Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Skamer
2010-09-18, 12:06
[PKS]Time Of Return.
Autor Wiadomość
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6548 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2009-09-20, 19:58   

Świetny film, ponieważ każdy dał z siebie wszystko, i to jest widoczne po efgektach pracy. Film od samego początku przypominał mi o tym. Stunty są świetne.
Drugi z kolei stunt, stunt mariusza był ciekawy, bo lądowanie było trochę nieoczekiwane dla mnie, a trick niepowtarzalny. Jeszcze jeden z jego tricków przypomniał mi stunt Raziela z innego filmu.
Soul już przy pierwszym swoim stuncie pokazał profesjonalne lądowanie.
Tu, w tym filmie bardzo wyróżnił się Skramer, ale on zownił prawie cały film. Zołnił film rowerem, zrobił to także w samochodzie, przestanicił i zgrajndował podwójnie ścigantem i motokrosem dachy lądował. Zrobiłby to jeszcze na dziesiątki innych sposobów, gdyby film się nie skończył tak szybko.
Poza Skramerem także Dash pokazał klasę przelatując i lądując widowiskowe kombosy.
Kusiu i VIP świetnie latają autem. I to bez skrzydeł!
Bardzo podobał mi się ledż grajnd Kusia z trikiem napowietrznym. To było świetne.
Ostatni stunt z tego filmu, przypomina mi, że Soulowi odbija palma na punkcie lądowania. On robi to już profesjonalnie.
Gesior7 daje radę stancić po omacku. Może ma do tego specjalny wizjer na przykład na podczerwień. Nie zdradzę tego, ale wiem, że ten cheat nie był zabroniony.
Świetne tricki wykonał też Roach w składaniu filmu, ale on już do tego nawet własnego pojazdu nie potrzebował. Wyróżnił się od wszystkich naszych zmotoryzowanych i zrobił stunta kamerą. To przerosło nawet moje stunty cienia.
Film oglądało bardzo miło. = ) Każdy dał czadu i to jest widoczne.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
~PKS|Raziel 
PKS Team



Wiek: 30
Dołączył: 6359 dni temu
Posty: 1507
Skąd: Myczków

Punkty: 7299
Wysłany: 2009-09-24, 10:34   

Wielki COME BACK niczym Majkel Dżekson, choć on umarł... Ale nie ważne :D

Jestem mile zaskoczony widząc kolejne dzieło PKS'u. Być może to za sprawką jakiegoś stereotypu badź nie wiem czego, spodziewałem się tego filmu w trochę późniejszym okresie.. Pierwszy raz od dawna mogę zobaczyć w PKS'ie szybko i sprawnie zrobiony film!

Edytor wykonał świetną robotę. Nadał temu filmowy ciekawy charakter, który podczas oglądania nie przeszkadzał w odbieraniu treści. Co prawda, w paru momentach można ponarzekać na zbyt ciemny CC (połączony z ENB), jednak reszta w spaniały sposób to nadrabiała. Podczas oglądania filmu byłem również ciekawy nazwy zespołu muzycznego. Trochę zaskoczony odpowiedzią, iż byli to akurat członkowie SotY, gdyż nie znałem u nich tak dobrej piosenki! A piosenka sama w sobie była również dobrze dobrana do całości :)

Stunty są kwestią trochę zróżnicowaną. Z wielką przyjemnością oglądało się kombosy i nowe stunty, jednak w paru miejscach poziom nieznacznie odskakiwał od reszty. PKS to grupa po solidnej przebudowie, mam nadzieje ze w następnym filmie pokażą już światową klasę w każdym calu.

Świetna robota, Panowie! Oby tak dalej!
_________________
Coś dla osób, które lubią moje stunty :)

I dla moich przyjaciół!

 
 
     
VIP|Michu 
Przyjaciel



Wiek: 31
Dołączył: 6133 dni temu
Posty: 906
Skąd: Jelenia Góra

Punkty: 2530
Wysłany: 2009-09-24, 20:43   

Dobry film, wiele ciekawych i kreatywnych stuntów. Tylko te pojazdy na landach mi się zbytnio nie podobały. Muzyka dobra (choć szkoda że nie wykorzystana cała), montaż też.
Miło widzieć że PKS 'wraca' choć to i tak nie to samo co kiedyś, za mało starych członków. Teraz to już prawie jak nowy crew :)

7.2/10
 
 
     
VIP|Mewka 
Przyjaciel



Wiek: 33
Dołączył: 6097 dni temu
Posty: 649
Skąd: STM

Punkty: 1370
Wysłany: 2009-10-10, 10:40   

Niezłe niezłe, fajnie widzieć G7 i Skamera z nowymi typami w teamie, dawno nic nie oglądałem, ale ten film wydaje się przyzwoity.
_________________



>>Database<<
 
 
     
VIP|Charnel 
Przyjaciel



Wiek: 34
Dołączył: 6208 dni temu
Posty: 949
Skąd: mazowsze

Punkty: 11914
Wysłany: 2009-10-22, 17:30   

Ogólnie stunty bardzo ciekawe, chociaż niektóre zbyt przekombinowane ale i tak można powiedzieć że dobrze się prezentowały. Montaż bez zastrzeżeń oprócz tego że miejscami zbyt ciemno i nie było nic widać. Muzyka nie mój typ więc nie oceniam. Taka trochę powierzchowna ocena ale już dawno nie oglądałem żadnego stunt filmu i wypadłem z obiegu.


Stunty 8+/10
Montaż 7/10
_________________

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka