Znalezionych wyników: 2667
Polskie Koło Stunterskie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: CONTRA
Gesior7

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 217

PostForum: Filmy | Movies   Wysłany: 2019-11-21, 20:36   Temat: CONTRA
Bardzo dobre stunty! Fajnie, że zrobiłeś i umieściłeś tutaj wykonane wyzwanie z MTB (1:54). Kiedyś próbowałem to skleić i nie pamiętam, czy i na ile mi się to udało. Tracker zrobił też bardzo fajny wallride od ściany stadionu w San Fierro do tego ringu pod dachem naokoło (1:13). Widziałem w outro podobny trick, z lądowaniem wewnątrz. Równie dobre.
Zastanawiałem się, jak zrobiłeś stunt, który jest między czasem 1:35 a 1:40 w tym filmie. Wygląda to, jakbyś wysadził pojazd i wsiadł do wraku, co, o ile mi wiadomo jest zabronione w grze. Jak to z tym jest?

Daj też jakiś treściwy opis do filmu, przede wszystkim tu, w tym temacie (co najmniej podstawowe informacje, które już są pod tym filmem w serwisie Youtube). Nawet nie znam okoliczności powstania filmu.

P.S.: Miło widzieć nadal taką twórczość pomimo tylu lat, od kiedy istnieje stunting w GTA San Andreas.
  Temat: Siemka
Gesior7

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 922

PostForum: Przedstaw się | Introduce yourself   Wysłany: 2019-10-19, 21:02   Temat: Siemka
Forum nie jest martwe. To, że jest mało odwiedzane, to nie znaczy, że jest martwe. Martwe byłoby, na przykład wtedy gdyby już nie działało, i nie można byłoby go używać. A więc forum nie jest martwe.
I ja również cieszę się, że masz dokąd wrócić. Witam Cię serdecznie, Cysiu!
Siema!
  Temat: Modyfikacje
Gesior7

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 2755

PostForum: Modyfikacje | Modifications   Wysłany: 2019-07-15, 20:34   Temat: Modyfikacje
Lista zaktualizowana. Jeżeli macie modyfikacje lub pliki które powinny znaleźć się na liście, proszę o podanie linków, nazwy, oraz ewentualnie autora.
  Temat: Radwak fortnite
Gesior7

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 328

PostForum: Inne | Others   Wysłany: 2019-02-27, 16:34   Temat: Radwak fortnite
A cóż to jest? Do GTA nie podobne.
  Temat: small stunting
Gesior7

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 595

PostForum: Filmy | Movies   Wysłany: 2018-10-08, 18:29   Temat: small stunting
Dobre stunty! Trzy pierwsze w filmie są bardzo imponujące. Na przykład pierwszy, to znaczy 270 + grind na krawędzi jest bardzo dobry. Kolejny mocny stunt to podwójny grind (drugi stunt z kolei). Nie często widzę takie w filmach, a ten wykonany jest perfekcyjnie. Podoba mi się również stunt, gdzie jest jazda na przednim kole wstecz (bw. stoopie) do ślizgu.
Stunt z traktorem (1:32) jest dobrym dodatkiem, ale montaż tutaj sporo ucina i nie widać fragmentu, kiedy pojazd leci ku szczytowi budynku i ląduje. Szkoda, bo to bardzo oryginalny stunt.
W kolejnym stuncie, z basenu, dobrze jest wykorzystana przeszkoda, do zrobienia trzech stuntów w tym samym miejscu. Tu, moim zdaniem, montaż jest już w miarę w porządku.
Film w ogóle podzielony jest na dwie części, nie wiem, w jakim celu. Czy w pierwszej są stunty jednej osoby, a w drugiej stunty innej? Większość stuntów jest wykonana tak samo wyglądającym NRG-500, z wyjątkiem tego, który rozpoczyna drugą połowę, więc może być też tylko jeden stunt gościnny. Nie wiem. Powiedz, jak to jest z podziałem stuntów?
Również poza stuntami NRG-500, znalazł się stunt na MTB, to jest jednym z moich ulubionych pojazdów do tricków w GTA:SA. Jest to bardzo ciekawie wykonany podwójny ślizg. To również jest mocny stunt.
A i combo na NRG-500 (3:37) bardzo dodaje smaku temu filmowi. Wiem, że kombinacje tricków w GTA są trudne, a tu jest wykonanie kilka trudnych tricków pod rząd. Jest moc.

Tak w ogóle nie wiedziałem, że montujesz film. Czemu nie pisałeś wcześniej na forum? Chętnie wystąpiłbym jako gość.
Generalnie dobry film. Polecam do oglądania i zapraszam do pisania recenzji!
  Temat: Kino stuntera
Gesior7

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 1669

PostForum: News   Wysłany: 2018-08-11, 08:45   Temat: Kino stuntera
W sumie to nie zapomniałem. To też mam u siebie. Było jeszcze dużo innych filmów, które chciałem wspomnieć. Dzięki! Umieszczę ten film przy najbliższej okazji.
  Temat: Kino stuntera
Gesior7

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 1669

PostForum: News   Wysłany: 2018-07-27, 21:31   Temat: Kino stuntera
Pierwsza dziesiątka na liście!
  Temat: CHEESE
Gesior7

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 1702

PostForum: Filmy | Movies   Wysłany: 2018-06-29, 15:13   Temat: CHEESE
Jak to brak editu? A co to, według Ciebie jest editu, że go nie ma?
  Temat: GTA 5 particle effects glitches?
Gesior7

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 535

PostForum: Ogólnie o GTA | Generally about GTA   Wysłany: 2018-05-27, 14:41   Temat: GTA 5 particle effects glitches?
What platform is the game for?
  Temat: Kino stuntera
Gesior7

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 1669

PostForum: News   Wysłany: 2018-05-09, 19:40   Temat: Kino stuntera
No to porównajcie sobie: "Amped" i "Amped 2". Zobaczcie pierwszy post!
  Temat: Kino stuntera
Gesior7

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 1669

PostForum: News   Wysłany: 2018-04-29, 19:54   Temat: Kino stuntera
Zatem zrobimy małe porównanie. Najpierw przypomnimy sobie pierwszego Ampeda. W pierwszym poście jest już film z krótkim opisem.
  Temat: Kino stuntera
Gesior7

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 1669

PostForum: News   Wysłany: 2018-04-24, 19:50   Temat: Kino stuntera
Ampedy to klasyka. Pierwszy był i jest genialny, ale drugi, to już niestety porażka. Mam oba filmy u siebie, a że są jeszcze w sieci, to będzie okazja umieścić na playliście.
  Temat: Kino stuntera
Gesior7

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 1669

PostForum: News   Wysłany: 2018-04-22, 16:16   Temat: Kino stuntera
Kolejne polskie produkcje. Te dwa filmy można było sobie pobrać ze strony 'zaibatsu.pl'. To były jedne z pierwszych stuntów z GTA San Andreas, jakie oglądałem. Niesamowicie podobał mi się styl: szeroki kąt widzenia kamery, cel lekko przesunięty w prawy dolny róg; takie delikatne zabiegi polepszające, a do tego przy montażu i trickach taki luźny styl, gdzie można było zobaczyć zarówno upadki jak i ostateczne stunty.
A! Dodam jeszcze, że goście, którzy to kręcili są nie tylko stunterami w GTA, ale także w życiu na co dzień.

Łapa w górę, kto pamięta te filmy i stronę zaibatsu.pl!
===

Lista odtwarzania:

1. Otherside 2
2. Amped
3. Amped 2
4. Interlocked
5. Natural Power 2
6. Natural Power
7. Do The Goon
8. Looking Down
9. WipeOut
10. French Touch (final)
11. TMS: Overflow
12. SA Smackdown
12. Midnight
13. TMS Illusions
14. Crashtest IV
15. Rybex stunt movie
16. Just Ride


===

Dość długo nie wspominałem polskiego stunt-filmu. Zapodam więc pozycję, którą kojarzę ze starych i dobrych czasów, pozycję, którą z przyjemnością sobie wspominam.

Crashtest IV

___

Oto nasi iluzjoniści pokażą przed państwem rzeczy niewyobrażalne.
Krytycy jak zwykle nie dowierzali, i były posądzenia o doping. Jednak "TMS Illusions" był źródłem inspiracji dla kolejnych filmów, oraz pokazem genialnych możliwości znanych riderów. Warto sobie wspomnieć.

TMS Illusions

___

Pamiętacie Apollo Productions? Strona, co prawda już nie działa, ale "Midnight", to był świetny film! Nadal jest.

Midnight

___

Znany i lubiany stunt film "Smackdown" grupy paru stunterów: Darkness i Kaneda (DARKAN production). Wielu stunterów naśladowało stunty z tego filmu, po czym widać, że stunty się podobały.

SA Smackdown

___

To jest jeden z bardziej niekonwencjonalnych stunt-filmów. Ciekawe metody, super precyzyjne lądowania, znany i profesjonalny zespół "Twisted Metal Stunters".

TMS: Overflow

___

No i mamy pierwszą dziesiątkę!
French Touch miał bodajże dwie wersje. Pierwszej co prawda nie widziałem, ale prawdopodobnie niewiele straciłem, bo French Touch V2 (final) to jest coś, co po prostu trzeba zobaczyć. Zatem pozycja obowiązkowa na naszej playliście.

Zapraszam również na forum gtastunting.net: http://www.gtastunting.ne...16757.msg293883

French Touch (final)

___

French Bikes: WipeOut. Kolejny świetny film zespołu "French Bikes". Dodam, że o filmie dowiedziałem się od kumpla (Kanosh), który również udzielał się tu na forum, a z filmu nauczyłem się kilku nowych stuntów rowerowych w GTA:SA. Warto go sobie przypomnieć.

WipeOut

___

Pierwszy wspólny film francuskiej społeczności stunterskiej: "Looking Down". Jest to jeden z moich ulubionych stunt-filmów. Często wracam do niego, aby obejrzeć kolejny raz. W filmie udział wzięli sami najlepsi stunterzy: Black cameleon, Black Fox, Cool man, ExPlosion, Furious, FoX`MaSteR, Greenweed, Jordinus, Kafeine, KaynT, KaZe, KrashKiller, kilak, Makrame, mc619
Dodam, że strona francuskiej społeczności stunterskiej: http://gta-stunt.com jest wciąż aktywna. Zapraszam również na tę stronę.

Looking Down

___

Kolejny stunt-film z serii rowerowych, "Do The Goon" jest najwcześniejszym tego typu filmem, jaki znam. Film został wykonany i opublikowany w 2006 roku przez paru ludzi: Ghost, Godfather. Jako gość specjalny w filmie udział wziął także KillaMarci. Film nie jest długi, ale stunty jak na tamten czas, są na poziomie hard-core. Osobiście próbowałem wykonać niektóre z nich i muszę powiedzieć, że to trudny wyczyn.

Do The Goon

___

"Natural Power" jest równie dobry jak druga część. Ten projekt zorganizowali Raziel i DarkWolf. Już sam pomysł ze stuntami wyłącznie rowerowymi jest ciekawy, aczkolwiek Ten film nie jest pierwszym filmem realizującym taki pomysł. GTA: San Andreas jest pierwszą grą w serii GTA, dysponującą pojazdami napędzanymi siłą mięśni. Stunty rowerem wychodzą tu całkiem stylowo, co z pewnością można dostrzec w przedstawionym filmie.

Natural Power

___

Tym razem coś z Polski. Natural Power 2 to sukcesor stunt-filmu polskiej załogi, gdzie pojawiają się stunty tylko i wyłącznie na rowerach. Miałem zaszczyt wystąpić w tym filmie. A warto było, bo film wyszedł świetnie. Natural Power 2, czyli w nogach siła.

Natural Power 2

___

Nie tylko w GTA: San Andreas, ale także i na silniku GTA: Vice City przygotowano naprawdę solidny film grupowy. 2007-01-27 powstał film z udziałem aż 39 stunterów. Także praca nad samym filmem powstała we współpracy kilku ludzi. Film nie jest długi (trwa 9:50 minuty), a silnik Vice City to zupełnie inna klasa i styl, którego w tym filmie nie brakuje. Stunterzy znani są głównie z Vice City, na przykład: Daffy, Kaneda, Feron, Kingjad, Plethzorb, ..., ale jest też paru, których znam z San Andreas takich jak: Sweet, Turtle Dick, Dannye, Makrame, Tackleberry, aczkolwiek Tack. jest dobrze znany również z Vice City. Zapraszam do obejrzenia!

Interlocked

P.S.: Dostępny tu materiał jest dość słabej jakości, więc, jeżeli ktoś chciałby, mogę wrzucić film w lepszej jakości.

___

"Amped 2" jest sukcesorem wspomnianego poprzednio filmu pt. "Amped". Jest równie dużo znanych stunterów. Jest też kilka, moim zdaniem, solidnych i wartościowych stuntów, jednak uważam że od poprzednika pozostaje daleko w tyle, jeżeli chodzi o stunty i montaż. Jako ciekawostkę powiem, że w tym filmie jest stunt naszego stuntera z Polski, to jest Shark'a. Niestety Shark nie jest nawet wymieniony jako uczestnik, a spośród zgłoszonych stuntów wybrano najsłabszy stunt, jaki się tylko dało, co uważam za spory nietakt ze strony organizatorów i wykonawców filmu.

A Wy, jak oceniacie ten film? Jest gorszy, czy lepszy od poprzednika? Chętnie poznam Wasze argumenty.

Amped 2

___

Kolejnym filmem jest większości z nas dobrze znany "Amped". "Amped" jest pierwszym zbiorowo zorganizowanym stunfilmem w GTA San Andreas, łączącym stunterów wielu narodowości i grup stunterskich. Wstępniak filmu oraz montaż nie są skomplikowane, ale i tak cały film robi pozytywne wrażenie. Stunty, jak na tamten czas są na bardzo dobrym poziomie. Wielu próbowało podrobić zarówno montaż, jak i stunty znane z tego filmu, ale oryginał jest tylko jeden.

"Amped":

https://www.youtube.com/watch?v=5Lcfq0LqjIQ

___

Witam!

Wyszła propozycja od od naszego kolegi, Raziela, aby przypomnieć nieco z Dawnych filmów z GTA. Postanowiłem więc, że raz na jakiś czas zarzucę ciekawy film z dawnych lat.
Ze względu na tematykę forum będą to przede wszystkim stunt-filmy, ale być może, że zarzucę jakiś szort z fabułą. Od razu mówię, że nie będą to tylko i wyłącznie filmy studia PKS.

Jako pierwszy wybrałem "Otherside 2". Utkwił mi w pamięci ze względu na pomysłowy wstępniak (tzw. "intro"), gdzie w ognistych kulach, z Nieba na Ziemię zostają zesłani stunterzy o nadprzyrodzonych zdolnościach, jakie zobaczymy w dalszej części filmu. Nie mogłem znaleźć filmu w sieci, więc pozwoliłem sobie umieścić go na portalu "Youtube", abyście mogli go jeszcze raz obejrzeć.

Oto "Otherside 2". Zapraszam!

https://www.youtube.com/watch?v=1GBNH8rjBWo

Jeżeli przypomnicie sobie jeszcze inny, ciekawy film i będzie do niego dostęp, aby obejrzeć, zapraszam do nadsyłania propozycji oraz do dyskusji w temacie.
  Temat: 12 lat
Gesior7

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 1492

PostForum: News   Wysłany: 2018-04-19, 16:24   Temat: 12 lat
"Street Knowledge" z GTA3? Niestety nie znam tego nie wiem nawet, gdzie szukać.
  Temat: Demrumrusowe stunty 6
Gesior7

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 541

PostForum: Stunt Movies   Wysłany: 2018-04-06, 19:38   Temat: Demrumrusowe stunty 6
Siema! Miło widzieć nowy film! = )

Podoba mi się i ogląda się przyjemnie, mimo, że poziom stuntów jest mieszany (były małe, okazyjne stunty i takie bardziej wyrafinowane). Bardzo fajne były stunty na początku, na przykład stoppie do 50-50 (czas 0:53 w filmie), wallride (0:58), 50-50 na krawędzi dachu i siadnięcie na wąskiej półce (1:17). Myślę, że gdyby było więcej takich stuntów, film byłby ciekawszy.

Pozdrawiam.

P.S.: Dzięki za stunty do projektu "Recompilation".
 
Strona 1 z 178
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka