Znalezionych wyników: 2720
Polskie Koło Stunterskie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: [VC/LC]Infusion 2
Drool

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 4204

PostForum: Projekty | Projects   Wysłany: 2011-03-25, 22:45   Temat: [VC/LC]Infusion 2
Jak SAiVC wchodzi w grę, to i mnie możecie dorzucić.
  Temat: Hasła - UWAGA, WAŻNE!
Drool

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 2218

PostForum: News   Wysłany: 2011-03-15, 21:31   Temat: Hasła - UWAGA, WAŻNE!
Ach, i na zakończenie sprawy:

Dotychczasowa zabawa znudziła mi się. Co zrobię więc w razie kolejnej podobnej 'akcji'?

Cytat:
Art. 268. § 1. Kto, nie będąc do tego uprawnionym, niszczy, uszkadza, usuwa lub zmienia zapis istotnej informacji albo w inny sposób udaremnia lub znacznie utrudnia osobie uprawnionej zapoznanie się z nią,podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.§ 2. Jeżeli czyn określony w § 1 dotyczy zapisu na komputerowym nośniku informacji, sprawca podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.§ 3. Kto, dopuszczając się czynu określonego w § 1 lub 2, wyrządza znaczną szkodę majątkową,podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1-3 następuje na wniosek pokrzywdzonego.


Zgłaszam sprawę na policję + podaję wszystkie informacje jakie posiadam na ten temat - a tych trochę się nagromadziło, bo rzeczony hakier bez żadnych wyjątkowych specjalnych własnych danych osobowych najzwyczajniej w świecie wchodził na stronę i logował się na wiele kont... Mam więc konkretne minuty odwiedzin wraz z IP oraz hostem.

Następnie, po wstępnych oględzinach sprawy biegły informatyk prosi o zapis logów z serwera, również pełen ciekawych informacji, czekający sobie na moim twardzielu. Kiedy będzie już pewne, że to z tego adresu IP dokonano włamania przez prokuraturę zostaje wysłane pismo do operatora bądź też właściciela linii (w tym wypadku TPSA) w celu ustalenia adresu (nie ważne, że czy jest to zmienne IP - operator ma obowiązek logować kto i kiedy miał jakie przydzielone IP). Po uzyskaniu tych informacji policjanci odwiedzają "włamywacza" i zabezpieczają komputery i dyski twarde w jego mieszkaniu. Nasze forum swoją drogą, oprócz tego miejmy nadzieję, że używa wyłącznie oryginalnego oprogramowania. Nie mówiąc już o tym, jak ciekawie robi się, gdy dana osoba jest niepełnoletnia.. cóż, nie zazdrościłbym jej rodzicom..

W zasadzie, mógłbym to zrobić nawet i teraz, w końcu mam wystarczająco dużo dowodów, ale nie jestem człowiekiem ani wrednym, ani mściwym (no, dobra, czasami). Jeśli jednak sprawa się powtórzy, nie mam zamiaru dłużej tego tolerować. Mam nadzieję, że wyraziłem się jasno.

Ktoś ma coś jeszcze do powiedzenia w tym temacie?
  Temat: Hasła - UWAGA, WAŻNE!
Drool

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 2218

PostForum: News   Wysłany: 2011-03-13, 19:03   Temat: Hasła - UWAGA, WAŻNE!
Zalecam zmianę hasła, ze stanu dzisiejszego. Tylko wtedy będzie można mieć pewność, że nikt na Wasze konta nie wejdzie. Tak więc.. wielką akcję zmieniania haseł czas rozpocząć! Ponadto, wszyscy powinniście dostać na maila taką wiadomość:


Cytat:
Witaj. Jeśli czytasz tą wiadomość, oznacza to, że posiadasz konto na forum PKS Studios - www.gtastunt.xaa.pl . W związku z ostatnimi wyciekami bazy danych z serwera prosimy Cię o zmianę Twojego dotychczasowego (2011-03-13) hasła, gdyż mogło dostać się w niepowołane ręce. Jeśli było ono używane gdziekolwiek indziej (e-mail, inne portale, serwisy aukcyjne, itp), z uwagi na Twoje bezpieczeństwo również zalecamy jego zmianę.

Z góry przepraszamy za wszelkie niedogodności,
Administracja PKS Studios.
  Temat: Hasła - UWAGA, WAŻNE!
Drool

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 2218

PostForum: News   Wysłany: 2011-03-13, 15:07   Temat: Hasła - UWAGA, WAŻNE!
Z tego, co widzę, nadal nie ma problemu z włamywaniem się na Wasze konta, część z Was musiała zlekceważyć ostrzeżenie. Dlatego piszę ponownie:

Osoba, której przekazaliśmy bazę danych ma Wasze hasła sprzed 1 sierpnia zeszłego roku. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, zmieńcie je! I to nie tylko na forum, wszędzie, gdzie z niego korzystacie!

Przykład przemawiający do wyobraźni? Jeśli nie zmieniliście hasła, ktoś w każdym momencie może wejść na Wasze konta. Tak samo ma wasze adresy e-mail, podane przy rejestracji. Więc.. jeśli mieliście to samo hasło do maila, również i tam można się dostać bez większego problemu. A stamtąd wziąć inne hasła. I numery kont bankowych. I loginy + hasła do różnych gier online, konta na allegro, prywatnej korespondencji, czy czegokolwiek tam macie. Innymi słowy, przy odrobinie chęci i pracy, można w ten sposób Was bez problemu "udupić".
  Temat: Bitwa wykonawców
Drool

Odpowiedzi: 181
Wyświetleń: 11725

PostForum: Zabawy i inne takie... | Fun and others...   Wysłany: 2010-11-21, 22:25   Temat: Bitwa wykonawców
Megadeth 32 SAVE
EastWest Rockers 28
Kaliber 44 26 KILL
Nirvana 36
Slipknot 20
Pink Floyd 38
  Temat: Bitwa wykonawców
Drool

Odpowiedzi: 181
Wyświetleń: 11725

PostForum: Zabawy i inne takie... | Fun and others...   Wysłany: 2010-11-21, 12:15   Temat: Bitwa wykonawców
O, dzień dobry. Kolejna zabawa..? Ciekawe, po jakim czasie się wszystkim znudzi.. No ale dobra, wszyscy jesteśmy dobrej myśli. Right?


Megadeth 30
EastWest Rockers 30
Kaliber 44 28 KILL
Nirvana 30
Slipknot 30
Pink Floyd 32 SAVE
  Temat: Głosowanie na forum
Drool

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 1954

PostForum: Inne | Others   Wysłany: 2010-11-21, 12:11   Temat: Głosowanie na forum
Em.. ...ale przecież głosowanie może zrobić każdy, sekcja 'ankieta' przy zakładaniu tematu..?

Jedyne, co jest zastrzeżone dla admina, to ankieta na głównej stronie, a to chyba coś innego.
  Temat: Tekst
Drool

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 1207

PostForum: Zabawy i inne takie... | Fun and others...   Wysłany: 2010-10-14, 21:20   Temat: Tekst
*drobna sugestia*

Ja tam byłbym za odkopaniem tego tematu..
  Temat: Dresiarze/Metale
Drool

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 6133

PostForum: Śmieszne filmy | Funny movies   Wysłany: 2010-09-27, 19:14   Temat: Dresiarze/Metale
Nagrywałem wszystko tym samym sprzętem. I tak, jest to niestety wina kompresji - jako że było to dedykowane na nienajsprawniejszy sprzęt szkolny oraz projektor nie mogłem sobie pozwolić na więcej. Za to jeśli chodzi o scenę początkową w metalach, aparat wyraźnie nie ogarniał szybko zmieniającej się scenerii - i w efekcie obraz był niewyraźny, bez płynności. I nie będę go winił, i tak jest świetny jak na malutki aparacik fotograficzny mający opcję kręcenia filmików.

A ostatnia piosenka.. niech zobaczę.. mam! Doniu - Uciekaj (feat.52 debiec)
  Temat: Dresiarze/Metale
Drool

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 6133

PostForum: Śmieszne filmy | Funny movies   Wysłany: 2010-09-27, 14:44   Temat: Dresiarze/Metale
Wielkie dzięki za Wasze liczn.. obszerne komentarze!

Szczerze przyznam, że jeśli chodzi o dresiarzy - zlecono mi ich robotę i mam niewielki wkład w scenariusz/scenopis - głównie jedynie nakręcenie/zmontowanie, przy czym jeśli chodzi o metali większością zająłem się sam (wyjątkiem są sceny, w których ja występuję - wtedy ustawiałem kamerę albo na statywie, albo użyczałem koledze - któremu jeszcze raz dziękuję za pomoc). Swoją obecnością nie chciałem się chwalić - bo i nie ma czym. A kto mnie widział, jak Ty, Skam, zauważy to i tak. :wink:

Szczerze - sam jestem niezadowolony ze scen kręconych z samochodu, wtedy kamera trzęsie się niemiłosiernie. Cóż, polskie drogi...

Raziel - można powiedzieć, że to moje pierwsze takiego typu produkcje. Ale jeśli tylko coś jeszcze skleję - jasne, z chęcią pochwalę się tutaj.
  Temat: Dresiarze/Metale
Drool

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 6133

PostForum: Śmieszne filmy | Funny movies   Wysłany: 2010-09-26, 22:10   Temat: Dresiarze/Metale
Cześć Wam! Jako że ostatnio znów wchodzę tutaj trochę częściej postanowiłem zamieścić również i tu info o moich ostatnich wypocinach. I nie ma to nic wspólnego z GTA...

Ostatnio z okazji pewnej uroczystości postanowiłem wspomóc moją szkołę i podjąłem się nakręcenia i zmontowania dwóch krótkich filmików przedstawiających dzień z życia zarówno Dresiarza, jak i Metala. A jako że był to projekt szkolny, nie mogło być żadnych nawiązań do przemocy, broni, bejsboli, alkoholu, używek.. czyli ogółem niełatwa sprawa. xP

Na szczęście jakoś temu podołałem. No właśnie, jakoś.. liczę tutaj na wasze komentarze, co myślicie o tym?

//Znajomi poprosili mnie o pomoc dość późno, a więc miałem morderczy deadline - od razu zaznaczam, że dresiarzy kręciłem + montowałem w 3 dni (niestety zmuszony byłem robić to zarówno w nocy, jak i w dzień, co widać.. bardzo widać), a metali zaledwie w 1. I jestem wyjątkowo dumny z tego wyniku! :D


Metale

Dresiarze
  Temat: Finału nadszedł czas...
Drool

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 1399

PostForum: News   Wysłany: 2010-09-20, 22:48   Temat: Finału nadszedł czas...
Drool wczoraj napisał/a:
Ach, jak już trzymamy się grafik, jeśli chodzi o newsy mogą one mieć nie więcej niż 400px (najlepiej 390), bo inaczej portal się rozjeżdża. Fix that plz.


Żadnych zmian? To może chociaż wywalę [img], bo to może trochę potrwać..

//przesadziłem z tymi 400, lepiej jednak trzymać się 390 - wiadomość do administracji (i nie tylko) na przyszłość
  Temat: Finału nadszedł czas...
Drool

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 1399

PostForum: News   Wysłany: 2010-09-19, 19:39   Temat: Finału nadszedł czas...
Gratuluję wszystkim (czyli zarówno zwycięzcom, jak i wszystkim zawodnikom, organizatorom, sędziom oraz tych, którzy wspomagali ligowiczów montując ich zgłoszenia). Dobrze, że pomysł ligi się trzyma i nie brakuje chętnych. Ja za to czekam na najbliższą ligę VC, w której już deklaruję swój udział (o ile nie będę miał czegoś NAPRAWDĘ ważnego na głowie). No i zachęcam do wskrzeszenia TEGO

Ach, jak już trzymamy się grafik, jeśli chodzi o newsy mogą one mieć nie więcej niż 400px (najlepiej 390), bo inaczej portal się rozjeżdża. Fix that plz.
  Temat: Historia PKS Studios
Drool

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 7930

PostForum: PKS Chat & News   Wysłany: 2010-09-15, 19:08   Temat: Historia PKS Studios
Dwa pierwsze tygodnie maja 2006 - aktywność porównywalna z tym, co dzieje się teraz przez pół roku. ;o
  Temat: Historia PKS Studios
Drool

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 7930

PostForum: PKS Chat & News   Wysłany: 2010-09-15, 16:09   Temat: Historia PKS Studios
Żeś się napracował.. ale pozwolę się spytać..

"Chciało Ci się?" xP
A tak zupełnie serio, kawał świetnej roboty! Wiem ile pracy w to włożyłeś i ile nerwów Cię to kosztowało, jestem pełen podziwu!
 
Strona 1 z 182
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka