Poprzedni temat «» Następny temat
Sky Studios
Autor Wiadomość
LukeSkywalker 
Nowy użytkownik


Dołączył: 6534 dni temu
Posty: 10
Skąd: jesteś?

Punkty: 130
Wysłany: 2006-12-30, 15:47   

Do G7:
To za poważna sprawa żeby chrzanić. Nie zamierzam was skłócić. 'Zamiast tworzyć'? Chcę to robić, ale Macius_ krzyżuje plany.

Do Macius_a:
Yam tak może bo był fair i postawił sprawę jasno 'albo mogę tu i tu albo zostaję w PKS' , a nie coś kręcił.Powiedziałeś: 'Jeśli Drool każe mi wybierać to wybiorę SkyStudios!' Pamiętam jak dziś. Byłeś bardziej pewny tego studia niż ja! Teraz nie kręć, że jesteś gościnnie i tylko pomagasz. Byłeś drugim członkiem (zaraz po mnie), powiedziałbym 'współzałożycielem'. Teraz wyszło że jestem głupi bo przychodzę i się od razu wydzieram, ale ja tylko dociekam sprawiedliwości. Uważam że Macius to zdrajca i tyle, najpierw mówi TAK potem robi NIE a potem mówi że mówił NIE WIEM. Sprytnie co? Jak mu udowodnić że powiedział TAK? Przecież nikt tego nie słyszał...
'po co pobijać PKS ' - rozmawiałem z Droolem i sam mu powiedziałem, że nie zamierzam rywalizować ;)
'tłumaczyłem że PKS ogólnie jest fajny i dobry' - nie wiem czy się śmiać czy płakać ( chociaż fakt, że są dobrzy to mówiłeś - zgadzam się)
'nie zachowałem się do końca fair'- podoba mi się, że potrafisz się przyznać
Szczerze to ja za bardzo się czepiam, ale jak ten temat poczytałem to się krew zagotowała we mnie.

No to pozdrawiam was. Oby to się szybko rozwiązało (i dobrze)
_________________

 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6548 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2006-12-30, 16:13   

Uważam, że to powinno się już zakończyć. Niech Macius_ wraca do naszej brupy, a jeżeli chce założyć inną grupę, to niech zakłada i robi z nimi swoje filmy. Dziwi mnię trochę, że Macius_ zamierza robić podwójne collaby z weteramami PKS team i nową grupą Sky. Zróbcie swój film i nie czpiajcie się nas. Dajcie Macius_'iowi wybrać.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Macius_ 
Lewa ręka mafii postowej


Wiek: 31
Dołączył: 6572 dni temu
Posty: 373
Skąd: z Łomży

Punkty: 8840
Wysłany: 2006-12-30, 16:27   

Wtedy kiedy mówiełm że przystępuje do Sky'a byłem pewien że Drool mi nie zabroni przy tym być w PKS o Sky'u dowiedziałem się z nienacka i chciałem wam pomóc przystępując do was ale przecież moge wam pomagać nie będąc pełnoprawnym członkiem tylko "znajomym" "gościem" może nawet "Vipem" strony/studia. Myślałem że Droolowi nie będzie przeskzdzać to że jestem w Sky (kole które zrzesza raczej znajomych i kumpli) bo co to przeszkadza mi jako stunterowi PKSu a tymbardziej jemu ( Droolowi ). Wtedy mówiłem że będe w Sky bo rzeczą normalną dla mnie było to że Drool zezwoli na takie posunięcie. Mówiłem tez że wybiore Sky w razie potrzeby bo byłem wściekły i nierozumiałem kompletnie posunięcia Droola ale przemyślałem sprawe i takie występowanie jako gość to ominięcie ( moim zdaniem sprytne ) Droola reguły przynalezności, nie mam swojego studia więc nie moge mówić jakbym się napewno zachował na miejscu Droola ale biorać pod uwage dorobek PKSu i SKY'a nie zabraniałbym komuś być i w tym i w tym studio. Biorąc za wzór gtastunting.com ta sytuacja ze mną Sky'em i PKS'em jest NORMALNA ile razy widzieliście Sweet'a czy DeathCobra'e na filamch innego koła niż te w którym się znajduje i nikt do nich nie maił o to pretensji.
* A tak na marginesie to Drool chyba zbyt wykorzystujesz swoją władzę monarszą :P powinna być raczej demokracja niż władza jedej osoby.
_________________
For No Reason
Thrash
 
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6575 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2006-12-30, 16:36   

Czyli... to moja wina, że jesteś w obu studiach? Fajnie... Co do mojej władzy monarszej - robię to, co wuażam za słuszne i jedyną (jak na razie) osobą skarżącą się na moje decyzje byłeś Ty. Co ma tu być głosowane? Może mamy założyć ankietę które studio wolisz? Przepraszam za tak ostrą krytykę, ale trzeba zrobić coś z tą sprawą raz na zawsze, więc demakratycznie się spytam: JAK WEDŁUG WAS MA TO WYGLĄDAĆ?
 
     
LukeSkywalker 
Nowy użytkownik


Dołączył: 6534 dni temu
Posty: 10
Skąd: jesteś?

Punkty: 130
Wysłany: 2006-12-30, 17:40   

eeee... Trochę głupio wyszło. Bo to tylko ja miałem coś do Macius_a, a tu patrzę wojna domowa. Nie kłóćcie się.
Postawmy sprawę jasno:
1. Macius_ zachował się nie fair (no i nie wiadomo co z tym fantem zrobić)
2. Ja przegiąłem, bo trochę się rozkrzyczałem
3. Wszyscy się kłócą

3 problemy. Mój pomysł? ZAMKNĄĆ TEMAT. Niech każdy z twórców studiów (ewentualnie całe studio) zdecyduje co zrobić z Macius_em (tylko tak na zimno bez żadnych krzyków, przemyślmy za i przeciw). No trochę za bardzo się rozkrzyczałem, ale nie lubię jak mi coś leży na wątrobie.

Dzięki za wsparcie Yamakashi. Widzę że chyba tylko Ty tu rozumiesz moją sytuację ;)
Tyle, że coś pomieszałeś :) ja tu się nie kłócę ze wszystkimi bo do was nic nie mam. A do PKSu teraz się nie dostanę choćbym chciał. A nie chcę. SkyStudios nawet maleńkie i niezauważone pozostanie. Nie możecie mieć monopolu na stunty ;)

No i jeszcze do G7:
Napisałeś, że przychodzę tu i zaczynam gadać. Ale trudno oprzeć się wypowiedzi w temacie o Twoim własnym studiu :)

Ja już nie zamierzam tu się wypowiadać.

PS. Rejestrujcie się gościnnie na www.skystudios.xt.pl (tak jak ja tutaj :) )
 
 
     
Macius_ 
Lewa ręka mafii postowej


Wiek: 31
Dołączył: 6572 dni temu
Posty: 373
Skąd: z Łomży

Punkty: 8840
Wysłany: 2006-12-30, 17:59   

eh... Nie napisałem Drool że to twoja wina ale moim zdaniem tez zachowałes sie nie fair cała sytuacja była szybka nieprzemyślana i zwariowana dlatego zapomniałem ( to prawde nie wymówka ! ) powiedzieć Luke'owi o moich planach co do członkostwa w Sky. Nie chce ( nie życze sobie :P ) żebyćsie wy decydowali o moim losie co do przynalezności czy członkostwa w jakimś studio nie chcecie mnie w PKS nie prosze o łaske litośc itp. traktujcie mnie jako "stuntera" a nie jako wroga bo ja nic do PKSu nie mam tylko jak coś do Drool'a. Jesli Sky tez mnie nie chce trudno moge założyć swoje studio. Ja chce żeby zostało tak jak jest i o tej sprawie zapomnijmy było i sie nie odwróci Sky bedzie istnieć PKS tez i ja nadal będę robił filmy.
KONIEC
_________________
For No Reason
Thrash
 
 
     
LukeSkywalker 
Nowy użytkownik


Dołączył: 6534 dni temu
Posty: 10
Skąd: jesteś?

Punkty: 130
Wysłany: 2006-12-30, 18:01   

Tak się wtrącę. Tylko pod czyją flagą? ;>
_________________

 
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6575 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2006-12-30, 18:20   

Popieram Luke'a. Bo... wreszcie nie wiadomo gdzie jesteś.

Macius_ napisał/a:
ja nic do PKSu nie mam tylko jak coś do Drool'a


Ee... co masz do mnie?
 
     
Macius_ 
Lewa ręka mafii postowej


Wiek: 31
Dołączył: 6572 dni temu
Posty: 373
Skąd: z Łomży

Punkty: 8840
Wysłany: 2006-12-30, 19:19   

Pod czyją flagą ?
chciałem pod dwoma... udało się... ale nie

Co mam do Drool'a?
to że boisz się konkurencji i tego że ktoś może cie prześcignąć ( nie mówiąc już o mnotowanej prawie 5 miesięcy stuntmanii i twoich wymówkach, skoro ostro się wziąłeś do pracy to czemu ciągle widnieje 80 % progressu ? dla porównania FNR montowałem w 5,5 godziny napewno nie dłużej )
_________________
For No Reason
Thrash
 
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6575 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2006-12-30, 19:45   

Macius_ napisał/a:
skoro ostro się wziąłeś do pracy


Napisałem jedynie, że prace znów ruszyły i że zacząłem znów coś grzebać. Porówanie do FNR - mówisz, że zajęło to 5,5 godziny. Stuntmania trwa około 5 razy dłużej, co daje około 27,5 godzin pracy. Wiesz jak trudno znaleźć mi tyle czasu? (tym bardziej, że ostatnio mam tyle roboty... - w szkole oczywiście - w ferie trochę pomontowałem :D )
 
     
Macius_ 
Lewa ręka mafii postowej


Wiek: 31
Dołączył: 6572 dni temu
Posty: 373
Skąd: z Łomży

Punkty: 8840
Wysłany: 2006-12-30, 19:54   

ale przez 5 miesięcy znalezienie około 30 godzin to raczej nei jest coś trudnego ale nie zbiegajmy od tematu a własciwie zamknijmy go wreszcie bo nie dojdziemy do porozumienia !
_________________
For No Reason
Thrash
 
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6575 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2006-12-30, 20:06   

ale do zamknięcia dzieli nas tylko jedno pytanie (które krąży już przez pół tematu): JESTEŚ W PKS CZY SKY?
 
     
LukeSkywalker 
Nowy użytkownik


Dołączył: 6534 dni temu
Posty: 10
Skąd: jesteś?

Punkty: 130
Wysłany: 2006-12-30, 20:08   

OOO popieram Droola. Trochę za późno posta napisałem
_________________

 
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6575 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2006-12-30, 20:09   

LukeSkywalker napisał/a:
Trochę za późno posta napisałem


nie martw się :) - już usunięty :P
 
     
Macius_ 
Lewa ręka mafii postowej


Wiek: 31
Dołączył: 6572 dni temu
Posty: 373
Skąd: z Łomży

Punkty: 8840
Wysłany: 2006-12-30, 20:10   

to czy jestem w PKS zależy od Ciebie to czy jestem w Sky zależy od Luke'a a jedyne pytanie na które moge odpowiedzieć jest GDZIE CHCE BYĆ? Odpowiedź na nie to tu i tu :P teraz pytanie które przewija się przez te same pół tematu:
Czy pozwalasz być i tu i tu ? Jak tak to git jak nie to niech będzie tak jak było jeszcze dziś rano przed ożywieniem tej pozbawionej sensu dyskusji :551:
_________________
For No Reason
Thrash
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka