Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Skamer
2010-09-18, 12:34
Day of Trix

Czy to najlepszy jak narazie moj stunt?
Tak
50%
 50%  [ 2 ]
Nie
25%
 25%  [ 1 ]
Wszystkie twoje stunty sa do dupy (nie zaznaczać :D) (zartowalem)
25%
 25%  [ 1 ]
Głosowań: 4
Wszystkich Głosów: 4

Autor Wiadomość
Golabek 
Nowy użytkownik



Wiek: 30
Dołączył: 6556 dni temu
Posty: 12
Skąd: Chełm

Punkty: 200
  Wysłany: 2006-06-17, 15:34   Day of Trix

!!!NARESZCZIE!!!

Mój stunt, kolejny, juz z dobrym (w miare) montazem :D

Niech was nie zwiedzie 1 piosenka (20 sek.) bo potem jest ONE STEP CLOSER.

Końcowe napisy to raczej parodia stunta :P (zobaczcie sobie sami)

Zaznaczylem ze należę do PKS i Masters ([mafia na gtasite.net] dodalem zdjecia) nie miejcie mi tego za zle jakby cos bo nie wiem czy tak mozna.

HQ: http://www.megaupload.com/?d=9EPYJY3A
LQ: http://www.megaupload.com/?d=1BZ0PYRX
_________________
 
 
     
Macius_ 
Lewa ręka mafii postowej


Wiek: 31
Dołączył: 6593 dni temu
Posty: 373
Skąd: z Łomży

Punkty: 8840
Wysłany: 2006-06-17, 20:42   

Muza - 8 nawet pasowała
Stunty - 7 niektóre naprawde super inne salenie łatwe i banalne
Montaż - 5 nie wiem czemu sądzisz że to najlepszy montaż ale w "Stunts are immortal" był montaż znacznie lepszy. Wielu tricków poprostu nie dało się zobaczyć - tekstury sie wżerały a efekty tylko utrudniły oglądanie - wróć do montażu jak w SaI

Ogółem - 7-
 
 
     
Shark
[Usunięty]


Punkty: 8840
Wysłany: 2006-06-18, 12:17   

Daj na inny serwer to ściągnę i ocenię
 
     
VIP|Kanosh 
Przyjaciel



Wiek: 33
Dołączył: 6552 dni temu
Posty: 300
Skąd: Białystok

Punkty: 5780
Wysłany: 2006-06-19, 20:49   

Początek filmu - naprawdę się przeraziłem. Początek jest naprawdę straszny i okrutny. Nie jest to ani ładne, ani ciekawe, ani śmieszne - słowem jest bezsensowne. Można by spokojnie początek wyciąć. Golabek przestrzegał przed pierwszą piosenką, ale w ogólnym rozrachunku z prologu jest ona najlepsza, co wcale zaszczytem wielkim nie jest. Tytuł filmu jest wykonany niezbyt ładną czcionką. Następnie - brzydko wstawiłeś logo PKSu.
Druga piosenka - fajnie wykonane jest jej wejście. Z samą piosenką juz gorzej. Szczególnie w zwrotce - wokalista nie umie chyba śpiewać, czy co? Paskudnie momentami brzmi. Z refrenami i kawałkami stricte instrumentalnymi jest o wiele lepiej. Co do stuntów - widać poprawę w stosunku do poprzednich produkcji Golabka. Jest lepiej - ale nadal nie jest bardzo dobrze. Niektóre tricki są warte 7/10 lub 8/10, ale jest parę nędznych (np. podjechanie dwóch metrów stoppie). Pewnym minusem jest też to, ze większość tricków ukazuje CJa od przodu, a to troche przeszkadza w dokładnym obejrzeniu stunta. Montaż nie jest niczym specjalnym. Na początku drugiej piosenki jest kilka bajerów graficznych, ale potem nie występują. Może nawet i dobrze. DUŻYM błądem jest niedopracowanie graficzne niektórych ujęć, gdy np. jest przenikanie tekstur. Jest to bardzo nieestetyczne i nie ogląda się tego przyjemnie. Przerywniki w stylu screenu samochodu lub pstrokatego screenu masters - też nie są najlepiej zrobione i przeszkadzają w odbiorze stunta. Gdy piosenka podchodzi do punktu kulminacyjnego, gdy zaczyna robic się ciekawiej... Golabek urywa piosenkę(!) bez żadnego wyciszenia(!!) i atakuje odbiorcę dziwnymi utworami(!!!). Napisy końcowe - nędza, nędza, nędza. Gdyby nie takie różne paskudstwa (montaż, napisy końcowe, dopracowanie produkcji) byłoby pewnie wyżej, ale stawiam tylko 5+.
_________________
Talk, it's only talk
Arguments, agreements, advice, answers,
Articulate announcements
It's only talk
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka