Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Skamer
2008-06-26, 17:04
Grand Theft Auto San Andreas - Stunting League II - Polska

Chcesz, aby w tym roku stunting odbył się w:
VC+LC mod
24%
 24%  [ 10 ]
VC no mod
4%
 4%  [ 2 ]
SA+any mod (jeśli opcja wygra, głosowanie czy np. SALC, czy SA:U, itp...)
14%
 14%  [ 6 ]
SA no mod
56%
 56%  [ 23 ]
Głosowań: 41
Wszystkich Głosów: 41

Autor Wiadomość
Dash 
Wymiatacz


Wiek: 30
Dołączył: 5908 dni temu
Posty: 974

Punkty: 57587
Wysłany: 2008-05-27, 11:08   

Ja teraz już jestem pewien w 90 % że jak będzie SA to wystąpię bo moje wakacje zapowiadają się lipnie.
_________________
Mariusz* napisał/a:
Posiadam PSP, jestem low-budget konsolowcem, nie mam czego szukać na Twoim forum. Idę się powiesić :(

 
 
     
Mariusz 
Moderator
sex



Dołączył: 6018 dni temu
Posty: 1179
Skąd: prawiePoznań

Punkty: 4510
Wysłany: 2008-05-27, 13:54   

Sędzią nie powinna być osoba z dupy tylko np. Michu, Drool, Skamer, Radziu, ktoś, kto w tym siedzi długo a być może nie wystąpi w "lidze".

Cytat:
Tak samo mogę powiedzieć o stunterach w VC...


Tak, rzekomo ci co "zaczynali" swoją karierę w SA nie chcą teraz mieć ligi w VC, bo wysiadacie przy 10 próbach zrobienia stuntu, a w VC tak nie jest. Chyba doszliśmy do powodu dla którego nikt nie chce VC. Dziwne, że jak była 1 edycja VCSL nikt nie pisnął ani słowa, a "nowemu pokoleniu" jest to nie w smak...
_________________


 
     
Streem 
Dziecko neo



Wiek: 29
Dołączył: 6126 dni temu
Posty: 883

Punkty: 63862
Wysłany: 2008-05-27, 14:02   

R*God napisał/a:
Cytat:
Tak samo mogę powiedzieć o stunterach w VC...


Tak, rzekomo ci co "zaczynali" swoją karierę w SA nie chcą teraz mieć ligi w VC, bo wysiadacie przy 10 próbach zrobienia stuntu, a w VC tak nie jest. Chyba doszliśmy do powodu dla którego nikt nie chce VC. Dziwne, że jak była 1 edycja VCSL nikt nie pisnął ani słowa, a "nowemu pokoleniu" jest to nie w smak...

Właśnie, wszystko przez to "nowe pokolenie".
Ja osobiście jestem za ligą z vc/lc, nie dużo osób tam stuntuje. [to chyba wystarczający powód ;) ]
_________________


"Google is the key"

 
     
Kukiel 
Lewa ręka mafii postowej



Dołączył: 6222 dni temu
Posty: 487

Punkty: 50
Wysłany: 2008-05-27, 14:11   

Nie uczcie ojca jak się robi dzieci.
Jak to nikt nic nie pisnął, lol? Sorka, ale ja jestem tu troche dłużej (eee nie jestem w sumie pewien) i z tego co pamiętam to nie wszyscy się zgadzali na VCSL.
Jeśli chodzi o SA. Ja nie twierdze, że Skam czy jakiś inny PKS'owiec bądź SS'owiec by wygrali, ale prawda jest taka, że nawet jak nie oni wygrają, to nadal zostaną najlepszymi. "My" poprostu jesteśmy tu bardziej doświadczeni. Nie myśl, że stworzenie "klanu" jest takie łatwe. Jak nie wierzysz w siłe PKS albo SS, to wyobraź sobie jak byś stuntował jakby nie było tej strony, a ona przecież jest stroną PKS. Tak naprawdę z nowymi stunterami jest jak z Tatarem (taki stunter). Przyszedł, powiedział że ownuje i że wygra wszystko + będzie w Fracture, poszedł a w Fracture był w outro.

Wiem, weteranem ja nie jestem, ale jestem prawie pewien, że jak lige zogranizuje jakiś nie lubiany osobnik, to nikt dobry się nie zapisze.
_________________
Tchórzofretka
 
     
Mariusz 
Moderator
sex



Dołączył: 6018 dni temu
Posty: 1179
Skąd: prawiePoznań

Punkty: 4510
Wysłany: 2008-05-27, 14:40   

W VC stuntuje mniej osób, więc to jest kolejny plus. Kto będzie chciał z SA przerzuci się na VC, żaden problem. Pewnie mi napiszecie "to weź sobie z VC idź do SA" - odpowiedź: Stuntuję i w Vice City, i w San Andreas.

//Kukiel. Jesteś dłużej o niecały miesiąc na forum niż ja (nie, nie patrzcie na konto R*God, nic seksownego tam nie ma), widziałem jak to było z tą ligą w VC, było ciekawie.
_________________


 
     
VIP|Charnel 
Przyjaciel



Wiek: 34
Dołączył: 6207 dni temu
Posty: 949
Skąd: mazowsze

Punkty: 11914
Wysłany: 2008-05-28, 20:56   

Kukiel nie podawaj tu jakiś kuriozalnych powodów przecież wiadomo że stuntujesz w SA i nie na ręke bi ci była liga w VC ale naprawdę mogłeś się bardziej wysilić wymyślając argumenty :)
_________________

 
     
ViRuS 
Prawa ręka mafii postowej



Wiek: 31
Dołączył: 5971 dni temu
Posty: 564
Skąd: Wałbrzych

Punkty: 13387
Wysłany: 2008-05-28, 21:38   

liga VC była, SA z tego co się orientuje to nie ;]
myślę że nawet jeśli to było dawno, to lepiej zrobić coś dla odmiany, w naszym towarzystwie, żadnych zagranicznych stunterów :)
Wakacje mamy, 2 miesiące... powiedzcie czy nie zmieścilibyśmy się z obydwoma ligami VC i SA? Możliwe.. tylko komu się chce ? ... to jest jedyny problem :P
jakby tak wszystko rozkminić, zaplanować, to może by coś z tego wyszło =]
 
 
     
Dash 
Wymiatacz


Wiek: 30
Dołączył: 5908 dni temu
Posty: 974

Punkty: 57587
Wysłany: 2008-05-29, 06:48   

Jeżeli chodzi o stunterów to i do tej i do tej ligi [VC i SA ] by się ludzie znaleźli , ale problem siedzi w organizacji . Sędziowie itp.
_________________
Mariusz* napisał/a:
Posiadam PSP, jestem low-budget konsolowcem, nie mam czego szukać na Twoim forum. Idę się powiesić :(

 
 
     
Mariusz 
Moderator
sex



Dołączył: 6018 dni temu
Posty: 1179
Skąd: prawiePoznań

Punkty: 4510
Wysłany: 2008-05-29, 13:52   

Cytat:
w naszym towarzystwie, żadnych zagranicznych stunterów :)


Tak, bez niektórych ludzi oczywiście nie byłoby zbędnych kłótni. Mi już bardziej odpowiada ten pomysł z pierwszym VCSL a drugim SASL, nie na rękę pewnie niektórym jest Vice City (pozdrawiam pr0 skillZ :lol: ), więc organizując obydwa gówna zaspokoimy potrzeby wykazania się nowego pokolenia w SA :|
_________________


 
     
Kukiel 
Lewa ręka mafii postowej



Dołączył: 6222 dni temu
Posty: 487

Punkty: 50
Wysłany: 2008-05-29, 14:05   

Charnel, jesteś pewien że stuntuje tylko w SA? :039: :036:
_________________
Tchórzofretka
 
     
Dash 
Wymiatacz


Wiek: 30
Dołączył: 5908 dni temu
Posty: 974

Punkty: 57587
Wysłany: 2008-05-30, 11:48   

Takie pytanie do adminów i ludzi z PKS [bo to ich liga] .
Pomysł przejdzie wkońcu ? Bo chętnych jest dużo tylko potrzebujemy Was ! Jako sędziów itp.
Wkońcu to wy udostępniacie stronkę . Nic konkretnego nie zostało powiedziane , a ludzie są .
_________________
Mariusz* napisał/a:
Posiadam PSP, jestem low-budget konsolowcem, nie mam czego szukać na Twoim forum. Idę się powiesić :(

 
 
     
Skamer 
Ja tu tylko sprzątam
Margines Stuntingu



Dołączył: 6353 dni temu
Posty: 1942
Skąd: Kraków

Punkty: 666626558
Wysłany: 2008-05-30, 12:44   

Widzę, że jedynie Dash zorientował się, że chodźbyście rozprawiali 10 stron w tym topicu to ostateczna decyzje i tak podejmnie administracja.
Rola Sędziów też przypada administracji forum jak było w przypadku VC ligi. Myślałem też aby pozwolić 1 osobie z zewnątrz na to stanowisko.
Zdaję sobie też sprawę, że Drool nie będzie się bawił w pełną organizacje takiej imprezy może nam czasem w czymś pomóc...

Więc piszcie dalej pierdółki w temacie zamiast wykazać zaangażowanie i ewentualne wzkazówki jak to ma przebiegać. Jeśli na prawdę będzie wam zależeć mogę być organizatorem... jakiej ligi ? to już sami wybieracie w ankiecie...
Co najciekawsze ten temat wcale nie musiał powstać. (czy przed VC ligą powstał ? nie przypominam sobie).

///Rolek
Fajny pomysł, odświeżyłoby to trochę stronę i wprowadziło kontrolowaną rywalizację, zawsze to jakiś powiew świeżości. Mogę pomóc w organizacji, jeżeli pomoc jest potrzebna ;)

Skamer
Taka pomoc byłaby bardzo potrzebna. Podstawę mamy. skorzystajmy z tego, że mamy regulamin ligi VC.
Oprócz tego hmm... nie mam niestety żadnej kontroli nad rozłożeniem działów itp. (sprawy kosmetyczne).
Rola sędziów również powinna być ustalona. Czy sędzia np. ma prawo brać udział w lidze ?.
Bardzo bym prosił także jakąś osobę znającą się na stuntingu jako "wymyślacza zadań" mam pewną idee jak dokonać sprawiedliwego losowania wyzwań dla każdej rundy w rozgrywkach aby przypadkiem nie było niesprawiedliwości. Takie losowanie będzie przed losowaniem graczy do poszczególnych grup.
Następnie rozplanowanie w czasie tej ligi. Roboty jest pełno. Sądzę że 32 miejsca w lidze w SA bardzo szybko się zapełnią. No właśnie... kwestia zgłoszeń. Przy takim zaangażowaniu stanowisko "weryfikator zgłoszeń" nie będzie oblegane ;P (wiem coś o tym).

Co o tym sądzicie ?.

Aha i wszelkie osoby które oferują swoją pomoc prosiłbym na PW i GG ponieważ są stanowiska o których nie powinni wiedzieć wszyscy wszem i wobec.
_________________
" Jest tylko jeden powód dla którego nie warto stuntować :
Crashe replay'ów... "
 
 
     
Macc 
Prawa ręka mafii postowej


Wiek: 37
Dołączył: 5914 dni temu
Posty: 665
Skąd: Bartoszyce

Punkty: 511
Wysłany: 2008-05-30, 14:57   

Skamer, moje zdanie - sędzia mógłby brać udział w meczu (jego mecze by sędziował drugi sędzia) . Co do pierwszego to, mógłbym zostać sędzią?
 
     
PrzemOO 
Aktywny amator


Wiek: 30
Dołączył: 6058 dni temu
Posty: 178

Punkty: 1549
Wysłany: 2008-05-30, 15:15   

A ja uważam, że sędzia nie powinien brać udziału w lidze. Albo jest się stunterem albo sędzią i to moin zdaniem jest całkowicie śmieszne, żeby sędzia występował w 2 osobach. A co do pomocy to chętnie pomogę np. w "wymyślaniu zadań", tylko mi powiedzcie, czy się przydam. To tyle.
_________________

 
     
VIP|Rolek 
Przyjaciel



Wiek: 35
Dołączył: 5784 dni temu
Posty: 383
Skąd: Warszawa

Punkty: 651
Wysłany: 2008-05-30, 15:20   

Sędziowie nie powinni brać udziału w konkursie, jest to sprzeczne z podstawowymi zasadami, ponieważ mogą wystąpić pewne problemy przy głosowaniu, sędziowaniu, również mogą pojawić się głosy o przychylności, znajomościach itp. Po co komu problemy tego rodzaju ?

Sędzią powinna zostać, pomijając osoby posiadające rangi na PKS, osoba o nienagannym zachowaniu i czystym koncie, to jest przywilej, więc żadnych "recydywistów".
_________________
Słabi i nieudani niech sczezną; pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka