Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Skamer
2010-09-18, 12:42
Multi PKS Action
Autor Wiadomość
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6567 dni temu
Posty: 2607
Skąd: Białystok

Punkty: 39724
Wysłany: 2006-11-29, 21:54   Multi PKS Action

This is it ...
This is the place ...
This is PKS Place.
:D

Po tym krótkim wstępie zaprezentuję wam nasz wspólny film, który składałem, a materiał też nagrywałem sam. Film przedstawia głównie stunty. Wszystkie materiały są z SA-MP. Film jest czymś w rodzaju pamiątkowego albumu Frytkasisa. Niestety albumu nie ogląda się miło, bo jest ponad 400 zdjęć, a fotosik chyba ma z tym problem. Ponad połowa jest nieudanych, a tu złożyłem do kupy wszystko to co się nadawało w postaci filmu. Wszystkie materiały użyte do zrobienia filmu są z SA-MP. Jest co wspominać. Życzę miłego oglądania.

Youtube link

Filefront link
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6594 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2006-11-29, 21:56   

No więc powiem jedno - film jest idealny prócz jednego szkopułu - nie ma tam moich stuntów!!! :P 2 razy pokazane moje wybicie w 'zbiorówce' oraz bitwa na hydrze z Yamą - zgłaszam reklamację!!! :P Uśmiałem się przy filmie jak tylko się da. Trochę denerwowała praca kamery, ale rozumiem tego powody (chociaż... wybierz się kiedy na serwa jako sam camhacker - naprawdę zobaczysz, że poza Twoją obecnością potrafią dziać się ciekawe rzeczy :P.No i mam jedno pytanie: kiedy następna część? xP

PS. Mam trochę materiałów nadających się do części drugiej - podeślę Ci je ;) .
PPS. Mówiłeś, że w konkurskie GTAMultiplayers musi być minimalnie 10 filmów. Czemu nie mogą być to Multi PKS Action, Multi PKS Action 2, Multi PKS Action 3... :P
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6594 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2006-11-29, 22:34   

a, właśnie - żebym nie zapomniał - wrzuć plik na serwa PKS!
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6567 dni temu
Posty: 2607
Skąd: Białystok

Punkty: 39724
Wysłany: 2006-11-29, 22:41   

jak?
Cytat:
Drool:
wybierz się kiedy na serwa jako sam camhacker - naprawdę zobaczysz, że poza Twoją obecnością potrafią dziać się ciekawe rzeczy

Nie rozumiem o czym mówisz pisząc o camhackerze.

Cytat:
Drool:
.No i mam jedno pytanie: kiedy następna część?

Twoje pytanie wprawia mnie w zakłopotanie. Jest conajmniej głupie. Wiesz, że teraz wezmę się pełną parą za TA2.

Cytat:
Drool:
PPS. Mówiłeś, że w konkurskie GTAMultiplayers musi być minimalnie 10 filmów. Czemu nie mogą być to Multi PKS Action, Multi PKS Action 2, Multi PKS Action 3...

Nie! mówiłem, że musi być conajmniej 7 filmów. Co ma wspólnego ten konkurs z kolejnymi częściami? A poza tym na razie nie mam zamiaru robić kolejnych części, sam wiesz.
Wysyłam zgłoszenie, bo pojutrze o świcie termin przysyłąnia prac się skończy.

Cytat:
Yamakashi_man:
podziękowania na końcu, za co?

za wymyślenie nazwy dla filmu :D

Drool, byłeś na filmie, a pozatym sam widzisz, że wszystkich nagrywałem, kiedy mogłem, i kiedy była okazja.
A jeśeli chcesz drugą edycję, to po TA2 i po pierwszym odcinku Gimpmana możemy zrobić specjalne sesje zdjęciowe na PKS Place, w których będziesz robił swoje niesamowite wyczyny i tricki. :)
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
ciasteczkowy potwór 
Maniak postów



Wiek: 31
Dołączył: 6479 dni temu
Posty: 233
Skąd: Polska

Punkty: 5856
Wysłany: 2006-11-29, 22:51   

no film jest super| montaż extra triki nie do oceny przez prace kamery ale to raczej uwiecznienie akcji na naszym kochanym servie B) ja się ciesze bo naliczyłęm siebie chyba z 4 razy (no nie tak mało) ;D Gesior czekamy na 2 część xD a i przy 2 części można się sporo pośmiać xD
_________________

Gimme' da ciastkaz!
 
     
BenieQ 
Aktywny amator



Wiek: 33
Dołączył: 6434 dni temu
Posty: 151
Skąd: Cleveland

Punkty: 1950
Wysłany: 2006-11-30, 08:51   

no naprawde super film :D (szkoda ze mam tak słabego kompa)ale szkoda ze mnien mnie tam nie było ale juz na święta bedze miał new compa..
A co do filmu to naprawde bardz ofajny i fajnie sie go oglada..tylko ta praca kamery no ale to nie jest tak ważne ;d dobra robota G7 ;d
_________________

 
 
     
Macius_ 
Lewa ręka mafii postowej


Wiek: 31
Dołączył: 6591 dni temu
Posty: 373
Skąd: z Łomży

Punkty: 8840
Wysłany: 2006-11-30, 16:03   

no to ja napisze dokładnei to samo :P naprwde niezła adrenalina nie ma cie nie ma i nagle JEST JEEE JUPI ale radocha serio :P szkoda ze tam małą miałem tam rolę ale co tam ;) szkoda że wczesniej nie wiedziałęm to podesłałbym tez swoje nagrane triki bo tak mysłałem że premiera będzie dużo później ale i tak sie cieszę z mojego występu :D a co do samego filmu to jest to pierwszy film z sampa który mi sie autentycznie podobał :) może ze wzgledu na małą konkurencje może ze względu na świetne triki i montaz oraz oryginalność stunt wydał mi sie świetny i robi naprawde wielki wrazenie :) choć nie wiem co was tak bardzo śmieszyło :D ?
Świetne
_________________
For No Reason
Thrash
 
 
     
Zoolwiq 
Lewa ręka mafii postowej



Wiek: 33
Dołączył: 6398 dni temu
Posty: 495
Skąd: Z nienacka

Punkty: 30
Wysłany: 2006-11-30, 16:46   

No a moim zdaniem film jest, co tu dużo mówić, zawalisty, chociaż za mało mnie :D :D :D Niemam więcej komentarzy. xP
_________________





Ostatnio zmieniony przez Zoolwiq 2006-11-30, 18:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6567 dni temu
Posty: 2607
Skąd: Białystok

Punkty: 39724
Wysłany: 2006-11-30, 17:16   

Macius_, pisałem już na forum, że chcę zgłosić film na konkurs. Nie mogłem więc czekać, bo dzisiaj jest ostatni dzień zgłaszania prac. Ale może jeszcze w prszyszłości zrobię z wami film z SA-MP ;)
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6594 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2006-11-30, 17:47   

muszę zrobić chwilowy offtop, ale... jak udało Ci się usunąć celownik, hudy oraz text log z sampa? niestety - ja mam z tym problemy i zwracam się z prośbą o podanie ewentualnych programów/sposobów, bo widzę, że w filmie było to nagrywane... chyba za pomocą aparatu bez celownika ;)
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6567 dni temu
Posty: 2607
Skąd: Białystok

Punkty: 39724
Wysłany: 2006-11-30, 18:24   

Właśnie. Niestety używając s0beita nie mogłem zchować chatu i deadlisty. Musiałem więc wykorzystać z obszaru to, co było. Aparat bardzo się przydał. ;)
Jeżeli masz edytor Sony Vegas, to użyj narzędzia Pan/Crop.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6594 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2006-11-30, 18:32   

ale jak usunąć 'celownik' aparatu?
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6567 dni temu
Posty: 2607
Skąd: Białystok

Punkty: 39724
Wysłany: 2006-11-30, 22:11   

moich??
Wybacz, ale ja musiałem wszystko nagrywać. niestety nie mogłem występować tam jako stunter. Moich tricków możesz oczekiwać w stuntfilmach z single playera, na przykład nadchodzący "Trick Attack 2". Chyba, że będzie komu nagrywać mnie w SA-MP podczas akcji. :D

Drool, camera mod.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
VIP|radziu 
Przyjaciel


Wiek: 30
Dołączył: 6548 dni temu
Posty: 699
Skąd: Luboń

Punkty: 14912
Wysłany: 2006-12-01, 00:05   

Ja tam na ilość mych stuntów nie narzekam :D
_________________

 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6567 dni temu
Posty: 2607
Skąd: Białystok

Punkty: 39724
Wysłany: 2006-12-01, 16:01   

Tak ...

Dodałem Filefront link. Myślę, że warto pobrać tą wersję chociaż dla samych zdjęć zawartych w filmie, które na Youtube nie są dobrze widoczne.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka