Poprzedni temat «» Następny temat
Sky Studios
Autor Wiadomość
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6575 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2006-12-30, 20:13   

Chyba z Luke'iem razem uważamy, że powinieneś być w jednym studiu.

Macius_ napisał/a:
jak nie to niech będzie tak jak było jeszcze dziś rano przed ożywieniem tej pozbawionej sensu dyskusji :551:


Znowu chcesz, aby trwało to następne 2 miesiące? Zdecyduj się w końcu!

Macius_ napisał/a:
to czy jestem w PKS zależy od Ciebie to czy jestem w Sky zależy od Luke'a a jedyne pytanie na które moge odpowiedzieć jest GDZIE CHCE BYĆ? Odpowiedź na nie to tu i tu :P teraz pytanie które przewija się przez te same pół tematu:
Czy pozwalasz być i tu i tu ? Jak tak to git jak nie to niech będzie tak jak było jeszcze dziś rano przed ożywieniem tej pozbawionej sensu dyskusji :551:


I jeszcze jedno: "nie filozuj"! (jak to mawiał... zapomniałem xP ).
 
     
M4C!3J3T 
Nowy użytkownik



Dołączył: 6458 dni temu
Posty: 12

Punkty: 230
Wysłany: 2006-12-30, 20:26   A wg mni to tak wyglada

Do Maciusia_ nic nie mam.Ale uwazam ,że powinien się zdecydować.Ja musialem dawno temu podjąć decyzje.Zostalem ofiarą wojny.Wylecialem z PKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________


 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6575 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2006-12-30, 20:40   

Chodzi o pewne zasady. Macius_ mówił Sky'owi że jest w Sky, a nie PKS, a PKS'owi na odwrót. TO jest problem. A z tego, co wiem - to Ty nie jesteś w Sky'u, a jedynie pomagasz im rozwijać skrzydła (chyba, że tu również się mylę... :558: ).
 
     
Mario 
Nowy użytkownik


Wiek: 31
Dołączył: 6561 dni temu
Posty: 5

Punkty: 110
Wysłany: 2006-12-30, 20:53   

Obserwuję tę sytuację od dłuższego czasu i jestem zażenowany. Normalnie jak w naszym parlamencie! Ta kłotnia nie ma sensu! Ludzie! Trzeba znalezc wreszcie jakies rozwiązanie.
Obecni członkowie Sky studios to początkujący stunterzy. Sądzę, ze pomoc Macius_'a w opanowaniu tej sztuki i bycia dobrym stunterem jest jak najbardziej wporządku. Mówie tu tylko o pomocy, a nie o stałej przynależnosci do sky studios. Jeśli mialaby byc to tylko pomoc to wszystko OK, ale stała współpraca z PKS i SKY budzi wsrod członkow PKS wiele kontrowersji. Moim zdaniem trzeba byc wiernym jednej wytworni. Macius_ niech wkoncu zadecyduje gdzie bedzie jemu lepiej-czy w PKS czy w SKY. Dobrym wyjsciem z sytuacji byloby przejscie obecnych członków SKY do PKS po odpowiednim przeszkoleniu. SKY studio nie ma ich narazie wielu. Musieliby sie tylko mocno postarac. Czzekam na dalszy rozwoj tej sprawy.


P.S. Drool, "nie filozuj" mawialem JA.
 
     
LukeSkywalker 
Nowy użytkownik


Dołączył: 6534 dni temu
Posty: 10
Skąd: jesteś?

Punkty: 130
Wysłany: 2006-12-30, 20:55   

Do Ciebie Yamakashi nic nie mam. Ty jesteś OK. Drool dobrze to wyjaśnił.
_________________

 
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6575 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2006-12-30, 21:34   

Ee... ja wybrałem - PKS. Ty wybrałeś - PKS + wspomaganie SKY. Macius_ nie wybrał. To wszystko na ten temat... :/
 
     
LukeSkywalker 
Nowy użytkownik


Dołączył: 6534 dni temu
Posty: 10
Skąd: jesteś?

Punkty: 130
Wysłany: 2006-12-30, 21:47   

Z tą różnicą, że byłeś fair trzeba dodać. Macius_ - nie do końca. Wiem, że takie postawienie sprawy musi być ciężkie, ale cóż trzeba odpokutować grzechy. Proponuję czekać tylko na odpowiedź Macius_a, a potem natychmiast zamknąć temat.
_________________

 
 
     
Macius_ 
Lewa ręka mafii postowej


Wiek: 31
Dołączył: 6572 dni temu
Posty: 373
Skąd: z Łomży

Punkty: 8840
Wysłany: 2006-12-30, 22:34   

Drool napisał/a:
Chodzi o pewne zasady. Macius_ mówił Sky'owi że jest w Sky, a nie PKS, a PKS'owi na odwrót. TO jest problem. A z tego, co wiem - to Ty nie jesteś w Sky'u, a jedynie pomagasz im rozwijać skrzydła (chyba, że tu również się mylę... :558: ).


1. Powiedziałem Sky że jeśli będę musiał wybierać to wybiore Sky.
2. PKSowi nic nie mówiłem w tej sprawie jedynie tobie jako Jędrkowi a nie jako szefowi PKSu i były to cągłe prośby argumenty na to żebym był w obu studiach
3. Co do rozwijania skrzydeł - taka była i jest moja misja obojęteni czy jestem członkiem Sky czy jestem gościem w Sky i tego chce dalej.


Drool napisał/a:
Ee... ja wybrałem - PKS. Ty wybrałeś - PKS + wspomaganie SKY. Macius_ nie wybrał. To wszystko na ten temat... :/


1. Otóż ja wybrałem czwarta z tych trzech możliwościczyli być i tu i tu. Widzę że taka możliwość nie jest problemem bo na moje pytanie Drool nie odpowiedział a prblem widzi w pewnych zasadach, a jeszcze raz powtarzam nie mówiłem PKSowi że zostane w PKSie a Skyowi mówiłem że jestem w Sky do wtedy kiedy Drool zabroni mi być w obu studiach wtedy wybiore i RACZEJ będzie to Sky oficjalnie jeszcze Drool nie zabronił mi być w obu studiach.
2. Powstała pewna "nieścisłość" wobec Luke'a. Serio chce być w Sky'u ale jak słusznie zauważył Yama trudno się zdecydować. Nie wiadomo czy wasz zapał nie skończy się gdzieś po drodze do sławy a ja zostane na lodzie - wyklęty przez PKS porzucony przez Sky. Do końca NIC NIC BYŁO JASNE w tej sprawie więc się nie deklarowałem w jakim studiu "pracuje". Sory Luke byłem przekonany że powiedziałem ci o rozwiązaniu "gościnnie w Sky" ale wynika że nie powiedziałem SORY bije się w piersi serio nie chciałem nikomu robić żalu ani nikogo wyrolować. Zostałem postawiony w trudnej sytuacji ( BARDZO TRUDNEJ ) i to raczej przypadkiem niż wynikałoby to z mojej przyczyny. W całym galimatiasie i kombinacjach aby wszytkim było dobrze ( mi tez :P ) pogubiłem się i zacząłem "gonić swój ogon" ( taka metafora ) zaprzeczać samemu sobiebo nie wiedziałem co komu powiedzieć żeby było dobrze. wielkie SORY wszystkim którzy poczuli niesmak z powodu tej "afery".
3. Nadal chce być i tu i tu i nie rozumiem czemu jest to niemożliwe ale dobra członkostwo w PKSie ma dla mnie większe znaczenie o tyle że tu lepiej rozwinie się moja "kariera" i fajni z was ludzie ;) natomiast "sercem" jestem za Sky'em i rownież ludzie tego grona są bardzo wartościowi więc naprawde nie wiem którą opcje wybrać!


OFICJALNE ROZPORZĄDZENIE :P ( o ile pozostałe 2 strony konfliktu się zgadzają :P )
Zostaje w PKSie a w Sky'u jestem jako gość na 1/4 etatu podobnie jak Yama ( tak samo jak Yama ) Chyba że Droola serce wreszcie się przechyli na strone dobra Sky'a i naszych nerwów i pozwoli na bycie i tu i tu ( jak zreszta jest w naszym wzorcu gtastunting.com )
Dziękuję za uwagę i jeszcze raz wszytkich przepraszam za zaistaniłą niemiłą i trudną do rozwiązania sytuacje, moją niesłowność i wogóle wszytko złe co na tym świecie z mojej przyczyny
_________________
For No Reason
Thrash
 
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6575 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2006-12-30, 22:54   

Czyli temat nadal zostaje otwarty.

Macius_ napisał/a:
Chyba że Droola serce wreszcie się przechyli na strone dobra Sky'a i naszych nerwów i pozwoli na bycie i tu i tu ( jak zreszta jest w naszym wzorcu gtastunting.com )


Ee... przechyli w stronę Sky? Raczej Twoją, bo Sky... (a, lepiej pozostawię to bez komentarza) Tłumaczę - bycie w dwóch studiach jest niemożliwe (prawda Luke?). Dalej - powstaliśmy PRZED GTAStunting.com i jest to zupełnie inna strona - my jesteśmy studiem, a tamto to strona zrzeszająca wszystkich stunterów na Świecie - tak więc, porównanie jest jak najmniej trafne (lepiej powiedzieć: 'czy znasz kogoś kto jest w TMS i XSA? A czy zauważyłeś jakieś podobieństwa?'). Rozumiem, że masz dobre serce, ale nie dziel go na pół - to niezdrowo. :572: A, właśnie!
Mario napisał/a:
nie filozuj

tylko wprost powiedz - co wybierasz?

PS. Przepraszam, że tak mocno krytykuję, ale naprawdę, jak sam napisałeś, zabiera to nam za dużo nerwów i zaczyna robić sie po prostu... nudne.
 
     
Macius_ 
Lewa ręka mafii postowej


Wiek: 31
Dołączył: 6572 dni temu
Posty: 373
Skąd: z Łomży

Punkty: 8840
Wysłany: 2006-12-30, 23:09   

Wcale mocno nie krytykujesz ( trzeba umieć i mieć za co ) serca nie dziele bo napisałem że sercem jestem za Sky, nie ma że sercem jestem za PKS a to że fajni ludzie sa w PKS to nie trzeba serca by to strwierdzić. Sytuacja zaistniała, Drool ją zaostrzył i żąda odpowiedzi... Jednak napisałem w "oficjalnym rozporządzeniu" - "o ile pozostałe 2 strony konfliktu się zgadzają" narazie tylko ty się wypowiedziałeś czekam na odpowiedź Luke'a czy zgodzi się co do systemu gościa w Sky. Poza tym pytanie "co wybierasz?" jest niestosowne o ile uważnie i ze zrozumieniem przeczytałeś mój poprzedni post i owe "oficjalne rozporządzenie".

* Nie filozuj to powiedzonko Piotrka W. z mojej dawnej klasy który kłócić się z Piotriek Ż. o miano "pitera" ( bez komentarza ) W czasie jednej z tych kłótni Piotrek W. pod wpływem nerwów na Piotrka Ż. chciał powiedziec " nie filozofuj " ale tyle krwi napłyneło mu do mózgu że slina przeniosła mu ten zwrot na koniec języka podsuwając mu "nie filozuj" tak oto powstała ta skompresowana forma "nie filozofuj" i może to ode mnie może nie Mario się tego nauczył :P sam tez bardzo chętnie powtarzam te 2 słowa zwłaszcza ze względu na okoliczności i ich genezę :P
_________________
For No Reason
Thrash
 
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6575 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2006-12-31, 10:39   

Czyli Lucas ma przyjść, aby potwierdzić/zanegować ogólnoprzyjęte zasady? Obudź się - ten temat już nie toczy się o studiu, a o Tobie - niezdecydowanym stunterze, który chce siedzieć jedną d**ą na dwóch stołkach. Proponuję, aby temat został zamknięty, a Ty wyrzucony z obu wytwórni - może wtedy decyzja będzie dla Ciebie łatwiejsza. Nie chciałem używać tak ostrych słów, ale zmusiłeś mnie -
Macius_ napisał/a:
mocno nie krytykujesz ( trzeba umieć i mieć za co )
- może teraz zdasz sobie sprawę, że UMIEM I MAM ZA CO.

A, właśnie! Teraz Lucas ma co komentować. :okulary2: (jeszcze tych kroków nie podjęłem, ale może teraz trochę łatwiej będzie Ci wyobrazić zaistniałą sytuację... :okulary2:)
 
     
Macius_ 
Lewa ręka mafii postowej


Wiek: 31
Dołączył: 6572 dni temu
Posty: 373
Skąd: z Łomży

Punkty: 8840
Wysłany: 2006-12-31, 11:33   

OFICJALNE ROZPORZĄDZENIE ( o ile pozostałe 2 strony konfliktu się zgadzają :P )
Zostaje w PKSie a w Sky'u jestem jako gość tak samo jak Yama


Już to napisałem ( nie iwem czemu nie traktujesz tego jako moją decyzje ) i czekamy na odpowiedź Luke'a o to żeby on powiedział czy sie na to zgadza ty napisz czy sie na to zgadzasz a nie po mnie jedziesz bo NIE MASZ ZA CO ! Nie mówiłem ci gdzie bede stuntowac a Łukaszowi mówiełm RACZEJ bo jest to trudna sytuacja spróbuj to zrozumieć i napisz czy sie z tym co wyżej zgadzasz a nie ciągle gadasz że używasz ostrych słów i masz mnie za co jechać. Nie chce siedzieć jednym dupskiem na 2 stołkach tylko tak jak już napisałem wczesniej chce być na zasadzie Yamy w Sky i ciągle w PKS i ciągle czekam na odpowiedź twoją i Łukasza czy w takim rozwiązaniu widzicie coś złego !? I nie mów żebym sie zdecydował bo już sie zdecydowałem patrz wyżej!
_________________
For No Reason
Thrash
 
 
     
LukeSkywalker 
Nowy użytkownik


Dołączył: 6534 dni temu
Posty: 10
Skąd: jesteś?

Punkty: 130
Wysłany: 2006-12-31, 12:37   

:573: Nonononono... Macius_ nie wiedziałem, że to się tak poturla. Teraz mam 2 wyjścia. Zaprzeczyć samemu sobie i zgodzić się na rozwiązanie (zaprzeczyć też Droolowi).
lub
Zaprzeczyć Tobie (tym samym wesprzeć Droola)
Trzeba dodać, że jednak Drool za ostro pojechał

Argumenty na Twoją korzyść: Nauczyłeś mnie (prawie) wszystkiego odnośnie stunterstwa. Masz olbrzymie zasługi w tworzeniu mojego studia. Znamy się od lat. I w realu to szczerze nic do Ciebie nie mam. Sentymenty robią swoje.

Argumenty na Twoją niekorzyść: Zrobiłeś w balona (przypadkiem, specjalnie, albo przez to że wolno myślisz i za późno się zdecydowałeś) mnie i M4C!3J3T'a (z Droolem to bodajże inna sprawa) Przez to straciłem 2 dni na montaż Outta Control ;p . Straciłem też kupę nerwów.

Teraz nie wiem sam. Wychodzi z tego że "zapomniałeś mi powiedzieć". Prawdopodobnie wybiorę opcę 1 ( :O ) z uwagi na Twoje umiejętności, sentyment i zasługi. Jeśli Drool nie wyrazi zgody na opcję 1 to wtedy pomyślę nad całoetetową pracą w Sky (z małym uszczerbkiem)

EDIT:Choć najbardziej pasowałoby mi 1 studio
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka