Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Skamer
2010-09-18, 12:08
[PKS]Slow Road - Car Collab
Autor Wiadomość
Kiper 
Moderator



Wiek: 29
Dołączył: 5335 dni temu
Posty: 442
Skąd: Żywiec

Punkty: 4458
Wysłany: 2010-04-03, 19:50   [PKS]Slow Road - Car Collab

Witam! Mam przyjemność zaprezentować nową produkcję PKS 'Slow road'. Montaż by me, muza przy renderze się popsuła w połowie filmu - efekt widoczny na filmie. No cóż, car collab zatem dość duże ograniczenie, stunty moim zdaniem dobre, nie które nawet bardzo dobre. Chciałem tutaj podziękować Skamerowi za to, że pomagał psychicznie w produkcji XD oraz Soulowi za to, że przekazał mi ten projekt. Co tu więcej gadać, zapraszam do oglądania!

http://www.youtube.com/watch?v=kTBew5VhByo

http://www.przeklej.pl/plik/pks-wmv-0015b36mh96u
_________________


Ostatnio zmieniony przez Kiper 2010-05-20, 16:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Tracker 
Maniak postów



Dołączył: 5746 dni temu
Posty: 201

Punkty: 14310
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2010-04-03, 20:07   

Art 2 oldy :/
Editing nie był zły, tylko jedno mnie dziwi po co nadal używasz tego osranego nieba ? :(
Muzyka całkiem miła
Stunty całkiem niezłe. xP
Ocena 7/10
 
 
     
Kiper 
Moderator



Wiek: 29
Dołączył: 5335 dni temu
Posty: 442
Skąd: Żywiec

Punkty: 4458
Wysłany: 2010-04-03, 20:08   

Osrane niebo, miało być usunięte ale nie chciało mi się 2 raz nagrywać repek. :(
_________________


 
 
     
SouL 
Maniak postów



Wiek: 30
Dołączył: 5712 dni temu
Posty: 335
Skąd: Świdnica

Punkty: 11049
Wysłany: 2010-04-03, 20:23   

niezły collab :D ale poczekajcie :D bedzie niespodzianka :D

9/10
_________________

 
 
     
WOS 
Aktywny amator


Wiek: 36
Dołączył: 5636 dni temu
Posty: 167

Punkty: 390
Wysłany: 2010-04-03, 20:44   

Mariusz dał fajne boosty.
_________________





[Zapraszam Serdecznie![/

 
     
mAsTeR 
Lewa ręka mafii postowej



Dołączył: 6262 dni temu
Posty: 380
Skąd: Nowy Sącz

Punkty: 440
Wysłany: 2010-04-03, 21:49   

Cóż ciekawa produkcja z pod skrzydeł PKS-u moimi faworytami byli Mariusz i Son. I w sumie jedno małe pytanko do nich, wszystkie boosty wykonane były przy pomocy rollboosta ??
_________________
 
 
     
MexikanoS 
Dziecko neo



Wiek: 28
Dołączył: 5371 dni temu
Posty: 200
Skąd: Mosina

Punkty: 2020
Ostrzeżeń:
 8/3/6
Wysłany: 2010-04-03, 22:09   

A niby czego innego? Tylko rollboostem się boostuje...
_________________





Jak Cie [cenzura], to Cie krew zaleje.

 
 
     
Crack 
Maniak postów



Wiek: 30
Dołączył: 5809 dni temu
Posty: 328

Punkty: 3680
Wysłany: 2010-04-03, 22:09   

^ zapewne tak.

Myślę, że ten vid pokazał na co stać PKS, kilka stuntów starych, ale wszystko da się przełknąć.
Mariusz pokazał klasę swoimi boostami, myślę, że teraz zwykłe boosty typu: ściana > land wyjdą z mody. Tak trzymaj!
Wspomnę jeszcze, że straciłem finishera, hmm, lepiej wyglądałby gdyby nie użyto Duna przy landzie.
Ogólnie - dobra robota, tak trzymać.
_________________
 
     
mAsTeR 
Lewa ręka mafii postowej



Dołączył: 6262 dni temu
Posty: 380
Skąd: Nowy Sącz

Punkty: 440
Wysłany: 2010-04-03, 22:17   

Mex wiesz niektórzy pamiętają czasy kiedy to nawet w SA boosty masterowało się wyciskając wszystkie skoki z klawisza odpowiadającego za klakson i powiem że niektóre wykonane "starą" metodą nadal stoją wysoko w tabeli wyczesanych boostów.
_________________
 
 
     
Crack 
Maniak postów



Wiek: 30
Dołączył: 5809 dni temu
Posty: 328

Punkty: 3680
Wysłany: 2010-04-03, 22:48   

Yhm, oczywiście. Przedstawicielem jest Corevil, jego boosty nawet teraz bardzo mi imponują.
_________________
 
     
3ruNNer 
Aktywny amator



Wiek: 27
Dołączył: 5225 dni temu
Posty: 132
Skąd: się biorą n00by?

Punkty: 1420
Wysłany: 2010-04-04, 07:13   

No niezły collab, boosty Mariusza były świetne! Co tu więcej pisać podobało mi się, 9/10 na yt 5/5 + fav ^^

/e na yt "Lubię to" hihi...
_________________

 
 
     
szybki 
Maniak postów



Wiek: 28
Dołączył: 5267 dni temu
Posty: 306

Punkty: 3440
Wysłany: 2010-04-04, 07:49   

Videk wyszedł świetnie, jak na mnie to najlepiej wypadł Rgod swoimi Boostami. No i edit ;p .. spokojny dobre efekty i ta nutka :wink: . 5/5
 
 
     
Roach 
Moderator



Wiek: 29
Dołączył: 5499 dni temu
Posty: 375

Punkty: 4170
Wysłany: 2010-04-04, 08:16   

@Crackonoju, czy oby się nie mylę to ten cały finisher był wykonany dość dawno w mojej solówce?

Czas na ocenę. Film wypadł całkiem nieźle. Dobry poziom pokazał RGod wraz ze swoimi boostami, za to plus dla niego. Podobał mi się również opener Skamera. To takie moje fav stunty, natomiast reszta nie dała czadu. Było bardzo dużo oldów i to nie aż tak bardzo starych, a nie dawno wykonanych, tak więc nie wiem jak można było tego nie zauważyć. Co do drugiej części, czyli ocenę pracy montażysty. Nie wiem na jakiej rozdzielczości nagrywałeś, ale nie wyszło to zbyt ładnie. Były widać okropne krawędzie na pojazdach, na wyższej rozdzielczości nie miałbyś tego problemu. Timecyc Bluedagger'a jest już przejedzony, miałeś wiele więcej opcji do popisu a wybrałeś tą najgorszą. Również niektóre efekty były niezgrane, ale cóż zdarza się. Muzyka całkiem w miarę, da się wytrzymać. Ogólnie może być. Czekałem na coś lepszego, ale chociaż dobrze, że wydajecie jakieś filmy, niż siedzieć na forum z rangą ~PKS. Czekam na kolejną produkcję, powodzenia.
_________________
 
 
     
VIP|Adik16 
Przyjaciel



Wiek: 29
Dołączył: 5521 dni temu
Posty: 225
Skąd: Częstochowa

Punkty: 12520
Wysłany: 2010-04-04, 10:04   

No to zaczynamy...

Przed obejrzeniem Slow Road miałem przyjemność zobaczyć collab SSu, który wyszedł nieco wcześniej od Waszego. Zaimponował mi, więc mieliście trudne zadanie by mnie ująć. Zacznę od muzyki - po obejrzeniu vida nie pamiętałem już jej rytmu, ale z filmem współgrała w porządku. Nigdzie wcześniej jej nie słyszałem, co zaliczam na plus. Montaż Kipera bardzo mi się spodobał, było kilka drobnych niedociągnięć, jak zwykle przesunięta muzyka (współczuję Kip :P ), ale generalnie montaż stał na wysokim poziomie. Ciekawe efekty, stonowane, bez zbędnych przesłodzeń czy fajerwerków. Dobrze wykonana praca ^^. Czas na stunty... a te były różne. Od razu muszę stwierdzić, że zdziwiło mnie w Waszych komentarzach, iż nikt wcześniej nie wspomniał o fatalnych stuntach Lady ;x... Pierwszego przy odrobinie szczęścia da się zrobić w szybkim czasie, w dodatku nie grzeszy efektownością... Drugi totalnie mnie zszokował. Tamten bump na lotnisku sf postanowiłem zrobić na single, bo nie wierzyłem że coś tak słabego zostało dopuszczone do collabu... A jednak, w ciągu minuty ten stunt udało mi się zrobić 2 razy, za pierwszą i bodaj trzecią próbą - niestety ;/ Z dobrych stuntów muszę pochwalić znakomite boosty RGODA i Sona oraz opener Skamera i wallride Raziela ; ) Zaciekawił mnie także stunt Kipera na pustyni... Onder, jak i Art, średnio ;D To chyba wszystko, dziękuję za uwagę, mam nadzieję, że moim dość dosadnym komentarzem nie obraziłem bądź znieważyłem nikogo - nie miałem takiego zamiaru ;] Pozdrawiam i życzę powodzenia w kolejnych produkcjach PKSu ^^
_________________

 
 
     
Mariusz 
Moderator
sex



Dołączył: 6019 dni temu
Posty: 1179
Skąd: prawiePoznań

Punkty: 4510
Wysłany: 2010-04-04, 10:40   

Dajcie na GTASajta i ruszajmy z flame teamem, co do oceny to dam za jakiś czas jak ogarnę łącze.

Cytat:
wszystkie boosty wykonane były przy pomocy rollboosta ??


Normalnie to kręcę tylko rolką ale niektóre przejścia (np w dokach z lewego boku na prawy bok i ścianę) wykonywałem zwykłymi klawiszami, bo gdybym robił to rolką, pewnie nie doleciałbym nawet na drugą stronę. Miałem dużo, dużo więcej stuntów do wykonania ale nie chciało mi się siedzieć po kilka godzin w grze.
Montaż naprawdę fajny, szkoda, że [cenzura] się muzyka w jednym momencie, trochę nie podobał mi się CC i nicki stunterów były mało czytelne na małej, białej czcionce. Mogłeś dać jedną i z jakąś ciekawą obróbką, bo strasznie nie pasują do filmu. Stunty nie były złe, nie podobał mi się tylko jeden stunt w LV od Lady, fajny barracks bump Ondera i boost Sona. Jest grubo, kolejna produkcja która zaskoczyła wszystkich.
_________________


 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka