Poprzedni temat «» Następny temat
Sky Studios
Autor Wiadomość
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6547 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2006-11-25, 10:37   

Jeżeli chcesz zostać czymś z "PKS" w nazwie, to uważam, że "PKS Team" może zostać. Ewentualnie możemy pomyśleć nad zupełnie inną nazwą. Zobaczcie na przykłag grupy na forum GTAStunting: http://www.gtastunting.co...p?showforum=145
:)
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
BenieQ 
Aktywny amator



Wiek: 33
Dołączył: 6414 dni temu
Posty: 151
Skąd: Cleveland

Punkty: 1950
Wysłany: 2006-11-25, 10:47   

no z tym collab to niezły pomysł :D dobrze by było zrobic własnie takie teamy :D tzn nie my ale ktos inny by je zakładał ;d tylko czy na banQ to wypali??
_________________

 
 
     
VIP|Kanosh 
Przyjaciel



Wiek: 33
Dołączył: 6530 dni temu
Posty: 300
Skąd: Białystok

Punkty: 5780
Wysłany: 2006-11-25, 11:47   

Ludzie! Jeśli o collaby chodzi, to zarówno jak wszystkie pomysły na gtafilms (sausage,projekt) niewypaliły (skoro od ponad pół roku nic się nie dzieje w tej materii), a nasza rodzima Stuntmania jest w stanie zawieszeia i z powodu błędnych głównych założeń może nie wyjść (każdy stunter ma ddielną część filmu). Jaki z tego wniosek - jeśli pozostaje się cały czas w sferze planów i czekania na stunty - to NIC z tego nie wyjdzie. Trzeba przemysleć, dać odpowiedni termin przesyłania tricków i się tego trzymać, a nie robić kolejny collab tylko dlatego, że poprzedni nie wyszedł!
Jedyny sensowny i profesjonalnie robiony collab, jaki widzę na polskiej scenie stunterskiej to jest Trick Attack 2. A ile trwało zebranie wszystkich potrzebnych tricków, fontów, saveów? Z miesiąc może - zostaly tylko stunty Yamy i Szczawika (z tego co widziałem po ostatnich aktualizacjach). Czyli DA SIĘ zrobić dobry collab w Polsce, a skoro taki jest akurat w trakcie produkcji, to po co myśleć nad następnym?

Jak wy chcecie przeistoczyć PKS? Nazwe studia zmienić?

Teamy w PKSie - pomysł jak na razie zbyteczny. Ilu my mamy członków? Sam PKS ma aktywnych tylu członków, ilu ma TMS - jak nie mniej. Więć podziały tego studia na mniejsze teamy będzie głupotą - wg mnie. Uważam, ze można by jedynie przerobić, zmodernizować formułę istniejącego PKSu - co jakiś czas robić collaby, w których udział brałaby większość członków z ewentualnym udziałem gości z innych stron - coś jak TA2 i tylko od czasu do czasu robić własne solówki.

Co do sky - myślałem, że maciejet jest przynajmniej w pewnym stopniu normalny, ale po jego poście nie za bardzo w to wierzę i jego zachowanie jedynie obrzydziło mi te całe Sky.

BEZ PODZIAŁÓW BĄDŻMY PKS'EM I JAKO PKS TEAM RÓBMY COLLABY I NIE DZIELMY SIE NA ŻADNE DURNE POMNIEJSZE TEAMY BO G*WNO Z TEGO WYJDZIE.

Dziękuje za wysłuchanie ;] I G7 - gratuluje admina :)
 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6547 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2006-11-25, 12:54   

lol, Kanosh, ale TA2 to będzie film NIE COLLABORATION (współpraca).
Mylisz collab z collab vid. Z resztą przeczytaj najpierw dokłatnie cały temat. (trochę sporo tego jest ;P)
BTW: PKS nie jest już studiem. PKS to nasze ogólne polskie forum stworzone na wzór GTAStunting.
Dzięki Kanosh :)
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
VIP|Kanosh 
Przyjaciel



Wiek: 33
Dołączył: 6530 dni temu
Posty: 300
Skąd: Białystok

Punkty: 5780
Wysłany: 2006-11-25, 15:31   

Chodzi mi o film, w którym udział bierze wiecej niż 1-2 osoby, a takim TA2 jest.
PKS jest ogólno polskim forum stworzonym na wzór gtastunting, ale użytkowników ma tylu, co zwykły team na gtas.
_________________
Talk, it's only talk
Arguments, agreements, advice, answers,
Articulate announcements
It's only talk
 
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6574 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2006-11-25, 17:13   

Czyli powiem tak - Sky Studios może istnieć, bo kto niby zabroni. ;) Collabu nie będzie, bo samo PKS bardziej nadaje się na collab do GTAStunting. A Ci Macius_ daję możliwość wyboru: Sky czy PKS? Chyba że są inne realniejsze propozycje z waszej strony...
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6547 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2006-11-25, 17:27   

No i wróciliśmy do punktu wyjścia :rip: X|
nadal będziecie się kłócić?
Jeżeli tak, to problem sam rozwiążę.
Czekam też na wasze sugestie w tej sprawie. Drool, uważam, że PKS mogłoby być czymś na miarę GTAS. Chyba, że będziesz aktywnie uczestniczył na forum GTAS, a PKS będzie taką współpracą, a pozostali też będą pisać na forum GTAS (nie każdy zna dobrze język, który tam obowiązuje). Ja jestem dalej przy moim rozwiązaniu i planuję dodać parę niezbędnych działów, ewentualnie zmienić lub usumąć zbędne. Co się dzieje z działem "Modernizacja"? do tej pory PKS zyskało nowych forumowiczów i członków. Uważam, że może być tak dalej a nawet lepiej, jeżeli stwożymy odpowiednie warunki.
I jeszcze jedno: Zanim coś tu jeszcze napiszecie i odpowiecie na to, przemyślcie to 2 razy.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6574 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2006-11-25, 17:51   

chętnie poparłbym Twoją ideę G7, ale... nie ma pewności, czy to wypali. :/ Jak szczegółowo zamierzasz to zrealizować? Bo chętnie byłbym za. :P
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6547 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2006-11-25, 18:18   

chcę coś zrobić w stylu GTAS, ale dopasować do waszych oczekiwań.
Zajrzyj na GTAStunting http://www.gtastunting.co...p?showforum=145 .
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Macius_ 
Lewa ręka mafii postowej


Wiek: 31
Dołączył: 6571 dni temu
Posty: 373
Skąd: z Łomży

Punkty: 8840
Wysłany: 2006-11-26, 09:08   

No coż PKS lub Sky widzę że do Drool'a nie zbyt dotarło ale ok, z uwagi na to że PKS jest lepszy zostaję tu ;) choć chciałbym pomóc ziomkom w Sky więc moge tam być jako "gośc" czy tego tez mi zabronisz :P ?
_________________
For No Reason
Thrash
 
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6574 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2006-11-26, 09:19   

no więc zostajesz... ale jest 1 ofiara - wątpię, żeby teraz M4C!3J3T mógł być w PKS po tym co zrobił :P - najpierw niech się dotrenuje w Sky'u. :P

EDIT: z tego co widzę i słyszę Macius_ nadal jest w Sky Studios mimo faktu, iż napisał tutaj, że jest w PKS. Ja już na was nie mam siły! :/
 
     
LukeSkywalker 
Nowy użytkownik


Dołączył: 6533 dni temu
Posty: 10
Skąd: jesteś?

Punkty: 130
Wysłany: 2006-12-30, 12:30   

Macius_ napisał/a:
No coż PKS lub Sky widzę że do Drool'a nie zbyt dotarło ale ok, z uwagi na to że PKS jest lepszy zostaję tu ;) choć chciałbym pomóc ziomkom w Sky więc moge tam być jako "gośc" czy tego tez mi zabronisz :P ?

Do Macius_a:
To mój trzeci post tutaj. Szkoda, że taki niemiły. Po pierwsze: nie wiedziałem, że mnie tak wyrolujesz! zacząłeś sadzić na PKS, że to debile i wogóle, że będzimy lepsi i ich pobijemy! A teraz co? "PKS jest lepszy" a w Sky gościnnie tak? Po drugie: Maciejeta też wyrolowałeś. Miałeś być z nami i nam pomóc, on tutaj (niepotrzebnie przyznaję) napisał za dużo ;) bo myślał, że będziemy razem, a tu ZONK. Jego wywal;ili z PKSu i został sam jako jeden z lepszych w raczkującym SKY. Po Trzecie: zastanawiam się nad Twoim członkostwem w SKYSTUDIOS. Po czwarte: Nie pisz że ktoś się ośmiszył bo nie Tobie o tym sądzić! Sam się ośmieszyłeś w tej sytuacji. Po piąte: Maciejet nie może być w PKS bo jest w SKY (bo powiedziałeś że będziesz w SKY a nie zrobiłeś tego) A Ty jesteś i tu i tam. Po szóste: Pozdrawiam wszystkich :)
 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6547 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2006-12-30, 12:43   

LukeSkywalker napisał/a:
Po pierwsze: nie wiedziałem, że mnie tak wyrolujesz! zacząłeś sadzić na PKS, że to debile i wogóle, że będzimy lepsi i ich pobijemy!

:547: Nie wierzę. Chrzanisz! Zamiast tworzyć to swoje studio przychodzisz tu i kłucusz nas ze sobą. To nie fair.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Macius_ 
Lewa ręka mafii postowej


Wiek: 31
Dołączył: 6571 dni temu
Posty: 373
Skąd: z Łomży

Punkty: 8840
Wysłany: 2006-12-30, 13:16   

o jejuu... dlaczego ten temat nie może być w końcu zamknięty tu ciągle każdy będzie powracać i sie ścinać ale ok jak tak to tak... możliwe że tak mówiłem ( że pobijemy PKS ) ale napewno nie chrzanić PKS. Byłem na PKS ostro wqrzony za to że nie pozwala mi Drool być i tu i tu bo PKS mi nic nie zrobił złego :P wręcz przeciwnie ale czemu nie moge być i tu i tu skoro bycie w Sky nie przeszkadzaloby mi w pracy z PKSem i tłumaczyłem że PKS ogólnie jest fajny i dobry i wogóle tylko Drool sie strasznie żachnął i użył swojej nieigraniczonej władzy. Co do Maciejeta to między sobą juz to wyjaśniliśmy i on normalnie zdaje do PKSu i nie mów że was wyrolowałem bo tobie nie powiedziałem na 100% że bede tylko w sky jeśli Drool każe mi wybierać mówiłęm raczej a to nie to samo. Maciejet nie ma do mnie nic a przynajmniej mi nic nie mówi złego na ten temat, a to że się ośmieszył to tez nie do końca prawda ( mój błąd ) bo to nie on to pisał więc nie ON sie ośmieszył tylko JEGO BRAT go ośmieszył. no to chyba odparłem wszytkie zarzuty... a o Sky'u raz mówiłem że może pobić PKS a raz nie :P bo sam nie wiedziałem co potraficie. Widząc to że tylko Żuku i Luke potrafią stuntowac to raczej marne szanse... pozatym po co pobijać PKS ? ale dobra fakt nie zachowąłem się do końca fair ale chyba troszke przesadzasz Luke !?
Do Droola: Nie jestem członkiem Sky tylko występuje w ich filmach jako gość i pomagam im w stuntach i troche montażu, jestem pod tym względem taki jak Yama :P jemu tego nie zabroniłes a do mnie ciagle sie czepaisz :566:
_________________
For No Reason
Thrash
 
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6574 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2006-12-30, 15:33   

LukeSkywalker napisał/a:
Po Trzecie: zastanawiam się nad Twoim członkostwem w SKYSTUDIOS.


Macius_ napisał/a:
Nie jestem członkiem Sky tylko występuje w ich filmach jako gość i pomagam im w stuntach i troche montażu, jestem pod tym względem taki jak Yama :P jemu tego nie zabroniłes a do mnie ciagle sie czepaisz :566:


EE... może ktoś mi wytłumaczy o co w tym chodzi? Byłem pewien, że z Yamą jesteście po prostu... pomocą moralną i techniczną i pomagacie Sky'owi rozwinąć skrzydła. Teraz już nic nie wiem, bo dowiaduję się, że... Macius_ gra na dwa fronty? :566: Ciężko mi to przyznać, ale nie jestem na tyle inteligentny, aby to zrozumieć, więc zadam jedno zasadnicze pytanie: "O CO KAM AN?"
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka