Poprzedni temat «» Następny temat
Best Of Polish Stunts
Autor Wiadomość
~PKS|Raziel 
PKS Team



Wiek: 30
Dołączył: 6358 dni temu
Posty: 1507
Skąd: Myczków

Punkty: 7299
Wysłany: 2009-09-30, 15:03   Best Of Polish Stunts


Nadszedł już czas!

Trzy miesiące przygotowań, zaangażowanie ponad 60 osób, praca 3 edytorów i jednego skryptera. Te liczby mogą wprawić w podziw. Czego one dotyczą? Największego projektu stunterskiego w dziejach polskiego stuntingu - Best of Polish stunts

Wielu z nas z niecierpliwością czekało na ujawnienie tego projektu. Inicjatywę stworzenia go podjął się Deidara, który w późniejszym okresie razem ze Skamerem i Razielem dążyli do końcowego wydania. Zainteresowanie nie było małe. W projekcie wzięli udział zarówno czołowi przedstawiciele polskiej sceny stunterskiej SA jak i również VC. Wspólnym wysiłkiem dążyli do ukazania "naszego najlepszego" stuntingu.

Początki nie były łatwe, jednak zaangażowanie się prawie każdej osoby z forum dało na prawdę świetny efekt. Szczególną pochwałę należy złożyć na ręce Skamera za jego chyba najaktywniejszy wkład w ten projekt. Samodzielnie podjął się sprawdzenia sekcji San Andreas jak i również wyskryptował na prawdę świetne intro. Był na każdym kroku w rozwoju tego projektu. Wprowadzał dobre inicjatywy i zajmował się sporą częścią roboty organizacyjnej. Należy również wspomnieć tutaj o Deidarze który sumiennie sprawdzał sekcję VC jak i jest współtwórcą openera do tej sekcji. Stranger doskonale zmontował intro jak i pierwszą część filmu, a NoName zadbał o świetny montaż drugiej części. Swój wkład w edytowaniu miał też Jozio, który był współtwórcą do wyżej juz wymienionego openera 2 części. Dziękujemy wam Panowie, dzięki temu ten film może godnie reprezentować nasz kraj.

Wiem, że długo czekaliście, dlatego nie będę dłużej przymulał. Dziękuje za wasze zaangażowanie i życze miłego oglądania Best of Polish stunts

Dostępne jakości filmu:

High Quality 457.29 MB (VC)
File Front

High Quality 587.73 MB (SA)
File Front

Low Quality 228.7 MB (Całość)
Megaupload

Streaming
Youtube - SA part 1
Youtube - SA part 2
Youtube - VC part 1
Youtube - VC part 2
VIMEO - pełny film




Gesior7 Stworzył wersje LQ całego filmu za co mu serdecznie dziękujemy !
_________________
Coś dla osób, które lubią moje stunty :)

I dla moich przyjaciół!

Ostatnio zmieniony przez Skamer 2009-10-02, 13:27, w całości zmieniany 14 razy  
 
 
     
How High 
Maniak postów


Dołączył: 5936 dni temu
Posty: 247

Punkty: 2360
Wysłany: 2009-09-30, 16:35   

1st
Raziel ty chcesz mi łącze wykończyć ??
Ściągne to editne..
Przez cały okres ściągnąlem tylko trick attack 3 na kompa...

Edit:

Nazwijcie mnie zdrajcą narodu, ale za wiele filmów widziałem aby ten projekt mógł powalić mnie na kolana i sprawić bym oddał mu hołd jak bóstwu. Co wcale nie oznacza że jest to zła produkcja.
Jeśli chodzi o czas to jest to stanowczo za dużo jak na stunt. Film fabularny no czemu nie, 28 minut to przyzwoity dorobek, ale tylko dlatego że tam jest FABUŁA ! Przelecisz 5-10 minut i tracisz wątek, nie wiesz co z czego... A tutaj mamy pół godziny stuntów. Jestem przeciętnym zjadaczem chleba a nie stunterem, więc takie coś mnie poprostu nudziło. Jedyne co tu było jak dla mnie świeże i fajne to skryptowane intro i napisy końcowe. One przynajmniej starały się coś robić w filmie. A reszta to sklejka byle by pokazać się za granicą tym co nas nie znają... Mówta co chceta ale dla mnie to tylko 7/10, Bo muzyka też w większości mi sie nie podobała (są chlubne wyjątki - ale nie wiele ich...).
Naprawdę nie rozumiem tego...
_________________
Obyś zdechł, Gesior7.
Ostatnio zmieniony przez How High 2009-10-01, 17:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zozolek47 
Aktywny amator


Wiek: 29
Dołączył: 5347 dni temu
Posty: 156
Skąd: ngd

Punkty: 680
Wysłany: 2009-09-30, 17:20   

pobieram juz 2h i mam az 60%....gratuluje hostingu.

jak pobiore to edytne.
_________________
 
 
     
Deidara 
Maniak postów



Wiek: 114
Dołączył: 5569 dni temu
Posty: 230
Skąd: Japanese

Punkty: 2660
Wysłany: 2009-09-30, 17:42   

zozolek47 napisał/a:
pobieram juz 2h i mam az 60%....gratuluje hostingu.

jak pobiore to edytne.


spoko, ja gratuluje internetu
 
     
zozolek47 
Aktywny amator


Wiek: 29
Dołączył: 5347 dni temu
Posty: 156
Skąd: ngd

Punkty: 680
Wysłany: 2009-09-30, 17:43   

Deidara, na moim łączu z dobrego hostu pobieram z prędkością 130/140 kb/s... a z tego 30kb/s. Jakieś pytania? ;F
_________________
 
 
     
Deidara 
Maniak postów



Wiek: 114
Dołączył: 5569 dni temu
Posty: 230
Skąd: Japanese

Punkty: 2660
Wysłany: 2009-09-30, 17:44   

zozolek47 napisał/a:
Deidara, na moim łączu z dobrego hostu pobieram z prędkością 130/140 kb/s... a z tego 30kb/s. Jakieś pytania? ;F


moge upnac gdzie indziej jeszcze jesli chcesz
 
     
StrangereQ 
Prawa ręka mafii postowej



Wiek: 29
Dołączył: 5886 dni temu
Posty: 509

Punkty: 60170
Wysłany: 2009-09-30, 17:54   

Upnij na hotfile.com, ale wpierw załóż tam konto. Film nigdy nie wygaśnie.
 
     
NoName 
Maniak postów


Wiek: 36
Dołączył: 6078 dni temu
Posty: 239
Skąd: Skierniewice

Punkty: 2500
Wysłany: 2009-09-30, 17:55   

Dziś postaram się wrzucić ten part vc na vimeo.
_________________

 
 
     
fristajluch 
Maniak postów



Wiek: 31
Dołączył: 6571 dni temu
Posty: 245
Skąd: Łomża

Punkty: 3960
Wysłany: 2009-09-30, 18:37   

Pobrałem i chyba wypowiem się jako pierwszy (chodzi składne i treściwe wypowiedzi xD ). Film mi się podobał, ładny montaż, dobra muzyka, porządne stunty.

Chciałbym podziękować za przyjęcie mojego zgłoszenia do filmu. Co prawda moich stuntów było mało, ale to moja wina, bo jako ostatni wysłałem zgłoszenie. Muszę sie jednak do czegoś przyczepić, a mianowicie do przekręcenia mojego nicku ( nie nazywam się fristajlunch xD ).
Poza tym było miło, fajnię się oglądało, dziękuję za współpracę i polecam się na przyszłość.
_________________
"Gdyby nie internet, nie wiedziałbym ze na świecie jest tylu idiotów". [S. Lem]




Ostatnio zmieniony przez fristajluch 2009-10-01, 14:19, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
Macc 
Prawa ręka mafii postowej


Wiek: 37
Dołączył: 5914 dni temu
Posty: 665
Skąd: Bartoszyce

Punkty: 511
Wysłany: 2009-09-30, 21:21   

Ściągając wersje HQ, przy 96% mój dysk zawiódł, a dokładnie wolne miejsce na nim. Ponad 3 godzinki ściągania, poszło na pole. Trudno, ściągnę to kiedy indziej.

Doszły mnie wieści, że film jutro zostanie wrzucony na YouTube, pod nazwą konta "PKStudios" w 4 częściach :) Cieszę się bardzo, że pokażemy to dla ludzi z GTAS, wątpie aby chciało im się pobierać ponad 400mb, w wypadku SA: 550mb+.

Jeśli film pobiorę, edytuję ten post i go ocenie. :D
 
     
VIP|Criben 
Przyjaciel



Dołączył: 5817 dni temu
Posty: 345

Punkty: 3417
Wysłany: 2009-10-01, 06:34   

A dlaczego film ma być wydany na tym koncie ? Jeśli macie to wrzucić to dodajcie mnie do członków PKS : D
_________________


Zapraszam Serdecznie!
 
     
Deidara 
Maniak postów



Wiek: 114
Dołączył: 5569 dni temu
Posty: 230
Skąd: Japanese

Punkty: 2660
Wysłany: 2009-10-01, 08:23   

Szymon napisał/a:
A dlaczego film ma być wydany na tym koncie ? Jeśli macie to wrzucić to dodajcie mnie do członków PKS : D

h3h3 ale tys zabawny, spokojnie, na twoim go nie bedzie.


Streaming http://vimeo.com/6839057 (Up By NoName)
 
     
pitchkumatriu 
Nowy użytkownik


Dołączył: 5292 dni temu
Posty: 2

Punkty: 20
Wysłany: 2009-10-01, 10:01   

http://vimeo.com/6833353

someone told me to post it, petar here btw


and why 'polish' not 'poland' that makes no sense
 
     
VIP|krs 
Przyjaciel



Dołączył: 5449 dni temu
Posty: 53
Skąd: krk

Punkty: 620
Wysłany: 2009-10-01, 10:32   

To powinno się nazywać Best of Poland lub tak jak było na początku "The Best OF Polish Stunts"... Nazwa Best of Polish jest po prostu błędna
_________________
 
 
     
Ozibe 
Maniak postów


Wiek: 49
Dołączył: 6092 dni temu
Posty: 291
Skąd: Ngd

Punkty: 780
Wysłany: 2009-10-01, 10:46   

albo Stunters*
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka