Poprzedni temat «» Następny temat
Krwawe Back o Beyond
Autor Wiadomość
VIP|Adik16 
Przyjaciel



Wiek: 29
Dołączył: 5521 dni temu
Posty: 225
Skąd: Częstochowa

Punkty: 12520
Wysłany: 2009-03-18, 14:59   Krwawe Back o Beyond

PLAYLISTA KRWAWEGO BACK O BEYOND!!!


Oto drugi mój serial, w którym postanowiłem wprowadzić ciekawe pomysły, odświeżające powtarzający się schemat filmów fabularnych robionych w GTA. W celu dokładnego zaznania się z nowościami proponuję najpierw obejrzenie Trailera filmu. Mile widziane ocenki i komentarze zarówno na YT, jak i tu - na forum :)


Teraz oba moje seriale robię na przemian - z dubbingiem!!!
 
 
     
VIP|Rolek 
Przyjaciel



Wiek: 35
Dołączył: 5786 dni temu
Posty: 383
Skąd: Warszawa

Punkty: 651
Wysłany: 2009-03-18, 16:02   

Haha, tytuł powala.
_________________
Słabi i nieudani niech sczezną; pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi.
 
 
     
How High 
Maniak postów


Dołączył: 5938 dni temu
Posty: 247

Punkty: 2360
Wysłany: 2009-03-19, 19:50   

Już raz chyba oceniałem na innym forum. Powtarzam - CHYBA. Sam pomysł dobry ale tytuł i wykonanie pozostawia baaaardzo wiele do życzenia. 5/10 - dla zasady...
_________________
Obyś zdechł, Gesior7.
 
     
VIP|Adik16 
Przyjaciel



Wiek: 29
Dołączył: 5521 dni temu
Posty: 225
Skąd: Częstochowa

Punkty: 12520
Wysłany: 2010-07-09, 10:25   

"Długo, naprawdę długo wyczekiwany, czwarty odcinek machinimy Krwawe Back o Beyond. Co się zmieniło w okresie tego niemal roku od wypuszczenia trzeciego odcinka? Wszystko ;) Nauczyłem się naprawdę porządnie tworzyć machinimę, nie są mi obce przeróżne sztuczki i tricki, kamera wreszcie nie stoi w miejscu lecz jest ciągle aktywna, dubbing polepszył się co najmniej dwukrotnie... mógłbym jeszcze długo tak pisać, ale najlepiej będzie, gdy sami zobaczycie efekty tej niemal rocznej pracy (która tak naprawdę trwała ok.3 miesiące, pozostały czas był poświęcony na dłuugie wakacje od machinimy :D ). tak więc : oglądajcie, komentujcie, głosujcie (nie zapomnieliście pewnie jeszcze, że to wy tworzycie fabułę?) i cieszcie się każdą minutą mojego, a właściwie, naszego, bo tworzonego pod skrzydłami TWC, serialu :) Dla widzów i fanów zrobię wszystko :P"

To był opis nowego odcinku na youtube, zapraszam do obejrzenia postępów w pracach nad KBoB. Nie zrażajcie się pierwszymi odcinkami, nie wysokich lotów, ten pokaże Wam, na co obecnie mnie stać i jak potrafię tworzyć machinimę :) Licze, że docenicie fabułę, wkład osób dubbingujących i wykonanie.

KRWAWE BACK o BEYOND - ODCINEK 4 (PART 1) [DUBBING] :

http://www.youtube.com/watch?v=CUm9J-4w6VI

KRWAWE BACK o BEYOND - ODCINEK 4 (PART 2) [DUBBING] :

http://www.youtube.com/wa...feature=related
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka