Napisz nowy temat   Moderatorzy: Mariusz, Skamer, Roach
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak
Oznacz wszystkie tematy jako przeczytane
 Ważne tematy   Odpowiedzi   Autor   Wyświetleń   Ostatni post 
Hasła - UWAGA, WAŻNE!
5 10-08-10
Drool
1816 2011-03-15, 21:31
Drool
TABELA - Grupy, walki i terminy - 2009
1 07-11-09
~PKS|Raziel
865 2009-11-30, 21:40
Skamer
TABELA/HARMONOGRAM ROZGRYWEK - 2007
Tutaj podana jest tabela aktywnie aktualizowana przez sędziów.

9 10-07-07
Drool
2809 2007-07-24, 11:23
Drool

 Tematy   Odpowiedzi   Autor   Wyświetleń   Ostatni post 
[Finał] Pit3r vs Gryzelek vs Macc
4 09-12-09
~PKS|Raziel
1312 2009-12-18, 20:06
~PKS|Raziel
[Półfinał] Kipper - Macc
Zwycięzca: Macc

3 01-12-09
~PKS|Raziel
1018 2009-12-08, 17:59
~PKS|Raziel
[Półfinał] Gryzlek - Ozibe
Zwycięzca: Gryzlek

2 01-12-09
~PKS|Raziel
859 2009-12-08, 17:57
~PKS|Raziel
[Półfinał] Piter - Radwak
Zwycięzca: Piter

3 01-12-09
~PKS|Raziel
1036 2009-12-08, 17:55
~PKS|Raziel
[Ćwierćfinał] Piter - Art
Zwyciężca: Piter

10 24-11-09
~PKS|Raziel
1504 2009-11-30, 19:53
~PKS|Raziel
[Ćwierćfinał] Warth - Radwak
Zwyciężca: Radwak

4 24-11-09
~PKS|Raziel
895 2009-11-30, 19:28
~PKS|Raziel
[Ćwierćfinał] Kiper vs PrzemOO
Zwyciężca: Kiper

9 22-11-09
Every
1795 2009-11-30, 19:24
~PKS|Raziel
[Ćwierćfinał] Gryzlek vs WOS
Zwyciężca: Gryzlek

7 20-11-09
Every
1087 2009-11-26, 09:24
Every
[Ćwierćfinał] FloW vs Macc
Zwyciężca: Macc

3 22-11-09
Every
916 2009-11-25, 18:07
Every
[Ćwierćfinał] Ozibe vs SouL
Zwyciężca: Ozibe

5 20-11-09
Every
1468 2009-11-23, 18:44
Ozibe
[Grupa 2] PrzemOO - Mexikanos
Zwyciężca: PrzemOO

10 11-11-09
~PKS|Raziel
1876 2009-11-20, 16:52
Every
[Grupa 3] Piter - Szymon
Zwyciężca: Piter

3 13-11-09
~PKS|Raziel
958 2009-11-20, 16:50
Every
[Grupa 3] Art - downight
Zwyciężca: Art

4 13-11-09
~PKS|Raziel
1252 2009-11-18, 17:59
~PKS|Raziel
[Grupa 3] Deathrider - Wrath
Zwyciężca: Wrath

7 13-11-09
~PKS|Raziel
1309 2009-11-18, 15:18
Every
[Grupa 3] TeEER102 - Radwak
Zwyciężca: Radwak

2 13-11-09
~PKS|Raziel
1090 2009-11-16, 20:07
Every
[Grupa 2] Deidara - Flow
Zwyciężca: Flow

3 11-11-09
~PKS|Raziel
1108 2009-11-14, 20:55
Deidara
[Grupa 2] Tracker - Kiper
Zwyciężca: Kiper

3 11-11-09
~PKS|Raziel
1462 2009-11-14, 19:10
Tracker
[Grupa 2] Macc - Jay
Zwyciężca: Macc

3 11-11-09
~PKS|Raziel
1099 2009-11-14, 17:36
~PKS|Raziel
[Grupa 1] Tediko vs Gryzlek
6 09-11-09
Every
1114 2009-11-13, 21:16
Every
[Grupa 1] Sedative vs WOS
5 09-11-09
Every
1492 2009-11-12, 20:33
Every
[Grupa 1] Mariusz vs Ozibe
Ozibe

1 09-11-09
Every
1030 2009-11-11, 16:57
Ozibe
[Grupa 1] Soul vs cLoudxXx
SouL

3 09-11-09
Every
2533 2009-11-10, 20:17
Every
Wyświetl tematy z ostatnich:  
Polskie Koło Stunterskie Strona Główna » Stunting Leagues » Grand Theft Auto Vice City - Stunting League - Polska » Rozgrywki | matches   
Napisz nowy temat  
Szukaj w tym dziale:       
 
Skocz do:  
Nowe posty    Brak nowych postów    Ważne ogłoszenie
Nowe posty [ Popularny ]    Brak nowych postów [ Popularny ]    Ogłoszenie
Nowe posty [ Zablokowany ]    Brak nowych postów [ Zablokowany ]    Przyklejony
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka