Polskie Koło Stunterskie
Oficjalna strona PKS Studios

Filmy | Movies - small stunting

Art - 2018-10-07, 20:25
Temat postu: small stunting
https://youtu.be/VLE0gh0R6OQ

art warow film roku

Gesior7 - 2018-10-08, 18:29

Dobre stunty! Trzy pierwsze w filmie są bardzo imponujące. Na przykład pierwszy, to znaczy 270 + grind na krawędzi jest bardzo dobry. Kolejny mocny stunt to podwójny grind (drugi stunt z kolei). Nie często widzę takie w filmach, a ten wykonany jest perfekcyjnie. Podoba mi się również stunt, gdzie jest jazda na przednim kole wstecz (bw. stoopie) do ślizgu.
Stunt z traktorem (1:32) jest dobrym dodatkiem, ale montaż tutaj sporo ucina i nie widać fragmentu, kiedy pojazd leci ku szczytowi budynku i ląduje. Szkoda, bo to bardzo oryginalny stunt.
W kolejnym stuncie, z basenu, dobrze jest wykorzystana przeszkoda, do zrobienia trzech stuntów w tym samym miejscu. Tu, moim zdaniem, montaż jest już w miarę w porządku.
Film w ogóle podzielony jest na dwie części, nie wiem, w jakim celu. Czy w pierwszej są stunty jednej osoby, a w drugiej stunty innej? Większość stuntów jest wykonana tak samo wyglądającym NRG-500, z wyjątkiem tego, który rozpoczyna drugą połowę, więc może być też tylko jeden stunt gościnny. Nie wiem. Powiedz, jak to jest z podziałem stuntów?
Również poza stuntami NRG-500, znalazł się stunt na MTB, to jest jednym z moich ulubionych pojazdów do tricków w GTA:SA. Jest to bardzo ciekawie wykonany podwójny ślizg. To również jest mocny stunt.
A i combo na NRG-500 (3:37) bardzo dodaje smaku temu filmowi. Wiem, że kombinacje tricków w GTA są trudne, a tu jest wykonanie kilka trudnych tricków pod rząd. Jest moc.

Tak w ogóle nie wiedziałem, że montujesz film. Czemu nie pisałeś wcześniej na forum? Chętnie wystąpiłbym jako gość.
Generalnie dobry film. Polecam do oglądania i zapraszam do pisania recenzji!

Art - 2018-10-08, 20:14

ja stuntowalem warow zmontowal i dal swojego guesta i innych poucinal, dzieki za komentarz
NoName - 2018-10-31, 22:30

Witam. Bajeranckie stunty, niektóre takie techniczne. Ładnie wszystko zrobione, posklejane co do mm. Muza i montaż nie w moim guście. Widać po komentarzach że innym taki styl przypadł do gustu. Może to ja wyleciałem już dawno temu z tym wszystkim. Dla mnie na 5! Pozdro

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group