Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Skamer
2008-02-12, 17:40
typ muzyki do stunt movies
Autor Wiadomość
rV0L 
Nowy użytkownik



Wiek: 31
Dołączył: 5896 dni temu
Posty: 13
Skąd: Newcastle-u-Lyme

Punkty: 210
Wysłany: 2008-02-12, 17:38   typ muzyki do stunt movies

jaki jest najlepszy typ muzki do Stunt Movies? bo ja zazwyczaj daje typu rock itp a wy jak uwazacie?

Skamer:

Nosz [cenzura] ! . Tobie na prawdę trudno wybrać odpowiedni dział . Przenoszę.
Ostatnio zmieniony przez Skamer 2008-02-12, 17:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Dash 
Wymiatacz


Wiek: 30
Dołączył: 5908 dni temu
Posty: 974

Punkty: 57587
Wysłany: 2008-02-12, 18:00   

Zgadzam się z Yama , jeśli jesteś dobry w montażu filmów to dopasujesz swoje stunty do każdego nagrania. No,ale patrząc na twój film gdzie nie ma zgrania z muzyką bo widać że jesteś początkujący jeśli chodzi o sprawy montażu. To Dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem jest ten Rock . Najlepiej dopasować muzykę której nie było jeszcze w żadnym innym filmie , wtedy już dostajesz plus ;)
_________________
Mariusz* napisał/a:
Posiadam PSP, jestem low-budget konsolowcem, nie mam czego szukać na Twoim forum. Idę się powiesić :(

 
 
     
VIP|radziu 
Przyjaciel


Wiek: 30
Dołączył: 6529 dni temu
Posty: 699
Skąd: Luboń

Punkty: 14912
Wysłany: 2008-02-12, 18:42   

Ja ci tam nawet do death brutal metalu mogę zrobić ;O
A tak serio to sam wybierasz. Zdaję mi się pozatym, że nie jeden temat był taki.
_________________

 
 
     
Macc 
Prawa ręka mafii postowej


Wiek: 37
Dołączył: 5914 dni temu
Posty: 665
Skąd: Bartoszyce

Punkty: 511
Wysłany: 2008-02-13, 19:13   

Moim (głupim i nie ważnym) zdaniem, to muzykę trzeba dobrać, szczerze ja nie dobieram muzyki do stuntów, poprostu daje byle jaką, potem dopasowywuje do długości, teraz gdy będe montował jakiś stunt movie, będe dopasowywał, poproszę o rad paru ekspertów.
Najlepsza muzyka do stunt movie to jest rock, lub coś podobnego.
Pozdrawiam.
 
     
Dash 
Wymiatacz


Wiek: 30
Dołączył: 5908 dni temu
Posty: 974

Punkty: 57587
Wysłany: 2008-02-13, 19:23   

Nie trzeba być expertem żeby zgrać muzykę z klipami .Każdy ma inne wyobrażenie swojego filmu,więc to zależy od tego jak chcesz żeby twój film wyglądał , Nie ma do tego tutoriali ,po prostu jak jest dany moment musisz wyczuć żeby tu dać efekt np. Flash czy coś , A tak jak mówiłeś że dawałeś muzyke i dopasowywałeś klipy do długości utworu, jest to bez sensu , bo w danym nagraniu może być moment gdzie jest cichy wokal w tle a tu ciągle leci klip , jest to nieestetyczne że tak powiem .
Gdybyś miał problem z montażem możesz liczyć na moją pomoc na gg . W miarę moich możliwości pomogę .

//Sorka jeśli odszedłem od tematu , po prostu chciałem coś wytłumaczyć userowi wyżej co według mnie wiązało się z tematyką posta .
_________________
Mariusz* napisał/a:
Posiadam PSP, jestem low-budget konsolowcem, nie mam czego szukać na Twoim forum. Idę się powiesić :(

 
 
     
ViRuS 
Prawa ręka mafii postowej



Wiek: 31
Dołączył: 5971 dni temu
Posty: 564
Skąd: Wałbrzych

Punkty: 13387
Wysłany: 2008-02-13, 20:38   

Nie zrobisz dobrego stunt filmu z crazy frogiem albo z techniawą i nie gadajcie już -.-
Mi się zdaje że te rodzaje rocka najbardziej pasują i tyle.. są oczywiście wyjątki :)
 
 
     
Dash 
Wymiatacz


Wiek: 30
Dołączył: 5908 dni temu
Posty: 974

Punkty: 57587
Wysłany: 2008-02-14, 11:31   

Virus ,zależy jaki rodzaj tego stunt filmu ma być jeżeli chcesz zrobić coś takiego jak ,,Mewmoo" to i nawet crazy frog jest na miejscu xF
_________________
Mariusz* napisał/a:
Posiadam PSP, jestem low-budget konsolowcem, nie mam czego szukać na Twoim forum. Idę się powiesić :(

 
 
     
ViRuS 
Prawa ręka mafii postowej



Wiek: 31
Dołączył: 5971 dni temu
Posty: 564
Skąd: Wałbrzych

Punkty: 13387
Wysłany: 2008-02-14, 15:57   

Dash napisał/a:
Virus ,zależy jaki rodzaj tego stunt filmu ma być jeżeli chcesz zrobić coś takiego jak ,,Mewmoo" to i nawet crazy frog jest na miejscu xF


no i ten film nazwałem wyjątkiem ;]
 
 
     
Dravo 
Amator postów



Wiek: 30
Dołączył: 5890 dni temu
Posty: 59
Skąd: Katowice

Punkty: 290
Wysłany: 2008-02-16, 13:10   

Ja zawsze najpierw dodaje muzyke do filmu, potem krece film i sklejam w calosc. Najczesciej wybieram muzyke Linkin park.
_________________
 
 
     
Dash 
Wymiatacz


Wiek: 30
Dołączył: 5908 dni temu
Posty: 974

Punkty: 57587
Wysłany: 2008-02-16, 16:15   

I tu robisz błąd bo ten zespół to jest jednym z najbardziej znanych, więc wszyscy prawie wrzucają muzykę taką . A bardzo ważnym elementem montażu jest właśnie muzyka jeśli masz nagranie które było użyte w wielu innych filmach to dostajesz - do oceny muzyki jak i do oceny montażu ! Znajdź nagranie które jeszcze nie było użyte .
_________________
Mariusz* napisał/a:
Posiadam PSP, jestem low-budget konsolowcem, nie mam czego szukać na Twoim forum. Idę się powiesić :(

 
 
     
Kor0n3r 
Amator postów



Dołączył: 5885 dni temu
Posty: 63

Punkty: 9
Wysłany: 2008-02-23, 11:06   

Jeśli chodzi o intro to najlepsze są kawałki X-Ray Dog. Tutaj masz link http://www.wkretka.pl/szukaj,x+ray+dog.html

A do stuntów to najlepszy rock np. nightwish, green day itp.
_________________
http://img502.imageshack.us/img502/3110/usbde2.png
 
     
P4wloo 
Aktywny amator



Wiek: 30
Dołączył: 5920 dni temu
Posty: 116
Skąd: Częstochowa

Punkty: 19
Wysłany: 2008-02-23, 13:02   

Intro-Według mnie najlepsze są szybkie kawałki według mnie takie jak w nowym stunt movie Skamera.

Main-Najlepszy jest rock czyli np. kawałki Good Charlotte (czy jakoś tak) :P i różne inne zespoły.

Outro-tutaj niestety nie jestem w stanie powiedzieć jaki typ muzyki się nadaje mogą być różne w zależności od wykonania Outra.
P.S takie jest tylko moje zdanie wasze moze byc inne ;)
_________________
Konto zhackowane by High_Hacker
 
 
     
Dravo 
Amator postów



Wiek: 30
Dołączył: 5890 dni temu
Posty: 59
Skąd: Katowice

Punkty: 290
Wysłany: 2008-02-25, 21:25   

Dash napisał/a:
I tu robisz błąd bo ten zespół to jest jednym z najbardziej znanych, więc wszyscy prawie wrzucają muzykę taką . A bardzo ważnym elementem montażu jest właśnie muzyka jeśli masz nagranie które było użyte w wielu innych filmach to dostajesz - do oceny muzyki jak i do oceny montażu ! Znajdź nagranie które jeszcze nie było użyte .


Wiem wiem, ale nigdy nie mam pomyslu na jakas muzyke. Nie znam zabardzo zespolow/tytulow i w tym tkwi problem ;/ W nastepnym stunt movie znajde jakas fajna i malo uzywana
_________________
 
 
     
P4wloo 
Aktywny amator



Wiek: 30
Dołączył: 5920 dni temu
Posty: 116
Skąd: Częstochowa

Punkty: 19
Wysłany: 2008-02-26, 09:16   

To łap przykładowe zespoły: Good Charlotte,Nirvana,Offspring i inne...
Sry za ot
_________________
Konto zhackowane by High_Hacker
 
 
     
Axel 
Nowicjusz



Dołączył: 5864 dni temu
Posty: 24

Punkty: 3490
Wysłany: 2008-05-04, 18:20   

Najważniejsze jest aby Się przyjemnie oglądało :P Wiesz dla niektórych np dla mnie źle się ogląda film z Hard Black ugi bugi metalem : LAHAAHAHAJAJAA łAJA łAHAA łAZAAZAAZA xd
w Intro najlepiej jakas szybka :d
w Main rock
w outro Jakaś spokojna

To Tylko moje zdanie..
_________________

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka