Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Skamer
2010-09-18, 12:06
[PKS]Threshold
Autor Wiadomość
SouL 
Maniak postów



Wiek: 30
Dołączył: 5711 dni temu
Posty: 335
Skąd: Świdnica

Punkty: 11049
Wysłany: 2009-09-25, 20:45   [PKS]Threshold

Cześć :D
Chciałbym wam przedstawić moje boost solo z pod skrzydeł PKS , co prawda miesiąc juz te repki mają ale ok .
Dużo osób mówi że " lame " itd , i chce teraz od was szczerej opinii jakie to boost solo jest
:wink:

Edit : SharingaN <3

YT Link ;X : http://www.youtube.com/wa...uOjhuMr0&fmt=22


Vimeo Link : D : http://vimeo.com/6751843
_________________

 
 
     
Ozibe 
Maniak postów


Wiek: 49
Dołączył: 6092 dni temu
Posty: 291
Skąd: Ngd

Punkty: 780
Wysłany: 2009-09-25, 20:53   

Filmiuk juz widzialem po południu :)

Montaż - 9 / 10

stunty - 9 / 10

Muza - 8 / 10


Ogólnie mi się podobało :)
 
     
Dash 
Wymiatacz


Wiek: 30
Dołączył: 5908 dni temu
Posty: 974

Punkty: 57587
Wysłany: 2009-09-25, 20:55   

2nd.

Powiem szczerze że podobał mi się edit, gdyż film miał swój klimat. Nie przypominam sobie żeby Sharingan zmontował dobrze jakis vid, a ten za to jest dla mnie olśnieniem i zarazem miłą niespodzianką , gdyż naprawdę dla mnie najważniejsze w filmie jest to żeby miał swój klimat i swój styl a tego nie zabrakło w tym filmie dlatego tutaj duże brawa dla montażysty za zmontowanie muzyki w klimacie nagrania jakie wybrał .
Co do boostów to mam o nie małe pojęcie gdyż na moim kompie żadnego nie zrobię niestety .
Ale nie było źle , lecz z tego co widzę na vidach to juz zwykłe boosty się przejadły, teraz najbardziej cenione są kombosy związane z nimi , bądź kilkakrotne bump'nięcia na końcu ściany na któej boostujemy bądź jeszcze dalej , i tego tutaj mi zabrakło . Kreatywność jest ważna i musimy o niej pamiętać .

Oceny nie wiem czy powinienem wystawić gdyż bym zapewne zawyżył dla członka jednego teamu , i powtórzę że o boostach mam małe pojęcie.
_________________
Mariusz* napisał/a:
Posiadam PSP, jestem low-budget konsolowcem, nie mam czego szukać na Twoim forum. Idę się powiesić :(

Ostatnio zmieniony przez Dash 2009-09-25, 21:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
VIP|Art 
Dziecko neo


Wiek: 31
Dołączył: 5340 dni temu
Posty: 663
Skąd: Myszków

Punkty: 28050
Wysłany: 2009-09-25, 21:00   

lepsze niz soul 1/10
_________________

Ostatnio zmieniony przez Art 2015-12-08, 17:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
MarcioL 
Amator postów


Wiek: 28
Dołączył: 5865 dni temu
Posty: 56
Skąd: Rzeszów

Punkty: 2110
Wysłany: 2009-09-25, 21:13   

Boosty z reguły do najtrudniejszych nie należą, było kilka słabych, ale również te, które faktycznie łatwe nie są i na szacunek zasłużyły =d . Nie będę tak krytykował filmu jak Art, ale kilka niedociągnięć było głównie 3-4 bardzo łatwe i mało kreatywne boosty. Montaż przypadł mi do gustu i ogółem rzecz biorąc film zasługuje na 5/5. Zycze powodzenia w kolejnych filmach.
_________________
Dopóki walczysz , jesteś zwycięzcą ...
 
 
     
~PKS|Raziel 
PKS Team



Wiek: 30
Dołączył: 6358 dni temu
Posty: 1507
Skąd: Myczków

Punkty: 7299
Wysłany: 2009-09-26, 10:16   

Dzisiejszy boosting to nie to samo co boosting kiedyś. W dzisiejszych czasach stunter może liczyć na wiele ułatwień, wie jak z nich korzystać (rollboosty, fps'o -mania), robiąc chałamajzer moim zdaniem. Duży helight to już dzisiaj podstawa, a nawet jedyny czynnik stunta. Miło było zobaczyć tutaj kombinacje typu triple/duble, ale niestety, nie imponowały one aż tak bardzo, choć parę wyjątków było :) Podstawą dobrego filmu dzisiaj jest kreatywnosć, jednak tutaj kreatywność niestety ograniczała się tylko do "pierwsza ściana, druga ściana, jeeest! Zlandziłem!". chciałbym zobaczyć jakieś kombinacje z grindami, ciekawe przejścia do pierwszej jazdy po ścianie czy nawet jakiś bump 2 boost ale...

... ale i tak wystarczy mi to, co pokazałeś. Mam nadzieje, że w przyszłości wydasz jeszcze lepszy film! Wystarczy dodać coś kreatywnego :D
_________________
Coś dla osób, które lubią moje stunty :)

I dla moich przyjaciół!

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka