Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Skamer
2010-09-18, 11:35
Shark's Stunts IV
Autor Wiadomość
Shark
[Usunięty]


Wysłany: 2006-07-16, 21:00   Shark's Stunts IV

Shark's Stunts IV


Mój piąty stunt i mój pierwszy film montowany Sony Vegasem jest już gotowy! Mam nadzieję, że Wam się spodoba ;) Montowałem go trzy dni, a stunty robiłem ponad miesiąc. Niestety na początku, kiedy zaczynają się tricki mocno przycina, ale za chwilę jest już ok. Jest to mój ostatni stuntfilm w tym roku, bo od sierpnia nie będę miał komputera, pewnie aż do 2007 roku...
Czekam na Wasze oceny :)

Rozmiar:
41,7 MB

Długość:
7:51 min.

Rozdzielczość:
640x480 px

Typ:
WMV 778 kb/s

Linki:

http://www.megaupload.com/?d=F6W8F9NE
http://www.sendspace.com/file/w840wn

Miłego oglądania!
Ostatnio zmieniony przez Shark 2006-07-16, 22:29, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Macius_ 
Lewa ręka mafii postowej


Wiek: 31
Dołączył: 6571 dni temu
Posty: 373
Skąd: z Łomży

Punkty: 8840
Wysłany: 2006-07-16, 21:41   

Więc tak.
Popierwsze nie zatkał mnie ten film z jednego prostego powodu. Jeśli w Playground III był przesadzony montaż ( czyt. napewno był ) to tu był na 150 % przesadzony montaż. Ale zacznijmy od trików. 10/10 a nawet 11. Były cudowne, lepsze od Ampeda tak dobre jak w TA a niektóre lepsze. No nie znalazłem ani jednego stunta który by mi się nie podobał. Aż trudno wierzyć że Shark od trików w miescie to ten sam człowiek. BRAWO. Montaż z w/w powodów daję 8 bo lubie taki montaż ale jednak ciut łagodniejszy by sie prezydał, bez tych zmian kolorów i częstych flashy biły z czarnym ( mogłeś tam np. kawałki trików krótkie pomięszać ). I jeden błąd złamałeś serię zawsze pisałeś Shark Stunts wg. jednego wzoru a teraz inaczej ( sam tak zrobiłem w Playu ale jeszcze to naprawie ). Muza momentami dziwna momentami dobra ale nie lubie jak dla mnie za ostra bez urazy - 8. Ogólnie daję ci 9-. Szkoda że popełniłeś trochę błędów przy montażu bo triki są wyśmienite no po prostu poezja. Kwinteesencja stuntów. Zastanawia mnie pewna sprawa.... Shark czy ty przypadkiem nie jesteś geniuszem ????
BRAWO I TAK TRZYMAJ JESTEM ZACHWYCONY !
_________________
For No Reason
Thrash
 
 
     
Shark
[Usunięty]


Punkty: 8840
Wysłany: 2006-07-16, 22:40   

Dzięki Macius za ocenę ;)
wg. mnie tricki nie są aż tak wyśmienite, żeby porównywać je do TA, ale dobra :) bardzo cieszy mnie Twoja opinia. Co do montażu. Jak przejdziesz na vegasa to też będziesz chciał wpakować tam tyle efektów :) tyle opcji... jak tu nie korzystać :P wg. montaż jest przesadzony wtedy, gdy w każdym tricku jest jakiś efekt, albo jak nie widać tricku. W playground III był przesadzony, bo powtarzały się efekty (na dodatek często zasłaniające trick), ale to już inna historia :)
Nie spodziewałem się takiej opinii o moich stuntach. Przeżywam wewnętrzny shock :P

Macius_ napisał/a:
Shark czy ty przypadkiem nie jesteś geniuszem ????


zatrudne pytania zadajesz :P

a który trick wg. Ciebie był najlepszy?
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6574 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2006-07-17, 07:33   

Stunty: zrobiły na mnie wrażenie miesiąc temu - wredy je dostałem. Teraz pewnie już wrażenie takie nie jest, ale ocena to zasłużone 10/10

Montaż: no i tutaj mamy pewien problem. Jest on miejscami przesadzony. Oczywiście większość efektów mi się podoba, ale żeby nie było stunta bez efektu? Widać, że niepotrzebnie się napracowałeś. Ale również biję czoło! Jeżeli to Twój pierwszy montaż w Vegasie... BRAWA I OWACJE NA STOJĄCO!!! - 8/10

Muzyka: nie można powiedzieć, że nie pasuje, bo montaż zrobił swoje, ale nie wiem czy ten typ muzyki jest poprawny dla stunta - film jest po to, żeby się przy nim zrelaksować. Dlatego ja używam Rasmusów... 7/10

Ogółem: szok. nie spodziewałem się tak (zbyt) złożonego montażu (w Twojej części Stuntmanii masz tylko 3 rozbłyski :P), oraz muzyka. Ale nie mówię, że źle. Jednak na tym szok się kończy. Stunty nadal wspaniałe, znaczy forma jest. Ja dobre stunty robiłem pierwsze pół roku swojeje kariery. Potem wypadłem z formy. Szkoda, że nie będziesz miał kompurtera.. może Ci to zaszkodzić... Ale się rozgadałem... Ogółem 9+/10 za całokształt.
 
     
Shark
[Usunięty]


Punkty: 666667056
Wysłany: 2006-07-17, 07:39   

Dzięki Drool za ocenę. No niestety szkoda, że nie będę miał komputera, ale myślę, że wrócę do formy. Znaczy mam taką nadzieję ;)
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6574 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2006-07-17, 09:03   

też miałem... ale moją formę zobaczysz w stuntmanii. beznadzieja...
 
     
zienti 
Amator postów



Wiek: 32
Dołączył: 6464 dni temu
Posty: 66

Punkty: 2110
Wysłany: 2006-07-22, 15:10   

Triki wyśmienite za nie dałbym ci ocene 20na10 :564:
Montaż chwilami by przesadzony ale nie dziwe się jeżeli ktoś robi film vegasie tam jest pełno efektów
Montaż 8na10
Muza taka sobie 7na10
_________________

 
 
     
Dark 
Aktywny amator


Wiek: 30
Dołączył: 6494 dni temu
Posty: 114

Punkty: 2980
Wysłany: 2006-07-22, 16:34   

Tricki: 10/10 oczywiście
Muzyka: 9/10 pasowała i była w deche :gitara:
Montaż: 9/10 troche przesadzony
Ogólnie stunt był super extra 9/10
_________________

 
 
     
VIP|Kanosh 
Przyjaciel



Wiek: 33
Dołączył: 6530 dni temu
Posty: 300
Skąd: Białystok

Punkty: 5780
Wysłany: 2006-07-30, 19:27   

A ja będę większym sceptykiem i tak powiem: 10/10 to zdecydowanie za duża ocena! Dużo za duża! Po prostu nie zasługuje SS na 10. Ale w pełni zasługuje na 9/10 :D Tu tak śmiesznie miałem, bo na początku stunt rysował mi się w ocenie 6/10, głównie za sprawą słabej jakości i "czarnych dziur" na początku. Ocenę dałem na początku, bo nie chcę się dziś rozpisywać - jutro dostaniecie reckę i takie tam. Ale jeszcze jedno słowo Shark - gratulacje!
_________________
Talk, it's only talk
Arguments, agreements, advice, answers,
Articulate announcements
It's only talk
 
 
     
Shark
[Usunięty]


Punkty: 5780
Wysłany: 2006-07-30, 19:44   

Dzięki Kanosh za ocenę, bardzo mnie ona cieszy. Po przeczytaniu wstępu zapowiadało się na 5/10 :D a tu miła niespodzianka :P Dobrze, że będzie recka, bo jak zobaczyłem Twojego posta to myślałem, że pewnie każesz wrzucić na jeszcze inny serwer, albo coś takiego :)
 
     
VIP|Kanosh 
Przyjaciel



Wiek: 33
Dołączył: 6530 dni temu
Posty: 300
Skąd: Białystok

Punkty: 5780
Wysłany: 2006-07-31, 09:40   

Skoro sie już zapowiedziałem, przejdę do rzeczy. Na początku uczucia miałem mieszane. Napisy były fajne i wpasowane w muzę, ale... pomiędzy nimi jest pustka. Leci muza, a na ekranie czarno... Nie wygląda to bardzo zachęcająco. Co prawda, ciężko by wymyślić coś fajnego w chwilach, gdzie gra sama perka cicho, ale wypadało by to poprawić. Czyli niewykorzystany długi wstęp piosenki (perfekcyjnie było to zrobione chociażby w "obłąkaniu" [insane] radzia).
Ale wstęp (czyt. napisy) się kończą i zaczynają się tricki. Tu mnie na początku odrzuciło... Nie wiem co tam dałeś, ale wygląda to paskudnie. Pierwszy raz jak oglądałem, to mi to strasznie przeszkadzało w obejrzeniu tricków. Pierwszą ewolucję strasznie zmasakrowałeś (ledwo można ją obejrzeć). Słabo jest też z płynnością scen (przycina się czasami). Potem jest juz na szczęście lepiej (gdzieś chwilę przed wejściem wokalu). Montaż jest całkiem dobry (poza początkiem tricków). Fajnie zrobione jest od 2:50 jazda na moście. Wprawdzie trick niczym wielkim nie jest (następny toże), ale jest długi i pasuje do spokojniejszego fragmentu muzy i montaż też jest do niego dobrze dopasowany. Końcówka pierwszej piosenki jest rewelacyjna. Bardzo mi się podobało przekrzywienie obrazu - nadawało to taki schizowy wyraz... a potem cisza, przyciemnienie obrazu i spokojny grind... pikne.
Druga piosenka. Znowu czarna dziura :/ Błyski dobrze zsynchronizowane z muzą. Montaż jest nawet niezły, ale razi mnie jakość obrazu -> z nią jest kiepsko. Powracając do montażu - refren jest dobrze zrobiony i mimo wstrząąąąsóów jest czytelnie. Fajnie zrobiłeś efekty podczas łagodniejszych części muzy.
A właśnie - muza - pierwsza piosenka była i mocna i schizowa, wieć pomyślałem najpierw, że jest to Slipknot... głównie za sprawą montażu odniosłem takie wrażenie (wyzej wspomniane przekrzywienie obrazu). Jest całkiem niezła - LB także nie jest zły.
Tricki... a z tym jest różnie. Niektóre są słabe, ale większość jest na dobrym poziomie, a dwa czy trzy są rewelacyjne. Zastanawia mnie trick w 2:24 - jakoś dzwnie po tej piramidzie jechałeś... ale ok, niech będzie , że czysty. NIe wiem, co w jednym filmie robią takie stunty jak 3:24 (nic nadzwyczajnego) i 5:40(pikny). Słowem - niektóre tricki zaniżają ogólny odbiór SSIV.
Montaż - 7/10 (za jakość)
Muza- 8/10
Tricki - 9+/10 (jest kilka słaszych)
Razem - po pierwszym obejrzeniu całego stunta napisałem , że daję 9/10. Teraz dałbym ciut nizej, ale jako, że już napisałem wcześniej - za całość 9-/10.
_________________
Talk, it's only talk
Arguments, agreements, advice, answers,
Articulate announcements
It's only talk
 
 
     
Shark
[Usunięty]


Punkty: 5780
Wysłany: 2006-07-31, 10:21   

Co do czarnej dziury w przejsciu do drugiej piosenki do popatrz na insane - tam czarna dziura jest przez prawie 20 sekund. A co do czarnych dziur na początku to myślę, że to nie jest takie złe.

A jeśli chodzi o piramidę to jechałem od dołu po krawędzi i później skręciłem tak, że motorek dostał małego "kopa" no i poooleciałem :) Sam nie wiem do końca jak mi się udało go zrobić, chciałem wpaść w jakąś dziurę w tym garażu, ale udało mi się wskoczyć na dach. Zapewniam, że jest czysty.

Dzięki za krótką reckę :D

PS. Jesteś drugą osobą (po mnie), ktrej podobały się te przekrzywienia obrazu :P większości to przeszkadzało.

EDIT:

aaaa, właśnie. Co do tego, że przycinało, to wpomniałem o tym w pierwszym poście. Nie wiem czym to było spowodowane. Nie zwalniałem nawet tych klipów...
 
     
Macius_ 
Lewa ręka mafii postowej


Wiek: 31
Dołączył: 6571 dni temu
Posty: 373
Skąd: z Łomży

Punkty: 8840
Wysłany: 2006-07-31, 16:41   

Ej mi też sie te trzęsienie podobało baaardzo tylko przejścia troche niepotrzebne ale poza tym montaż git - mówiąc przesadzony nie miałem na myśli trząchawicy tylko przejścia :)
_________________
For No Reason
Thrash
 
 
     
Shark
[Usunięty]


Punkty: 8840
Wysłany: 2006-07-31, 18:39   

kurde, bo mnie szlag trafi :P Przy SS3 wszystich wkurzał brak przejść. Teraz jak dałem przejścia to też jest źle :)

Skoro Ci się podobały, to jest nas 3 ;)
 
     
zienti 
Amator postów



Wiek: 32
Dołączył: 6464 dni temu
Posty: 66

Punkty: 2110
Wysłany: 2006-07-31, 19:36   

nie kłócić mi się tutaj triki są dobre
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka