica, neuter maleficum); first/second declension

wicked, vicious
criminal

możesz dać do newsów, użyłem skryptu ptrvyego do ustawienia się do kierunku południowego, nie mam zadnego dziwnego patentu na to

dzieki za komentarz

Gesior7 - 2015-03-10, 20:00

Skrypt na ustawianie współrzędnych to moim zdaniem dziwny patent.
Poti - 2015-03-11, 19:02

1. Nie zrobiłeś tego w 12h
2. Ten backflip nie był pełny
3. Zacząłeś w miare stuntować jak już reszta skończyła, gratz XD

Art - 2015-03-11, 19:29

zrobiłem, był pełny, i ch­uj
Gesior7 - 2015-03-17, 20:30

Nie macie chyba na co narzekać. Stunty są solidne, backflip pełny, bo wylądowany na kołach, a nie na nosie. Art stuntuje, kiedy reszcie się wirtualny stunt znudził. To tylko dowód na to, że nadal lubi i chce stuntować.

Nie narzekać, a dołączać i wspierać Polski stunt!