Poprzedni temat «» Następny temat
Finału nadszedł czas...
Autor Wiadomość
~PKS|Raziel 
PKS Team



Wiek: 30
Dołączył: 6359 dni temu
Posty: 1507
Skąd: Myczków

Punkty: 7299
Wysłany: 2010-09-19, 18:19   Finału nadszedł czas...

Końca dobiegły nasze zmagania w drugiej edycji GTA SA Stunting league 2. Nie bez problemów, ale szczęśliwie nadszedł ten dzień - rozdania nagród i oficjalnego ogłoszenia wyników. Tak więc:


I miejsce: Flow
Otrzymuje on:
15 000 PKT na forum
Sygnaturke

oraz userbar


II miejsce: Adik16
Otrzymuje on:
10 000 PKT na forum
Oraz userbara:


III miejsce: Poti
Otrzymuje on:
5 000 PKT na forum
Oraz userbara:



Serdecznie dziękuję wszystkim za wytrwałość. Jako organizator przepraszam wszystkich za te niedociągnięcia, opóźnienia oraz niekiedy błędy. Ci, którzy nie mieli okazji wykazać się w tym roku niech się nie poddają - kolejna liga już za rok! W dalszej części tematu wywiady z uczestnikami!


Grafiki stworzone przez samego Doggera Doggerriniego!
_________________
Coś dla osób, które lubią moje stunty :)

I dla moich przyjaciół!

Ostatnio zmieniony przez Drool 2010-09-24, 15:26, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
     
Poti 
Przyjaciel



Wiek: 30
Dołączył: 5617 dni temu
Posty: 437

Punkty: 24740
Wysłany: 2010-09-19, 18:50   

Co za baran... To że mi się mózg spali to bylo do Ciebie prywatnie nie do wywiadu -.-
_________________





 
 
     
~PKS|Raziel 
PKS Team



Wiek: 30
Dołączył: 6359 dni temu
Posty: 1507
Skąd: Myczków

Punkty: 7299
Wysłany: 2010-09-19, 18:51   

W związku z zakończeniem ligi, postanowiłem spytać się o opinie finalistów. Niestety, nie udało mi się jak na razie skontaktować z Flowem, ale jak co, to niech do mnie napisze.

oto co o lidze sądził Adik16:

Adik16 napisał/a:
Druga PKSowska liga wypadła w mojej opinii naprawdę dobrze. Organizatorzy postarali się, by wszystko przebiegło jak najsprawniej, i za to trzeba im podziękować. Raziel poprosił mnie o odczucia dotyczące całokształtu ligi i mojej ostatniej walki. Przyczepić się muszę do niektórych zadań, które czasami zbyt często się powtarzały i nie grzeszyły różnorodnością. Na szczęście jest to jedyny znaczący mankament, o którym mógłbym powiedzieć mniej przyjemnie. Zdarzał się w dodatku stosunkowo rzadko, więc nie ma co się nad nim zastanawiać. Gdy pierwsza odsłona ligi PKS była organizowana, mnie na świecie jeszcze nie było (oczywiście mówię tu o małym światku stunterskim), więc nie mogłem w niej wystąpić. Mimo wszystko z utęsknieniem czekałem na kolejną część tego turnieju, by móc się sprawdzić nie tylko w zagranicznych, nieciekawych ligach, ale także w gronie najlepszych polskich stunterów. Sądzę, że się spełniłem i osiągnąłem zamierzony cel. Moim planem było dotarcie do finału, co też nie bez trudu uczyniłem. Później nie chciałem już nic - trzecie miejsce byłoby dla mnie ogromnym wyróżnieniem, po moim finałowym entry o drugim nawet nie myślałem. A jednak stało się, stanąłem na niższym szczeblu niż FloW, będąc jednocześnie nad świetnym zresztą Potim. Moim drugim zamierzeniem, być może nawet ważniejszym od finału, była dobra zabawa. Ta udała się z nawiązką, więc przez następne miesiące będzie co wspominać. Wielokrotnie już przepraszałem, ale i w tym krótkim przemówieniu chciałbym dodać parę słów o finale. Na trzy ostateczne stunty nie miałem czasu, więc oddałem naprawdę nieciekawy stuff. Nie pokazywał on w żadnym wypadku moich najlepszych spotów, a jedynie był czymś w rodzaju ostatecznej "rywalizacji", bo nie oddać nic w finale byłoby co najmniej nietaktowne. To tyle ode mnie, i tak zapewne niewielu zechce się przeczytać moje wywody. Nie pozostaje mi nic innego jak podziękować organizatorom za trud włożony w stworzenie ligi, sędziom za trudne wybory i uczestnikom za świetne walki. Spotkamy się może w SASL III, Cześć ; )


Adik to potrafi przynudzać. Bardziej na temat natomiast wyraził się Poti!

Poti napisał/a:
Co czułem gdy się dowiedziałem o zajęciu 3 miejsca?
Szczerze mówiąc bylem lekko zaskoczony, nastawiłem się na 2 miejsce. Lecz po krótkim przemyśleniu uznałem że to tylko i wyłącznie moja wina. Zlekceważyłem sobie finał w pierwszych dniach, dopiero pod koniec zabrałem się za robotę dlatego też tak kiepskie wykonanie było tych stuntów.
Sam finał według mnie był na miernym poziomie, mogło być o wiele lepiej.
Co do przeciwników to lekko nie było, Flow zaskakiwał od początku pięknymi stuntami wygrana należała mu się. Adik zaś wyeliminował jednego z największych faworytów Aviego. Na przeciwników nie miałem co narzekać.
zaraz mi sie mózg spali -.-
Cała liga nie była dla mnie nie wiadomo jak ważna, była to przede wszystkim zabawa, możliwość pokazania się.
Chciał bym podziękowac Darowi, krsowi za ciągłe rady dotyczące moich stuntów. No i oczywiscie Wosowi, Trackerowi i Joziowi za montaż.



Nie należy również zapominać o komentarzu Yamy na temat tej ligi. Ten wykwintny styl, pełen sarkazmu, ironi, ale także i współczucia oraz pogardy mógłby być wzorem dla wszystkich. Czy jego sło...wo (?) natchnie nas wszystkich do działania?


Yama napisał/a:
Pffff..


Jeszcze raz dziękuję wszystkim. Zapraszam do komentowania! Możecie teraz obrzucić nas błotem i taśmą samoprzylepną. Pozdrawiam!

Więcej wypowiedzi może za niedługo.
_________________
Coś dla osób, które lubią moje stunty :)

I dla moich przyjaciół!

 
 
     
Dogger 
Postrach forum



Wiek: 30
Dołączył: 6148 dni temu
Posty: 1473
Skąd: Wrocław

Punkty: 2727
Wysłany: 2010-09-19, 19:23   

Miło, że ktoś wspomniał o tym kto zrobił grafiki.
_________________
If you wanna be the best, you need to take out the best.
 
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6575 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2010-09-19, 19:39   

Gratuluję wszystkim (czyli zarówno zwycięzcom, jak i wszystkim zawodnikom, organizatorom, sędziom oraz tych, którzy wspomagali ligowiczów montując ich zgłoszenia). Dobrze, że pomysł ligi się trzyma i nie brakuje chętnych. Ja za to czekam na najbliższą ligę VC, w której już deklaruję swój udział (o ile nie będę miał czegoś NAPRAWDĘ ważnego na głowie). No i zachęcam do wskrzeszenia TEGO

Ach, jak już trzymamy się grafik, jeśli chodzi o newsy mogą one mieć nie więcej niż 400px (najlepiej 390), bo inaczej portal się rozjeżdża. Fix that plz.
 
     
Rahim 
Aktywny amator



Wiek: 29
Dołączył: 5249 dni temu
Posty: 181
Skąd: Zielona Góra

Punkty: 2440
Wysłany: 2010-09-19, 21:11   

wypowiedź Yamy jak najbardziej...

stunty tej ligi były naprawdę dobre, gratuluje finalistom, ogranizatorom, sędziom i wszystkim którzy przyczynili się do odpalenia tej ligi...
niestety nie wysąpiłem w niej, ze względu na to, że nie znałem od początku nowego adresu strony i o jakieś 5 godzin za późno akceptowałem moje zgłoszenie na ligę...
cóż, mówi się trudno, ale myślę że spotkamy się (oby w tym samym składzie) na SASL 3 :)

pozdrawiam
_________________
===>><<===

...---///Mods For Stunters\\\---...
''''''''''''''''''''''''''''''''''''
 
 
     
Siemko 
Aktywny amator



Dołączył: 5308 dni temu
Posty: 175

Punkty: 1220
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2010-09-19, 23:55   

Właściwie to nie dziwie się, że nikt inny tylko Flow wygrał. Od samego początku się nie op***lał. Gratulacje.
_________________
 
 
     
Kusiu 
Aktywny amator


Wiek: 31
Dołączył: 5908 dni temu
Posty: 167
Skąd: Sanok

Punkty: 1319
Wysłany: 2010-09-20, 15:14   

Dzięki wszystkim za udział i wytrwałość, a przede wszystkim dziękuję Razielowi, który odwalił za mnie prawie całą robotę i oczywiście gratuluję finalistom ;)
_________________
Future Memories
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6548 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2010-09-20, 18:13   

Dzięki wszystkim za świetną organizację i dobrą zabawę.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6575 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2010-09-20, 22:48   

Drool wczoraj napisał/a:
Ach, jak już trzymamy się grafik, jeśli chodzi o newsy mogą one mieć nie więcej niż 400px (najlepiej 390), bo inaczej portal się rozjeżdża. Fix that plz.


Żadnych zmian? To może chociaż wywalę [img], bo to może trochę potrwać..

//przesadziłem z tymi 400, lepiej jednak trzymać się 390 - wiadomość do administracji (i nie tylko) na przyszłość
 
     
~PKS|Raziel 
PKS Team



Wiek: 30
Dołączył: 6359 dni temu
Posty: 1507
Skąd: Myczków

Punkty: 7299
Wysłany: 2010-09-21, 21:27   

Niestety, nie miałem neta na tyle płynnego, aby wejść na forum. Jutro postaram się dostosować obrazek do potrzeb newsa, przepraszam za te... "kłopoty" =P pozatym... Liczyłem na większa dyskusje. Ludzie, skończyła się liga, a wszyscy nawet nie chcą gadać, co w niej było nie tak? Ciekawe...
_________________
Coś dla osób, które lubią moje stunty :)

I dla moich przyjaciół!

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka