Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Skamer
2010-09-18, 12:06
Number 23
Autor Wiadomość
Kiper 
Moderator



Wiek: 29
Dołączył: 5334 dni temu
Posty: 442
Skąd: Żywiec

Punkty: 4458
Wysłany: 2009-10-03, 18:30   Number 23

Witam! Ja oraz VIPstear mamy przyjemność zaprezentować nasze double best of 1 year :) Dość długo planowaliśmy jak ma wyglądać ten film, długo też szukałem muzyki, ale w końcu udało mi się bezproblemowo (odziwo) zmontować ten film. Mam nadzieję że montaż się spodoba. Od początku stawiłem na sensowne intro i na to aby film miał klimat. Moim zdaniem edit jest taki jak ma być i pierwszy raz w życiu podoba się mi moja produkcja xD . Co do stuntów... no cóż, są best więc nie rozpisuje się. Chciał bym podziękować z tego miejsca VIPstear'owi że zgodził się zrobić ze mną ten film, dziękuję Tobie Roah i Tobie EB za wszystkie pomoce.

Stunters: Kiper&VIPstear

montaż: Kiper

link: http://www.youtube.com/watch?v=u3NMImQuYIM
download MU: http://www.megaupload.com/?d=GIJ32YZ7
Ostatnio zmieniony przez Kiper 2009-10-03, 20:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Dash 
Wymiatacz


Wiek: 30
Dołączył: 5909 dni temu
Posty: 974

Punkty: 57587
Wysłany: 2009-10-03, 19:38   

YouTube is down for maintenance and will be back shortly. ?

Tylko mi się to ciągle wyświetla ?
_________________
Mariusz* napisał/a:
Posiadam PSP, jestem low-budget konsolowcem, nie mam czego szukać na Twoim forum. Idę się powiesić :(

 
 
     
Every 
Maniak postów



Wiek: 29
Dołączył: 5910 dni temu
Posty: 347

Punkty: 7975
Wysłany: 2009-10-03, 19:40   

Bo coś naprawiają i coś tam, długo już nie działa.


@Działa!
 
 
     
Dash 
Wymiatacz


Wiek: 30
Dołączył: 5909 dni temu
Posty: 974

Punkty: 57587
Wysłany: 2009-10-04, 11:08   

Film dobry moim zdaniem , nie spodziewałem się że stuntujecie już rok , widocznie zostałem źle poinformowany ( pozdrawiam Cię ! ) . Stunty były niezłe niektóre nawet bardzo , moim zdaniem film wyszedł wam dobrze pod względem stuntów których jakby nie patrzeć trochę narobiliście , natomiast montaż i muzyka pozostawiały wiele do życzenia .
_________________
Mariusz* napisał/a:
Posiadam PSP, jestem low-budget konsolowcem, nie mam czego szukać na Twoim forum. Idę się powiesić :(

 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6548 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2009-10-26, 04:42   

Z takim bagażem doświadczenia i wspaniałych stuntów, bez wachania mogliście sobie pozwolić na "best of". Przygotowaliście ten film pod każdym względem i to jest wyraźnie widoczne w filmie.
Jedno tylko się tu nie zgadza. Kiper, wspomniałeś, że stawiasz na sensowne intro. Widząc ekran tytułowy, a więc po obejrzeniu intra, byłem w stanie twierdzić, że jesteś w błędzie, albo coś tu nie pasuje. Nie nazwałbym tego sensownym intrem.
Tak, czy inaczej, zasłużyliście na dobry film z Waszymi najlepszymi stuntami. Bez trudu zaplanowaliście i wykonaliście taki film, tak, że co do tego, że jest to "best of" jestem absolutnie pewien. To jest taki porządny best of, wiecie, co chcę powiedzieć.
Odwaliliście normalnie, wspólnie kawał dobrej roboty. Gratulacje!
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka