Polskie Koło Stunterskie
Oficjalna strona PKS Studios

Produkcje PKS Studios | PKS Studios productions - PKS DOS

Gesior7 - 2007-06-26, 00:52
Temat postu: PKS DOS
Po dwunastu godzinach stuntowania, następnych dwunastu godzin nagrywania powtórek i po całym dniu spędonym na montowaniu filmu, przedstawaim wam nasz 12h collab. Wszystkie stunty, które są w filmie wykonaliśmy w ciągu tych dwunastu godzin. Montaż zają mi nie więcej niż 24 godziny. W filmie występują: 007marcio, Fire Dragon, Gesior7, Rachet i Skamer. Powiem tylko, że wszyscy spisali się świetnie, mimo, że w trakcie z projektu zrezygnowały dwie osoby. Jednak mimo to, projekt udał się.
Od razu chcę podziękować Fire Dragonowi za pomysł, bo ten cały projekt to jego wymysł i jest świetny. Wielkie dzięki także dla 007marcia, za nazwę, Sharkowi i Damiemu za pomoc.
Zostało mi tylko zaprosić was do obejrzenia filmu. Mile widziane są również obiektywne i rzetelne komentarze. ;)

Day of stunting (Filefront wersja dobrej jakości)
Day of stunting (Filefront wersja średniej jakości)
Day of stunting (Dailymotion link)
Day of stunting (Twoja Tuba)

Charnel - 2007-06-26, 08:04

no no, niezły pomysł xD tricki też niezłe a najlepsze to chyba Gesiora7 i Skamera muzyka pasuje i wiele tricków których jeszcze nie widziałem zaprezentowaliście xD heh i do tego w tym modzie SA-LC dachy są już normalne a nie tak jak VC-LC

ocena 8+/10

DS - 2007-06-26, 08:17

Filmik fajny, tricki fajne, montaż fajny, wszystko fajne. ====>9/10<====
ciasteczkowy potwór - 2007-06-26, 08:18

Dling ;)

PS: Świetna nazwa :D

PS2: sorry za męczenie Cię na GG i ponaglanie ;)

Zoolwiq - 2007-06-26, 09:04

Whoah!! Film jest naprawdę świetny.
Stunty - Są nie dość, że wszystkie zrobione w 12 godzin, to bardzo na poziomie i bardzo dobre... Cóż... 9/10
Muzyka - Bardzo mi się podobała, lubię taką muzykę :P No i, co najważniejsze, jest zgranie... 10/10
Montaż - G7 pokazał co potrafi i zrobił kolejny majstersztyx :D Ani jednego (nie mówię tu o tym w napisach, ale to co innego) wejścia kamery w budynek czy pojazd, czyli praca kamery bez zarzutu, efekty i przejścia nie każą o sobie mówić, są tam gdzie trzeba i tak jak trzeba, trochę mi sie tylko dłużyło to odliczanie na początku, nie mogłem się doczekać reszty xD 9/10

Ogółem film jest bardzo fajny i miło się go ogląda, na pewno go ściągnę do mojej kolekcji :P A, no i ocena końcowa 9+/10, świetna robota panowie.

AdiX - 2007-06-26, 09:20

Co się będe rozpisywał .... ZAJEFAJNIE !

Stunt's: 9/10
Edit: 10/10
Music: 9/10
Razem :P : 9+/10

Gesior7 - 2007-06-26, 09:25

Dzięki za oceny i komentarze. :)
Tatar - 2007-06-26, 09:27

Stunty - niektóre zadziwiające, aż dziw, że wszystkie udało się zrobić w 12 godzin! Yama już napisał o tricku na NRG-500 w VC... Naprawdę to nie jest wielka sztuka latać po VC z ustawieniami motoru z San Andreas. Spróbujcie wykonać ten trick PCJ-600.

Montaż - nie przeszkadzał w oglądaniu, kamera chodziła płynnie, nie miałem kłopotu z oglądaniem stuntów, więc good job...

Muzyka - widać było zgranie z obrazem, połowicznie słabe, lecz w większości bardzo dobre.

Nie miałem większych zastrzeżeń, więc spokojnie mogę wystawić 9-/10...

Alan - 2007-06-26, 09:37

Naprawdę świetny film i jeszcze zrobione w ciągu 12 godzin :)

Stunty:9/10
Muzyka:9/10
Montaż:9/10
Ogólna ocena:9/10 :P

Raziel - 2007-06-26, 09:37

Stunt film niezły, choć to o wiele za mało powiedziane :P Gdy oglądałem to wszystko, doznałem uczucia, jakby wszystkie filmy najleprzych stunterow świata umieścić w tym. W tej 12. Trzeba przyznać. Z wielką niecierpliwością czekałem na ten film(jakieś takie przeczucie). Muza idealnie dobrana, co można było odczuć w filmie, ktory ściągam na kompa. Wiedziałem, że w ciągu 24h da się zrobić cudo, ale żeby w ciągu 12h zrobić APOKALIPSE w stunterstwie?:P W filmie najbardziej popisał się( z nowych) Rachet. Montaż piękny(w stylu g7. Intro ZAWALISTE. W pewnych momentach loading, myśalałem, że to moj komp coś szwankuję...
TEraz oceny: Montaz: 3/3 - Film idealnie zgrany z muzą, piękne efekty.
Muza 3/3 Doskonale dopasowana do klimatu stuntow
Stunty 4/4 To jest świetny pokaz umiejętności Stunterów. Polak potrafi

Ehh.... ale niestety końcowa ocena... A co tam. Nie zastosuję się do tego. 10/10
Mam nadzieję, ze nastepna 12, będzie w więkrzym gronie stuntow autkiem :P(choć wtedy praweie napewno mnie nie będzie... Powodzenia

ziomus - 2007-06-26, 10:01

Oooooo ale [cenzura]..... film bardzo mi sie podobał niema zadnych ------ tylko sa same ++++++++++ montaz 9/10 muzyka 8/10 i stunty 10/10 :564:
Kukiel - 2007-06-26, 11:33

Jestem pod wielkim wrażeniem. Troche głupio się przyznać ale lekko żałuje że zrezygnowałem :554: Film naprawde znakomity. Stunty są na bardzo wyskoim poziomie. Najbardziej podobał mi się Rachet - nie wiedziałem że on jest taki dobry! Super był też ten bump MTB w SF Fire Dragona. Edycja bardzo fajna. Wszystko zgrane z muzyką która też była naprwade spoko. Świetna robota!
Skamer - 2007-06-26, 12:36

Monżna by rzec: Kawał dobrej roboty :) .

Stunty: Niektóre naprawde Awesome, reszta b.dobre, no i słabe= MOJE :) .
Najlepsze triki zdecydowanie dał G7 i to w jakiej ilość gratz for you .

Montaż: Bardzo ładny, świetnie wykonany (zwłaszcza ujęcia). Ten styl montowania który G7 zaprezentował w tym filmie bardzo mi odpowiada.

Muzyka: Bardzo miła dla ucha "nuta" :) oczywiście było równierz zgranie(może nie zawsze ale było).

Oceniam trochę wyżej niż w przypadku zwykłego stuntmovie. Wiadomo czas wykonania :)

9/10

G7 jeśli będziesz miał ochotę i czas to możesz to równierz dać na GTAS ;)

Shark - 2007-06-26, 12:38

xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO

Genialny film!!! tricki są świetne! a montaż... Gesior, jesteś mistrzem. Tak genialnej redukcji kolorów nie miał nawet Amped 2. A intro.. BOSKIE!

xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO

Muzyka świetnie dobrana, a to, co się działo na ekranie było wspaniale z nią zgrane.
Grind skamera ze stoppie w LS na barierce - próbowałem to zrobić. Siedziałem nad tym tydzień i guzik. Skamer zrobił to w mniej niż 12 godzin <wow>

No po prostu brak mi słów, film mi się bardzo spodobał.

10/10

xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO xO

Rachet - 2007-06-26, 13:29

ale was zadziwiłem ;PP Nie sądziłem że wam sie spodobają moje stunty :D :564:
SilVerus - 2007-06-26, 13:49

Piękny film :) ...najbardziej mi sie podobały grindy :D ...jednym słowem CUDO ! ! ^^
piotrex1995 - 2007-06-26, 14:26

Bardzo dobrze zrobiony film jak na tyle czasu.Stunty bardzo dobre były.Muzyka też :D .Montaż tak samo.I...moja ocena brzmi 8/10
Fire Dragon - 2007-06-26, 16:45

Cały czas czepiacie się mojego p2b w SA-VC, po to są te mody aby w nich stuntować. Zresztą ten trick nie jest taki prosty, a GTA:VC pozwala na o wiele większe wybicia. Za film 9/10
Tatar - 2007-06-26, 18:21

Cytat:
Zresztą ten trick nie jest taki prosty, a GTA:VC pozwala na o wiele większe wybicia.

Ten trick jest prosty, jeśli robi się go NRG-500, spróbuj zrobić go w normalnym GTA Vice city na PCJ600.

Kukiel - 2007-06-26, 18:42

Sory ale tatar ty spróbuj napierw coś zrobić potem oceniać. Sory za mały offtop.
Tatar - 2007-06-26, 23:28

Kukiel - wielokrotnie próbowałem zrobić to o czym mówił FS łącząc P2B ze stoppie (P2B2Stoppie) i na freewayu, i na angelu - nie da rady wskoczyć. Jedyne co można zrobić do P2B na PCJ, ale też nie jest to takie łatwe jak stunt NRG. Jeśli stuntowałeś w VC to na pewno zauważasz pewną różnicę zachodzącą między PCJ a wspomnianym NRG. Przynajmniej nie chodzę na łatwiznę pomagając sobie innymi ustawieniami...

Sama produkcja jest bardzo dobra, lecz ten trick mi do niej nie pasuje, to moje zdanie i możesz się z nim nie zgadzać.

Gesior7 - 2007-06-27, 01:18

Robicie tutaj offtopic!
Tak na marginesie, to w GTA: VC fizyka jest inna, a to był stunt z GTA: SA, nie z GTA: VC. To był stunt z SA-VC konkretnie, nie zmieniano ustawień, czy paramertów motoru. Wiem, że w GTA: VC wskoczyłbyś o wiele dalej, ale w GTA: VC jest zupełnie inna fizyka, dużo lepsza do stuntowania, więc nie porównujcie tricków z GTA: SA i GTA: VC. Ten trick zapewne nie był taki łatwy, jaki by był w GTA: VC.

Gesior7 - 2007-06-27, 10:45

Dodałem wersję średniej jakości, wersję na Dailymotion i zTubowaną wersję.
Sprawdźcie pierwszy post!

Rachet - 2007-06-27, 10:57

mm 0 jeszcze komentaży na twojej tubie ;]


[ Komentarz dodany przez: Gesior7: 2007-06-27, 18:41 ]
Przepraszam, ale za takie coś powinieneś dostać warna. Robisz offtopic.

radziu - 2007-06-27, 22:09

Nie no... Ten stuntfilm jest genialny! Jestem dumny że mogę z wami być w takiej to oto niepozornie doświadczonej grupie stunterów jakim jest PKS. Gratuluje wam gorąco takowego stunta. Pomysł był genialny, montaż genialny, muzyka dobrana genialnie i przedewszystkim STUNTY czyli WY jesteście bardziej niż boscy.
Czasami zazdroszcze wam że ja już tak nie potrafie stuntować jak Wy...
10/10 albo i więcej...

dawbar1994 - 2007-06-28, 21:03

Powiem tylko tyle: PANOWIE SUPER FILM! Jestem bez slow po prostu 10/10. Super tricki, muza dopasowana, gesior super montaz(fajny pomysl z tym odliczaniem xP ) i wszystko super 10/10

P.S.Gesior po co dales sobie warna? xD

Rider - 2007-06-28, 21:53

Suuuper filmik.10/10
przemax - 2007-06-28, 22:49

Dopiero co obejrzałem filmik. tfu...filmik?? SUPER-PRODUKCJĘ!!!

Film jest genialny.
Od razu daję 10/10.
Montaż jest świetny, tricki wyśmienite i to jeszcze pomyśleć że wszystko zrobione w jeden dzień!!

Jedyną rzeczą jakiej mi zabrakło w tym filmie jest moja osoba. Żałuję bardzo że nie miałem mozliwości wystąpić w DOSie, no ale może innym razem pioruny mnie ominą :P

Frytkasis - 2007-06-28, 22:50

Film super.
Jak na 12h roboty to wyszło dzieło sztuki i powinniście za to dostać oskara czy co to tam dają :D wiecie taką figurkę z czekolady w pozłacanym sreberku xD .
Moja ocena to 9+/10 PKS jednak potrafi :) a ja będę próbował się do niego dostać (znowu).

FILM SUPER

9+/10

POZDRO

Stunter123 - 2007-06-29, 17:23

WoW ...jak na 1 dzień to aż za dobrze ^^
13/10 :D :D

ciasteczkowy potwór - 2007-06-29, 19:32

No wreszcie mogę ocenić.. format itd. echh.. ale do rzeczy ;) :

Tricki: Npaprawdę cool... szczególnie Rachet mnie zadziwił... nie wiedziałem że prezentuje aż taki poziom... reszta, wiadomo - pewniaki ;) - ale podzielam zastrzeżenia przedmówców wsprie triku FD w VC, gesior - pytanie jak znalałeś w SA-LC jeżdżący pojazd, u mnie pusto w mieście xP ... huh?! (mój trix suxx ale cóż...)

Muzyka/montaż: P-E-R-F-E-C-T-O..nie za dużó nie za mało... taki styl lubie, brak niepotrzebnych blur'ów itp.

Moja objektywna ocena (;]) to.....

*werble*

9=/10 - oczywiście jak na 12 hours :565:

EDIT: użytkowniku "stunter123" czy mógłbyś pisać dłuzsze opinie a nie nabijać sobie posty ?!.. dziękuję xP

Gesior7 - 2007-06-30, 01:28

Stuntowałem w SA-LC beta 4 tam jeżdżą mijscami pojazdy, są przechodnie, jeżdżą pociągi.
dawbar1994 - 2007-06-30, 20:23

AHa jeszcze jedno, jak byscie nie napisali ze to w 24 H to bym pomyslal ze robiliscie to w 2 miechy, serio :P
Drool - 2007-06-30, 21:27

dawbar1994 napisał/a:
AHa jeszcze jedno, jak byscie nie napisali ze to w 24 H to bym pomyslal ze robiliscie to w 2 miechy, serio :P


w 12h... :roll:

Rosso - 2007-07-05, 11:47

Super Tricki,montaz tez ! Intro rowniez ladne. 10/10 ;]
Bonzo - 2007-07-05, 20:22

Jak zwykle chłopaki pokazali klase i co to są stunty a nie tylko marne odbijanie. Montaż po prostu great. Stunty świetne. Trzymać tak dalej nawet i lepiej. 10/10 Pozdro.
Kubik - 2007-07-05, 20:57

Nie no 50/50 ;) Montaż super,stunty świetne same ++++

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group