Poprzedni temat «» Następny temat
Jessy bad life
Autor Wiadomość
Claudek 
Nowicjusz


Dołączył: 6281 dni temu
Posty: 25

Punkty: 340
Wysłany: 2007-02-21, 08:21   Jessy bad life

tak zakończyłem prace nad pierwszym odcinkiem "Jessy bad life" może obróbka nie jeste najlepsza ale mam tylko wmm a inne mi nie chcą pójść

http://www.youtube.com/watch?v=oUWWmL9N218
 
     
vojak 
Amator postów



Wiek: 29
Dołączył: 6316 dni temu
Posty: 54
Skąd: Kielce

Punkty: 450
Wysłany: 2007-02-21, 08:52   

popraw link bo mi nie dziala :q albo poczekaj na inne osoby
_________________
Click!

 
 
     
Claudek 
Nowicjusz


Dołączył: 6281 dni temu
Posty: 25

Punkty: 340
Wysłany: 2007-02-21, 09:34   

mi już działą
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6548 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2007-02-21, 11:18   

No tak, Film zaczyna się utworem eminema (W ilu podobnych filmikach był?) Scena pokazuje w pobliżu budynek, a w tle otoczenie. A tu nagle pojawiają się napisy. xO
kamera nie wiem czemu się przekręca w którąś stronę, jakby patrzył na ten budynek ktoś pijany.
Nie chce mi się dalej już tego komentować, bo nie lubię oglądać takich filmików. Pamiętam je jeszcze, kiedy śledziłem każdy nowy filmik na GTAFilms. Już mi to obrzydło. Wolę stunt-filmy. :D
Jeżeli chcesz zrobić jakiś lepszy filmik, to pomyśl, że robisz film: Jesteś operatorem kamery i chcesz uchwysić najważniejszą akcję. Natomiast kierując kamerą nie udawaj pijaka, który patrzy znikąd (może z nieba) na jakiś nieruchomy budynek który jest prawie całą akcją filmu.

Już obejrzałem cały film. Słuchaj, nie chce mi sie podsumowywać całości, ale oglądając filmik co chwilę wybuchałem śmiechem i krzyczałem "buahaha, ale głupie!"
Zauważyłem, że oświetlenie "jest" (właściwie w niektórych momentach zupełnie nie istnieje) zchrzanione. Czacami pokazywane były jakieś ciemności, aby zamroczyć widza, np. samochód, z którego były napisy w garażu. Ale wydaje mi się, że coś przed tym samochodem stało, bo kiedy samochód odjeżdżał, coś przysłaniało ten pojazd.

Przy okazji: O co się rozchodzi w tym filmie, bo nie mam zielonego pojęcia, czemu kolo wskoczył wozem do oceanu, no żaden z niego stunter, i kto to jest "nara"? Więcej już nie chcę mi się pytań zadawać, bo bym zgłupiał już.

To na tyle mojej wypowiedzi.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Zoolwiq 
Lewa ręka mafii postowej



Wiek: 32
Dołączył: 6379 dni temu
Posty: 495
Skąd: Z nienacka

Punkty: 30
Wysłany: 2007-02-21, 19:12   

Obejżałem, no i szczerze mówiąc to niespecjalnie mi się spodobało, bo:
Jak gesior7 juz napisał, czasem jest za ciemno i nic nie widać.
Jak robisz film z napisami, to używaj znaków interpunkcyjnych, bo wyszło tak jak g7 mówi, że "kto to jest Nara?" To "nara" powinno być po kropce albo przecinku, bo bylo tak jakby Jessy miał na imie albo ksywe "nara" a potem jeszcze to powtaża jak niewiadomo kto xP .
Zła praca kamery, niedopracowana nieco.
Przy wejściu do pojazdy pojawia się na górze napis "View: 2" albo "View: 15"... Co to jest...? Niepowinno tego chyba być... No i przy wsiadaniu do pojazdu pokazuje się jego nazwa na dole po prawej... O ile wiem można ściągnąć moda, który to kasuje, bo jeśli chodzi o film, to to przeszkadza...
_________________





 
 
     
~PKS|Raziel 
PKS Team



Wiek: 30
Dołączył: 6359 dni temu
Posty: 1507
Skąd: Myczków

Punkty: 7299
  Wysłany: 2007-02-23, 15:36   

Popieram gesiora i Zoolwiq'a w kwesti koncowki. Ja osobiście niezbyt się znam na tych żeczach, ale my z kumplami tez robimy film. Mam osobiste przeczycie, ze będzie to wielki niewypał. ciekawe czy mozna wyłonczyć w sACamHack te napisy widoków?
 
 
     
Sjutek
[Usunięty]


Punkty: 7299
Wysłany: 2007-04-29, 07:19   

Słuchaj może kturegoś dnia Ja(Sjutek) ty(Claudek) i (LionDrift) zrobimy serial:) ??kiedyś zrobiłem film hooligans ale byłęm noobem i niewiedziałem jak dać na neta i teraz chciał bym zrobić hooligans ale taki wypasiony:) a w połowie filmu 30gosci sie nawala. BARDZO PRZEPRASZAM CAŁY PKS BO NAPISAŁEM O FILMIE KTURY NIEDOTYCZY STUNTÓW, ALE DOTYCZY SERIALU ALE I TAK PRZEPRASZAM I MAM NADZIEJE ŻE MOJE KONTO NIEZOSTANIE ZBANOWANE

[ Dodano: 2007-04-29, 08:21 ]
Kturegoś(Któregoś)
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6548 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2007-04-30, 10:41   

Pisz o wszystkim, byle we właściwym miejscu, a o nowym filmie lub projekcie filmu powinieneś pisać w nowym temacie, a nie tutaj. -.-
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Sjutek
[Usunięty]


Punkty: 39714
Wysłany: 2007-04-30, 17:04   :)

Od teraz będę pamiętał :)

Poprawił Yama
Ostatnio zmieniony przez Yama 2007-04-30, 17:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
andri330 
Amator postów



Dołączył: 6209 dni temu
Posty: 52
Skąd: LBN

Punkty: 860
Wysłany: 2007-04-30, 17:37   

eminem - Szybcy i wściekli Tokio... - coś tam jeszcze - smack that - spoko ale film mi sie podobał... być może dlatego że nie oglądam tego typu filmów, ale ten był spox :)

PS. W pewnym momencie ( w "sklepie" ) zmieniłeś kolesia podczas kręcenia unikaj tego :P

EDIT: o kurde w tym jest dużo więcej błędów niż mi się zdawało!!! jednak nie takie spox :/
_________________
podpisu nie będzie... komputerowi dysk wypadł xP
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka