Polskie Koło Stunterskie
Oficjalna strona PKS Studios

Filmy | Movies - Rustler Stunt

koowall15 - 2020-10-29, 11:14
Temat postu: Rustler Stunt
Cześć jestem nowy ale w stunt rustlerami bawie sie od 2013 roku , postanowilem zmontować filmik z nacięższymi miejscówkami jakie da sie zestuntować samolotem . Hydra jes tzbyt prosta i za mało skillowa dlatego to rustler jest wyznaniczkiem :D
Chętnie usłysze opinie , a jak bedzie ktoś chetny to mozna polatac razem
Zapraszam do obejrzenia :)

https://www.youtube.com/w...b_channel=Kowal

Gesior7 - 2020-10-29, 21:42

Witam!
Zrobiłeś całkiem ciekawy film. Są tu ciekawe miejsca, gdzie można zrobić stunty, są przeloty w bardzo ciasnych tunelach i ulicach. Jest jazda po suficie.
Nie chcę Cię ze startu ściągać na ziemię, ale to, co jest na tym filmie, trudno nazwać stuntem. Nie jest to starannie opracowane wykonanie stuntu, tylko urywki z gry na żywo, "game-play". Istotnie jest tu parę przelotów bezbłędnych, nawet kilka takich bardzo trudnych, gdzie niewiele brakuje do dobrego stuntu, jednak w większości prób jest jakieś zderzenie lub otarcie sufitu (jazda po suficie bez podwozia).
Proponuję przygotować kilka z tych przelotów i wykonać dopracowane, oby bezbłędne stunty, które nagrasz, następnie zrobisz z nich pokaz. Stunty na które się porywasz wyglądają na bardzo trudne. Gdybyś był w stanie wykonać kilka z nich bezbłędnie, byłby to na prawdę imponujący pokaz.
Myślę, że podołasz wyzwaniu.

Pozdrawiam i życzę powodzenia!


░░░░░░░░░░░░▄▄░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░█░░█░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░█░░█░░░░░░░░
░░░░░░░░░░█░░░█░░░░░░░░
░░░░░░░░░█░░░░█░░░░░░░░
███████▄▄█░░░░░██████▄░
▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░░░░░█░
▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░░░░░█░
▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░░░░░█░
▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░░░░░█░
▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░░░░░█░
▓▓▓▓▓▓█████░░░░░░░░░█░░
██████▀░░░░▀▀██████▀░░░

NoName - 2020-11-07, 22:01

Nie czepiaj się G7! To jest cud ze jeszcze ktoś tu chciał wejść na PKS i pokazać triki. Dodajcie go do klanu!
Ja jestem na tak :D
Powodzenia w dalszym stuntowaniu :)

Alibi - 2020-12-27, 13:19

Nieźle, aż mi się hydra style przypomniał i jeden z moich filmów: https://www.youtube.com/w...UU-ri974&t=191s

Bardzo ładne wykonanie z twojej strony!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group