Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Skamer
2010-09-18, 12:05
[PKS]Przebudzenie
Autor Wiadomość
Flow 
Amator postów


Wiek: 28
Dołączył: 5343 dni temu
Posty: 73

Punkty: 16279
Wysłany: 2009-09-20, 18:08   

Full review

1. Stary i nie zbyt trudny stunt, fajne wygląda. +-
2. Fajny wallride, nie wygląda trudno. +-
3. Cool combo, nowe. ++
4. Lubie stunty Hotringiem i ten też mi się podobał. ++
5. Nie wiem czy trudne, ale nie lubię takich stuntów. --
6. Daleki distance, ale wątpię żeby było nowe. +-
7. Chyba stare (?), szkoda że nie wylądowałeś na żadnym domku :P +-
8. Fajne, nowe :D ++
9. Barney style yo, sam nie umiem takich grindów, fajne wygląda. ++
10. Stare ale fajne. +-
11. Straciłem spota :S Fajne :D ++
12. Stare, jeżeli dobrze pamiętam Eddeman zrobił to w jakimś WH vidzie z 2007. Ale ciągle świetny stunt. +-
13. Dziwnie wygląda szczerze. Nie wiem po co tam dałeś ten 2nd nrg :| --
14. Stary finisher :/ Morbidxxx zrobił to w jakimś filmie a pózniej ktoś jeszcze. Sam nigdy go nie zrobiłem... +-

Edit: Był nie zły, tylko klipy czasami lagowały :/ 7/10

Muzyka: Ok 7/10

Ogólnie jakby wyciąć starte stunty i zamienić je nowymi, solo byłoby świetne. Jak narazie daje Ci 7/10 :P
 
     
How High 
Maniak postów


Dołączył: 5937 dni temu
Posty: 247

Punkty: 2360
Wysłany: 2009-09-20, 18:28   

Ty no, bardzo ładnie zmontowane i co by nie mówić - przynajmniej dla mnie - zaskakujące. Zaskoczył mnie brak intra i bardzo szybkie przejście do sedna sprawy. W sumie jakaś w tym racja, bo stuntmovie to nie film fabularny. Jasno okreslony cel widać ci przyświetlał i za to masz plus.
Z muzyką nieco gorzej, bo nietrafiła w mój gust. Co prawda o gustach się nie rozmawia, ale wpłyną one na moją ocenę końcową warstwy technicznej i merytorycznej. Bo stuntów nie oceniam...
7,6/10
_________________
Obyś zdechł, Gesior7.
 
     
Ozibe 
Maniak postów


Wiek: 49
Dołączył: 6093 dni temu
Posty: 291
Skąd: Ngd

Punkty: 780
Wysłany: 2009-09-20, 19:04   

"12. Stare, jeżeli dobrze pamiętam Eddeman zrobił to w jakimś WH vidzie z 2007. Ale ciągle świetny stunt. +- "

- reszty nie komentuje, to twoja ocena. Ale ten cytat u góry.. Kłamstwo. To jest nowy stunt, jeżeli chcesz wiedzieć to powiem z czym mogłeś pomylić.. ten stunt został wykonany nie na ten biały budynek koło mostku( a są takie 3), lecz na pierwszy przy latarni i odbicie było od motorówki nie nrg, btw. landnął to Rod w jego solo. Eh tylko się zdenerwowałem :/


Chyba, że ten stunt jest w jakimś vidzie to wklejaj tu do tematu, z chęcią obejże.. Ale zapewniam Cię, że takiego nei ma.

14. Stary finisher :/ Morbidxxx zrobił to w jakimś filmie a pózniej ktoś jeszcze. Sam nigdy go nie zrobiłem... +-

- mówiłem to setki razy ale powtórze jeszcze raz. Tak to jest stary stunt, ale bardziej chodziło mi o pokazanie skilla, że potrafie zdobyć najwyższy osiągalny budynek w VC.
 
     
Flow 
Amator postów


Wiek: 28
Dołączył: 5343 dni temu
Posty: 73

Punkty: 16279
Wysłany: 2009-09-23, 17:43   

Ozibe napisał/a:
"12. Stare, jeżeli dobrze pamiętam Eddeman zrobił to w jakimś WH vidzie z 2007. Ale ciągle świetny stunt. +- "

- reszty nie komentuje, to twoja ocena. Ale ten cytat u góry.. Kłamstwo. To jest nowy stunt, jeżeli chcesz wiedzieć to powiem z czym mogłeś pomylić.. ten stunt został wykonany nie na ten biały budynek koło mostku( a są takie 3), lecz na pierwszy przy latarni i odbicie było od motorówki nie nrg, btw. landnął to Rod w jego solo. Eh tylko się zdenerwowałem :/

http://www.youtube.com/wa...feature=related 3:37 :D Wiedziałem że gdzieś to widziałem =D
 
     
Ozibe 
Maniak postów


Wiek: 49
Dołączył: 6093 dni temu
Posty: 291
Skąd: Ngd

Punkty: 780
Wysłany: 2009-09-23, 19:17   

FlowIsBack2 napisał/a:
Ozibe napisał/a:
"12. Stare, jeżeli dobrze pamiętam Eddeman zrobił to w jakimś WH vidzie z 2007. Ale ciągle świetny stunt. +- "

- reszty nie komentuje, to twoja ocena. Ale ten cytat u góry.. Kłamstwo. To jest nowy stunt, jeżeli chcesz wiedzieć to powiem z czym mogłeś pomylić.. ten stunt został wykonany nie na ten biały budynek koło mostku( a są takie 3), lecz na pierwszy przy latarni i odbicie było od motorówki nie nrg, btw. landnął to Rod w jego solo. Eh tylko się zdenerwowałem :/

http://www.youtube.com/wa...feature=related 3:37 :D Wiedziałem że gdzieś to widziałem =D



hmm tego filmu nie widziałem, lecz zwróć uwagę, że nie po tej stronie ustawiłem pcj. Niby szczegół, ale to już inne wykonanie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka