Polskie Koło Stunterskie
Oficjalna strona PKS Studios

Filmy | Movies - CONTRA

Art - 2019-11-17, 22:53
Temat postu: CONTRA
https://www.youtube.com/watch?v=VTQ6ZAkuwcA
Gesior7 - 2019-11-21, 20:36

Bardzo dobre stunty! Fajnie, że zrobiłeś i umieściłeś tutaj wykonane wyzwanie z MTB (1:54). Kiedyś próbowałem to skleić i nie pamiętam, czy i na ile mi się to udało. Tracker zrobił też bardzo fajny wallride od ściany stadionu w San Fierro do tego ringu pod dachem naokoło (1:13). Widziałem w outro podobny trick, z lądowaniem wewnątrz. Równie dobre.
Zastanawiałem się, jak zrobiłeś stunt, który jest między czasem 1:35 a 1:40 w tym filmie. Wygląda to, jakbyś wysadził pojazd i wsiadł do wraku, co, o ile mi wiadomo jest zabronione w grze. Jak to z tym jest?

Daj też jakiś treściwy opis do filmu, przede wszystkim tu, w tym temacie (co najmniej podstawowe informacje, które już są pod tym filmem w serwisie Youtube). Nawet nie znam okoliczności powstania filmu.

P.S.: Miło widzieć nadal taką twórczość pomimo tylu lat, od kiedy istnieje stunting w GTA San Andreas.

Art - 2019-11-22, 23:42

strzelilem w niego shotgunem i odskoczyl motorek
NoName - 2019-12-13, 22:43

Nie znam się już na tych rzeczach, ale bardzo przyjemnie się oglądało. Taki lajtowy edit solidny, nie wiem jakie są teraz trendy. Podobały mi się te przejścia ekran dzielony na 3 partie. Muza taka chyba przeciwieństwo Ciebie biorąc pod uwagę czat :D
Powodzenia w dalszej działalności w stuntingu :)

SiemkoV2 - 2020-01-30, 03:50

SIEMA ART WARIACIKU MORDECZKO SPECJALNIE KONTO ZROBILEM ZEBY ZAPYTAC CO U CIEBIE HEHE
Matikziomnajlepszy - 2021-12-09, 22:50

[cenzura] mu po pijaku

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group